Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96) Normi™


Normi™
őstag

Nem értettél meg,a sporttal kapcsolatban meg pláne nem,a sorok között olvasva kijött volna a lényeg,hogy nem akaratgyenge vagyok hiszen borzasztóan akartam a sportban is bizonyítani,így ahogy abban sem ebben sem az akaratgyengeségen múlott,tehát a betegségben sem,nem kívánom neked az igazi beteség megtapasztalását mert nem vagyok ilyen,persze utólag te is produkáltál dolgokat,ez erősen magyarázkodás.Egyszerűen elbagatelizálsz dolgokat bárminemű tapasztalat,szaktudás,empátia hiányában.Részemről ennyi,futottam sok kört a hétköznapokban ilyen tipusú emberekkel,nem látom értelmét a továbbiakban.Az én véleményem meg az,hogy rengeteg ember ezért szenved némán otthon,mert ha segítséget kérne bárkitől is akkor megkapná a "gyenge jellem vagy" és "bolond vagy" jelzőket,ez nem ilyen egyszerű,komoly biológiai háttere van mivel nem csak pánikbeteg vagy hanem adott esetben 90%-ban valamilyen szinten depressziós is vagy egyéb szorongásos zavarban szenvedhetsz ami komoly agyi elváltozással jár.Mint írtam,részemről ennyi.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.