Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

hát igen, az első lépés egy cég bukása felé az indulás...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) hfrankee válasza bambano (#1) üzenetére


hfrankee
senior tag

szerintem van benne ráció.Lehet,hogy ez egy siker sztori lesz....vagy nem,de az biztos

(#3) Narxis válasza hfrankee (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

A Steamet is temették anno, aztán ma már...

Thanos was right.

(#4) FixY67 válasza hfrankee (#2) üzenetére


FixY67
senior tag

Hát az otthoni felhasználásra szánt, nagyteljesítményű gépek gyártói és a konzolok forgalmazói valószínűleg megpróbálják "szabotálni" a dolgot. :)

...

(#5) Wolverine válasza FixY67 (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

A támogatók listája eléggé erős.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) FixY67 válasza Wolverine (#5) üzenetére


FixY67
senior tag

Én csak annak örülök, hogy kinőttem már a játékos koromból, nem kell aggódnom amiatt, hogy nem fogok tudni játszani, mert nem megy a cloud... :)

...

(#7) Morden24 válasza Wolverine (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Persze, hogy besorakoznak. Ez a rendszer 100%-osan ellehetetleníti a warezt.

Sectumsempra - For Enemies

(#8) _Voyage_ válasza Morden24 (#7) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Feltörik a szervert, és minden játékot bérbe vesznek, vagy egy alap szolgáltatást fizetnek, és hackel mindent használnak... :)
Warez-t semmi nem fogja tudni ellehetetleníteni. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9) Morden24 válasza _Voyage_ (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, kb. annyira lesz ennek esélye, mint ahányan manapság ingyen telefonálnak a feltört gsm hálózatokon :)

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Térjünk vissza rá 20 év múlva.....
A stabil internet és hatalmas fizetések korszakában talán. :(

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11) Löncsi


Löncsi
őstag

Hatalmas ötlet, jó lehetőségnek látom.

100%-os kompatibilitás, bugmentesség, közösség.

Lehet lesz ebből valami az idő múltával.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#12) z0d1AK válasza Brutális eb (#10) üzenetére


z0d1AK
veterán

Vedd figyelembe, hogy ez most még csak az USA-ban lesz.
Egyébként elképzelhetőnek tartom azt, hogy ez lehet akár a STEAM utódja is, hiszen végül is ugyan azt kapod, csak nem kell gép, illetve telepítés sem, csak egy net kábel.
Szerintem azért ma már a DIGI 20Mbites feltöltésével elképzelhető volna a játék(bár nem tudom, milyen sávszél igénye van ennek a technológiának).
Sajnos ide még nem ért el a DIGI, csak a UPC, 30/3mbit-el...:F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#14) Tomics


Tomics
addikt

OMG, aki kitalálta nagyot kaszálhat vele! :Y :R

PH! addikt since 2004

(#15) kelzsoca válasza Morden24 (#7) üzenetére


kelzsoca
félisten

A számból vetted ki a szót, hasonlót szerettem volna én is írni.

Ez egy kis reménysugár lehet a játékfejlesztőknek :)

https://vertigostore.eu

(#16) z0d1AK válasza Morden24 (#9) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, akárhogy nézem, a STEAM-en sincs warez, ha jól tudom.
Ez itt sem volna másképpen, és biztos jobban költenének erre, mint az évenkénti gépcserére.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17) azbest válasza z0d1AK (#12) üzenetére


azbest
félisten

nem kell ahhoz sok feltöltés, a kép letöltése igényel sávszélt, a gombok nyomogatása és a kontroller mozgatása nem annyira nagy dolog, mint egy vga vagy fullhd kép-stream...

leginkább a ping aggasztó... hisz a játékoshoz mire lejut a kép az is idő, s mire a reakciója visszajut az is...

#16: steamen kívül futó tört játékok viszont vannak... cheatelés is van steam-en is.

[ Szerkesztve ]

(#18) Malachi


Malachi
addikt

abszolút támogatnám, a havi 3 ezer is elfogadhatónak tűnik, de nagyon nem mindegy, hogyan lövik be a játékok árait. abban az esetben, ha a szolgáltatás amúgy hibátlanul működik majd.

mondjuk ha ez elterjedne, a mostani PC-s közösség néhány éven belül "kihalna" és csak néhány fanatikus fejlesztgetné a gépet folyamatosan - már ha lenne hova. mert miért gyártanák milliószám a jobb és jobb játékos videokártyákat, processzorokat, BÁRMIT, ha egy cigisdoboz méretű valamiből jön a jóság?

olyasmi lenne akkor az egész gamer PC piac, mint most a High-end HIFI-seké.

nekem nem hiányozna, egyre kevésbé tudom díjazni a hangos, melegedő, áramzabáló 400W TDP-s vackokat.

[ Szerkesztve ]

(#19) z0d1AK válasza azbest (#17) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, ping szempontjából egy közeli szerver lehetne majdan itt is a megoldás, nem is az amerikai, vagy későbbi nyugat európai szerver.

Nem játszok, így magát a steam-et sem ismerem nagyon.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#20) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

Én csak azt nem értem, hogy az Nvidia miért van a támogatók között? Ez miért jó neki? :F

www.halivud.hu

(#21) z0d1AK válasza HarapósKutya (#20) üzenetére


z0d1AK
veterán

Valakinek biztosítani kell a szerver grafikai támogatottságát - gondolom én.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#22) bambano


bambano
titán

egy rendesebb vasat megveszel 200k körül, nagyjából ezer ficcs. Ha három évente egyben lecseréled a géped, akkor havi 27 dolcsiból van meg az 1kusd-s gép.
kifizetsz 15 ficcset az alap cuccért, egy rakat pénzt a drótért, utána minden játékért havonta még saccoljunk 15-30ficcset/darab.
2-3 hónap alatt kifizeted előfizetési díjban a játék árát, utána már olcsóbb lett volna megvenni.

Aki tud számolni, az ebbe nem ugrik bele. Aki meg eddig varezolt, ezután is fog. Ha lesz mit...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23) Malachi válasza z0d1AK (#21) üzenetére


Malachi
addikt

az mondjuk nagyon érdekes kérdés, hogyan szolgálná ki a rendszer az egyes felhasználókat. mondjuk egy 6magos i7 quad-sli-vel hány Crysis 2-t bírna? :D hány embert szolgála ki 1 szerver, hogyan kell ezt egyáltalán elképzelni?

[ Szerkesztve ]

(#24) BandiHUN


BandiHUN
veterán

ezzel az egésszel csak egy igazi gond lesz...mint minden más egyébbel is,újsággal,filmekkel,zenével...el akarják érni,hogy az emberek minden szórakozási lehetőséget csak béreljenek,a tulajdonukba ne kerüljön semmi...és persze költsenek többet,mint eddig,a semmiért tulajdonképp.most azért ha veszek egy gépet,egy játékot,egy akármit,a maga valójában addig élvezem,ameddig jólesik,annyiszor,ahányszor jólesik,eladhatom,tényleges tulajdonba kerül,stb.ebben az esetben nem marad semmi.az előfizetős csoda korlátlan vodafone zeneboltban is havi ezres vagy mennyi a zenehallgatás..és azt sem lehet lementeni,max trükkel/audio kimenetről pl.
szerintem birkák lesznek az emberek,ha hagyják,hogy ez legyen a tendencia,tök mindegy,milyen termékkel,szolgáltatással csinálják ezt.márpedig efelé megy minden,még a szoftveripar is,bár ott még csak időszakonkénti újabb verziók megvásárlása van,igaz a régebbi attól működő marad.
A Steam viszont valódi,offline is élvezhető játékokat ad,valódi tulajdonjoggal,nem jó példa.Ott nem szükséges az egyébként a rendszerük szerint nem netet igénylő(online profil,stb) játékokhoz az internet kapcsolat,a netes aktiválás viszont a dobozos példányokra is igaz...tehát max a dobozos-érzés csorbul,de sokszor olcsóbban,és ráadásul a telepitő legálisan elkészithető a letöltött játékról...persze saját használatra.
én nagyon remélem,hogy belebuknak...maga az elv,és a hagyományos értékesitésben okozott károk lehetősége miatt.nem szeretném 20 év múlva bérelni az összes szórakozási lehetőségemet...és sajnos ideérhető az összes média,könyv,cd,dvd,akármi,ami most van.A Microsoft is ilyen sz@ron futtatná a windózt,és az is csak tv-képen jönne,brrr.... :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#25) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Még jó hogy most izmosítottam be a gépet :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#26) Cane


Cane
őstag

Már csak 1 lépés a Skynet megszületése. :DDD

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#27) Zolás


Zolás
addikt

Habár most nem a warezt akarom éltetni de jelenleg legalább ki tudom próbálni a játékokat hogy egyáltalán akarom-e, és ér-e akár 1ft-ot is. Ezen keresztül meg szerintem megveszed és ha rádsóztak a hypehullámmal valamit akkor elb@sztad a pénzed és nem kaptál semmit.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28) ddekany válasza bambano (#22) üzenetére


ddekany
veterán

És azt se felejtsük el, hogy nem csak játékra vesznek az emberek PC-t. Mármost, ha már úgyis veszel egy normálisabb PC-t, az mindenestül (monitorral, mindennel) kb 100e-120e Ft. Ehhez képest az, hogy játék is menjen rajta normálisan, már csak +30-50e Ft.

Amúgy én a késleltetésre lennék nagyon kíváncsi... szép kövér lag-ja lehet ennek ezért. (A "profik" biztos elutasítják majd ezt, hiszen még az LCD lag-ján is problémáznak... :DDD )

Amúgy az furcsa egy kicsit a promóban, hogy csakis konzolos irányítót mutogatnak... de ha jól értem PC-s játékok fognak ezen futni. Vagy nem? Mert ha de, akkor azokhoz a bill.+egér dukál. (De gondolom csak népbutítás amit mutogatnak, hogy felfogja a paraszt, hogy ez olyasmi, mint a konzolok.)

[ Szerkesztve ]

(#29) pincehely


pincehely
addikt

Nem tudom, nem szeretnék a szerverek kénye kedvétől függeni.
Jó példa az Ubi DRM történet!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#30) ddekany válasza Zolás (#27) üzenetére


ddekany
veterán

Az alap havidíjjal demókat ezen is kipróbálhatsz... legalábbis azt mondták.

(#31) BandiHUN válasza Zolás (#27) üzenetére


BandiHUN
veterán

itt elvileg semmiképp nem kaphatsz maradandót,az az átverés.akkor sem,ha tetszik.viszont ezesetben mondjuk 1 év alatt kifizettetnek mondjuk veled 1 játékért a dobozos verzió 2-3szorosát épp.a cikk alapján még az is havi előfizu,hogy demóban kipróbálhasd,amit utána is csak bérelhetsz.ha nem fizeted,hacsak nem vetted videóra,ahogy játszol,elfelejtheted... :DDD mint az albérlet.van lakásod,amig fizeted,de igazából egy petákkal sem jutsz afelé közelebb,hogy valódid legyen.sőt..pár év alatt kiszórod egy SAJÁT lakás árát a SEMMIÉRT.
jelenleg ha veszel egy játékot,és nem tetszik,kicsi veszteséggel,de eladhatod,ha hamar teszed/elcserélheted akár ingyen egy ugyanolyan kategóriás másikra,ami viszont tetszik.sokan konzolnál is ezt csinálják,vesznek pl.2-3 x360 sikerjátékot,tolják 1 hónapig,utána pl.átlagos pesti tarifával 1000ft-ért cserélik be egy másikra mondjuk.de ha úgy akarja,megtartja az ember,stb.és nem jár további költséggel.
más kérdés,ha megtetszik ez a modell a fejlesztőknek,márpedig miért ne tetszene,hisz csak 1 hardverre kell fejleszteni,nincs warez,stb(bár valami azt súgja,nem a fejlesztőket akarják gazdaggá tenni...),nem kell foglalkozni a teritéssel,gyártatással...akkor szépen lassan megszűnne a hagyományos játék,film,zene,könyv,mégha viszonylag lassan is.
Bár én remélem,hogy a hardvergyártóknak ehhez azért lesz pár szavuk,hisz nem lenne szükség komoly hardverre,bluray-ra,semmi ilyesmire...max tévére.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#32) ddekany válasza BandiHUN (#31) üzenetére


ddekany
veterán

"Bár én remélem,hogy a hardvergyártóknak ehhez azért lesz pár szavuk"

Erre persze sokan azt vágják rá, hogy szerver parkot is fel kell építeni... de hát az szükségszerűen sokkal olcsóbb egy felhasználóra vetítve, mint ha mindenki vesz magának egy izom PC-t, ami ideje 95%-ban nem csinál semmit. Szóval igen, érdekes kérdés... hiszen hardvert warezolni sem lehetett. Másfelől lehet, sok gyártó úgy látja, hogy mivel ez az elkerülhetetlen jövő, jobban teszi ha az ő vasai futnak minél több ilyen felhős szerverparkban.

(#33) Xirtam


Xirtam
veterán

Érdekesnek tartom. Főleg a magyar netviszonylatokat elnézve...meg amennyire a magyar ember fogényokny az új dolgokra. Inkább maradok a boxnál!

(#34) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hát ez is eljött szvsz ez a jövő...

(#35) ddekany válasza ddekany (#28) üzenetére


ddekany
veterán

Wiki: "The MicroConsole supports up to four wireless controllers and four Bluetooth headsets. It also has two USB ports for keyboards and mouse."

(#36) z0d1AK válasza Xirtam (#33) üzenetére


z0d1AK
veterán

Majd a Vodás mobil nettel, egy most 10 éves p1-es laptopról nyomok ellened valami multit, ha visszatérek játékos korszakomba :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#37) BandiHUN válasza ddekany (#32) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja.de számold hozzá,hogy az ilyen rendszer nem a most használt hardverekből épül fel...hisz mi szükség egy olyan videokártyára,ami hagyományos képet állit elő.mondjuk én azértis valószinüsiteném,hogy a rendszerre etetésnek lehet,hogy sima mostani játékokat hirdetnek majd,de biztosan nem ezzel tervezik,pont amiatt,amiért gépigényes egy mostani játék...valahogy ez kicsit inkább a régi idők első cd alapú konzoljaira emlékeztet szerintem inkább,mint amilyen volt pl.a 3DO gép.hogy a játékok az első időkben gyakorlatilag interaktiv filmek voltak inkább,mint hagyományos játékok,mert nem volt még hardver,ami valós időben akárcsak vhs minőségű 3d grafikát csináljon...igy renderelt képek,videók voltak az alapok,erre helyezték a kevés poligonnal,egyszerűen megcsinálható akciót.ilyen pl.a Resident Evil is...ahol előre eltárolt fotókon kellett kalandozni,vagy pl.a Csillagok Háborúja-s Rebel Assaultok,ahol felvett videó pörgött,és azon repkedett az ember az űrhajóval...szerintem ez a rendszer sem bir el sokkal többel nagy felhasználószám mellett,egyszerűen én nem hiszem,hogy létezik olyan szuperkomputer,ami képes pl.1000db Crysist full hd-ben 50/60fps-el futtatni,és ha belegondolok,hogy ebből 1 példányt igy vivő gép(ami talán nincs is... :DDD) mennyit fogyaszt,mennyi hőt termel,és mennyibe kerül a megvásárlása...igy nem tűnik reálisnak sem az egész.és nem hinném,hogy 1000 ember Crysisezne az USA-ban...és akkor még hol a többi...hol a net sávszélességszükséglet...hol az egyéb dolgok,a menü,stb kiszolgálása...hol az ehhez kellő atomerőmű :Djelenleg még a népszerű oldalak kiszolgálása is gondot okoz a szolgáltatónak,pedig sima statikus tartalmakról van szó,minden egyéb nélkül!még a youtube a sok vacak videójával sem igazán gyors...pedig nem HD minőség,és az is csakvideó,semmi számitás,stb,csak sima letöltés szerverről,a lejátszó az user gépét terheli

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#38) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

A mekka az lenne, hogyha ez amolyan TV előfizetés jelleggel menne. Azaz, nem kéne külön-külön megvenni a játékokat, hanem egy adott havidíj ellenében hozzáférhetsz játékok egy csoportjához (pl. egy kiadó össze játéka, vagy összes FPS, stb.).

(#39) pincehely válasza Hunpriest (#38) üzenetére


pincehely
addikt

Az se 10 ft lenne, meg nem is 10.000.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#40) BandiHUN válasza Hunpriest (#38) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja.de jelenleg játékonként kellene fizetned...és bérleti dijat,mondjuk havonta....a tévé azért más,mert végülis ott felveheted,amit látsz,a játék interaktiv dolog.most meg ha megveszed a játékot,vagy megmarad,mert érték,vagy pénzzé teszed,ha nem jön be.mondjuk jó poén,hogy tervezett indulás az USA-ban csak...vagyis ugye a vizfejű amerikaiaknál,akik eddigis bérlakásban éltek,és nem szokatlan náluk,hogy az egész életüket minimális saját vagyonnal élik le,mert még a bankhitelt is csak maguk előtt görgetik...az eu konzervativabb szerencsére,vagy talán mondhatni maradibb.de majd kiderül,mi lesz...én biztosra veszem,hogy nem azt fogják árulni,amit a jelenlegi hardverekre csinálnak...hacsak nem tényleg a Skynet vagy a Matrix futtatja :DDD végülis ha nem jön be,csinálhatnak még mindig interaktiv mozikat,kalandjátékokat...azokhoz még passzolna is,mint ahogy annó...és nem szoritana egy dvd vagy egy bluray korlátja a sok videó miatt.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#41) P100


P100
senior tag

Valamire nem gondoltak ezek az idióták: akinek nincs pénze a legújabb játékok futtatásához szükséges vasra, akkor mégis honnan lenne pénze előfizetni játékokra? Ezek teljesen sík hülyék. Nem hiszem, hogy lesz akár egyetlen egy előfizetőjük is.

Elképesztő és nonszensz ötlet ez az egész. Valami diliházból szabadult 70-es IQ-val rendelkező emberkék találhatták ki. Egy nagy hülyeség az egész, hihetetlen, hogy egyáltalán megfordult ez valakinek a fejében :D Akkora bukás lesz belőle már az indulás napján, hogy csak na :D

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#42) pincehely válasza P100 (#41) üzenetére


pincehely
addikt

Nyugi, nagyon sok embernek szimpatikus lesz, hogy nem kell számítógépért rohangálni, összeszerelni, telepíteni....
Ehhez csak egy TV kell, ami meg úgyis van.
A lustaság nagy úr, és minnél több a pénz, annál nagyobb a lustaság.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#43) z0d1AK válasza P100 (#41) üzenetére


z0d1AK
veterán

Azért ez így nem túl átgondolt részedről szerintem.
Egy igazán erős gépért le kell szurkolnod ~200 000-t minimum.
És az elavul.
Itt pedig arról van szó, hogy havi x ezer forintért előfizetsz a játékokra.
Azok nem fognak szaggatni, nem zabálja úgy az áramom, mint egy gamer gép, nem vagy helyhez kötve (Extrém esetként egy wifin keresztül történő játék is elképzelhető volna laptopon, egy arra alkalmas buszon. Már pedig erre fele tartunk...)

Mint már írták fentebb, a STEAM-et is temették az elején.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#44) pincehely válasza z0d1AK (#43) üzenetére


pincehely
addikt

Mind a mellett, hogy ez egy nagyon forradalmi, és jó ötlet, szerintem a megvalósításhoz még korán van. Legalábbis nálunk mindenképp. A magyar az ingyent preferálja :DDD

http://kefetemap.deviantart.com/

(#45) smkb válasza ddekany (#28) üzenetére


smkb
őstag

"És azt se felejtsük el, hogy nem csak játékra vesznek az emberek PC-t. Mármost, ha már úgyis veszel egy normálisabb PC-t, az mindenestül (monitorral, mindennel) kb 100e-120e Ft. Ehhez képest az, hogy játék is menjen rajta normálisan, már csak +30-50e Ft."

Mégis vesznek mellé konzolt is. Nem az izompcket akarja ez kiváltani, hanem pc-konzol stb kuplerájt egyben. Van azért abban is valami szép, hogy pl nem süvölt egy xbox360 a szobádban, ... mert nem egy csendes szerkezet. Vagy pl nem mindenkinek van a nappaliban a gépe hogy egy hdmi kábellel kikösse a 42" os lcdre. Jó ötlet, csak tudják megvalósítni. Szurkolok nekik, hogy beváljon.

(#46) ddekany válasza BandiHUN (#37) üzenetére


ddekany
veterán

"egyszerűen én nem hiszem,hogy létezik olyan szuperkomputer,ami képes pl.1000db Crysist full hd-ben 50/60fps-el futtatni"

Teljesítményileg hogyne létezne... csak azért elég nagy bravúr lenne sima játékokat futtatni egy szokványos szuperszámítógépen. Főleg mivel játéknál nem csak teljesítmény (throughput) hanem a késleltetés is számít. Szóval kíváncsi lennék, miféle vasat használnak... de úgy általában, ha már egyszer kifejlesztették, bizonyára alacsonyabb a fajlagos költsége, mint egy otthoni gépnek. Meg aztán, az egyik csel az szokott lenni, hogy nem játszik mindenki egyszerre, így nem kell annyi vas, mint ami az összes embernek kellene ha egyszerre játszanának... csak mondjuk fele annyi. Tekintettel itt nincs leadási időszak sem (mint mondjuk APEH-nál), ez extrém csúcsok is elkerülhetőek, gondolom (pl. agyonhype-olt új játékot csak limitált mennyiségben adnak bérbe adott időszak alatt). Más felől, kb mindenki este felé nyomul... mivel a központ nem lehet távol a felhasználóktól, még az időzonákkal sem lehet ezt kicselezni.

(#47) shev7


shev7
veterán

ha beindul azt is el tudom kepzelni, hogy nagy szolgaltatokhoz betepeltik a szervert (ha adott szolgaltatonal sok elofizeto van megeri) igy csokkentve a pinget

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#48) z0d1AK válasza pincehely (#44) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez még most indul, és csak amerikába.
Szerintem minimum jó pár év, mire ide elérhet egy ilyen, ha ott sikeres lesz.
Addig pedig tovább fejlődik a net itt is.
Nem lenne nagy gond, ha az üvegszálas net jól ki lenne építve, és nem csak a bérházakban volna elérhető(bár ennek oka egyértelmű)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49) lapa válasza BandiHUN (#24) üzenetére


lapa
veterán

"szerintem birkák lesznek az emberek,ha hagyják,hogy ez legyen a tendencia"

mondd, te pontosan mióta követed figyelemmel a bolygó eseményeit? humornak szántam ám.

(#50) Manbal


Manbal
senior tag

Honnan p*csából veszik itt egyesek hogy ezzel megszünnének mondjuk a PCre vagy konzolra kiadott játékok? :D (és egyben a warez is)

Ez csak egy kényelmi megoldás, a sok dagadt lusta amcsinak, akik nem veszik meg a játékot, vagy nem akarnak fejleszteni, hanem csak otthon bekapcsolni a TVt és játszani az aktuális csúcsjátékokkal :D (meg egy újfajta piac is egyben)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.