Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sajnos ilyenek mindig lesznek... Az időseket könnyen ki lehet használni és a sok gerinctelen nyomorék ezt ki is használja...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) AllTheBest válasza AllTheBest (#1) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Szóismétlés, na mindegy...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4) #73173120


#73173120
törölt tag

Engem csak az érdekel, hogy mi volt olyan sürgős nyomtatni való egy 75 feletti házaspárnak, hogy nem tudott várni, míg a fiuk, vagy Te odaérsz :D és a másik ... képes kiadni majd 500 ojrót a mesternek, de nem akar megvenni egy 20-30-40 eurós eredeti tonert? :U

A faszit meg feljelentettem volna, miután visszaadja a pénzt. Mert most ugyan bebukta, de ugyanúgy megcsinálja később mással, ahogy gondolom eddig is megtette.

(#5) #73173120 válasza #20749568 (#3) üzenetére


#73173120
törölt tag

Kalózöböl?

(#7) kmisi99


kmisi99
addikt

Na most ha nem sikerült felrakni a win 10 et akkor nem lehet tudni hogy nem eredeti? Onnantól fogva nem lesz eredeti a win 10 ha ő valami aktivátorral beaktiválja. Addig csak próbaverziós, ha pedig vesz hozzá licenszet onnantól eredeti.

(#8) total90 válasza #20749568 (#3) üzenetére


total90
veterán

Siman lehet ha jobban belegondolsz, csak en ilyennel itt nem jatszanek.

(#4) juvik

Idosek, valamit ki akartak nyomtatni es nem lattak mast megoldast, ami gyors lehet. Ezt konkretan nem tudom, de mindegy is.

Egyebkent fel lesz jelentve.

(#7) kmisi99

Mert volt olyan okor, hogy benne hagyta a DVD-t az iMacbe es egy mezei Verbatim DVD-re ra volt irva alkoholos filccel, hogy Win10 ;]
A lenyeg az volt, hogy tort Winert szamolt be 150€-t :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) adrian360 válasza total90 (#8) üzenetére


adrian360
őstag

attól még hogy verbatim lemezre van kiirva még a hozzá tartozó kulcs lehet eredeti, mert simán le lehet tölteni már a microsofttól az eredeti lemezkép fileokat. Ha legális kulccsal telepíted teljesen tiszta.

(#10) total90 válasza adrian360 (#9) üzenetére


total90
veterán

Ez tort lemez, crack a DVD-n... 100% hamis.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) nemlehet


nemlehet
őstag

Jah hát a crack a DVD-n az más, de önmagában az, hogy nem eredeti a lemez semmit nem jelent, mert legálisan letöltheted a MS honlapról és használhatod is próbaverziósként. Nekem pl nincs eredeti lemezem, kulcsom van csak és mindig csinálok telepítő USB-t amikor éppen kell.

Amúgy igen, ezek az önjelelölt számtech szakik a rémálmom. Én nem vagyok profi, nem is ebből élek, szivességből szoktam segíteni, vagy ha nagyon olyan az ember akkor némi pénzért (hogy feleslegesen ne hivogasson) és amilyen megoldásokat látok a hajam égnek áll... Mind hardveresen mind szoftveresen megy a gányolás, alaptalan hülyeségek belenevelése az ügyfelekbe (pl ázsiai gyártótól nem veszünk alaplapot) mindez hatalmas lehúzással párosítva.

Amúgy annyi eszük azért lehetne, hogy ha nem végzi el a munkát akkor nem fizetnek neki. Hozzám is jött kazánszerelő, gányolt egy fél napot majd közölte, hogy nem tudja megcsinálni: 50.000 Ft lesz. Mondtam, hogy ezt nem látta előre? Direkt kértem nézze meg előre, ne raboljuk egymás idejét. Elkezdett fenyegetni, de mondtam neki ezt nagyon hamar hagyja abba, mert nagy ám a hátsó kert, van hova elásni a hulláját... A kiszállást kifizettem neki aztán dobtam is ki.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#12) #73173120 válasza nemlehet (#11) üzenetére


#73173120
törölt tag

Mi is jártunk hasonló mód, csak nálunk a szaki az a régi motoros, korrekt verzió volt. Mosógép megadta magát, kijött a szaki, bekapcsolta, nézi, mondja, hogy elektronika hiba lesz, szétszedte jobban, mondta, hogy annyit tehet (mivel egyben lehet csak cserélni az elektronikát és több mint 40 ezer az új alkatrész), hogy megnézi, hogy a motor jó-e, rendesen működik-e, azt kiszereli és azt eladhatjuk belőle. Így is történt. Kérdeztem, hogy mennyivel tartozok. "A kiszállással egyedül, hát nem tudtam semmit segíteni, hogy jobb legyen." ... kapott annyit, meg jattot. Én meg kerestem az állam a földön, hogy 2015-ben még ilyen is van.

(#14) juliabrilke válasza nemlehet (#11) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nekünk az egyik kazán szerelő jött 2 alkatrésszel, nem tudta megjavítani.
3. alkalommal már nem vette fel a telefont. Legalább ingyen volt a 2 alkatrész. :D

Sose értettem. Ha nem javítja meg, akkor max. a kiszállást fizetem neki, azt nem, hogy ő csak szöszmötölt vele.

(#15) nemlehet válasza #73173120 (#12) üzenetére


nemlehet
őstag

Ha korrekt a hozzáállása és tényleg kompromisszumra törekszik én is megértő vagyok. De ha csak foghegyről odaveti, hogy nem tudja megcsinálni majd bemond egy összeget akkor sajnos én is lemegyek erre a stílusra. Amilyen az adjonisten...

Amúgy nem véletlen járnak a jó szerelők kézről kézre. Vagy mert tényleg jók vagy mert korrektek. Sajnos tapasztalatom szerint a szolgáltatók 80%-a egyik kategóriába sem esik.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#16) total90 válasza #20749568 (#13) üzenetére


total90
veterán

Neki igen :W

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#18) total90 válasza #20749568 (#17) üzenetére


total90
veterán

Kb. ramegy a gatyad is.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.