Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) s4tch válasza Vigyorka (#1250) üzenetére


s4tch
veterán

Nocsak, nálam még nem jelentkezett. Tapasztaltál valami érdemi változást?

(#1252) Vigyorka válasza s4tch (#1251) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Nem tapasztaltam változást.

Vigyorka

(#1253) konczy3 válasza s4tch (#1251) üzenetére


konczy3
senior tag

Nálam meg tegnap este 22:30-kor jelzett, pedig este 6 körül néztem rá van-e, akkor még nem mutatta.
Biztonsági frissítés.

Never Settle

(#1254) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Probléma volt az előző hozzászólások közt a "bankkártya" váltás a bekapcsoló gombbal.
A megoldás: [link]

Vigyorka

(#1255) fant0mi válasza Vigyorka (#1254) üzenetére


fant0mi
addikt

:R

(#1256) Geby válasza Vigyorka (#1250) üzenetére


Geby
tag

Nekem megjavult a hangerő hiba. Eddig mindig maximumra ugrott hívás elején. Most marad olyan ami volt.
Még a Messenger hibát kell megnézzem. Hívás közben ha jött üzenet akkor a kijelző aktív lett és mindent össze vissza kapcsolgattam....

(#1257) Zolás válasza Vigyorka (#1254) üzenetére


Zolás
addikt

Root kell hozzá! Azt meg most nem szeretnék.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1258) konczy3


konczy3
senior tag

Sziasztok, valakinek lett bevalt üvegfólia, ami a gyári tokkal jó és nem levegősödik be tőle, próbáltam egy wozinskyt meg egy nonamet mindkettő kuka.

Never Settle

(#1259) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Mi lehet a gond? Egyszer csak a naptáraim nem jelennek meg más naptár alkalmazásokban csak a Google kalendarban. Egyszerűen nem hajlandó megjeleníteni semmit. Próbáltam a-calendart , business calendar Pro t de semmi. Tök üres mind, a naptárok kezelésénél sem választható egyik sem.

(#1260) Laurh


Laurh
aktív tag

Mivel a Nord 2T-nek nincs külön topikja ezért ide írok és ahogy nézem olyan nagy különbségek nincsenek köztük.

Akinek van esetleg 2T a birtokában tudná róla esetleg pozitív vagy negatívan nyilatkozni? Az oxigenos, a kamera, hangzás, kijelző, fluiditás-t illetően. :R

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#1261) Sragi


Sragi
őstag

Érdemes e a hivatalos oldalról megrendelni/valakinek van e tapasztalata/ (Nord 2T) vagy simán rendeljem meg itthon ahol elérhető? :)

(#1262) konczy3 válasza Sragi (#1261) üzenetére


konczy3
senior tag

Én bementem az Euronicsbe, bevittem a régi nyomógombost amit anyu használt tavaly, és 40 ezerrel olcsóbban kihoztam, egy 100-asért augusztusban.

Never Settle

(#1263) Geby válasza konczy3 (#1258) üzenetére


Geby
tag

Ez negem is érdekelne. Valamit lassan venni kellene, mert így mikrokarcos lesz egy idő után.

(#1264) Laurh válasza Sragi (#1261) üzenetére


Laurh
aktív tag

Én Alzától vettem egy hete pl. :R

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#1265) Sragi válasza Laurh (#1264) üzenetére


Sragi
őstag

Első benyomások? :)
Miről váltottál?
Egyébként néztem van 12GB RAM-al is és nagyobb tárhellyel, érdemesebb lehet azt venni?

(#1266) konczy3 válasza Geby (#1263) üzenetére


konczy3
senior tag

Tegnap jött meg [ez] annyi hogy nem er ki a széléig, de gyári tokkal első osztályú.

Never Settle

(#1267) ronczoli


ronczoli
csendes tag

4 hónapja használom ezt a telefont, és nagyonis meg vagyok elégedve vele. Szerintem bivalyerős, és a töltése meg már ijesztően gyors. Én a kéket vettem, és bármikor leveszem a tokot róla ugyanúgy tetszik, mint először. Szuper vásárlás volt, mindenhogyan csak ajánlani tudom. :C

(#1268) konczy3


konczy3
senior tag

Meg úgy egészében az akksi durva, 4 óra 20 perc bekapcsolt kijelzővel, és majdnem 15 órás készenléti idővel állandó bekapcsolt AoD, bt, wifi és 90 Herz mellett 51%on van most.

Never Settle

(#1269) konczy3


konczy3
senior tag

Sziasztok. Miért van az, hogy kB 1 hete [ezt] mindig visszaállítja alapbeállításra, van hogy 1 nap többször is?

Never Settle

(#1270) Dello79


Dello79
aktív tag

Nálatok nem jelentkezik hibának, az új frissítés óta, :W ha telefonálok a bekapcsoló gomb nem kapcsolja ki a kijelzőt, hanem megszakítja a vonalat. Nagyon idegesítő. Tudom van menüben beállítás, de nem működik. :F

(#1271) konczy3 válasza Dello79 (#1270) üzenetére


konczy3
senior tag

Megnéztem, nálam a fejlesztői beállításokban ki van kapcsolva, és csak a kijelzőt kapcsolja ki, tehát jól működik, 3 hivasnal próbáltam. Original C11 version van.

Never Settle

(#1272) bait2na válasza Dello79 (#1270) üzenetére


bait2na
újonc

nalam működik rendesen, ahogy kell. nincs bug.

(#1273) Chcsaba


Chcsaba
csendes tag

Sziasztok,

Csatlakoztatnám a telefont monitorhoz kábelel de sajnos nem sikerül.

Próbáltam hdmi és displayport kábelel is, egyikkel sem működött.

Valami ötlet?

(#1274) Proky


Proky
senior tag

Android autó hibára valaki talált már megoldást? Opel Astra K st, eddgi Oneplus 3, és 6 telefonjaimmal tökéletesen ment, Most Nord 2T csatlakozik gond nélkül, de teljesen random 15-25 perc után minden előjel nélkül megszakítja a kapcsolatot......

(#1275) pitiless válasza Proky (#1274) üzenetére


pitiless
senior tag

Ezek szerint a 2T sem jobb ilyen téren. Nekem sima 2-vel gyűlt meg a bajom, reportoltam a problémát, tesznek rá jó magasról.

(#1276) tbajusz


tbajusz
tag

Nálam mostanában nem írja a gyorstöltést mikor ra dugom.
Valamiért lassú töltéssel megy. Gyári kábel, töltő, nem változott semmi. Ötlete van valakinek? 😐

Ha át viszem másik konnektorhoz néha magához tér, de ritkán. Az optimalizált éjszakai töltést is kikapcsoltam, mert sokszor éjszakás melóban is kellene a gyorstöltő

(#1277) konczy3 válasza tbajusz (#1276) üzenetére


konczy3
senior tag

Nekem előző telefonba kosz volt, akkor csinált ilyet, illetve egyszer egy picit a kábel ki volt csúszva a fejből, akkor is, de gondolom ezeket ellenőrizted. Első körben kellene próbálni kábelcserét, vagy töltőfej cserét, vagy egy másik telefont ami tud legalább 65 wattot teszt jelleggel. Enyém fel éves sincs, egyenlőre itt semmi baj.

Never Settle

(#1278) Nagya21 válasza tbajusz (#1276) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Elsőre telefon csatlakozó zseb piszok ellenörzés.....
Ha nem javul akkor kőlcsön tőltő-kábellel megprobálni.(oppo-oneplus egyforma)
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1279) s4tch


s4tch
veterán

Tegnap jött egy frissítés. Nem észleltem semmi változást.

Changelog: Integrates the December 2022 Android security patch to enhance system security

(#1280) konczy3


konczy3
senior tag

Mert biztonsági csomag frissítés.

Never Settle

(#1281) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok, Nord 2 és Realme Gt master közözz vacilálok, van esetleg itt olyan,akinek volt mindkettő?
Melyik androidot fogja megkapni utoljára szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#1282) Nagya21 válasza Csápájev (#1281) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Nord2-nek az android 13 lesz az uccsó(jelen állás szerint)
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1283) Bass válasza Csápájev (#1281) üzenetére


Bass
addikt

Szia nekem nord 2 van feleségemnek meg realme gt master.Mind ketten maximálisan meg vagyunk elégedve velük

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1284) Csápájev válasza Bass (#1283) üzenetére


Csápájev
őstag

Köszi, neked is Nagya21

Hát nem egyszerű dönteni.
Melyik csinál szebb képeket? :))

(#1285) Bass válasza Csápájev (#1284) üzenetére


Bass
addikt

Szerintem egyforma. Annyi h vagy én vagyok balfék vagy az asszonyéba jobb a selfie kamera. A töltése mind kettőnek ugyan olyan gyors,ő hamarabb kapta meg az android 12-t.Nordba gyorsabb a soc elvileg. Szerintem bármelyik veszed nem fogod megbánni

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1286) Csápájev válasza Bass (#1285) üzenetére


Csápájev
őstag

:R

(#1287) Nagya21 válasza Csápájev (#1286) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Átnézve a két telót egyikkel sem lősz mellé.
A GT jobb kijelzőben (120Hz), gyengébb picivel akkuban, proci erőben, fényképezőben.
Szal kinek mi fontos.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1288) szaszko33


szaszko33
csendes tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Szeretném a feleségem mi9t pro telefonját váltani. Nehéz dolog, mert nagyon jó teló, de korosodik. Honor 50, nord 2 egyenlőre a kiszemelt típus. Honornak jobb kijelzőt írnak, nordnak talán jobb kamerát. Honorban ott a snapdragon. Nekem az oneplus bejött, 7t pro-8pro-9pro. Ami nagyon tetszik az az extra wifi-mobil térerő 1-2 telefonhoz képest. Ott ahol a xiaomi(mi9tpro, mi10pro)-samsung(s21ultra, és az összes exynos)-iphone(11pro max) elvérzik, ott a felsorolt oneplus telefonok még simán jó wifi-mobil térerővel működnek tovább! Viszont a nord dimensity nem tudom hogy teljesít ilyen tekintetben. Rossz helyen lakunk a hálózat feladja a leckét a telefonoknak, samsungokkjal ki kell menni a lakásból! Illetve ott az örökös yettel mizéria az oneplus telefonokkal! Oneplus 8t fórumban még szerencse, hogy bele olvastam! Majdnem vettem, de folyamatos a mobilnet, és volte probléma! Nord 2 nél működik a yettel 5g-volte rendesen? Elöre is köszönöm! Bocsi a hosszú hozzászólásért :)

(#1289) Geby válasza szaszko33 (#1288) üzenetére


Geby
tag

Mi9T-ről váltottam Nord2-re. A wifi gyengeséget meg tudom erősíteni, a Mi9T wifije gyengébb volt az egyik helyiségben, 2 pálcika vagy néha elveszett a wifi. Itt a Nord2-nek simán 4-5 pálcikás térereje van és hasít a wifi.
A környéken nincs 5G így nem tudom hogy viselkedik. VoLTE-t mutat Yettelen, gondolom működik is.

(#1290) szaszko33 válasza Geby (#1289) üzenetére


szaszko33
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a választ! :R

(#1291) szaszko33 válasza Geby (#1289) üzenetére


szaszko33
csendes tag

Kijelző és kamerák milyen a mi9t hez képest? Mobilhálózat térereje eltér vagy hasonló?

(#1292) Geby válasza szaszko33 (#1291) üzenetére


Geby
tag

Mobilhálózat rendben van. Használom olyan helyen ahol alig van térerő (szendvicspanel épületen belül egy másik szendvicspanel épület) és itt is tudok telefonálni, míg a Mi9T hajlamos volt elveszteni a jelet itt.
Kijelző teljes fényerőnél napsütésben szerintem picit gyengébb, de túlélhető. Szaturáció szerintem kevesebb a OnePlusnál, kevésbé ragyogóak a színek. Egymás mellé téve jobban néz ki a Mi9T, de amikor csak az egyiket látod akkor nem veszed észre a különbséget.
Főkamera egyértelműen jobb a OnePlus-é. Széleslátó......össze kéne hasonlítani....passz....itt elvileg a Mi9T 13MP-e kéne nyerjen a másik 8MP-ével szemben.

(#1293) szaszko33 válasza Geby (#1292) üzenetére


szaszko33
csendes tag

Köszönöm szépen! Jól hangzik!

(#1294) otomika


otomika
csendes tag

HEllo,

van akinek gyors autós töltője? Ha igen milyen?

köszi

(#1295) Geby válasza otomika (#1294) üzenetére


Geby
tag

Ugreen [link]

(#1296) otomika válasza Geby (#1295) üzenetére


otomika
csendes tag

De az nem VOOC-s. Gondolom úgy tölt mint más "gyorstöltő". Mert azt derítettem ki, hogy külön VOOC kábel is kell (amibe plusz 2 vezeték van a sima USBhez lépest) és így érrzékeli a telefon. Otthon is próbálgattam a 220as oneplus töltőbe sima usbs kábellel ugye nem hajlandó, és más gyorstöltő + oneplus kábbellel sem.

Közben ezt találtam https://www.speedshop.hu/autos-tolto/baseus-circular-metal-autos-gyorstolto-vooc-30w-fekete-65014.html

Állítólag ez tud 30 watt körül, főleg hogy rá van írva a VOOC is. Majd megírom mit tud.

(#1297) Geby válasza otomika (#1296) üzenetére


Geby
tag

Ezt még régen vettem, 3-4 évvel ezelőtt. Az USB-C - USB-C részével töltök PD-vel, 80%-ig feltölti gyorsan, utána lelassít.
Nem mondom azt, hogy olyan gyors mint a gyári 65W-os töltője ami fél óra alatt teletölti az akkut, de egy sima gyorstöltőnek megfelel ami 1 óra alatt feltölt.

(#1298) szaszko33 válasza Geby (#1292) üzenetére


szaszko33
csendes tag

Szia! Köszönöm a segítséget! Vettem egy nord 2 telefont, és kb teszteltem egy hétig. Tapasztalat, ahogy írtad wifi és mobil térerő messze jobb mint a xiaomi (mi9t, mi9t pro, mi10, mi10 pro, redmi note 8t), Samsung (e900, d900, s7 edge, s8, s21 ultra), iPhone (4s, 5s, 6s, 11pro max). Több 1+ (4) teló után ez egy jó sajátosság ezek szerint :) Főkamera határozottan jobb, széles viszont határozottan rosszabb, de nem a felbontás miatt, több fényre van szüksége lényegesen hamarabb zajosodik a kép mint a mi9t prónál. Yettel, Telekom ment volte, 5g-t én sem tudtam tesztelni. Aksi szuper. Ami engem elszomorít, hogy a kamerát leszámítva gördülékenyebb mint a saját 1+ 9pro telefonom :((( Ha nekem nem számítana annyira a kamera, már cserélném is :DD . De a feleségem mi 9t projának szerintem méltó utódja lesz! Még egyszer köszönöm!

(#1299) konczy3


konczy3
senior tag

C.13 biztonsági frissítés telepíthető.

Never Settle

(#1300) madmike


madmike
őstag

Sziasztok,

Tegnap óta Nord 2T tulaj vagyok. Tok/kijelző védő kérdésem lenne.
Kaptam hozzá a gyári szilikon tokot, illetve egy szintén eredeti oneplus (keményebb anyagból van) tokot.
Az a probléma, hogy annyira szorosan illeszkednek a telefonra, hogy mind az üveg, mind a hidrogél fóliát elemelik a kijelzőtől. Már 1 üveget és 2 hidrogélt kukáztam. Tuti, hogy tökéletesen középen voltak és nem tudtam ugy feltenni a tokot, hogy ne emelje el a védőt.

Másnak is van ilyen tapasztalata? Milyen tok/fólia vált be aminél nincs ez?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.