Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) petya2012 válasza ghiottone (#250) üzenetére


petya2012
őstag

köszi a véleményed :)

(#252) Vigyorka válasza dussy (#247) üzenetére


Vigyorka
senior tag

170e 2év garanciával. (Original megvettem...) :)

Vigyorka

(#253) dussy válasza Vigyorka (#252) üzenetére


dussy
őstag

Megosztanád a forrást? :U

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#254) pitiless


pitiless
senior tag

Gmail értesítések vannak nektek? Nálam csak akkor frissít a gmail, ha megnyitom és manuális frissítek. Factory reset után működött egy darabig (tegnap este volt), ma reggel már megint nem működik. Feleségemnél a 7T Pro tökéletesen jelzi.

(#255) Japi71 válasza pitiless (#254) üzenetére


Japi71
csendes tag

Tökéletesen működik.

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#256) pitiless válasza Japi71 (#255) üzenetére


pitiless
senior tag

Köszi! Eltávolítottam a frissítéseket, jönnek az értesítések, visszament a legutolsó gmail app, megint nem jönnek... :W :W :W :W :W :W :W :W

(#257) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Sziasztok!
Tegnap este meghozta a futár.
Tetszik, de véleményt páróra után nem mondok rá.
Kérdésem: saját csengőhangot hogyan tudok a két SIM kártyához hozzá adni?
(Hova és hogyan másoljam be, hogy lássa? .ogg )
Kösz! :)

Vigyorka

(#258) sohajda90


sohajda90
tag

Hosszas vacilálás után ez, a Xiaomi MI 11i, illetve Xiaomi MI 11 Lite 5G és valamennyire a Motorola EDGE 20 között végül ma rendeltem meg a hivatalos OnePlus oldalról, 8/128-as kiszerelés, szürke, családon belül lesz szülinapi ajándék. Kíváncsi vagyok hogy fog szuperálni, eredetileg a MediaTek chip nagyon zavart, de erről a Dimensity AI 1200-ről egyelőre csak jókat hallok, a MI 11i Snapdragon 888-t meg bár kb. minden szempontból jobb nagyon szídják a gyors merülés és melegedés miatt...

Egyébként a hivatalos OnePlus store nagyon rosszul váltja az EURO-t! Középárfolyamon a fast shippinges 439 Euro-s árnak 153e Ft-re kellett volna kijönni, a számlámra mégis 159e Ft-ot terheltek. Plusz egyelőre marad a gyári szilikontok, mert a hivatalos bumper case-k kifogytak készletről, utángyártottakat (nagy kedvencek a Nillkin tokok) meg még nem nagyon látni erre a modellre sehol...

A Motorola EDGE 20 erős konkurencia volt még a 144 HZ-es kijelző és a 3 használható, mármint normális felosztású (wide, ultrawide, telefoto) kamera miatt. Talán karácsonyra a szülőpár másik részének, aki kevesebbet csacsog a mobilon, sajnos mostanában hangminőségben nincsenek toppon a Motorolák...

Előzetes egyedül azt sajnálom és nem tudom felfogni, hogy miért kezdtek kamerák terén ténylegesen visszafelé lépkedni, és miért sajnálják le a 3 különböző gyújtópontú lencsét a felesleges 2 MP-es monochrome, time of flight meg macro kamerák javára, ha 2 éve még teljesen belefért ebbe a kategóriába. A usernél egy Xiaomi MI 9S-et fog váltani, ott még volt 3 natív látószög, itt a telefotóról már le kell mondani... :(

(#259) Japi71 válasza Vigyorka (#257) üzenetére


Japi71
csendes tag

Simán csinálsz egy mappát a file kezelőben,és onnan kiválasztod.
Beállítások- Hang rezgés - csengőhang - sim1 sim2 -választás fileokból- itt pedig ahová raktad megkeresed

[ Szerkesztve ]

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#260) pitiless válasza sohajda90 (#258) üzenetére


pitiless
senior tag

A bankod váltja rosszul az EUR-t. Ilyen esetekre igényelj egy Revolut vagy hasonló kártyát és megúszod a rossz árfolyamot.

(#261) Vigyorka válasza Japi71 (#259) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Sajnos nem nyert... Csak a 'Zene'-ként felismert fájlok közül tudok választani...
Azért köszönöm! :R

Vigyorka

(#262) Japi71 válasza Vigyorka (#261) üzenetére


Japi71
csendes tag

Pedig én is ilyen telefont használok és így működik. :K

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#263) beyruth82


beyruth82
veterán

Sajnos az árfolyam attol függ a bankod mennyiért adja neked az eurót.Ez mindig több mint a középarfolyam, de vannak olyan pofatlan bankok amik brutalisan drágán adják(pl az en bankom az unicredit is).

(#264) Vigyorka válasza Japi71 (#262) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Rátaláltam a DualSim Ringtone_v1.7.1 apk-ra. két katintás és 100%-os.

165-169 ezerért itthon is kapható 2 év garival.

Vigyorka

(#265) rush0205


rush0205
tag

Hamarosan csatlakozok a klubhoz, ma rendeltem meg a smartshopból, elvileg jövő héten megjön, egy Xiaomi mi 8 - at fog váltani, nagyon kíváncsi vagyok milyen, remélem nem jó lesz.

(#266) Japi71 válasza rush0205 (#265) üzenetére


Japi71
csendes tag

"Nem jó lesz???" :U

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#267) rush0205 válasza Japi71 (#266) üzenetére


rush0205
tag

:DD remélem jó lesz 😂

(#268) Japi71 válasza rush0205 (#267) üzenetére


Japi71
csendes tag

:C

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#269) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ezt a telefont senki nem akarja itthon forgalmazni?
Gondolok itt a "normális" boltokra. Media Markt, E.Digital, esetleg szolgáltatók...stb. :F

(#270) Timer válasza ProEvoFan (#269) üzenetére


Timer
veterán

Alza és Emag hivatalos forgalmazók, érdemes figyelni.

(#271) turika86


turika86
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok ennél jobb vételt 150 ezer forintig?! Mi jöhet még szóba?
Köszönöm előre is :R

"Time is the fire in which we burn"

(#272) beyruth82 válasza turika86 (#271) üzenetére


beyruth82
veterán

160000-ig: xiaomi mi 10t pro, xiaomi poco f3,xiaomi mi 11i.

(#273) turika86 válasza beyruth82 (#272) üzenetére


turika86
aktív tag

Köszönöm a tippet! Poco f3 nagyon baráti áron van, talán már a miui val sem égetem meg magam annyira! :R

"Time is the fire in which we burn"

(#274) Japi71 válasza turika86 (#273) üzenetére


Japi71
csendes tag

Én a poco F3-ról váltottam Nord 2 re nem bántam meg.
Már szokatlan hogy semmi gondom nincsen ezzel a telefonnal.

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#275) beyruth82 válasza turika86 (#273) üzenetére


beyruth82
veterán

Kamerája középszerű, de közösségi oldalakra kitenni, mobilok, tabletek kijelzőjére mutogatni több mint elég.Ár /érték aranyban jelenleg verhetetlen, miui ide vagy oda.
Nekem is szimpi a nord de 200 ezer a 12/256-os ami igen csak borsos szerintem.

(#276) turika86 válasza Japi71 (#274) üzenetére


turika86
aktív tag

Milyen gondjaid voltak? Ha szabad kérdeznem? :F

"Time is the fire in which we burn"

(#277) Japi71 válasza turika86 (#276) üzenetére


Japi71
csendes tag

Mármint melyikkel?
Nord 2-vel semmi
Poco f3-al voltak. Értesítés nem akart mindig megjönni, a kijelző zöld foltos ez gyárilag ilyen mind szinte.

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#278) beyruth82 válasza Japi71 (#277) üzenetére


beyruth82
veterán

Az eladott több millió példányból neked volt egy aminek "zöld foltos" (???) volt a kijelzője és ebből következik, hogy szinte mindegyik ilyen. Logikus. :U
Értesítéseket be lehet állítani alkalmazásoknál egyenként, személyre szabottan. Én nem akarom versenyeztetni a nordot a pocoval de annyival többet tud a miui mint az oxygen os hogy siman belefér egy-ket bug is. 160e lenne a 12/256-os akkor tényleg jó vétel lenne a nord 2 de 200-ert épphogy annyit kérnek érte amennyi a lélektani határ. Messze van a bestbuytól

(#279) Japi71 válasza beyruth82 (#278) üzenetére


Japi71
csendes tag

A családban van még 4 darab. Mind kivétel nélkül zöld( ezek is mind véletlenek) Olvass utána. 10 ből 9 zöld.
Kinek a pap kinek a paplan. Nekem nem jött be ezek végett a csíki csuki bugok miatt. És volt már pár Xiaomi készülék nálam elhiheted. Ettől függetlenül nem mondtam hogy rossz készülék.
Ha megveszek egy készüléket akkor legyen már alap dolog hogy egy értesítést mindenféle mókolás nélkül megkapjak.

[ Szerkesztve ]

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#280) Vigyorka válasza beyruth82 (#275) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Nord 2 12/256 165-től magyar forrásból 2 év garival...

Vigyorka

(#281) Timer válasza Japi71 (#279) üzenetére


Timer
veterán

Hagyjad, konzekvens OnePlus hater a kolléga. Szerinte a MIUI gyorsabb, mint az OOS, aztán megsúgtuk neki, hogy ugyan vegye már vissza az animációk sebességét 0,5-re,aztán beszélgessünk... Akkor meg keveset tudott az OOS, hiába magyaráztuk, hogy ennek pont ez a lényege, nem hiba hanem by design, és pótold ami kell, csakazértse értette. HAF (hagydafaszba). Ha csak a vételár számít, akkor tény, hogy nem versenyképes a POCO-val szemben, de ez kábé a piac zömére igaz. Nem véletlen, hogy a Nord 2 még azokat is meggyőzi élesben, akik amúgy nem kifejezetten OP fanok. Csak hát ugye ahhoz látni kéne, próbálni, ilyesmi...

Asszony xiaomi-ról váltott 8T-re,érdekes módon minden szoftver eredetű hiba eltűnt a napi telefon használatából. BT eszközök stabilak, apppk mennek, nincsenek furcsa lassulások, csak megy. Ez az OOS, ezért nem váltok másra 7 Próról, pedig az idei OP felhozatal nem túl erős, kivéve épp a Nord 2-őt.

[ Szerkesztve ]

(#282) Japi71 válasza Timer (#281) üzenetére


Japi71
csendes tag

:R

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#283) worxland válasza Vigyorka (#280) üzenetére


worxland
addikt

oszt hol?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#284) Vigyorka válasza worxland (#283) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Árukereső a barátom.... :)

Vigyorka

(#285) beyruth82 válasza Vigyorka (#280) üzenetére


beyruth82
veterán

Azért remélem avval tisztában vagy, hogy ezek a 165-169 ezres árak, ilyen sufni gsm-es szürkeimportos 1+1 vagy 2 éves bolti garanciák amik annyira megbízhatóak mint egy ingyen ügyvéd tanácsai. Abszolúte nem hiavatalos forrásból vannak azok a telók.Azért ilyen olcsók.

(#286) Vigyorka válasza beyruth82 (#285) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Original gyári csomagolásban kaptam. Magyar számlával!
(((4.-ik telefonom, de csak akku cserére voltak szervizben. Szerencsém van.)))

Vigyorka

(#287) beyruth82 válasza Vigyorka (#286) üzenetére


beyruth82
veterán

Ha 12/265-ös Nord 2-őt 165 ezerért vetted, akkor az bizony szürkeimportos.Persze hogy magyar számlát fog adni a magyar bolt, de az attól még egy nem hivatalos forrasból kerülő úton beszerzett darab.A garancia pedig bolti és nem gyártói vagy forgalmazói. Valami baja lesz akkor visszaküldöd a boltnak és ők megcsinálják vagy megcsináltatják valahogy, valakivel de biztos hogy nem a gyártóval hivatalos úton.Ha semmi baja nem lesz a telódnak (ahogy mondjuk az én op7t promnak sincsen közel 2 ev utan sem) akkor jó üzletet csináltál. Viszont ha bármi problémáid lesz a telefonnal akkor semmi sem garantálja hogy megoldást fogsz találni rá, mert nagyon bizonytalan az a bolti gari amit adnak hozzá.

(#288) worxland válasza Vigyorka (#284) üzenetére


worxland
addikt

Hát ott 165-ért nincs. Hülye barátaid vannak...

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#289) Japi71 válasza Vigyorka (#286) üzenetére


Japi71
csendes tag

Nem beszélve arról,hogy a Oneplus egyik magyarországi sufni gsm bolttal sincsen kapcsolatban, igy alkatrészt nem biztosit hozzá. Ez alól kivételt képez az ALZA,MEDIA MARKT, EDIGITAL stb...
sufni gsm nem

[ Szerkesztve ]

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#290) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Köszönöm a "JÓ" indulatjaitokat, de nem kérek belőle!
A kedvem nem tudjátok elvenni tőle! 12/256-t vettem...
Részemről a téma lezárva!!! :K :K :K

Vigyorka

(#291) Vigyorka válasza worxland (#288) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Nekem a barátaim a hülyék... /bocs!/

Vigyorka

(#292) Timer válasza Japi71 (#289) üzenetére


Timer
veterán

Egyébként ettől még szerintem a hivatalos OP szerviz is javítani fogja neki, csak a saját költségén. Sok esetben banggood / gearbest /ali vonalról származó telefonokat is javítanak a tapasztalatok alapján, persze ez lutri. Emagra és Alzára rákérdeztem külön, ők hivatalos partnerek, gyári garival, tehet aki hazai forrásból szeretne rendelni, ezektől nyugodtan vehet. Nekem a szürke importos boltokkal nem is az a gondom, hogy a gari milyen, hanem az, hogy maga a készülék nem refurb vagy nem elsőosztályú minőségi besorolású-e esetleg? Néha eszméletlen nagy az árelőny, laptop piacon például szinte biztos, hogy az ilyen cuccok javítottak már.

[ Szerkesztve ]

(#293) Japi71 válasza Timer (#292) üzenetére


Japi71
csendes tag

Megjavitja persze, csak hát nem ingyen. Kap egy ajánlatot és eldönti hogy jó vagy nem. Fent van a javítási költség a OnePlus oldalán.

[ Szerkesztve ]

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#294) hzoltan válasza Japi71 (#262) üzenetére


hzoltan
tag

A csengőhangokat a Ringtones, az értesítési hangokat a Notifications, az ébresztési hangokat pedig az Alarms mappákba kell bemásolni ahhoz, hogy felismerje a rendszer. :)

(#295) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Digi - VoLTE és VoWifi

"Az Ön által megjelölt készülék nincs a támogatott eszközök listájában. Szolgáltatásaink folyamatos fejlesztés alatt állnak kérjük ellenőrizze időről időre a weboldalunkon található támogatott eszközök listáját."

Az előző készülékem se volt rajta még is kezelte! :F

A csengőhangok, képek kezelését az Android 11 változtatta meg - tehát azok találkoznak vele akik még nem ismerik a rendszert.

(((Remélem az új hozzászólásom nem vált ki negatív reakciókat...)))

Vigyorka

(#296) Csápájev


Csápájev
őstag

Oneplus 8 és Nord 2 között agyalok,szerintetek?
Youtubeon láttam pár hibát, mennyire jön elő nektek pl,hogy kevésbé érzékel a kijlező? [link]

(#297) pitiless válasza Vigyorka (#295) üzenetére


pitiless
senior tag

Viszont telekommal működik mindkettő. A VoWifinek van visszajelzése, a VoLTE-nek nincs, de LTE/4G-n marad az adatkapcsolat kimenő hívásnál.
A OnePlus 8T sem támogatott a digi által, a filléres kínai telefonok meg mennek.

(#298) Japi71 válasza hzoltan (#294) üzenetére


Japi71
csendes tag

Nekem a letöltés mappában van és felismeri.
Az sms értesítés, email értesítés meg minden más is.
Nem csináltam notification mappát.

[ Szerkesztve ]

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#299) hzoltan válasza Japi71 (#298) üzenetére


hzoltan
tag

Ezek a gyári mappák, nem kell létrehozni őket. De ettől függetlenül lehet, hogy a rendszer más mappákat is átnéz és kilistázza a hangokat.

(#300) Japi71 válasza hzoltan (#299) üzenetére


Japi71
csendes tag

Valószínűleg felismeri.

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.