Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Hat sok sikert, vagy inkabb szerencset. :DDD

- Kozepsulis voltam, mikor felszalltam a vonatra es csak egy olyan helyen fertunk el, ahol valami bunko a foldre szotyizott. Jott a kaller, ott uvoltozott velunk hogy miert szemetelunk, le akarta szallitani mindannyiunkat. Nem hagytuk magunkat, de egy egesz kocsi azt hallgatta a habzo szajabol, hogy micsoda senkihaziak vagyunk.
- 1-es villanyoson utaztam, jegyet lyukasztottam es lultem. Jott az ellenor, mutatom a jegyet, azt mondja ervenytelen. Ott vitatkozott velem, ez is hangosan szidott mindenki elott (erre emlekszem, en sem kishercegnosen fogalmaztam), majd mikor latta, hogy nem megy velem semmire akarmivel fenyegetozik, odament a lyukasztohoz es lass csodat, ugyanazt a nyomatot kapta ra mint en.
- Szarligetnel jartunk vonattal, mar ho volt es sotet, este 7 korul lehetett, volt egy kissrac a vonaton, sulis taskaval, 10 ev koruli. Nem talalta a berletet, erre a kaller leszallitotta volna Száron (ahol az allomas a falun kivul van erdo szelen, nincs varo, se telefon, kozvilagitas 1 oszlopban merult ki). Tobben kellettek hozza, hogy meggondolja magat.
- Rohantam a vonatomhoz a Keletibe, felpillantottam a tablara, x vagany, szemelyvonat, igy szaladtam oda es felszalltam. A vonat nem allt meg Kelenfoldon, se a kovetkezo allomason, jon a kaller, mutatom a jegyem es kerdezem miert nem alltunk meg az elobbi allomasokon. Azt mondja azert mert ez IC, ott volt egy A4-es papir a legelso ajton (ami elott elszaladtam) es hogy mondta a hangosbemondo is. Pont ezekre fokuszalsz mikor 2 perced van. Itt is kialakult egy kisebb vita, hiaba mondtam, hogy a tablan ez nem volt, de vegul jott egy melyhangu nagydarab csavo es nagyon alpari modon elhajtotta a kalauzt ugyanis hasonloan jart mint en es nem volt boldog. Felszallas utan mikor leulltem mar lattam, hogy fura ez a vonat, de addigra mindegy volt, az autolso masodpercben szalltam fel es mar gurultunk.
- Astorianal turistakat vegzaltak az ellenorok, de persze egyik ellenor sem beszelt idegen nyelvet, az anyanyelvuket is csak torve es hangosan. Odamentunk forditani, fel perc alatt megis ervenyes volt a jegyuk, csak elneztek a datumot szerintuk. Aham...
- Szokasos nyar eleji zsufoltsag a vonaton, kozepsulibol mentunk haza, folyoso tomve emberrel es taskaval. Utolsokent szalltunk fel igy pont a vegeben alltunk. Igen nagy szuksegem lett volna a mellekhelyisegre, viszont eselytelen volt a tomegen es taskaikon keresztul. Kaller ott allt a szomszed vagonban, gondolom o sem akart a tomegen atvergodni, tamasztotta a falat. Elso osztaly, pont azon az oldalon a WC-vel. Atnyitottam es megkerdeztem hasznalhatom-e. A valasz NEM, menjek vegig a tomegen. Azon a tomegen, amin o maga sem hajlando vegigmenni jegyet kezelni.

Ez csak par ami hirtelen eszembe jutott.

Lassuk be, ezt a melot sokan kenyszerbol vallaljak, mert nincs mas, utaljak az utasokkal egyutt, tobbseguk nem is tul tanult ember, de most megerezheti a hatalom izet. Es ez sokukbol igenis kocsogot csinal.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.