Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) mobal


mobal
MODERÁTOR

12

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#952) s4tch válasza mobal (#951) üzenetére


s4tch
veterán

India...

(#953) mobal válasza s4tch (#952) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

"As usual, OnePlus has opted for a staggered rollout strategy. The stable build will only roll out to a small number of users in India at first and will begin a wider rollout in a few days."

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#954) s4tch válasza mobal (#953) üzenetére


s4tch
veterán

Oneplus fórumot nézd meg, ott azt írják, ugyanaz a build, mint az utolsó béta esetében, az pedig csak az indiai (DN2101) modellre érhető el, az EU verzió (DN2103) egyelőre nem kapott semmit.

(#955) pitiless válasza s4tch (#954) üzenetére


pitiless
senior tag

De az indiaiban sincs sok köszönet.

(#956) Szaba18


Szaba18
csendes tag

Jön a stabil Android 12 Nord 2-re is

https://www.gsmarena.com/oneplus_nord_2_is_now_receiving_the_stable_update_to_android_12-news-54484.php

(#957) mobal válasza Szaba18 (#956) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Pár hsz.-szel visszább megkaptam, hogy csak a indiának és az is béta! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#958) pitiless válasza mobal (#957) üzenetére


pitiless
senior tag

Teljes mértékben megegyezik az open beta 2-vel, 'stable beta'-nak nevezték a oneplus fórumon. Páran megkapták, olyanok is, akik nem váltottak át beta channelre. Volt olyan aki elvitte service centerbe, hogy tegyék neki vissza a 11-et, megkapta, majd szépen visszamászott neki a beta.

(#959) s4tch válasza mobal (#957) üzenetére


s4tch
veterán

És úgy tűnik, nem olvastál utána. Sebaj.

Nulla hivatalos infó van arról, hogy az európai modell mikor kap frissítést.

(#960) mobal válasza s4tch (#959) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

De utána olvastam. Az xda cikket elolvasva, az idézet amint fentebb írtam illetve: "Download: OnePlus Nord 2 receives stable Android 12 with OxygenOS 12 update".

Ha kacsa akkor kacsa ha nem akkor nem. Általában az xda nem ír hülyeségeket. Ha meg igen akkor igen.

Elnézést, hogy megosztottam ezt a hírt ami számomra megfelelő forrásból jön.

No offense.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#961) pitiless válasza mobal (#960) üzenetére


pitiless
senior tag

Nyugi, most akkora katyvasz van, hogy senki sem tudja hogy mi van. A 1+ ügyfélszolgálat szerint stable, a képernyőképeken az látszik hogy béta. Popcorn, kóla...

(#962) fant0mi válasza pitiless (#961) üzenetére


fant0mi
addikt

Annyi munkát fektettek bele, hogy a leírásban benne maradt a beta. :) Bitre ugyanaz a stable, mint az utolsó beta.

(#963) pitiless válasza fant0mi (#962) üzenetére


pitiless
senior tag

Pénteken jött a beta 2, szombaton a stable. Gondolom alaposan tesztelték, bugmentes. Ja, nem...

(#964) s4tch válasza mobal (#960) üzenetére


s4tch
veterán

Továbbra is a Oneplus fórumon van a megfejtés, nem az xda-n, vagy az ő posztjukat átvevő oldalakon. Ez a build egyelőre az indiai verzióra megy fel, nem az európaira, xda ide vagy oda, ráadásul a build megegyezik a bétával, és nincs róla semmi hivatalos csatornából származó infó, pedig ilyesmit azért szoktak kommunikálni a gyártók. Nord 2 telegram csatornából ugyanezt lehet leszűrni.

Egyébként nem kacsa a hír, csak minket (egyelőre legalábbis) nem érint. Sajnálom, hogy mellre szívtad. Posztolj legközelebb is, de békélj meg vele, hogy jöhet valaki, aki a pontatlan infót pontosítja. Semmi személyes.

(#965) Szaba18 válasza mobal (#957) üzenetére


Szaba18
csendes tag

Bocsánat , elhamarkodottan írtam mert felspanolt hogy hátha lesz

Ha már itt tartunk kérdezném hogy az áprilisi frissítèst èrdemes új kèszulèkre feltenni ?
Mert nekem stabil a tavalyi verzióval ès felek az újat meg feltenni. :F

(#966) s4tch válasza Szaba18 (#965) üzenetére


s4tch
veterán

Áprilisi update nálam hibátlan, a szokásosnak mondható android auto bug sem jött elő azóta sem.

(#967) bear_


bear_
aktív tag

Sziasztok!

A 1+ weboldaláról rendelve mennyi idô alatt érkezik meg a telefon standard, nem gyors szállítással? 20-án rendeltem, de még mindig nem érkezett meg.

(#968) mobal válasza s4tch (#964) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Én nem szívtam mellre semmit, de az egy szavas válaszod az nekem nem pontatlan infó pontosítása vagy csak nem jött át. De szerintem tultárgyaltuk. :)

A lényeg, hogy jön az update lassan, az áprilisi udpatet pedig telepíteni szükséges hiszen android security update ami fontos!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#969) s4tch válasza mobal (#968) üzenetére


s4tch
veterán

Egy számos posztra egy szavas válasz, problem? :D Egyébként ott a #954, kifejtve a lényeg. Mindegy, ugorjunk. Bárcsak már a 12 üzemidejét lehetne szidni itt is.

(#970) pitiless


pitiless
senior tag

Akkor Indiának hivatalos: [link]

(#971) s4tch válasza pitiless (#970) üzenetére


s4tch
veterán

Legalább megemlítették az EU modellt is: soon. Várjuk.

(#972) trouble válasza s4tch (#971) üzenetére


trouble
senior tag

Amiket olvasok a 8T topicon, hát ne várj(uk)átok ;]

(#973) Zolás válasza trouble (#972) üzenetére


Zolás
addikt

Így meg unalmas a topik, nincs senkinek semmi baja, a telefon működik, nincsenek kiugró, vagy visszatérő bugok. Kell az a 12, túl nagy a nyugalom. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#974) Bass válasza trouble (#972) üzenetére


Bass
addikt

Miért? Feleségemnek realme master gt-je van hibátlanul működik 12-vel , tudom más gyártó de valahol még is ugyan az. Érdekes hogy arra hónapok óta megjött erre meg nem.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#975) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Üdv. mindenkinek!

A Foldersync programot szeretném beüzemelni...
Ha OTG kábelen keresztül csatlakoztatok Pendrivot vagy HDD nem találom a hordozható tárhelyek között... (a hordozható tárhelyet se találom...)
Ha csatlakoztatom az OTG kábelt felajánl programokat amik működnek is, de a Foldersync nincs köztük és nem is látja a csatlakoztatott eszközt. (...formatálást se találom.)

Megoldás? (köszönöm!)

Vigyorka

(#976) novakalex


novakalex
aktív tag

Sziasztok, mai nappal lett az ismerősöm Nord 2 tulajdonos, azonban nagyon furák nála a buborékok. Középre teszi, kicsibe, elhomályosítva a hátterben... Nálatok is fenn áll ez?
Mi a megoldás erre? :(

(#977) mobal válasza novakalex (#976) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Igen, ilyen.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#978) mobal


mobal
MODERÁTOR

Van új security patch: [link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#979) Csápájev válasza Bass (#974) üzenetére


Csápájev
őstag

Én épp ezen és a realme gt masteren agyalok. Megér a Nord 2 40e felárat szerinted?
A többiektől is kérdezném, hogy mik a telefon hibái?

(#980) Zolás válasza Csápájev (#979) üzenetére


Zolás
addikt

Én is ez a kettő közül választottam a Nord2-t, és csak azért ez lett, mert ki akartam próbálni egy Oneplust. Mindazzal együtt, hogy nem volt gt masterem, és elégedett vagyok a telefonnal, szerintem nem éri meg a felárat.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#981) pitiless válasza Csápájev (#979) üzenetére


pitiless
senior tag

Jelen állapotában 40e Ft-ot nem adnék érte... Érdemes olvasgatni a telefon fórumát. [link]

(#982) Bass válasza Csápájev (#979) üzenetére


Bass
addikt

Jó az is nagyon stabil,gyors teló,de ő már rég megkapta a droid 12-t és több más frissítést is (gondolom ez is számít) Én csak azért vettem ezt mert ki akartam próbálni egy oneplust de simán meglennék a gt masterral is.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#983) Linkin1994 válasza pitiless (#981) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Az Indiaiak mindig és mindenhol sírnak ez náluk alap.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#984) pitiless válasza Linkin1994 (#983) üzenetére


pitiless
senior tag

Nem csak ezzel van baj. A 8T frissítése is parádésra sikerült, a többivel is sok gond van. Elvileg már kellett volna kapni A21-et, sehol semmi. Sokszor a hivatalos bejelentés előtt már ott volt a frissítés. Most napok óta ott a bejelentés és senki sem kapta még meg.

(#985) Csápájev válasza Bass (#982) üzenetére


Csápájev
őstag

Köszi szépen.
Mondjuk sajnos minden telefonnál van valami. Gt nél is :)

(#986) Brillco


Brillco
csendes újonc

Csak nem megérkezett?🙂

[ Szerkesztve ]

(#987) pitiless


pitiless
senior tag

Még ne örüljünk előre :D. Az A21-es frissítés végül nálam nem érkezett meg. Ezt a második nekifutásra feldobta. Kiváncsi leszek rá.

(#988) s4tch válasza Brillco (#986) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem most települt.

(#989) Brillco


Brillco
csendes újonc

Akkor teszt indul. Kicsit fosok, mert biztonsági mentést nélkül ráengedtem. 😁

(#990) pitiless válasza Brillco (#989) üzenetére


pitiless
senior tag

Én nyugodtan felraktam, porfogó most a Nord 2. De tettem bele kártyákat, az alap dolgok mennek.
Yettel:
- volte kapcsoló van, ikon nincs
Vodafone:
- volte kapcsoló nincs, de nem teszteltem hogy megy-e, kijelzés eddig sem volt
Telekom:
- volte kapcsoló van, kijelzés nincs
- vowifi van, ikon van, ikon változott

Android Auto: még mindig előjön a media error, de már jóval kevesebbszer, kb. minden 3-4. alkalommal

Volt a frissítési értesítésben valami, hogy tegyem töltőre pár órára mert még valamit csinálni fog, de nem tudtam elolvasni, utána meg eltűnt.

(#991) Vigyorka válasza pitiless (#990) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Android: 12
Telekom: volte és vowifi nincs kapcsoló és kijelzés. (Edig volt.)

Vigyorka

(#992) Vigyorka válasza Vigyorka (#991) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Hivásnál kiírja, hogy volte kapcsolat...

Vigyorka

(#993) idegbeteg18


idegbeteg18
tag

Döcögősebb lett a rendszer az új frissítéssel...

(#994) rush0205


rush0205
tag

Letöltve, telepítve, teljesen jó minden, semmi probléma egyenlőre.

(#995) Brillco


Brillco
csendes újonc

Nálam egyenlőre minden ok. Szebb a dizájn, kidolgozottabnak tűnik. 👍

(#996) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Melyik frissítési módot használjátok?
Nálam Stable (incremental) van beállítva...

Vigyorka

(#997) pitiless válasza Vigyorka (#996) üzenetére


pitiless
senior tag

A sajátját használtam. Rákerestem a frissítésre, másodikra feldobta.

(#998) s4tch válasza idegbeteg18 (#993) üzenetére


s4tch
veterán

Elsőre valóban szaggatott és melegedett ezerrel, aztán pár óra után eltűnt belőle minden bizonytalanság. Nekem az értesítések szokatlanok, minden más működik, ahogy kell. Android auto is. Az üzemidő viszont nem tűnik túl jónak elsőre. Aztán lehet, hogy néhány töltési ciklus után javul ez is.

(#999) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Telekom - volte és vowifi javítása.
Hálózati beállítások visszaállítása a megoldás...

Vigyorka

(#1000) tahepa


tahepa
senior tag


Ezt a képernyőt hogyan tudom eltüntetni? A frissítéssel megint előjőt ha görgetem a képernyőket oldairányban.:((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.