Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Topa00 válasza Winner_hun (#100) üzenetére


Topa00
tag

köszi, sikerült! :) Azóta már minden ok a paypal meg minden :D
rendeltem egy mütyür dolgot németből. szépen levonta a kártyáról a paypal...
most várom hogy majd megjön.

(#103) saab900


saab900
csendes tag

Üdv!
Tegnap megtörtént a regisztráció,kódmegkapás és egyebek.Egyből vásároltam is, ennek összegét zárolta is ahogy kell. Az sms-eket megkaptam mindenről.Ha belépek a PP oldalára, a státuszom : verified, az aktivitásomban ott van a tegnapi vásárlás pontos leirása-ennek is "completed" a státusza. Ma már nem tudok vele sikeres tranzakciot létrehozni......
Különböző, "kérjük irja be a kártya tipusát, " az edit card menüben változtassa meg a kártya lejárati dátumát, stb. üzenetekkel bombáz!
Előfordulhat, esetleg az hogy ez csak egy egyszeri sikeres dolog volt(visa electron a kártya, - régota használom, 100 ezres hitel kerettel,) és igy ezt a kártyát felejtsem el? :W

(#104) BlueCap


BlueCap
csendes tag

Nos, nemrég kaptam meg az új Otp-s Electron kártyám (lejárt, automat küldték az újat). Regeltem a paypal-ra ahogy kell. De se levonás se sms. Kb 1,5 hete várok az átutalásra, holott többen azt íták okén átmegy 2-3 nap alatt, Kérdésem mennyivel előnyősebb a dombornyomott, a sima "sík kártyákkal" szemben? Sokan írtátok, hogy megy a simával is, de ha gyorsabb a dombornyomott váltok arra. Vagy inkább elbaxtam valamit, és azért nem ment el lé? :W :O

(#105) Winner_hun válasza BlueCap (#104) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valószínűleg elrontottál valamit...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#106) pilóta


pilóta
nagyúr

Amíg megjönez a ... négyjegyű kód, addig mennyit enged fizetni a paypal?
Lejárt a régi visa kártyám, és az újat regeltem, de már elfelejtettem, hogy van ez a hercehurca, és gyorsan kellene vennem valamit...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#107) Winner_hun válasza pilóta (#106) üzenetére


Winner_hun
félisten

100 dollárt

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#108) pilóta válasza Winner_hun (#107) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi! :R

Aki él és nem boldog, az téved!

(#109) BlueCap


BlueCap
csendes tag

Hali! Megoldódott a gondom, nemtom miért de oké minden. Változott a mobil számom, bementem módosítani az Otp-be. Hazajöttem megpróbáltam mégeccer annyi eltéréssel , hogy a négyjegyű kód helyett véletlenül a kártyám CVV kódját ütöttem be. Hopp...sms, paypal küldött valamit, nemtom mit, majd kértem, hogy az aktiváló kódot küldjék újra. És jött..... azóta megy minden. :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#110) szapeti


szapeti
tag

A kérdésem a következő lenne:
CIB internetkártyát csatolnék a PayPalhoz, fizetni fogok tudni vele addig rendben is van a dolog. De mi van ha nekem fizet valaki PayPalen? Az internetkártyára visszaküldhető a pénz a PayPalról? Gondolom normál kártyával ez simán megy de ebben az esetben nem vagyok benne biztos. A bankfiókban nem nagyon értették hogy mit akarok, a hölgy csak nagy szemekkel nézett a PayPal szó hallatán. :)

(#111) Winner_hun válasza szapeti (#110) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#112) pilóta válasza szapeti (#110) üzenetére


pilóta
nagyúr

Elvileg az egy ugyanolyan kártya, mint a rendes, csak nincs fizikailag nálad a plasztiklap, tehát működnie kell.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#113) Winner_hun válasza pilóta (#112) üzenetére


Winner_hun
félisten

Már hogy ne lenne?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#114) szapeti válasza pilóta (#112) üzenetére


szapeti
tag

Köszönöm a segítségeteket. :R

(#115) pilóta válasza Winner_hun (#113) üzenetére


pilóta
nagyúr

Már hogy lenne? :B

Aki él és nem boldog, az téved!

(#116) Winner_hun válasza pilóta (#115) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#117) pilóta válasza Winner_hun (#116) üzenetére


pilóta
nagyúr

És ez plasztik? Mert az OTP-nél papír... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#118) Winner_hun válasza pilóta (#117) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#119) pilóta válasza Winner_hun (#118) üzenetére


pilóta
nagyúr

A Cib úgy látszik akkor nem spórolt ezen. Végülis mindegy, úgyse használható önmagában semmire...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#120) hally


hally
csendes tag

Segítsetek

Vásároltam az e-bay-en, a fizetésnél megadtam hogy Paypal-al. El is fogadta, kérte a kártya számát. Cib internet kártya. Az ebay-en úgy látom a cucc kivan fizetve. Az eladó már írt hogy küldi a cimemre.
A 400 Ft-os első díj csak akkor van, ha csak beregisztál a Paypal-ra, ha már vásárol mint én akkor nem? Ez nem jelent meg? Viszont 1 USD az igen.
Az internet kártyáról úgy látom hogy zárolták az árát annak amit vásároltam, de nem jött sms hogy tényleges fizetés is történt? Viszont az egyenlegem meg kevesebb. Honnan látom hogy tényleg kivan fizetve? Volt, van még valami teendőm? :O

[ Szerkesztve ]

(#121) Winner_hun válasza hally (#120) üzenetére


Winner_hun
félisten

A 400 Ft-ot akkor vonják le ha a 4 jegyű kódot megadod nekik. Ha azt nem adtad meg akkor 100 dollárig fizethetsz max. A CIB-nél először zárolással jelenik meg a levonás összege ha PayPal-lel fizettél, 2-3 munka nap múlva fog eltűnni az összeg.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#122) djtörök


djtörök
senior tag

Üdv!
Életemben először vásároltam internetről(dealextreme.com) és paypal-al fizettem, látszólag minden rendben ment. Én csak egy dologra vagyok kíváncsi: a postáért mennyit kell majd fizetnem? (egy lézert rendeltem)

(#123) Winner_hun válasza djtörök (#122) üzenetére


Winner_hun
félisten

A termék kifizetésekor szvsz a postát is kifizetted..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#124) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hi.
Regeltem pay-re nemrég. Kicsit más azota a reg, de lényegében ugyanaz.
Az lenne a gondom hogy amikor a kártyát akarom hozzáadni azt írja nem jo a szám vagy ilyensmi (You have entered an invalid number or partial credit card or debit card number. Please check your entry and try again.)
Pedig érvényes a kártya, használom is ráadásul megnéztem a listában, a Visa electron OTP Junior max kártya használható neten is elvileg. Erről a kártyárol lenne szó.
Ja és mielőtt vki megkérdezni, a kártya elején található 16 jegyü számot írtam be igen, nem mást. El se írtam, többször ellenőriztem.
Most akkor mi nem jó? :F

[ Szerkesztve ]

(#125) Balinov válasza ez_meg_emaz (#124) üzenetére


Balinov
félisten

Nem irtad, csak azert kerdezem, a hatoldalon levo CVV szamot beirtad/jol irtad be?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#126) ez_meg_emaz válasza Balinov (#125) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Gondoltam hogy ezt is írnom kellett volna. :DDD
Igen, be. Viszont a számlán most 470ft van össz, talán (bár nemhiszem, de talán) ez lehet a gond. De 1 usd-t böven le tudna emelni így is szerintem, nah mind1. Várok amig megjön rá a fizum aztán ujra probálkozom még 1x.

Visszaolvastam a paypal topikban és dbius-nak volt ugyancsak otps visa electron kártyával ilyen gondja, hogy elvileg minden stimmelt aztán nem fogadta el. Ha akkor se tudja levenni az összeget a kártyámról amikor több pénz van rajta akkor én is felkeresem az otp-t hogy mi a helyzet. Nálam még azt se mondhatják hogy a rendszerükbe nem jött kérés a paypal-tol mert amikor probáltam elfogadtatni a kártya számot akkor jött sms is ("sikertelen tranzakcio").

(#127) eddy15


eddy15
tag

Ez teljesen ingyenes? Mert bocsi, de nem nagyon értem ezt a 400Ft-os dolgot. Ja és a pénzt automatikusan átváltja dollárba meg euróba ha kell?

[ Szerkesztve ]

(#128) Winner_hun válasza eddy15 (#127) üzenetére


Winner_hun
félisten

A regisztrációnál kerül pénzbe, kb 600 Ft-ból megvan az egész (1 dollár a regisztrációnál és 400 Ft a verifikálásnál)
Az utóbbi összeget visszakapod az első vásárlás alkalmával. A paypal használata ingyenes ha pénzt küldesz, ha fogadsz akkor vonnak le valamennyit.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#129) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Ez a Paypal számla, ilyen többek közt ujságosnál is kapható kártyákkal is feltölthető ?
A netload ra akarok premium accot csinálni.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#130) OCG


OCG
csendes tag

Sziasztok! Help kéne.. Szeretnék egy bankkártyát hozzáadni a PayPal accountomhoz, de sehogy sem sikerül.. Mindig ezt az infót kapom: We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. Please also make sure your credit card billing address matches your PayPal street address.
Szerintem valami a nevemmel lehet, mert minden más infom helyes.. Ékezeteket használhatok a nevemnél? A titulusom belezavarhat vajon?
Köszi, üdv. OCG

(#131) Winner_hun válasza OCG (#130) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kártyád használható a neten? Itt tudod ellenőrizni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#132) OCG válasza Winner_hun (#131) üzenetére


OCG
csendes tag

Szia!

Igen. Most még arra gondoltam, hogy talán amiatt nem engedi, mert dollár alapú..bár nem hiszem..

Üdv. OCG

(#133) Winner_hun válasza OCG (#132) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ennyire mélyen nem ismerem a rendszert, ebben sajnos nem tudok segíteni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#134) Huntty


Huntty
csendes tag

Ha nincs netes hozzáférésem a kártához akkor hogy kapom emg ezt a 4jegyű paypal kódot? Postán? nagyon fontos lenne!

"Greed is good"- Gordon Gekko

(#135) Winner_hun válasza Huntty (#134) üzenetére


Winner_hun
félisten

Még SMS értesítésben és a postai számlakivonaton is rajta van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#136) Huntty válasza Winner_hun (#135) üzenetére


Huntty
csendes tag

Megvan köszi

"Greed is good"- Gordon Gekko

(#137) vmatyko


vmatyko
tag

Bocs a lámaságért, de amikor regelek a paypalba akkor ugye van a pp account és a credit card lehetőség.

csak vásárlásra használnám a paypalt.

melyiket válasszam? melyikről vonnak kevesebb "kezelési/átváltási" költséget fizetéskor?

(#138) Winner_hun válasza vmatyko (#137) üzenetére


Winner_hun
félisten

A küldő féltől semmit nem vonnak le pluszba.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#139) vmatyko válasza Winner_hun (#138) üzenetére


vmatyko
tag

tehát ha hozzárendelem a forintalapú kártyámat akkor pl egy dollárban megadott ár kifizetésekor sem vonnak semmi költséget?

(#140) Winner_hun válasza vmatyko (#139) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tőlem egyszer se vontak le pedig többszázszor fizettem már.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#141) vmatyko


vmatyko
tag

akkor még egy dolog. sikerült mindent beállítani, hozzárendeltem a kártyát a pp-hoz, megkaptam a 4 számjegyű kódot azonnal sms-ben, a paypay verified-ra váltott.
Hozzárendeltem az ebayes accomhoz a paypalos accomat.

DE: amikor olyan cuccot vennék meg amihez az van írva, hogy "paypal account required" azt nem tudom és azt írja hogy nincs hozzárendelve.

a my ebaye-en pedig látszik hogy hozzá van rendelve.

hol lehet a gubanc?

(#142) Winner_hun válasza vmatyko (#141) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudom, itt kérdezd meg: eBay tapasztalatok

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#143) prodigy001


prodigy001
csendes tag

Sziasztok!

Egy hasznos oldalt találtam, ahol videókkal is bemutatják a regisztrálást, pénzküldést meg csomomó mindent, itt a [PayPal] link alatt.

(#144) ktomi37 válasza Winner_hun (#1) üzenetére


ktomi37
csendes tag

Sikerült már rendezni a Paypal-t? Tudod már használni? Tomi

(#145) Winner_hun válasza ktomi37 (#144) üzenetére


Winner_hun
félisten

Folyamatban. Mondtam hogy írok ha ismét tudom használni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#146) MoBiBence


MoBiBence
csendes tag

Sziasztok! Előre is elnézéseteket kérem a tudatlanságom miatt.
Van egy K&H Trambulin Maestro kártyám, melyhez egy K&H lakossági ebank internetes hozzáférést is "megnyittattam". Van-e ezzel a felállással bármi lehetőségem paypal használatára eBay-ezéshez, és ha igen, hogyan? (regisztráció is megtörtént már a paypal-on...)
Üdv mindenkinek, MoBi...

(#147) Winner_hun válasza MoBiBence (#146) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha tudod a neten használni akkor van. A kapott kártya(méretű akármi)n lévő számot kell megadni a PayPal oldalán.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#148) MoBiBence válasza Winner_hun (#147) üzenetére


MoBiBence
csendes tag

Köszi az infót! A bankkártyámon hátul nincs semmi szám, csak elöl egy 4x4 számjegyű...ezek a "nagy"számok. A paypal-on megtörtént a számlaszám, és bank nevének beírása, ez után mi történik, hogyan tovább? (találtam leírásokat, de azok konkrétan dombornyomott kártyára vonatkoznak, nem pedig ebank-osan is használható kártyákhoz - pedig hallottam hogy azok is használhatók)...

(#149) Winner_hun válasza MoBiBence (#148) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az én írásomban minden le van írva:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#150) MoBiBence válasza Winner_hun (#149) üzenetére


MoBiBence
csendes tag

Találtam jó leírást:
[http://logout.hu/cikk/paypal_regisztracio/teljes.html]
- de olyat hogy konkrétan az én esetemhez megfelelő legyen, nem...:S
Pl. a K&H Trambulin Maestro + ebank-os hozzáférés pl milyen kártyát takar a Visa, MasterCard vagy épp American Express lehetőségek közül?...vagy nekem nem e módon kell tovább haladnom reg után?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.