Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Hat a gyonyoruseg szubjektiv szerintem ronda mint a bun olcso kacat gagyesz muanyagokbol , hogy dijat is kapott meg az csak hab a tortan :)

(#2) ghost364 válasza xmaas (#1) üzenetére


ghost364
senior tag

A desing mindig szubjektív,ilyen díjaknál meg nem az anyagminőséget nézik.

(#3) Xaels válasza xmaas (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem sem egy szépség, de hát nekem nincs érzékem a divathoz. Ami engem zavar, hogy hangyaf...nyi az írás, kicsit lehetett volna többet írni róla, pláne a címlapra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Nekem sem nagyon tetszik, hogy alig van benne "anyag", mármint a cikkbe :))

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#5) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Az a középtartomány idővel nem jön meg? Bejáratás egyebek, vagy a bejáratás már csak mítosz?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6) EczkE


EczkE
addikt

Bőven elférne a személyes bejegyzések között, ez nem épp címlapra való.

Asszem mindenféleképpen!

(#7) Alexios


Alexios
veterán

Köszi a cikket, látszik, hogy sokat dolgoztál rajta! Több ilyenre lenne itt szükség. Csak így tovább!

[ Szerkesztve ]

(#8) Bjørgersson válasza EczkE (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szeretnél te ilyen címlapos írást.

(#7) adam014: Szarkazmus? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) Varoz válasza EczkE (#6) üzenetére


Varoz
őstag

Volt már egy ilyen próbálkozás, valami telefonos cikk. Kb. felsorolta az illetö a múltbéli telefonjait és ez volt a címlapos. A fórumozók hangot adtak a nem tetszésnek és törölve lett.

Várom ennek is a sorsát. Mert ez minden csak nem címlapra való... :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10) ghost364 válasza E.Kaufmann (#5) üzenetére


ghost364
senior tag

Kb.két hónapja használom,de nem, ez csak mítosz.

(#11) atike válasza Xaels (#3) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem is ez jutott az eszembe... :U

Amúgy nem is tudom. Mármint eldönteni, hogy tetszik-e vagy nem... Meg kellene néznem (hallgatnom :D ) élőben.

(#12) MASSlag


MASSlag
tag

Valaki sok pénzt fizethetett, mert szerintem kifejezetten jellegtelen. Ez szép.

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#13) tobal


tobal
tag

Köszi az írást, azt viszont nem értem, hogy ha a középtartomány helyén egy lyuk van, akkor az miért is felel meg az elektronikus zenékhez, miközben az alternatív rock-hoz meg nem? Az elektronikus zenéknél, mivel ott a hangok eleve szintetizáltak, ezért adott esetben akár a teljes hallható frekvenciatartományt lefedhetik. Szóval elég merész dolog ilyesmit kijelenteni.
Hogyha viszont ezt csak azért írtad le, mert számodra az elektronikus zene egyenlő a technóval, és amúgyis csak a rockot hallgatod meg... akkor nem szóltam :).

(#14) EczkE válasza MASSlag (#12) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem meg ez nem tetszik. De gondolom nem is 4k.

Asszem mindenféleképpen!

(#15) MASSlag válasza EczkE (#14) üzenetére


MASSlag
tag

Nem, dehogy, jóval drágább.
Egyébként a design=/=(esztétikai)formatervezés. A designnak mint koncepciónak("tervelképzelésnek") kell kiemelkedőnek lenni, na-mármost én itt semmi hasonlót nem látok.
A szépség más (a design egy része), ezért írtam inkább jellegtelennek. (Az akadémista formatervezők szépség-felfogásáról tudni kell, hogy szerintük a formatervezés kompromisszummentes. A forma szempontjából lényegtelen az ár, technikai tudás stb.)

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#16) EczkE válasza MASSlag (#15) üzenetére


EczkE
addikt

:R

Asszem mindenféleképpen!

(#17) Nordic


Nordic
Közösségépítő

15 sor, 3 kép és címlap... :U Nagyon félre sikerült kattintani... :W

[ Szerkesztve ]

(#19) EczkE válasza Nordic (#17) üzenetére


EczkE
addikt

Le lettek fizetve a szerkesztők. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#20) Xaels válasza Nordic (#17) üzenetére


Xaels
félisten

Nem a terjedelem a legfőbb gond szerintem. Hanem a tartalom, lehet egy rövid írás is "tartalmas" és érdekes de itt még a képek sem sajátok. Ez kb. egy 10perces "munka". Nincs bajom a szerzővel nem is akarom bántani, de ha már címlapra írunk legalább dolgozzunk vele és ne ilyen izével vegyük el azoktól a helyet akik órákat/napokat töltenek el 1-1 anyag megalkotásával. Kicsit olyan mintha gyorsan dobjunk össze 10 címlapos írást az egyedi avatarért...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) Varoz válasza EczkE (#19) üzenetére


Varoz
őstag

Kell az egyénihez a címlapos így hamarabb kaphat. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22) EczkE válasza Xaels (#20) üzenetére


EczkE
addikt

Nem az a hibás aki írta, hanem aki ezt címlapra tette...

Asszem mindenféleképpen!

(#23) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ez címlapos lett?! :Y

Kis javítás: nem a teljesítménye, hanem a terhelhetősége 1100 mW.
Alternatívának meg ott a elismert Maxell Retro DJ.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24) 14adam válasza EczkE (#6) üzenetére


14adam
addikt

[ Szerkesztve ]

(#25) meoindil válasza MASSlag (#12) üzenetére


meoindil
aktív tag

Hát, drágának biztos drága - de hogy szép lenne, az erős eufémizmus. Dizájnos (feleslegesen és túlzottan) az igaz. Viszont lehet hogy jól szól, ami még pozitívuma lehet a külső ellenére.

(#26) schawo


schawo
titán

Ez most vicc? Hol a kandikamera?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#27) bepken


bepken
veterán

nem is a cikk hosszával van bajom (bár valóban nem sok infó található benne)

sokkal inkább a végén található konklúzió bántja kissé a szemem.... aki ennyi pénzért, ilyen fejhallgatót vásárol (ráadásul a pana mérhetetlenül nagy palettájából) ... hát annak egy az egyben elmegy a kedve a minőségi zenehallgatásra való törekvéstől! tehát ez minden, csak nem best-buy. ...szvsz...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.