Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cousin333


cousin333
addikt

:)

Az élet kegyetlen ;]

"We spared no expense"

(#3) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

csúzlid nincs?

Resistencia eterna

(#4) VladimirR válasza bagyulajuve (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hogy utana a falrol is a janos maradvanyait vakargathassa, meg festhessen ki ujra?

(#5) bLaCkDoGoNe válasza VladimirR (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Esetleg a paintball, ha éppen talál az ember a fal színéhez passzoló golyót... ;]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) golyani


golyani
addikt

nézzétek meg a kép címét is nyeheheheheeeee :)) :DD :DDD :DDD

[Szerkesztve]

(#7) tkazmer


tkazmer
addikt

Szúnyogháló?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#8) Thrawn


Thrawn
félisten

Francba, nekem csak egy nyamvadt galamb jutott! :DDD
Szerencsére sikerült elkapni mielőtt lepontozta volna a berendezést.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Haveromnak emlékszem volt légpisztolya, az erre megfelelne neked erre a célra :D . De szerintem is inkább használj szúnyoghálót ;) , úgy mindenki jobban jár.
Egyik haverom albijában denevér szállt be, kis szobában szegény nehezebben boldogult, de elkapták és mindenki békességben tért nyugovóra :) .

- http://pazsitz.hu -

(#10) Parci válasza PazsitZ (#9) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szúnyogháló nem megy, mert futónövény van az ablakok körül, és kb hetente kell letépkedni, mert belenő mindenbe. a szúnyogháló meg kb a második fel-leszerelésnél már szétesne.

kirakok egy táblát, hogy beszarós kis köcsögök are not welcome here ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) Thrawn válasza Parci (#10) üzenetére


Thrawn
félisten

[kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12) ftc


ftc
nagyúr

szerelj fel rácsot....amin a madár nem fér be....


ahogy nézem ezt a képet....vigyázz vele...ott van a szemében a gonosz...

egy ilyen szűrte össze a levet a kertben a a harkályal... :)

[Szerkesztve]

(#13) Rive válasza PazsitZ (#9) üzenetére


Rive
veterán

Anno a koleszból majd' kivágtak egy denevér miatt. 10 körül takarodó - aztán 11 magasságában az ügyeletes tanár már eleve úgy nyitott be a zajló események közepébe, hogy namostaztánjólkilesztekb@szvainnencsürhebanda!

Rigó ellen szobamacska?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#14) Parci válasza Rive (#13) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szóval cseréljem az egyik büdös szarógépet egy másikra? ;]
ráadásul a macska full-time büdös, míg rigó mondjuk évente 2x repül csak be.
ergo no way! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) PazsitZ válasza Parci (#10) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hogy jutottál arra a következtetésre, hogy ezek angol-magyar emigráns rigók :F ? :DDD

- http://pazsitz.hu -

(#16) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hozzánk régebben verebek repültek be, beestek a kéményen és a kazánnál pedig kijöttek.De legutóbb vhogy máshol jött be egy veréb és össze vissza repkedett, kicsit se vltam beparázva, de aztán kinyitottam neki a tetőablakot és szerencsére kirepült.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#17) tkazmer válasza Parci (#10) üzenetére


tkazmer
addikt

Lehet a futónövények miatt otthon érzi magát:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18) badgirl válasza Parci (#14) üzenetére


badgirl
csendes tag

Bocsi, de a macskák nem büdösek. A kutyának van szaga.
A mcska soha nem lesz büdös, csak az alom, ha nem takarítod rendesen.
A rigó meg nem bújik hozzád dorombolva :)

[Szerkesztve]

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#19) Nimrod válasza badgirl (#18) üzenetére


Nimrod
addikt

Tény, a macska nem büdös. Csak a rakás amit egyszer lepakolt magából a fotel mögé. :))

(#20) Parci válasza badgirl (#18) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Abban sem vagyok biztos, hogy a macska-rigó párosból nem inkább a rigót választanám... lényeg a lényeg, a macska nem megoldás. Sajnos a csincsillák nem elég félelmetesek, hogy elriasszák a madarakat :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#21) lapa


lapa
veterán

a feketerigók nem hülyék, ahogy én láttam eddig. mindig megtartják a tisztes távolságot a macskáktól, emberektől stb.

bár a kertben mindennapos vendég egy egész kis rigócsalád, még sose láttam fekete (vagy akkora barna) tollakat szerteszét. szóval tényleg nem megoldás a macska.

(#22) joghurt válasza lapa (#21) üzenetére


joghurt
addikt

Ezzel most azt akarod mondani, hogy Parci sosincs otthon, vagy hogy akkora nagy a lakásuk, hogy a rigó még berepülve is meg tudja tartani a tisztes távolságot az emberektől? :DDD

A tej élet, erő, egészség.

(#23) kraftxld válasza lapa (#21) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nálunk már megfogott kettőt a macsek. :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.