Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#320) priti válasza Dany007 (#317) üzenetére


priti
addikt

Szerintem a vezérlési lag a nagyobb gond. Persze jogos, hogy sokan szkeptikusan állnak hozzá ahhoz, hogy lehet e kellő teljesítményt prezentálni ehhez, szerintem lehet. A játék akkora üzlet hogy még egy "szuperszámítógépre" is be lehetne akár ruházni, amiben nem 40 CPU van szekrényenként, hanem 40 GPU, ez csak pénzkérdés ami van a játékiparban, viszont a rugalmatlan felével elég nehéz mit kezdeni. Van egy rakás szolgáltató mindenféle gagyi, elavult hálózatot üzemeltető cég, szerződéstechnikailag borzasztó bonyolult, teljesen független új hálózat kiépítése meg irgalmatlan drága, a hűségnyilatkozatosdi miatt az ügyfelek borzasztó rugalmatlanok, évek telhetnek el, mire szolgáltatót váltanak, szóval szinte reménytelen, szerintem ez az USA-ban egy gazdag elit szolgáltatása lesz még évekig, hogy a gyerek apu fejtámlája hátuljába épített LCD-n nyomhassa az MW3-at a kocsiban. Azért gondolom ezt, mert a szolgáltatás így csak olyan áron kínálható ami eléri, vagy meghaladja egy erős PC, vagy új konzol havi törlesztő részletét ergó nem a csórikra van kihegyezve, mivel a csórinak nem éri meg, így valszeg azok lesznek az ügyfelek akik eddig is rendelkeztek erős PC-vel, vagy új konzollal és ez ilyen tipikus amcsi rongyrázás lesz, kb. annyi értelme van, mint az LCD-nek a csomagtartóban az 1200W-os erősítő fölé. ...Az oda kell. :W

Hardverlesen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.