Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Winner_hun válasza Laby (#300) üzenetére


Winner_hun
félisten

Neten használható a kártya? Pénz van rajta?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#302) Laby válasza Winner_hun (#301) üzenetére


Laby
senior tag

200Ft van most csak rajta, azt nem tudom hogy neten lehet-e használni. Csak nyitottam egy bankszámlaszámot és kaptam egy bankkártyát hozzá amire rá van írva hogy mastercard. Tehát semmi különlegeset nem csináltam.

(#303) Winner_hun válasza Laby (#302) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor tegyél rá pénzt első körben. Első terhelésnél 1 dollárt zárolnak, majd a megerősítésnél 400 Ft-ot vonnak le ami a PayPal egyenlegeden lesz rajta.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#304) Laby válasza Winner_hun (#303) üzenetére


Laby
senior tag

Utaltam rá másik bankszámláról, remélem ez megoldja, mert nagyon dühítő. :) Hétfőn megérkezik a pénz egyből próbálom is. Köszönöm!

(#305) Winner_hun válasza Laby (#304) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha most küldted akkor kedden lesz ott a pénz.
Ha bankon belül akkor meg azonnal. Legalábbis a CIB-nél így van.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#306) Laby válasza Winner_hun (#305) üzenetére


Laby
senior tag

Hát majd kiderül, OTP-ről küldtem.

(#307) Winner_hun válasza Laby (#306) üzenetére


Winner_hun
félisten

OTP-re?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#308) Laby válasza Winner_hun (#303) üzenetére


Laby
senior tag

Megérkezett a 400FT a számlámra és így engedte is a hozzáadást. Köszönöm szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#309) vacs


vacs
veterán

K&H Maestro betéti bankkártyával tudok PayPal-on regisztrálni/fizetni ?

Ilyen kártya.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#310) Winner_hun válasza vacs (#309) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#311) vacs válasza Winner_hun (#310) üzenetére


vacs
veterán

Sajnos nem jó :O . (Le fog járni a data acc-om :W )
Gyorsan igényelnem kell egy MasterCard kártyát.
Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#312) Iomega


Iomega
őstag

Elképzelhető, hogy Karácsony alatt nem tudok fizetni a Paypal-lal? Mert nem enged fizetni. Mielőtt kérdés lenne, van pénz a számlámon, évek óta használom a PayPal rendszert fizetésre, sikeresen, eddig mindig működött. A mai napon , vagyis Karácsony napján akartam fizetni, de nem engedi a rendszer. Vaj mi lehet a probléma? Abban bízok, hogy csak az ünnepnap miatt van ez. :F

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#313) Winner_hun válasza Iomega (#312) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez az oka
Illetve friss hír

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#314) Iomega válasza Winner_hun (#313) üzenetére


Iomega
őstag

:R
De ha mondjuk itthon működik a kártya, vagy ez csak külföldi fizetésre vonatkozik?
A napokban használtam itthon pénzfelvételre a kártyámat, de tökéletesen működött, és semmi ilyesmiről nem kaptam a banktól értesítést. Az a baj, hogy már leütöttem egy terméket az ebay-en, és most nem tudom kifizetni. Rossz értékelést meg emiatt nem akarok kapni az eladótól, mondván, hogy nem fizettem ki egy bizonyos időn belül.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#315) Winner_hun válasza Iomega (#314) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hogy tényleg ez áll-e a háttérben azt nem tudom, csak tipp. Hívd fel holnap a bankot és kérdezd meg. Meg írj az eladónak hogy kérsz még pár napot a fizetésig.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#316) Iomega válasza Winner_hun (#315) üzenetére


Iomega
őstag

Köszönöm a segítséged még egyszer! :R

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#317) Iomega válasza Winner_hun (#315) üzenetére


Iomega
őstag

Úgy néz ki, hogy a nemzetközi tranzakciót nem teljesíti a magyar bank karácsony napján, és emiatt volt az, hogy itthon tudtam fizetni vele, külföldre meg már nem engedett. De majd holnap kiderül, remélem úgy lesz.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#318) Volken


Volken
tag

Nagyon jó infót irtál így már nekem is tiszta. Egy kérdésem lenne. Ha megcsinálom a számlámra ezt az account-ot akkor ennek van valamilyen havi díja?

Oppá nem olvastam vissza bocsi ha már kérdezték ezt.

[ Szerkesztve ]

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#319) Iomega válasza Volken (#318) üzenetére


Iomega
őstag

A Pay Pal regisztráció ingyenes, nincs havi költsége.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#320) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Lenne egy kérdésem.
Regisztráltam maga, a PayPal-re, de amikor tölöttem a regisztrációs mezőket véletlenül a nevemet a magyar sorrendnek megfelelően írtam be és nem a külföldinek megfelelően. Ugyan még bankszámlaszámot nem rendeltem hozzá a profilomhoz, de ez nem jelent súlyos problémát? Mert meg akartam változtatni, de azt mutatja hogy el kell faxolnom a személyim másolatát. Napersze.....

Szóval, pácban vagyok?

All→M8

(#321) Winner_hun válasza callmeakos (#320) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudom.

el kell faxolnom a személyim másolatát. Napersze.....

Ezzel mi a gondod? Csináld meg. Amúgy menet közben kérhetik hogy hitelesítsd magad, akkor is kérhetik.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#322) callmeakos válasza Winner_hun (#321) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ok. Hát akkora blama nem történt hiszen a bankkártya neve egyezni fog, csak a sorrend más. Ezt látni is fogják....

Azért írtam hogy napersze mert nincs itthon scannerem, és a fax megoldásban meg nem vagyok olyan biztos....

Ráadásul most nézem hogy egy közüzemi számla másolatát is kell csatolnom amit ráadásul nem is én fizetek/én nevemre jön hanem édesanyáméra......

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#323) dash17291


dash17291
tag

Sziasztok,

lehet használni a PayPal-t a mellékelt képen látható megerősítés
befejezése nélkül is?

Szkenneljem be a személyimet??

Tőletek is kért ilyet?

Ez egy friss regisztráció, módosítási kérelem nem volt.

(#324) Winner_hun válasza dash17291 (#323) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csináld meg, egyszer kérnek ilyet. Volt. Nem harapnak:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#325) Bandita84


Bandita84
csendes tag

Sziasztok!

Még Paypal szűz vagyok és egy kis segítség kellene.:)

A status:Verified de még is már 3 mailt kaptam h confirm e-mail.És ha meg akarom erősíteni akkor kiírja h már meg van erősítve.Ez hogy van?

Másik kérdésem h megvan a 4 jegyű kód azt hová kell írni?Láttam a szemléltetést de nekem nem az az oldal jön be hiába követem a lépéseket.Szóval tanácstalan vagyok mint egy kisközség.:) Köszönöm a segítséget!

Üdv
András

(#326) richwar


richwar
csendes tag

szevasztok! a maestro kártyával nem lehet paypalt csinálni??

(#327) richwar válasza richwar (#326) üzenetére


richwar
csendes tag

jah nem olvastam vissza sorry a f@szom ebbe a szarba :)

(#328) Winner_hun válasza richwar (#326) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#329) Balázska98


Balázska98
csendes tag

helo az le ne a problémám hogy egy honapja tönkrement a gépem mert virust kapot ezért elszált a windows és vártom a telepitő cd met és ugy gondoltam hogy bekapcsolom de sekép sehang minden venti megy de azt enyi a vinyo melekszik normálisan a videokártya nem melekszik a proci az ojan közepesen meleg enél sokal melegeb szokot leni és a ramis hideg nem akar melegedni és még mindig nincs kép és még biosz sincs pedig egy honapja volt kép és biosz mitörtén hetet

(#330) Balázska98


Balázska98
csendes tag

helo az le ne a problémám hogy egy honapja tönkrement a gépem mert virust kapot ezért elszált a windows és vártom a telepitő cd met és ugy gondoltam hogy bekapcsolom de sekép sehang minden venti megy de azt enyi a vinyo melekszik normálisan a videokártya nem melekszik a proci az ojan közepesen meleg enél sokal melegeb szokot leni és a ramis hideg nem akar melegedni és még mindig nincs kép és még biosz sincs pedig egy honapja volt kép és biosz mitörtén hetet

(#331) Balinov válasza Balázska98 (#330) üzenetére


Balinov
félisten

Udv, kicsit eltevedtel a temaban. Keresd fel ezt a topikot, pont a kerdeseddel foglalkozik.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#332) Balázska98


Balázska98
csendes tag

köszi

(#333) had423


had423
aktív tag

AlertPay-hez, vagy solidtrust-hoz kéne nekem hasonló leírás. Csak ezért ide írtam, mert itt talán valaki használja ezek közül valamelyiket.

(#334) szutyis


szutyis
tag

Sziasztok
Vettem egy tételt ebay aukción.Paypal-al ki is fizettem ,de a számlámon a pénzt kártyavásárlás cimen zárolva van.Paypal meg komplettnek írja a tranzakciót.
Valamit elrontanék?
Válaszokat előre is köszönöm. :R

(#335) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

up a hasznos témának.

(#336) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Sziasztok!

Készítettem paypal reget, még nincs kész teljesen.
A lényeg hogy nekem nincs bankkártyám, és nem is tervezek szerezni mivel nem kapok bankon át fizut, így rohadt drága lenne ezért csináltatni egy visa /egyéb kártyát.
A paypal unicredites számlájára szívesen befizetém a feltöltést, de erről sehol nem találtam leírást.
UK rendeléshez kellene, és mivel több is volna ezért nem szeretnék ezzel megbízni segítséget.

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#337) shrd


shrd
csendes tag

Eleinte sokat kinlódtam a regisztrációval, mert sosem akart valamit elfogadni, de itt segítséget találtam rá :D

STEAM: http://steamcommunity.com/id/eshaerde

(#338) shrd válasza Arlekim (#336) üzenetére


shrd
csendes tag

szerintem nincs más megoldás, meg alapból (ha jól tudom) hozzá kell rendelni egy kártyát

STEAM: http://steamcommunity.com/id/eshaerde

(#339) Kernel válasza Arlekim (#336) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem kell hozzá bankkártya, én például az Erste Bankos számlámról utaltam, ami nálam a közüzemi stb. fizetésekre szolgál. Ehhez Netbankos felület is van, de kártyát soha nem igényeltem hozzá. (Van kártyám is, másik banknál.)

Másik lehetőség állítólag, hogy bemehetsz a Unicredit Bankba is, de elvileg bármelyik bankban indíthatsz egy átutalást.

A PayPal-fiókban a TopUp menüre kell kattintani, ott megkapod a befizetéshez szükséges adatokat, azzal kell a bankba (vagy inkább Netbankba) menni:

-----------------------------------------
Címzett: PAYPAL PTE LTD

Bank : Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest

Bankszámlaszám: (itt ne zavarjon meg, ha hiányzik egy kötőjel, 3x8 karakterben kell feltüntetni).

Transfer ID: XXXXXXXXXXX (sokjegyű kód, ezt kell a "Közlemény" rovatba írni)
---------------------------------------------

A Transfer ID (egyedi kód) biztosítja, hogy a pénz kizárólag a saját PayPal fiókodba kerülhet. Én tegnap próbaképpen feltöltöttem 5000 Ft-ot 10 órakor, 16 órára már meg is jelent, éjfél után 1-kor pedig egy email is jött a PayPal-től.

Érdekes ugyanakkor, hogy a PayPal-fiókban a pénz feladóját nem látom, még a "Details" linknél is csak annyi, hogy "bankfiókból" érkezett.

Ha viszont most vissza akarnék küldeni magamnak 1000 Ft-ot, ott már ismeri a bankom, fióknevem, számlaszámom, automatikusan:

Tovább nem nyomtam, csak próba volt.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#340) Kernel válasza Kernel (#339) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ámbár jobban belegondolva nem egyértelmű, hogy lent miért nem írja ki a rendes számlaszámom (csak x-0000, de még ez is érdekes, mert az Erste-szám a kötőjel után tényleg 8 db 0-ra végződik), ez valami védelmi funkció lenne? Saját fiókomban minek rejtegetni előlem?

Vagy így végül nem is az én számlámra menne a pénz, utána a bank visszadobja, és akkor ráfáztam 1500 Ft kezelési költséggel, amit a PayPal ilyenkor felszámít, a sikertelen tranzakció miatt?

Az "Edit" gomb csak annyit csinál, hogy visszavisz az előző képernyőre.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#341) Kernel válasza Arlekim (#336) üzenetére


Kernel
nagyúr

Lassan kiderülnek a dolgok. Amikor fel akarom tölteni a számlát, a megadott Transfer ID-hez mellékelnek egy figyelmeztetést is, amit pedig el is olvastam:

The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account, which we have as János Szabó. (Kitalált név.)

Az Erstebankos fióknevem azonos a PayPal nevemmel, csak utóbbi fordítva (betartva a last name = családnév szabályt). Szerintem ugyanis félrevezetők azok az Internetes írások, ahol a fordított regisztrációt ajánlják, mert itt nem azt kell nézni, hogy a magyar számlakivonaton például "Szabó János" formátumban szerepel a név, tehát akkor a PayPal is így legyen.

A számlakivonaton ugyanis nincs külön kifejtve, hogy "Last name: Szabó", de attól még így van, és a számítógépes nyilvántartásban, illetve a gépek között kommunikációban ez helyrekerül, gondolom én.

Utána pedig a PayPal nyugtázta, hogy a pénz nem akárhonnan jött, hanem a saját nevemre szóló számláról:

Your transfer from your funding source to your PayPal account is complete.

Így viszont, ha valakinek nincs saját nevére szóló bankszámlája, akkor elvileg nem tud befizetni a PayPal-re sem.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#342) devbence válasza Kernel (#340) üzenetére


devbence
tag

Nem tarolhatjak ok sem kodolatlanul. Na meg ha nyitva hagyod a paypalod, es a barati tarsasag lehuzza a kartyaszamod, akkor.. az baj.
Na ezert!

Btw a PCI DSS tanusitvany alapfeltetele hogy a nagyresze a kartyaszamodnak rejtett legyen.

"az erzelem szamomra fontos dolog.. pl: erzem ha ehes vagyok"

(#343) Arlekim válasza Kernel (#341) üzenetére


Arlekim
aktív tag

:R
Nem egyszerű ez, arról nem is beszélve hogy várhatok 2-3 hetet, és akkor sem biztos hogy azt kapom, és úgy, ahogy vártam :S

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#344) Kernel válasza Arlekim (#343) üzenetére


Kernel
nagyúr

Régóta halogatom én is, de azért annyira nem vészes, most már így utólag. Sőt, egyszerű. Csak már ott elkezdődnek a gondok, amikor a first name / last name Internetes leírások, kavarások kétséget ébresztenek, 1500 Ft-os kezelési költséggel fenyegetnek.

Sokféle bankszámla-konstrukció között lehet tallózni, ami létezhet bankkártya nélkül is:

http://www.bankracio.hu

De legalább egy számla kell, a pénzmosási törvények miatt, mert a bank személyesen azonosít, szerződést kell aláírni, míg a PayPal csak egy virtuális közvetítő.

Esetleg, ha van olyan hozzátartozó, aki rendelkezik legalább egy közüzemi számlával, utána az ő nevére regisztrálni egy PayPal fiókot, akkor már arról lehet utalni, akár a bankfiókból személyesen, esetleg kérni hozzá Netbankot (többnyire ingyenesen).

A postázási címet ez nem befolyásolja, az eBay-fiókban külön beállítható.

Biztonsággal kapcsolatban a Vaterához is úgy álltam hozzá, hogy komolyabb pénzeket úgyse utalok, kisebb bukta viszont nem olyan tragikus, ha esetleg nem jönne össze valami. De több év alatt összességében, kisebb bosszúságoktól eltekintve, pozitív a mérleg. Ugyanakkor vannak olyan jó vételek, amit kár lenne kihagyni, ez "kényszerít" az eBay-re is.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#345) zileut


zileut
tag

A PayPal-ra szeretnék regisztrálni, de nem tudom hogy a nevemet milyen sorrendben kell megadni, logikus a "first name" = keresztnév, "last name" = vezetéknév forma lenne, de a neten olvasva elbizonytalanodtam, mert sok helyen épp az ellenkező formát javasolják, a "Return Fee"-kezelési költség elkerülése miatt.

(#346) Winner_hun válasza zileut (#345) üzenetére


Winner_hun
félisten

A cikkben, amihez hozzászóltál, le van írva.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#347) zileut válasza Winner_hun (#346) üzenetére


zileut
tag

De nem lesz gond, ha utalni szeretnék pénzt a PayPal számlámra, mert a bankszámlámon a neven magyarosan vezetéknév, keresztnév formában van, nem akarok felesleges kezelési költséget fizetni.

Előre is kösz!

(#348) Winner_hun válasza zileut (#347) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sose utaltam rá, nem is fogok. Kártyát hozzáadtam és annyi.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#349) zileut válasza Winner_hun (#348) üzenetére


zileut
tag

A kártyámat nem szeretném hozzáadni. Épp ezért érdekel az átutalás.

(#350) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Sziasztok!

Paypal accountba hogy lehet kitörölni a a bank adatait?

Samsung Galaxy S10+

(#351) borix


borix
őstag

A címhez elég pl: az albérlet címét megadni vagy fontos a bejelentett lakcímet?

(#352) borix


borix
őstag

Neten egy oktató videóban azt mondák,hogy 0036 kell a telefonszámot beírni akkor az a jó vagy a +36?

(#353) Winner_hun válasza borix (#351) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bejelentett kell, különben hogy igazolod magad?
Telefonszám passz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#354) borix válasza Winner_hun (#353) üzenetére


borix
őstag

Ki nézi ellenőrzi,hogy bejelentett e?A paypal akkot túd pénzt le emelni a banktól ha az az adat is stimmel a kártya adatokon kívűl?

(#355) Winner_hun válasza borix (#354) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha bekérnek tőled adatokat hogy igazold magad akkor ők nézik. Néhány fizetés után elő szokott fordulni az ilyesmi.. nehezedre esik megadni a valós, bejelentett címedet? Szállítási címnek később azt adsz meg amit akarsz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#356) borix válasza Winner_hun (#355) üzenetére


borix
őstag

Értem köszi.

(#357) tomiii.


tomiii.
aktív tag

Szia!

Lenne egy kérdésem, mondjuk nem pont paypal, de majdnem. Venni akartam ebay-en egy terméket, nem paypal-os fizetéssel, de utólag derült ki, hogy kicsivel kevesebb pénz van a számlámon, mint kellene, de már rámentem a fizetésre és az összeg egy részét elvette a kártyáról, de kiírta, hogy sikertelen tranzakció és így se terméket nem vásároltam és pénzem se maradt, ez lehetséges?

(#358) Winner_hun válasza tomiii. (#357) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt kérdezz rá. Én ezt passzolom, nem találkoztam még ilyennel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#359) krisz1988


krisz1988
újonc

Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni?
Hétfőn (11.09.) regisztráltam a paypalra, és hozzáadtam a kárytámat is ( master card ) levont 1usd-t meg a 400 ft-ot, pontosan 700ft hiányzik a kárytámról és még mindig nem jelenítette meg a paypal-omon. Ilyenkor mi a teendő, vagy most miért nem utalta már át?

(#360) juszaka90


juszaka90
újonc

Sziasztok!

Mai napon regisztráltam az oldalra, de sajnos mint vállalkozói felhasználó. Igaz van egyéni vállalkozásom, de nem azon részére szerettem volna megnyitni a számlát. Van lehetőség sima felhasználói regisztrációra váltani? A vállalkozói regisztráció miatt van valami plusz költség?

Válaszokat előre is köszönöm!
BUÉK!

(#361) raidx


raidx
őstag

Ma regisztráltam a PayPalra de nekem nem volt a biztonsági kérdés rész. Ez változott a korábbiakhoz képest?
Másik: A kártyát hozzárendeltem az 1 dolláros manőver automatikus vagy kell velemit tennem?

Már vásároltam az ebayen, számlámon zárolva az összeg. Mi az a korlátozás amit felold az 1 dolláros tarnzakció?

Nem tudok angolul, csak a leírások alapján csináltam.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#362) Preacher1980


Preacher1980
tag

Üdv

Regisztrálni szeretnék a PayPal-on, de folyamatosan az alábbi hibaüzenet jön:

We are not able to process your request. Please try again later.

Ez volt hétfőn és kedden, illetve ma is.

Mi lehet a gond?

A választ előre is köszönöm!

ASUS ROG based on AMD!!!

(#363) romierna


romierna
csendes tag

Sziasztok!
Segítségetekre lenne szükségem.
Nem tudom használni a paypal-t. Rendszeresen vásároltam eddig az ebay-en,de most hetek óta nem tudok.Miért?
Előre is köszönöm :D

(#364) Vateraadd


Vateraadd
csendes tag

Sziasztok ! Ebayen szeretnék eladni tudna esetleg nekem segíteni valaki x %-ér cserébe ?

(#365) Werkly


Werkly
őstag

Bank accountot állandóan invalidnak írja! Miért? Előbb credit cardot kell validálni? Kösz!

(#366) Sz Andor


Sz Andor
újonc

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni,hogy ma jött egy nagyobb utalás a paypal számlámra,de a paypal zárolta a számlámat mert szerinte nincs teljesen kitöltve. De a kitöltés nem tudom végig csinálni hiába irok be bármit nem lesz zöld a pipa. Pedig 8 éve használom a Paypalt ebayel
Ebben tud nekem segíteni valaki?

(#367) Winner_hun válasza Sz Andor (#366) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt kérdezd meg

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.