Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Tim82 válasza larryking (#4) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pedig - elvileg - Magyarországról nem elérhető az AppCatalog. Nekem igazából gyári állapotban is megfelelt, alternatív app-telepítési móddal még nem próbálkoztam (egyrészt kellene egy szabad és nyugis hétvége ehhez, másrészt nekem csak az Opera, a wifi tethering és a natív Facebook-kliens hiányzik és egyik hiánya sem vágott földhöz).

Bocha: gyorsak vagytok, hétfő délután nyomtam Bog kezébe a telefont. :R Köszönöm, hogy megemlítettetek. :) A telefon valóban Karmától van és nagyon szerethető kis jószág.

A hangszóróval nekem nem rémlik, hogy bármi gond lenne, igaz, soha nem teszteltem külön.

Az akkuideje alapból nem túl nagy szám, nálam általában nem egészen egy napot bír ki (főleg 3G-n való netezés miatt).

A hátlap szerintem hasonló anyagból van, mint a klasszikus Thinkpad borítás. Nehéz leszedni, de nagyon jól védi a telefont.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.