Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) updog válasza Tikakukac (#23) üzenetére


updog
senior tag

Nem tudom mi indokolja a válaszod stílusát. Te is elolvashatod még egyszer azt a 4-5 sort amit a konkrét hsz-edre reagáltam, minden szavát fenntartom, 0 rosszindulattal írtam.

Az hogy ordított veled, nem jogos, nem helyénvaló. Attól még jegy/bérlet nélkül utaztál, te is aláírod. Ennek miértje tökmindegy. Ha nem sikerült a Blahán megvenni, el kell sétálni az Astoriára, vagy venni egy jegyet bármelyik újságostól hogy azzal juss el a Nyugatiig.

Erre reagáltam, hogy akkor pótdíj osz'kész, nincs itt látnivaló. Az ellenőr a dolgát végezte, a dolga az hogy akinek nincs jegye, büntesse. A stílus más kérdés, neked ugyanolyan jogod lett volna elkérni az azonosítóját cserébe, aztán mehet a hívás vele a BKV Hotline-nak, évek óta elég komolyan veszik ezeket a vizsgálatokat. De nem az a megoldás, hogy majd küldöm a képet az érvényes bérletemről, csá.

Vagy ha azt vártad, hogy téged két kedves szóval elenged (még mindig nem azért írom, mert egy pillantra is validálni akarom hogy tahó volt), csak mert te törzsutas vagy és istenbizony mindjárt leszállsz és megveszed a bérletet, akkor ne csodálkozz hogy bizonyos csoportok és a csövik ugyanezt használják kifogásnak és utaznak melletted háborítatlanul.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.