Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Alpi.


Alpi.
addikt

Netezés nem kötelezően jelenti azt, hogy Gb-os mennyiségben szívjuk át a fost és aztán mozgatjuk is a képernyőn kis flash animációk képében pl. Arra nem elég egy "retrobb" gép az tény. 1-2 Gb rammal, 2 magos, akár S939-es platformon is simán lehet netezni. Persze néha kis kompromisszummal ,ezt hülyeség lenne tagadni, de leginkább, nem is tudom, hogy mondjam, az optimalizáció az, ami lehetővé teszi. Szűrt mód. Sokszor a könnyem kicsordul, mikor látok képeket, hogy a böngésző 20+ Gb ramon üldögél... Nem is feltétlen a ram használat miatt, mert ha épp nem kell másnak, hát caccheljen, bár nem is tudom, mit kell tenni, hogy ennyit cache-elni tudjon, de képzeljük csak el, mi mennyiségű pudva zsinnyeghet abba a 20Gb-ba... Az azért szépen agyon tudja verni a jó, friss rendszer érzetet. :D Emiatt kell olyan erős hw-eket tolni a piacra... Hogy atzán tele tudjuk tölteni xar-ral, de azért maradjon még hely. :) Ok, én is egy 8 magos Ryzennel tolom jelenleg, amire az égvilágon semmi szükségem nincs, de mégsem tudom elfogadni, hogy mindenféle fostaliga kis program ott tartson babazsúrt a háttérbe, pedig nem hiszem, hogy letérdelne. :) Lehet, túl öreg vagyok már és erősödnek az elvek mentén való döntések. :)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.