Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) rayoliviero válasza Winner_hun (#200) üzenetére


rayoliviero
veterán

A barátnőm fél beregisztrálni a bankkártyáját, attól fél, hogy ha vesz valamit, akkor többet vonnak le, mert erre a kártáyra megy a fizetése is... A másik az, hogy OTP-s Visa Electron bankártyája van, amit nem fogad el talán a paypal.

(#202) Winner_hun válasza rayoliviero (#201) üzenetére


Winner_hun
félisten

PayPal nem vesz le többet, ha meg igen akkor biztosan vissza is adják, csak szólni kell nekik. Én párszáz alkalommal fizettem már, semmi gond nem volt a fizetésekkel.
Ha nem lehet hozzá beregisztrálni a kártyát az más téma, akkor kell csináltatni egy internetkártyát, melyre azt az összeget kell rátenni amennyibe a vásárlás kerülni fog és akkor nem is tudnak többet levenni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#203) rayoliviero válasza Winner_hun (#202) üzenetére


rayoliviero
veterán

És melyik banknál érdemes ilyen internet kártyát igényelni és mennyi ennek havonta a számlavezetési díja?

[ Szerkesztve ]

(#204) Winner_hun válasza rayoliviero (#203) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én CIB-nél vagyok CIBEZZ számlacsomagban, 26 éves korig ingyenes, csak éves ~500 Ft-os kártyadíj van mert a sok felesleges dolgot (havi számlakivonat, sms értesítés, stb.) nem kértem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#205) rayoliviero válasza Winner_hun (#204) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok, köszönöm szépen a segítséget.

(#206) #85552128


#85552128
törölt tag

Sziasztok!
PayPal-nál ti megadtátok a címet is?
Nem fognak küldözgetni leveleket?

(#207) ollie válasza #85552128 (#206) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fognak küldözgetni semmit, és amúgy is kötelező megadni. A PayPal egy bank.

***

(#208) Kloden válasza ollie (#207) üzenetére


Kloden
senior tag

Egy általános “hiba” a legtöbb PayPal leírás oldalon, hogy a PayPal-t elektronikus banknak nevezik, pedig nem bank! Inkább amolyan biztonságos internetes pénzügyi “közvetítő”. Link

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#209) goose9808


goose9808
csendes tag

Kedves Hozzáértők!

Én is regisztráltam a Paypal-on, de nincs még meg a 4 jegyű kód. Ettől függetlenül már vásárolhatok? Havi kivonatom van, gondolom akkor 1 hónap mire meglátom a kivonaton a kódot. Jelenleg azt mondja a bankban az ügyintéző, hogy zárolták a 400 ft-ot és nem lát 4 jegyű kódot. Segítsetek mit tegyek? Fizethetek?
Köszi

(#210) Winner_hun válasza goose9808 (#209) üzenetére


Winner_hun
félisten

100 dollárig fizethetsz. A megerősítést is megcsináltad? Ha igen, úgy tudom kéne hogy lássa a bankban levő azt a 4 jegyű kódot, volt már aki felhívta a bankot és így tudta meg.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#211) goose9808 válasza Winner_hun (#210) üzenetére


goose9808
csendes tag

Köszi a választ! A bankban reggel voltam kérdezni és nem látják, csak azt, hogy zárolva van a pénz még két hétig. Mivel terhelésként még nem jelent meg, nincs közlemény rovat sem. Egyenlőre csak ennyivel kevesebb pénzt használhatok. Három levelet kaptam a paypal-tól. Az elsőben aktiválni kellet a bejelentkezést, a másodikban hozzáadni a bankkártyámat. Minden OK. A harmadikban írja, hogy Confirm your card, a 4 jegyű kóddal, na ezt még nem tudtam megcsinálni, mert nincs meg a kód. Ha azt mondod, hogy ennek ellenére 100 dolcsiig vásárolhatok, az most kisegít a bajból. Aztán meg csak megjön valamikor az a kód.

(#213) Kloden válasza kicsibambi (#212) üzenetére


Kloden
senior tag

Apám de eltévedtél... :DDD

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#214) cellpeti


cellpeti
veterán

már rohadtul nem ilyen... :( :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#215) Winner_hun válasza cellpeti (#214) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez van:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#216) zoli.59


zoli.59
csendes tag

nem tudom a hirdetést fel tenni s.o.s help!!!! :O :O

(#217) Winner_hun válasza zoli.59 (#216) üzenetére


Winner_hun
félisten

Látom már sikerült:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#218) puttputt válasza goose9808 (#211) üzenetére


puttputt
őstag

Nekem beletelt vagy 3-4 napba, amíg megkaptam... Sőt, kétszer is, az elsőt érvénytelenítették. :D
Az történt ugyanis, hogy siettetésből többször "konfirmáltam" a kelleténél, nem sok kellett a türelmetlenségem miatt ahhoz, hogy letiltsák a kártyaszámot a "Péjpálék".
A legegyszerűbb, ha használsz Netbankot... ott egyértelműen kirajzolódik a "szükséges négyes".

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#219) Ayg0


Ayg0
senior tag

egy kis segítségre lenne szükségem. elkészült a regem a paypal-ra, de ha belepusztul se fogadja el a témaindító írásban is említett internetkártya hozzárendelését a számlához. a számát és a lejárati időt fix, hogy helyesen adtam meg és szerintem a biztonsági kódja is jó. mi lehet a baj? lehet azért kínlódik, mert csont szűz kártya lévén nincs rajta egy peták sem és nem tudja levonni a 400 pénzt?

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#220) Winner_hun válasza Ayg0 (#219) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen kéne hogy legyen rajta pénz:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#221) Ayg0 válasza Winner_hun (#220) üzenetére


Ayg0
senior tag

ahh, nagy iqharcos volt aki ezt kitalálta. ezerszer logikusabb lenne, ha első vásárlás alkalmával vonná le a zsetont és akkor dobná vissza a kártyát ha nincs rajta zseton... (ahogy a valóságban is megy)

köszönöm!

*mod: meg még egy pü :R

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#222) Winner_hun válasza Ayg0 (#221) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azért kell rá fedezet hogy amikor hozzáadod a kártyát akkor egyből tudja hogy létezik vagy sem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#223) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Akkor nekiállok paypay accot csinálni! Köszi a segítséget!

braner00 kerüljétek!

(#224) jcvd


jcvd
tag

Sziasztok!

Segítség kellene!

CIB-es internetkártyával akartam regelni Paypal-ra, azt mondták a bankban ezzel lehet, de nem enged regisztrálni, ezt kapom:

"This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."

Na most két opció volt:

1, Vagy beregisztrálom a bankkártyámat, de ugye nekem internetkártya van, aminek a hátoldalán nincs külön kód, ami ide kéne,

2, vagy a másik opció, hogy utaljak pénzt (nem írja mennyit) egy Unicredit-es számlára.

Hát utalni nem akarok egy ismeretlen számlára vakon.

Kérdésem az lenne, hogy hogy a francba tudok internetkártyával beregelni ide? Továbbá netkártyával csak vásárolni tudok? Pénzt fogadni nem?

Nekem olyan fiók kellene, amiről vásárolni is tudok, de akár több ezer dollárt is tudok fogadni külföldről.

Egyébként CIBEZZ csomagban vagyok.

Sajnos Visa Electron kártyám van, ahogy olvastam az OTP-seket elfogadja a Paypal, nekem CIB-es van, megpróbáltam regelni azzal, de elutasított. :(

Ezek szerint be kell mennem és Mastercard-ot kell kiváltanom? Csak ez lehet a megoldás?

Kérem aki tud az segítsen, nagyon sürgős lenne!

(#225) Winner_hun válasza jcvd (#224) üzenetére


Winner_hun
félisten

A netkártyádat aktiváltad? Van rajta ~1000 Ft?
A másikat nem tudod hozzáadni a PayPal-hez.
Feltöltős módszer nem javasolt: [KLIKK]
Én is CIBEZZ-ben vagyok, évek óta gond nélkül használom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#226) jcvd válasza Winner_hun (#225) üzenetére


jcvd
tag

Szia!

Van netkártyám, de nincs rajta pénz, viszont aktiválva van.

Hogy tudnám hozzáadni a Paypal-hoz, amikor az Visa kártyát kér és megerősítő kódot, ez pedig a netkártyán nincsen?!

Neked gondolom mastercard lehet, úgy tűnik csak azzal lehet használni. :F

(#227) Winner_hun válasza jcvd (#226) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor vezess át rá pénzt, úgy már menni fog:) A hozzáadásnál kiválasztható hogy milyen típusú kártyát adsz hozzá. A netkártyám mastercard. Pedig ott van a netkártyán az a 3 számjegy, dőlten. Az elején van, nem pedig a hátulján.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#228) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, prepaid Mastercardot (Payzone-s) meg lehet adni a PayPalnak regisztraciokor? Ha igen, akkor hogy megy a verification ezesetben?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#229) Xmodule


Xmodule
őstag

sziasztok. en ma aktivaltam a bak kartyamat a paypal on de elötte feltöltöttem egy minimalis összeggel mert nem tudtam hogy muködik. az lenne a kerdesem most ezt az összeget amivel feltöltöttem fel tudom hasznalni valaha is? kb 6 $

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#230) Winner_hun válasza Xmodule (#229) üzenetére


Winner_hun
félisten

A PayPal-re vagy a kártyádra tettél pénzt? Ha előbbire akkor simán levonja vásárlásnál, ha utóbbira, akkor is:) Először a PayPal egyenlegedről emeli le a pénzt, ha azon nincs akkor megy a kártyára.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#231) Xmodule válasza Winner_hun (#230) üzenetére


Xmodule
őstag

ezt nem tudom pontosan. belepek a paypal. com -ra es ezt irja egyböl : PayPal balance: 40.00 SEK. de ha azt mondod hogy ezuta ha venni fogok valamit akkor innen szedi le elöbb a penzt akkor okes.

amugy ez a 4 jegyu kod nem ugy van hogy Visa x-(es itt van 4 szam) vagy ez mas?

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#232) Winner_hun válasza Xmodule (#231) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kártyádon lévő összeget nem látod a PayPal oldalán;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#233) csibor


csibor
őstag

A personal inkább vételre,a premier meg inkább eladásra szolgál :F Avagy mi a különbség :B

(#234) csibor válasza csibor (#233) üzenetére


csibor
őstag

Izé,lehet elkellet volna olvasnom a nyitó írást :U Hiába öregszem

(#235) kerobi


kerobi
senior tag

Én beírtam a kártyaszámot, cw2 - 3 jegyű kódot, és kiirta, hogy visszavárja a 4 jegyű megerősitő kódot. Az erste-hez még nem érkezett meg a levonás, néztem a számlatörténetet. Hol hibáztam el?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#236) Winner_hun válasza kerobi (#235) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bankfüggő hogy mennyi idő alatt tudod meg ezt a kódot. Ne a számlatörténetet hanem a kártyatörténetet nézd, a 4 jegyű kód ott van (lesz)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#237) kerobi válasza Winner_hun (#236) üzenetére


kerobi
senior tag

Szia!
Kártyatörténet szekciót nem találtam. Van nekem egy sms szolgáltatásom, ami a tranzakciókat visszajelzi. Most nem tudom, a virtuális kártyára vonatkozik-e ez?
A napi limit holnap visszaáll 1 ft-ra és a paypal akkor nem tudja megterhelni a kártyát. Most van rajta kb 5000 ft.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#238) Winner_hun válasza kerobi (#237) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most olvasom csak még egyszer amit írtál, levonás nem is lesz, csak zárolja az összeget és pár nap múlva visszakerül a számládra.
Lehet az ügyfélszolgálat meg tudja majd mondani azt a 4 jegyű kódot.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#239) kerobi válasza Winner_hun (#238) üzenetére


kerobi
senior tag

És Igen!! Valóban az ügyfélszolga tudott segíteni, elfogadva a kártya!!
Köszi!
Már csak azt nem tudom, hogy mozgassam át a kártyámról a maradék összeget a PayPal-ra.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#240) tildy


tildy
nagyúr

Jó ha tudjátok, viszonylag olcsón lehet pénzt átutalni rajta. Én pl. így utaltam haza pénzt , évi azt hiszem 600 ezer forint limit van. Itt ha nem a bankkártyáról, hanem közvetlen bankszámláról e-chequel utalok, akkor 100 font hazaküldése 0.5 font.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#241) Winner_hun válasza kerobi (#239) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ne tegyél rá, a hozzárendelt kártyához tartozó számlán legyen pénz, onnan fogja levenni - ezért is adtad hozzá:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#242) forest601


forest601
tag

Helló Mindenki!

A segítségeteket szeretném kérni PayPal regisztrációban.

Regisztráltam elfogadta a kártyámat is levonta a 400Ft ot de sehol sem találom azt a 4 jegyű kódot a bankban azt mondták h nincs levonva a 400ft csak zárolva megkaptam az ehavi kivonatot és semmi sincs rajta sehol sem találok 4 jegyű kódot és a bankban csak bután néztek rám h mi az a PayPal :F

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#243) Winner_hun válasza forest601 (#242) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kártyatörténetet kell nézni, ha az nincs akkor havi számlakivonaton, sms értesítésben vagy az ügyfélszolgálaton tudod megtudni.
Bankfüggő hogy mennyi idő alatt tudhatod meg a kódot, az azonnaltól a 4-5 napig bármi lehet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#244) forest601 válasza Winner_hun (#243) üzenetére


forest601
tag

helló megsikerütl csinálni ezt a 4 jegyű kódot el is fogadták de foggalmam sincs hogy hol találom a PayPal os számlaszámot erre valakinek valami megoldás esetleg?

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#245) Winner_hun válasza forest601 (#244) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mihez kéne? Pénzt az e-mail címedre tudnak, az a "számlaszámod"

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#246) forest601 válasza Winner_hun (#245) üzenetére


forest601
tag

Köszi szépen sikert végre minden:D vágülis csak 1 hétbe került mire mindent kitaláltam:D nehéz ez a PayPal de annál jobb:D köszi szépen a segítséget:)

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#247) Winner_hun válasza forest601 (#246) üzenetére


Winner_hun
félisten

;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#248) Jadro


Jadro
veterán

Nekem kicsit kusza még a történet, ezért kérném a segítségeteket. Van egy virtuális bankkártyám a netes vásárlásokhoz. Beregisztráltam paypal-ba lett is " Your member status is: Verified "

Ez eddig oké, a credit card megvan. A paypal accountomon van is 400 forint. (Nem ment elősre a dolg. :) ) Vásárolni szeretnék csak a paypal használatával. Ebben az esetben is kell bank accountot beregisztrálnom?

E-bay accot linkeltem a paypallal. Ha vásárolok valamit, akkor már csak az a lényeg hogy a webes kártyámon meglegyen az összeg, vagy kell még valamit csinálnom?

Köszi előre is ha segítetek kibogozni a dolgot. Olvastam már elég sokat róla, de egyre jobban belekavarodok.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#249) Winner_hun válasza Jadro (#248) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bank account (bankszámlaszám) akkor kell ha kiutalsz pénzt magadnak.
A kártyához tartozó számlán legyen pénz, ennyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#250) Jadro válasza Winner_hun (#249) üzenetére


Jadro
veterán

Köszönöm szépen, akkor hamarosan jön az első tesztvásárlás. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.