Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Winner_hun válasza MoBiBence (#150) üzenetére


Winner_hun
félisten

Rajta van a kártyán hogy milyen kártya. Igazság szerint nem világos hogy mit nem értesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#152) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szép estét!

Kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mi a teendő. Elértünk egy adott limitet és most személyit, jogsit és útlevelet kérnek (ebből az utolsó kettő nincs páromnak), ill. számlát. Az összes viszont az én nevemre érkezik. :O

Ötletek?

(#153) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Nem hajlandó elfogadni a címemet. Azt a címet írtam be ahol a bank levelezik velem, a kártyaszámhoz pedig a 4*4 számjegyű számot írtam be a kártya elejéről. Visa Debitem van egyébként, és Loyds-os. Mi lehet a baj? Ezt írja:
This credit card has been refused by the bank that issued your credit card. For details on why your card was refused, please contact your credit card issuer's Customer Service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
Az e-mailből persze nem sikerült megoldanom.

Köszi!

(#154) Core2duo6600 válasza kem (#153) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Az, hogy debit kártyád van.
Mivel ez nem valós hitelkártya.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#155) ollie válasza kem (#153) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Visa Classic? Vagy Electron? Nem mindegy. Egyébként hajszálpontosan meg kell egyeznie minden adatnak a PayPal-on azzal, ami a bankodnál nyilván van tartva.

(#154) Core2duo6600: az nem baj, hogy debit. Nekem is van egy debit Visa regisztrálva PayPal-on, és szoktam is fizetni vele.

[ Szerkesztve ]

***

(#156) Core2duo6600 válasza ollie (#155) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Értem, tehát akkor a debit az ami nem hitelkártya, és mindig a bank engedélyezi a dolgot.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#157) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

A bemutató cikkben, rosszul van feltüntetve a vezetéknév kerestnév.

First Name, = Vezetéknév
Second name = keresztnév

Amikor a paypal írányából jön a zseton a számládra, akkor drága lesz ez a tévesztés.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#158) ollie válasza Core2duo6600 (#156) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A debit a betéti kártya, vagyis egy folyószámlához van kötve, a hitelkártya pedig egy hitelszámlához. A bank engedélye kell a hitelkártyához is.

Külsőre nem lehet megmondani, hogy melyik kártya debit vagy credit, sőt a sorszámából sem (ill. a kibocsátó bank tudja a sorszámából), a PayPal nem is látja a különbséget, ezért nem is kezelheti külön a két kategóriát. Ugyanaz a Visa Classic vagy esetleg Mastercard lehet akár credit, akár debit (persze csak az egyik).

[ Szerkesztve ]

***

(#159) horvathd válasza Core2duo6600 (#157) üzenetére


horvathd
aktív tag

Rosszul tudod. Angolul a keresztnév van elől, ezért ez a first name. A sztaki szótár szerint is: [link]

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#160) Core2duo6600 válasza horvathd (#159) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nem az angol nyelv számít, hanem az, hogy a bankodban milyen sorrendben írják a neved. .

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#161) Winner_hun válasza Core2duo6600 (#160) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jó az úgy ahogy leírtam.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#162) DigiG


DigiG
tag

Sziasztok megkaptam a kodot de nem tudom hova kell bierni. Már volt egy regisztrálásom de a csajszi aki lediktálta nem jot diktált és most azt a helyet keresem ahova be kellene irni. Választ köszi
Kép![link]

[ Szerkesztve ]

(#164) Winner_hun válasza DigiG (#162) üzenetére


Winner_hun
félisten

Letiltották a kártyát, másikat adj hozzá vagy ott van a link, ott lépj velük kapcsolatba.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#165) DigiG


DigiG
tag

Király, de vajon miért? ezt még fel tudom oldatni velük?

(#166) Winner_hun válasza DigiG (#165) üzenetére


Winner_hun
félisten

Írj nekik a megadott linken, kérdezd meg hogy miért lett tiltva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#167) ollie válasza DigiG (#165) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A te neveden van a kártya? A kártya adatainak pontosan egyeznie kell a PayPal regisztrációnál megadottakkal (név, cím, stb).

***

(#168) DigiG


DigiG
tag

Nah megoldodot a probléma, Írtam a paypalnak, visszairtak hogy feloldották a kártyát, adjam hozzá mégegyszer a rendszerhez, de ez ujabb 400 foritntba kerül, meg is tettem hozzáadtam és már működik. Köszi

(#169) zack


zack
nagyúr

Sziasztok!

Adott egy OTP-s számlaszám + a hozzá kapott web kártya számlaszámmal. Elakadtam ahol a 4 számjegyű digit kódot kell beírni. :F Nem kaptam ugyanis semmilyen kódot, és ezt írja ki: "Your account access is limited".
Tudja valaki hogy hol kellene nyomának lennie hogy fogom e kapni a kódot vagy sem? Várok én, csak tudjam hogy kapni fogom. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#170) Winner_hun válasza zack (#169) üzenetére


Winner_hun
félisten

Netbankban 3-4 nap múlva, SMS értesítésben vagy a havi számlakivonatban lesz ott.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#171) zack válasza Winner_hun (#170) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! Ez a netbank mit takar? :B

Azt tudod hogy amit levontak kb. 1,3k-t a számláról azt mikor teszik majd vissza? :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#172) Winner_hun válasza zack (#171) üzenetére


Winner_hun
félisten

Internetes számlakövetés. Nem mindenkinek van.
1300 Ft-ot?:Y 1 dollárt és 400 Ft-ot szoktak levenni összesen. Hogy mennyi idő múlva írják vissza azt nem tudom, bár nem rég a PayPal topikjában volt róla szó.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#173) DigiG


DigiG
tag

Sziasztok
Aktiváltam elment a 400 de nem jöt vissza semmi. Átvezetek nem jelenik meg semmi. Mi lehet a baj ezt irja profile nál.
[link]
Beirtam az internek kártya számom és nem jo. Cibes vagyok

(#174) zack válasza Winner_hun (#172) üzenetére


zack
nagyúr

Jah..1300ft tünt el róla. :F Remélem vissza fog rá kerülni. Majd jelzek ha van fejlemény. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#175) kirkri válasza DigiG (#163) üzenetére


kirkri
addikt

Ezt gyorsan ki kellene innen törölni...

21 éve a Prohardveren! ™

(#176) Meddu


Meddu
tag

Sziasztok!
Regisztrációnál rosszul adtam meg a kártyám lejárati dátumát!.
Módosítani nem engedi. illetve nincs még aktiválva a kártya.
Aktiválás után tudom módosítani vagy felesleges?
A számlámról leemelték ("Előjegyzett kártyaforgalmak összesen") 593ft ot!
Már csak a könyvelést kell megvárnom...... 4számjegyű kódért?
.

[ Szerkesztve ]

(#177) SAS_01


SAS_01
csendes tag

Sziasztok ! Regisztráltam a PayPal -on , viszont már nemenged belépni mióta ezt az e-mailt kaptam ! az online fordító általi értelmezésbe belefúlladtam ! szóval ha valaki tud segítsen ! kösz ! As part of our security measures, we regularly screen activity in the
PayPal system. During a recent screening, we noticed an issue regarding
your account.

We are very sorry, but in accordance with the PayPal User Agreement, we are
no longer able to have you as a customer.

We have had to close your account for the following reason:

Our system detected an unusual use of funds from a bank account linked to
your PayPal account.

We apologize for any inconvenience this account closure may cause. You may
still log in to PayPal to view your transactions history and personal
information for a limited time.

The funds in your account will be held for 180 days, due to the risk of
outstanding chargebacks and complaints. After 180 days, any remaining funds
will be available to you for withdrawal.

For your protection, we have limited access to your account until
additional security measures can be completed. We apologize for any
inconvenience this may cause.

To review your account and some or all of the information that PayPal used
to make its decision to limit your account access, please visit the
Resolution Center. If, after reviewing your account information, you seek
further clarification regarding your account access, please contact PayPal
by visiting the Help Center and clicking "Contact Us".

We thank you for your prompt attention to this matter. Please understand
that this is a security measure intended to help protect you and your
account. We apologize for any inconvenience.

Sincerely,

PayPal Account Review Department

(#178) SAS_01


SAS_01
csendes tag

Sziasztok ! Regisztráltam a PayPal -on , viszont már nemenged belépni mióta ezt az e-mailt kaptam ! az online fordító általi értelmezésbe belefúlladtam ! szóval ha valaki tud segítsen ! kösz ! As part of our security measures, we regularly screen activity in the
PayPal system. During a recent screening, we noticed an issue regarding
your account.

We are very sorry, but in accordance with the PayPal User Agreement, we are
no longer able to have you as a customer.

We have had to close your account for the following reason:

Our system detected an unusual use of funds from a bank account linked to
your PayPal account.

We apologize for any inconvenience this account closure may cause. You may
still log in to PayPal to view your transactions history and personal
information for a limited time.

The funds in your account will be held for 180 days, due to the risk of
outstanding chargebacks and complaints. After 180 days, any remaining funds
will be available to you for withdrawal.

For your protection, we have limited access to your account until
additional security measures can be completed. We apologize for any
inconvenience this may cause.

To review your account and some or all of the information that PayPal used
to make its decision to limit your account access, please visit the
Resolution Center. If, after reviewing your account information, you seek
further clarification regarding your account access, please contact PayPal
by visiting the Help Center and clicking "Contact Us".

We thank you for your prompt attention to this matter. Please understand
that this is a security measure intended to help protect you and your
account. We apologize for any inconvenience.

Sincerely,

PayPal Account Review Department ide is írhattok : sasfej@hotmail.com

[ Szerkesztve ]

(#179) Jazz77


Jazz77
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Régóta be vagyok regizve a PayPal-ra, most azonban szeretnék egy másik kártyát is beregizni, visa electron elég hozzá vagy nem? Előre is köszi... :R

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#180) Winner_hun válasza Jazz77 (#179) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#181) Jazz77 válasza Winner_hun (#180) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Fent van a listán, köszöntem... :R

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#182) Jazz77 válasza SAS_01 (#178) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Röviden a lényeg, hogy vmiféle visszaélést tapasztaltak a számláddal kapcsolatban és ezért (a te biztonságod érdekében) lezárták az account-odat 180 napra, hogy kivizsgálják az ügyet.
További infót pedig a help centerben kaphatsz ha írsz nekik... :R

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#183) SAS_01


SAS_01
csendes tag

szóval zárolta és nemenged hozzáférést 180 napig , ok ezt értem ! utánna küld e-mailt ? a help centerbe ha írok , ott tud nekem jelenlegi számlainformációt adni , vagy már sosem tudom meg , hogy érkezett e rá jóváírt utalás ??? eddig csak utaltam rá és az utaló visszajelezte a jóváírást az ő részéről , de így a PayPal -ra nemtudok ránézni , tehát olyan érzésem van mintha úszott volna az egész ! vagy épp azt vizsgálgattya a PayPal , hogy lenyúlták a lóvém ??? :F

(#184) Jazz77 válasza SAS_01 (#183) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Állítólag a te és a számlád védelmében van ez az egész, de a help centerbe mindenképpen írjál nekik, vmi gyanús volt nekik a számlaforgalmadban ezért tiltották le, de 180 nap múlva vissza engednek...

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#185) SAS_01


SAS_01
csendes tag

https://www.paypal.com/hu/cgi-bin/helpweb?cmd=_help csak én ezen nem igazodom el

(#186) Jazz77 válasza SAS_01 (#185) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Contact us jobb oldalt, ott tudsz e-mailt írni nekik... ;)

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#187) SAS_01


SAS_01
csendes tag

viszont nekem úgytűnik , hogy bejelentkezést kér ahhoz is , mivel beadja az ablakot , hogy lépjekbe . . .

(#188) SAS_01


SAS_01
csendes tag

így tényleg tehetelennek érzem magam . . .

[ Szerkesztve ]

(#189) SAS_01


SAS_01
csendes tag

új számlanyitásnál a PayPal-on lehet az előzőnél használt adataimmal regisztrálni csak másik e-mail cím kell , vagy esetleg ütközés lessz ??? vagy simán térjek át az AlertPay-ra ???

(#190) Winner_hun válasza SAS_01 (#189) üzenetére


Winner_hun
félisten

Cím lehet, kártyát már nem hiszem hogy át tudod vinni. Új mail cím is biztosan kell.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#191) SAS_01


SAS_01
csendes tag

Tehát : név , cím . . . stb. maradhat ugyanaz , csak egy másik e-mail ?! Rendben ezt megcsinélom és elméletileg , ha abba belépek ; ott a help centerben rá is tudnék kérdezni a másik számlámra : mivel az adatok egyeznek és az ahhoz tartozó e-mailre mint azonosítóra kérdezek rá és talán arra az e-mail címemre is küldené a választ , mert végül is ez így fer lenne nem ??? Viszont , gondolom az is fennálhat , hogy adatlopásra gondolnak és jól befagyasztják az új számlát is . . . és csak annyit érek el vele , hogy megint falba ütközök ! Utalnom már kéne , csak azt nemtudom , hogy úgy lehet e regisztrálni a PayPal-ra , hogy nemrendelnék hozzá bankkártyaszámot , megtehetem , hogy később a regisztrálás után rendelem hozzá ???

(#192) Winner_hun válasza SAS_01 (#191) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet rá pénzt tenni de hogy hogy azt nem tudom. Itt le volt már írva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#193) SAS_01


SAS_01
csendes tag

az új számla létrejött , minden probléma nélkül . belépek és a help centerben csak lehetőségek vannak , hogy mit jelölhet be az ember , én viszont érdeklődnék , tehát ez így nem lehetséges ! marad a levél , gondolom ez tartalmazza a postacímet : PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A.
Société en Commandite par Actions
Registered Office: 5th Floor 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349

(#194) SAS_01


SAS_01
csendes tag

a befagyasztott PayPal számlámnál sem volt még számlaszám hozzárendelve amire leszedném a PayPal -ra utaltakat . addig jobbnak láttuk nem hozzárendelni míg nemjelennek meg az utalások a My Account -ban . gondolom a számlaszám hiánya nemlehet akadálya az utalásnak , mivel az utalónál jóváírtnak jelenik meg az idág küldött összeg ! épp ezért nemértem , hogy míg bengedett a zárolás előtt miért nem jelentek meg az utalások és esetleg mikorra már kerek lett minden , miért pont akkorra zárolták ? ezekre a kérdésekre viszont szerintem már úgyis csak ők tudnak választ adni .

(#195) lakri


lakri
csendes tag

Sziasztok!

Nekem nem dombornyomásos kártyám van, (MAESTRO) az otp-nél, de webkártyám is van hozzá számlaszámmal, 3-jegyű azonosítóval stb.
Ha szeretnék regisztrálni a PayPal-on ezzel meg tudom-e tenni, illetve mit kell megjelölnöm a kártya tipusánál? :F

(#196) Winner_hun válasza lakri (#195) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem se dombornyomott kártyám van. Nem tudom hogy fog-e menni a regisztrálás, többeknek nem ment maestro-val. Ki kell próbálni. Amúgy a maestro a kártya típusa, azt add meg (ha lehet)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#197) Jazz77 válasza lakri (#195) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Elvileg lehet, a dombornyomás már nem alapfeltétel...

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#199) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Az lenne a kérdésem, ha a Paypal regisztrációnál nem adok meg bankkártya adatokat, hanem ún. topup módszerrel töltöm fel a Paypal egyenlegemet, akkor a Dealextreme-en lehet úgy vásárolni, hogy nem kéri a bankártya számát? Állítólag van olyan bolt ami kér bankkártya számot.

(#200) Winner_hun válasza rayoliviero (#199) üzenetére


Winner_hun
félisten

PayPal-nek add meg a számod, az nem adja tovább.
Amúgy lehet ott úgy vásárolni, de az efajta vásárlási mód nem ajánlott: [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.