Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Tikakukac válasza updog (#27) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem tudom mi indokolja a válaszod stílusát. Te is elolvashatod még egyszer azt a 4-5 sort amit a konkrét hsz-edre reagáltam, minden szavát fenntartom, 0 rosszindulattal írtam.

Elolvastam vagy ötször is, azért csak így reagáltam és visszatöröltem az erősebb verziót :B

Az hogy ordított veled, nem jogos, nem helyénvaló.

Kezdtem pánikolni, hogy valahogy ezért is én leszek a hunyó.

Attól még jegy/bérlet nélkül utaztál, te is aláírod. Ennek miértje tökmindegy.

És innen kezd igen markánsan eltérni a véleményünk. Szerintem nem, nem mindegy. De ezt a játékot lehet játszani, hogy kinek milyen kötelességei és elvárásai vannak és lehetnek a BKK-val kapcsolatban :K

Ha nem sikerült a Blahán megvenni, el kell sétálni az Astoriára, vagy venni egy jegyet bármelyik újságostól hogy azzal juss el a Nyugatiig.

Vagy a Holdig. Megint csak nem olvastad el rendesen amit írtam. Itt ilyen klasszik szockó életérzés pörög megint, én vagyok a cégért, nem ő értem. Ilyenkor egy körüzi menne ki egy normális országban az ellenőröknek, hogy figyu, van ez a sztori, amíg nincs megoldva, addig így jártunk. De neeeeeeem, Mária országában olyan példás fasza katonás rend van ebben a témakörben is, hogy itt bizony szabályok vannak, de kemények. Na menjél már.

Erre reagáltam, hogy akkor pótdíj osz'kész, nincs itt látnivaló. Az ellenőr a dolgát végezte, a dolga az hogy akinek nincs jegye, büntesse. A stílus más kérdés, neked ugyanolyan jogod lett volna elkérni az azonosítóját cserébe, aztán mehet a hívás vele a BKV Hotline-nak, évek óta elég komolyan veszik ezeket a vizsgálatokat. De nem az a megoldás, hogy majd küldöm a képet az érvényes bérletemről, csá.

Senki nem mondta, hogy megoldás, megint nem értetted. Ő engem hazugnak nevezett, nem először anélkül, hogy csak fingot engedett volna az irányomba. Én erre reagáltam, hogy semmi gond, ezt gyorsan meg tudom cáfolni képekkel a múltból és a közeli jövőből.
Meg majd hónapokig fogok járni azért, mert a vállalat megint taknyosra lopott egy beszerzést ami miatt egy vödör hulladékot raktak ki közterületekre és az átmeneti időszakban is tettek ívesen a userekre. Ismétlem: a lovon fordítva ülünk.

Vagy ha azt vártad, hogy téged két kedves szóval elenged (még mindig nem azért írom, mert egy pillantra is validálni akarom hogy tahó volt), csak mert te törzsutas vagy és istenbizony mindjárt leszállsz és megveszed a bérletet, akkor ne csodálkozz hogy bizonyos csoportok és a csövik ugyanezt használják kifogásnak és utaznak melletted háborítatlanul.

Bizonyos csoportok is előző nappal lejárt bérlettel és egy csokor előzővel szokták igazolni, hogy amúgy tényleg ilyen sztoriban vannak? Biztos ez? Úgy látod és tapasztalod ez így amit leírtál megállja a helyét? Értem, hogy szeretnéd gyorsan bemosni ezt a 2 dolgot mert akkor nem kell érvelni és vége a nótának, csak engedd meg, hogy megjegyezzem: mocsokul kilóg a lóláb.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.