Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Lozi8


Lozi8
tag

Üdv Mindenkinek. Vettem 1 ilyen telót. Kis segítséget kérnék, kikapcsoltam az always on display -t, kikapcsoltam az ujjlenyomat olvasó animációját és mégis a legkisebb érintésre is felvillan. Ez ilyen vagy én benázok? Köszi.

(#1102) fant0mi válasza Lozi8 (#1101) üzenetére


fant0mi
addikt

Az A12 óta nekem is ilyen.

(#1103) rover45 válasza hg7fac (#1096) üzenetére


rover45
senior tag

Szia!
[link]
3,99 EUR a 2 darabos csomag, viszont jön rá 1 EUR szállítás.

(#1104) juve600


juve600
nagyúr

sziasztok !
nem tudjátok hol tudnék ilyen tokot itthon venni ?

(#1105) rhonin válasza szetib (#1099) üzenetére


rhonin
senior tag

Nálam sem dobja fel és ez állítólag azért van, mert O+ kiadott 1 köztes Android 11 frissítést juni sec. Patchel (A21) ami frisebb mint a c01-es A12es frissítés és emiatt nem dobja fel nekünk automatikusan. Appal nem próbálkoztam, de elég gáz ami a O+-nál megy mostanság. Már erősen megy a droid 13 beta, lassan jön belőle a stabil build, nekünk meg rimánkodni kell a 12esért ami meg olvasva a hszeket bugos sokaknál.

(#1106) hg7fac válasza rover45 (#1103) üzenetére


hg7fac
csendes tag

Köszönöm ;)

(#1107) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Ilyennel találkozott már valaki? Nagyjából egy órája tettem töltőre, erre kiírja, hogy még nem kész a töltés. Állapotsávon 100% van, akkumlátor adatoknál meg alábbi ábra

Maine coon

(#1108) juve600


juve600
nagyúr

nekem még nem dobta fel sajnos

(#1109) pitiless válasza juve600 (#1108) üzenetére


pitiless
senior tag

Volt C.07 is. Az sem érkezett meg, meg ez sem...

(#1110) juve600 válasza pitiless (#1109) üzenetére


juve600
nagyúr

Egyenlőre,remélem

(#1111) Sragi


Sragi
őstag

Üdv!
Erősen gondolkodom,hogy a következő telefonom egy One Plus lesz . Azon belül is gondolkodom a Nord 2-ben. ( az a fránya büdzsé)
Két fontos kérdés, a szoftver milyen? (elegem van a MIUI-ból és az állandó kontárkodásból amit művel önállóan) Mennyi ideig jönnek frissítések rá?
Tkp ,ahogy olvasgattam minden más szempontból tetszik a One Plus brand. :)

(#1112) juve600 válasza Sragi (#1111) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem volt miui és oneplus ,többször is mindkettő, oneplus tisztább-szárazabb érzés :)
most is ez van :)

(#1113) Nagya21 válasza Sragi (#1111) üzenetére


Nagya21
addikt

Hi!
Még egy pont az oneplusra, sztem jobb mint a Miui.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1114) s4tch válasza Sragi (#1111) üzenetére


s4tch
veterán

Szoftver viszonylag tiszta, de nem annyira gyári android, mint ami a régebbi Oneplusokon volt. Nekem Pixel után szódával elmegy, MIUI-hoz képest egyértelműen simább érzés. Kb. 5 hónapja van meg a telefon, bántó buggal nem találkoztam, már teljesen rááll a kezem. Pixel után a kamera elfogadható szint, üzemidő parádés (tegnap 9 órás kijelzőidő után töltöttem, 6-7 órát bármikor tud a telefon). Ami miatt most nem a Nord 2-t venném, az az IP67/68 védelem és a fém keret hiánya. Előbbi nyáron, strandon hiányzik (a Pixellel tudtam strandon fotózni a fiam, ezzel nem merem), a műanyag keret meg egyszerűen olcsó hatású. Egyébként korrekt telefon ez.

Frissítés eddig talán 2x jött rá, de mivel stabil a rendszer, el lehet vele lenni. Az android 12 verzió már elérhető Európában is, és ez a frissítés nem rontotta el a felhasználói élményt. Oxygen OS 13 verziót még ígért rá a gyártó, de ha még 2-3 évig szeretnél új rendszert kapni, akkor inkább nézz szét máshol (pl. Pixel, Samsung S sorozat).

(#1115) novoszath


novoszath
senior tag

erdeklodnek hogy honnan lehet oneplus telefont venni mert a hivatalos oldal lehuzta a rolot ott mar nem lehet venni vagy mar el kell engedni a az OP-t? :F

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#1116) tahepa válasza novoszath (#1115) üzenetére


tahepa
senior tag

A német shopban nem tudsz telefont venni. Az [official] szerintem járható út.

(#1117) juve600 válasza novoszath (#1115) üzenetére


juve600
nagyúr

Alza, eMAG,stb

(#1118) s4tch válasza novoszath (#1115) üzenetére


s4tch
veterán

Amazon is járható út.

(#1119) Nagya21 válasza novoszath (#1115) üzenetére


Nagya21
addikt

Euronicsban vettem a héten a szomszédasszonynak....

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1120) Sragi válasza s4tch (#1114) üzenetére


Sragi
őstag

juve600, Nagya21 Köszönöm!
Igazából az lenne a jó ha nem úgy viselkedne, mint a MIUI, már akkor elégedett lennék.
Nekem az IP védelem nem hiányzik, eddig egyedül a régi Motorola Defy tudta :D
Igazából nem az Android főverzió a lényeg, vagy is nyilván számít, de legalább biztonsági upgrade lenne..
Ehhez a retek Mi9T Pro-hoz már egy éve semmi nincs. :((

[ Szerkesztve ]

(#1121) menomano761 válasza tahepa (#1116) üzenetére


menomano761
kezdő

A német Telekom még forgalmaz Oneplus,Oppo készülékeket.

https://www.telekom.de/mobilfunk/geraete/smartphone/oneplus?pageFilter=promotion

(#1122) tahepa válasza menomano761 (#1121) üzenetére


tahepa
senior tag

Biztos úgy van ahogy írod.

Én innen vettem az információt :[link]

(#1123) ajapi


ajapi
tag

Sim zárolást kikapcsoltam, de újraindítás után mégis kéri a sim pin-t.
Hogy lehet ezt megszüntetni?

(#1124) juve600 válasza ajapi (#1123) üzenetére


juve600
nagyúr

akkor mégsem sikerült kikapcsolnod :)

(#1125) ajapi válasza juve600 (#1124) üzenetére


ajapi
tag

Pedig sikerült. Csak az újraindítás után kéri.

(#1126) pitiless válasza ajapi (#1125) üzenetére


pitiless
senior tag

Akkor vagy nem sikerült mégsem vagy pedig PIN kódot adtál meg minta helyett magának a rendszernek. Az pedig kérni is fogja reboot és 48-72 óra után

(#1127) ajapi válasza pitiless (#1126) üzenetére


ajapi
tag

"normál bekapcsolás", azaz nem reboot után, 6 jegyű pinnel, (nem sim pinnel) vagy ujjlenyomattal történik.

(#1128) offer199


offer199
csendes tag

Üdv.
Frissítés óta, hívás közben 10-ből 8-szor felébred a kijelző és az arcomat érzékeli nyomogat összevissza mindent. Teszt programmal a közelség érzékelő szenzor jól működik. Rendkívül bosszantó, valahogy tudnám orvosolni valamilyen beállítással a problémát?

(#1129) Vigyorka válasza offer199 (#1128) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Erre én is várom a megoldást.. :F

Vigyorka

(#1130) Indian74 válasza Vigyorka (#1129) üzenetére


Indian74
senior tag

Üdv mindenkinek!!
Én is Euronicsban vettem a mai nap eddig tetszik ..kis erős közép kategóriás micsoda :C :K

NAGYPAPA

(#1131) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Eltűnt a Telekom vowifi-je...

Vigyorka

(#1132) pitiless válasza Vigyorka (#1131) üzenetére


pitiless
senior tag

Kezdődik :D

(#1133) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Wifit bekapcsolva és csatlakoztatva újraindítani a telefont és visszatért a vowifi.... :)

Vigyorka

(#1134) konczy3


konczy3
senior tag

Sziasztok, ma laktam be egy ilyen készüléket, kérdésem az lenne, mit kell csinálni hogy a számítógép felismerje a tárhelyet? Hiába dugom rá, csak tölti.

Never Settle

(#1135) Nagya21 válasza konczy3 (#1134) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Felülről lehúúúúzzzz, adatátvitel kiválaszt, ost gó.....
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1136) konczy3 válasza Nagya21 (#1135) üzenetére


konczy3
senior tag

Ez az, hogy hiába dugom gépre, a töltésen kívül nem jön be semmi,ezert gondoltam hogy valamit valahol engedélyezni kell. OTG megy azt is próbáltam.

Never Settle

(#1137) konczy3


konczy3
senior tag

Még egy kérdés VoLTE és VoWIFI hogy kapcsolható be? Vodafones vagyok Mi9SE-n ment mindegyik. Köszi

Never Settle

(#1138) Nagya21 válasza konczy3 (#1137) üzenetére


Nagya21
addikt

Na azt nemtom.

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1139) pitiless válasza konczy3 (#1137) üzenetére


pitiless
senior tag

Vodánál nincs VoWifi, csak Telekom és DIGI. VoLTE kapcsoló nincs, hívás közben ha marad a 4G/5G kijelzésed, akkor megy a VoLTE.

(#1140) konczy3 válasza pitiless (#1139) üzenetére


konczy3
senior tag

Akkor rosszul emlékeztem, volt benne tcomos kártya is, köszönöm a választ.
A PC csatlakozás is megoldodott, fejlesztői beállításokban a fájlátvitelt tettem alapértelmezettre, és így már fel is dobta az ablakot ha gépre dugom.

Never Settle

(#1141) igazmondó78


igazmondó78
csendes tag

Ma érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#1142) Nagya21 válasza igazmondó78 (#1141) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
A Zasszonynak még nemgyütt.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1143) konczy3


konczy3
senior tag

Sziasztok, ezzel a gyári launcherrel van kis gondom, frissítés előtt sikerült eltüntetnem a Googles dolgot ha balra van húzva a főképernyőn, nem találom a beállítást. Illetve 3 lapot használok, nem tudom hogy lehet az alapértelmezettet állítani, hogy home gombot ha nyomok arra ugorjon. Köszi

Never Settle

(#1144) Nagya21 válasza konczy3 (#1143) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Mindég az első lap a home.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1145) TomBall


TomBall
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném két dologban a segítségeteket kérni. A telefon is és a rendszer is új számomra.
1. Nem sikerül fizetnem NFC-vel. Három különböző helyen próbáltam, de egyikben sem sikerült. OTP Visa kártya, Simple Plus alkalmazás. A bankkártya regisztrálva van, be van állítva, hogy a Simple Plus az elsődleges fizetés. Applikációs hiba és írjak a szolgáltatónak vagy még a telefonban kell valamit állítani?
2. Az mitől van, hogy ha nincs bekapcsolva a helymeghatározás, akkor nem tölti be az emailek tartalmát?

A segítségeteket előre is köszönöm!

(#1146) atosan válasza TomBall (#1145) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nekem K&H kártya regisztrál a Walletban és már tudtam is fizetni. Próbáld meg a Wallet alkalmazást. Telefonon semmit nem állítottam.

Maine coon

(#1147) TomBall válasza atosan (#1146) üzenetére


TomBall
csendes tag

Köszönöm a választ, de sajnos az OTP Visa kártyát nem engedi regisztrálni a Wallet-ben.

(#1148) konczy3 válasza TomBall (#1147) üzenetére


konczy3
senior tag

Én is így jártam wallet-tel, van egy takarékos Visa és egy MKB-s maestro kártya, mindegyikkel tudok neten fizetni, de egyiket se engedi beregisztrálni :(

Never Settle

(#1149) s4tch válasza TomBall (#1145) üzenetére


s4tch
veterán

1. Banális kérdés: nfc aktív? Egyébként a banki appok nálam mennek rendesen. Android 11 alatt találkoztam egy olyan buggal, hogy hajlamos volt elfelejteni a rendszer az alapértelmezett fizetési szolgáltatást, ezért fizetés előtt néha újra ki kellett választani a beállításokban, hogy melyik appal szeretnék fizetni, de ez android 12 alatt megszűnt, és tökéletesen működik akár az MKB app, akár a wallet (ehhez wise kártyát használok). Mondjuk a Simple Plus nálam meg se jelenik a választható fizetési alkalmazások között.

2. Fogalmam sincs. Melyik app ez? Gmail gond nélkül működik kikapcsolt helymeghatározás mellett.

[ Szerkesztve ]

(#1150) Nagya21 válasza TomBall (#1145) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Idönként csinálja a hülyét nekem is a Simple....
Olyankor be kell lépni a simple alkalmazásba, odarakni a kártyaolvasóhoz a telót, vmi tokenek letöltése ablak ugrik fel, és már müködik is......
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.