Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) rush0205 válasza gretzky77 (#400) üzenetére


rush0205
tag

Szia! Én már lassan 2 hónapja nyúzom, Mi8-at váltottam vele, nem igazán találkoztam problémával, egyszer vagy kétszer fordult elő ha jól emlékszem, hogy az automatikus képernyő elforgatás nem akart menni, újraindítás segített. Telenoros vagyok Telekom Volte-ról nem tudok nyilatkozni. A kamera szerintem kategóriájában az egyik legjobb 150-ért nem nagyon találni hasonlót. Maga a rendszer gördülékeny, nagyon gyors, kijelző nagyon szép, a töltés eszméletlen, én csak ajánlani tudom a Nordot!

(#402) fant0mi válasza gretzky77 (#400) üzenetére


fant0mi
addikt

Amit nem szeretek benne, hogy a Oneplusos tárcsázó nem használható, nem is telepíthető. A google gyáriját használja. A telefonkönyv és a híváslista emiatt nem olyan informatív és komfortos, mint a Oneplus 7-esemen volt, és a hívásrögzítő sem megy.
Telekom Volte működik szépen, mindenféle mókolás nélkül is, annyi van, hogy a volte ikont nem teszi ki, de működik jól.
A telefon szép, a kamera jó, a rendszer fluid.

(#403) pitiless válasza gretzky77 (#400) üzenetére


pitiless
senior tag

Na, én leszek itt a mumus...
5G/VoWifi/VoLTE:
Telekom: 5G OK, VoLTE ment, VoWifi szakadozott, újraindítás vagy SIM ki/be után megint jó egy darabig
Telenor: 5G ok, VoLTE ok, miután a tiltás lekerült a kártyámról, jelzés itt sincs
Vodafone: 5G ok, VoLTE ok
Digi: nem tudtam 5G-t tesztelni, de se volte, se vowifi

Android Autoval vannak nyűgök. Citroën Berlingo (2018-) megy, de egy szép media errorral nyit, ha bootolás közben dugom a fejegységre kinyírja egy időre a MirrorScreent. Dacia Springben megy gond nélkül, Suzuki Vitarában el sem indul.

Nálam volt Gmail sync probléma, ez most úgy tűnik megjavult.

Egy réteg probléma, Dcont Nemere vércukormérő nem szinkronizál vele bluetoothon.

Vettem mellé egy Mi 11 Lite 5G-t, ott ezek mind tökéletesen működnek. Ezek is kb. 2 hónap tapasztalatai. Remélem javulni fog ezekkel is a helyzet, mert amúgy szerethető telefon. Ha nem érintenek ezek a problémák, akkor nyugodtan megveheted. De ha VoWifi/VoLTE k9nfigot akarsz mókolni, akkor inkább Snapdragonos készüléket válassz.

(#404) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Ezeknek van valóság alapja??

1.

2.

(#405) Japi71 válasza ANDROID??? (#404) üzenetére


Japi71
csendes tag

Semmi valóság alapja nincsen. Azóta se történt ilyen. Vagy úgy fogalmaznék hogy gyári hiba miatt szinte biztos hogy nem.
Maximum user gondatlan használat miatt.
Még csak nem is melegszik nagyon mikor töltöm.

[ Szerkesztve ]

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#406) gretzky77 válasza pitiless (#403) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi AA-t nem használom, Telekom Volte megy az már elég.
Mediatek soc-tól tartok kicsit bár ezt szinte mindenhol dicsérik!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#407) gretzky77


gretzky77
veterán

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, frissítésekkel, hogy áll a OnePlus, nagyon megszoktak csúszni a főverziókkal?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#408) pitiless válasza gretzky77 (#407) üzenetére


pitiless
senior tag

Ne várj havonkénti frissítést (security update), illetve nem Nexus vagy Pixel szintű frissítés van. Hogy most mi lesz az Oppo merge után, nem tudjuk...

(#409) gretzky77 válasza pitiless (#408) üzenetére


gretzky77
veterán

Oksa persze nem várok Pixel szintű frissítést, de azért egy két gyártónál hosszú hosszú idő mire főverziót kiadnak!
Köszi amúgy, holnap belépek a táborba, aztán meglátjuk

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#410) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok beléptem a táborba Japi kolléga 12/256-os modelljével!! Kamerával kapcsolatban lenne kérdésem, hogy akár fénykép akár videó esetén hol tudok felbontást állítani videó esetén felbontás és fps állítás nincs? Valamint tudom, hogy nem érdemes de teljes felbontáson,hogy lehet fotózni? :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#411) pitiless válasza gretzky77 (#410) üzenetére


pitiless
senior tag

A kép tetéjén van egy vízszintes vonalka, azt lenyitva a redőnyt előjönnek a beállítások. A képeken pedig minden kérdésedre ott a válasz :).

(#412) pitiless válasza gretzky77 (#410) üzenetére


pitiless
senior tag

Viszont ha véletlenül Telekom előfizetéses kártyával (is) használnád, akkor megnéznéd, hogy a VoWifi nálad működik-e rendesen?

(#413) gretzky77 válasza pitiless (#411) üzenetére


gretzky77
veterán

Ó bakker, hogy ezt nem vettem észre! :DD
Vowifit hogy tudom megnézni, mert őszintén szólva én nem használom, Volte lényeges de vowifi annyira nem

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#414) pitiless válasza gretzky77 (#413) üzenetére


pitiless
senior tag

Két dolog kellene hozzá:
- aktiválni a VoWifit, ehhez 1414-re el kell küldeni: +VOWIFI
- Beállítások - SIM-kártya és mobiladat-kapcsolat - <telekomos SIM> - Wifi hívás
Itt bekapcsolod és wifi hívás előnyben részesítését kiválasztod.

Ha minden rendben volt (lehet, hogy kell egy reboot a szolgáltatás aktiválása után), akkor egy ikon jelzi, hogy aktív a szolgáltatás és az operátor neve helyett Wifi van kiírva.

(#415) gretzky77 válasza pitiless (#414) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát az elküldött sms-re az a válasz jött,hogy nem vagyok jogosult,bár sztem amikor aktiválták a voltet akkor a vowifit is. Amiket írtál beállításokat azokat megcsináltam bekapcsoltam,de semmilyen ikon nincs. Az előző telefonom jelezte a Voltet a Nord viszont nem,de működik, mert hívás közben marad a 4g, vowifit, hogy tudom neked megnézni,hátha az is megy csak nem jelzi.

Mégegy kérdés, ha ujjlenyomattal védem,akkor fel kell éleszteni a kijelzőt és csak utána aktív az ujjlenyomatolvasó, valamint duplakoppos lezárás van, de ébresztés nincs?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#416) pitiless válasza gretzky77 (#415) üzenetére


pitiless
senior tag

Előfizetés kell hozzá, de ezt írtam is. Így néz ki, ha működik. Sem a Nord 2, sem a Mi 11 Lite nem jelzi a VoLTE-t ikonnal :(.

(#417) pitiless válasza gretzky77 (#415) üzenetére


pitiless
senior tag

Beállítások/Kényelmi eszközök/Kézmozdulatok kikapcsolt kijelzőn/Ébresztés dupla koppintással :)

(#418) gretzky77 válasza pitiless (#416) üzenetére


gretzky77
veterán

Mármint havidíjas? Sms-t elküldtem, írtam milyen válasz sms jött

Köszi a koppintásos beállítást

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#419) pitiless válasza gretzky77 (#418) üzenetére


pitiless
senior tag

Igen, havidíjas előfizetés kell hozzá. Dominoval nem megy.

Nagyon szívesen (nekem is eltartott kis ideig, amíg megtaláltam). Amúgy a kereső a beállításoknál nagyon hasznos, csak a vissza gomb a beállítások főoldalra fog visszavinni...

(#420) gretzky77 válasza pitiless (#419) üzenetére


gretzky77
veterán

Az előfizetést úgy értettem,hogy magára a szolgáltatásra, havidíjas Telekomos vagyok

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#421) fant0mi válasza pitiless (#416) üzenetére


fant0mi
addikt

Vowifi hívás közben pedig a fenti állapotsorban a telefonkagylóra kerül egy kis wifijel.

(#422) pitiless válasza fant0mi (#421) üzenetére


pitiless
senior tag

Nálad stabil? Nekem pár óránként leszakadt.

(#423) pitiless válasza gretzky77 (#420) üzenetére


pitiless
senior tag

Nem, csak a havidíjas előfizetés a feltétele, meg legyen aktiválva.

(#424) fant0mi válasza pitiless (#422) üzenetére


fant0mi
addikt

OP7-en nem volt valami megbízható fél éve, így nem használtam ezt a szolgáltatást. Most kapcsoltam be délután. Meglátjuk. De folyamat kukkolni nem fogom, mi a státusza.

[ Szerkesztve ]

(#425) pitiless válasza fant0mi (#424) üzenetére


pitiless
senior tag

Nem is kell. Nálam egyszercsak eltűnt az ikon. Hol 2 óra után, hol 2 nap után. Feleségem 7T Proján meg teljesen ok.

(#426) fant0mi válasza pitiless (#425) üzenetére


fant0mi
addikt

Jahogy eltunik es vissza sem jon. Eddig jo. Akkor majd beszamolok.

(#427) fant0mi válasza fant0mi (#426) üzenetére


fant0mi
addikt

Na akkor van is egy bug.
Lefolytattam egy vowifi beszelgetest. Stabil, minosegi vonal volt. Letettem a telefont, viszont a wifi kapcsolatnal megjelent egy felkialtojel, hogy no internet connection. Nem is tudtam bongeszni a telefonomon. Ki kellett kapcsoljam a telefonon a wifit, majd vissza, akkor javult meg.

(#428) fant0mi válasza pitiless (#425) üzenetére


fant0mi
addikt

Itt van délelőtt és a vowifi még mindig tart. :)

(#429) pitiless válasza fant0mi (#428) üzenetére


pitiless
senior tag

Akkor engem utál :D. Lehet, hogy a tabletből kiszedem a SIM-et és nézem azon is. A Mi 11 Lite 5G tökéletesen működik minden tekintetben. Még olyan valaki kellene, aki Android Autot is használ PSA fejegységgel :D. Bár elvileg a support továbbította a fejlesztőknek a hibát javításra.

(#430) fant0mi válasza fant0mi (#427) üzenetére


fant0mi
addikt

Most is beszéltem egyet vowifin, nem romlott el a wifi sem közben, sem utána. Most jó minden. Kb 20 órája megy a vowifi, teljesen rendben.

(#431) fant0mi válasza pitiless (#429) üzenetére


fant0mi
addikt

Most nekem is eltűnt a vowifi. Restart segített. Több, mint egy napot bírt.

(#432) pitiless válasza fant0mi (#431) üzenetére


pitiless
senior tag

Na ilyen a 7T Pro-n és a Mi 11 Lite 5G-n nincs. Már nyitottam rá hibajegyet. És köszönöm a tesztelést.

[ Szerkesztve ]

(#433) gretzky77


gretzky77
veterán

Aki Chrome vagy esetleg Chrome beta böngészőt használ, tapasztalja, hogy görgetés esetén igencsak döcög? Akár 60 vagy 90 hz a képernyőfrissítés? Nem tapasztaltam még egyetlen telefon esetén sem és igencsak zavaró, lehet a dimensity chip a probléma? Most frissült amúgy a böngésző, de a helyzet változatlan!! Próbáltam más böngészőt, ott nincs probléma :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#434) pitiless válasza gretzky77 (#433) üzenetére


pitiless
senior tag

Volt, de most nem. Majd nézegetem...

(#435) gabikiraly2 válasza gretzky77 (#433) üzenetére


gabikiraly2
aktív tag

Az igencsak döcög, az enyhe kifejezés.... nálam akad, szaggat. Próbáltam újra telepíteni az appot, de semmilyen változást nem hozott.

Csend a lelke mindennek!

(#436) gretzky77 válasza gabikiraly2 (#435) üzenetére


gretzky77
veterán

Próbáltam finoman fogalmazni. :DD attól féltem ez a dimensity ennyit tud, viszont másnál nem jelentkezik, próbáltam másik böngészőt és ott sem jelentkezett

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#437) rush0205 válasza gretzky77 (#433) üzenetére


rush0205
tag

Chromet használok, és igen, előfordul, de nem minden oldalnál.

(#438) fant0mi válasza rush0205 (#437) üzenetére


fant0mi
addikt

Operat hasznalok (chromium alapu), eddig mindenhol jo volt.

(#439) micc


micc
csendes tag

Sziasztok,
a 8T fórumon aprokaroka87 felhasználó a köv írta:

Chrome esetén lehet hogy a suface control enabled állapota okoz akadást.
Címsorba írd be hogy Chrome://gpu
Majd ott nézd meg a Surface Control sort, ott lesz fent a tetején szinte, ha ennek állapota enabled az lehet gond.
Ki lehet kapcsolni,ha be írod a Címsorba a Chrome://flags-t.
Majd ott a keresőmezőbe írd be a következőt:
Android SurfaceControl
Ennek állapotát állitsd disable-re.
Kéri hogy indítsd újra, és nézd meg hogy történt ez változás.

Ott azt mondták h működik..

(#440) gretzky77 válasza micc (#439) üzenetére


gretzky77
veterán

Én már megcsináltam és utána amikor próbáltam talán valamit javult, de úgy sem volt tuti! Viszont időközben volt már újraindítás a telefonon és most mintha megszűnt volna. Meglátjuk

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#441) Draun01


Draun01
tag

Csak egy kis vélemény vásárláson gondolkodóknak:
En nemreg valtottam OnePlus Nord 2-re Samu S10e-rol és hát, olyan vegyesek az erzeseim. Nem tetszik annyira hogy nagyobb, a 90 Hz-t eszre sem vettem. A kamera hatarozottan szarabb, plane a szeleslatoszog. A kijelzo alatti ujjlenyomaterzekelo is lassabb es pontatlan. A nagy plusz az az akksi meg a toltes, meg jobban is szol a sztereo hanszoro (habár a s10e-nek tobb basszusa van), illetve nincsenek terero problemak. Pixel 5-on gondolkodtam meg, de meg mindig draga.

Pixel 6a

(#442) Linkin1994 válasza Draun01 (#441) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Az hogy nagyobb az szubjektív.
a 90hzvs60hz közötti különbséget elég könnyű észrevenni már ha be van kapcsolva a 90hz
Újlenyomatnál 1 ujjat többször is fel lehet venni az szokott segíteni.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#443) Draun01 válasza Linkin1994 (#442) üzenetére


Draun01
tag

A 90Hz azért nem számít annyira igazából mert nem egymás mellett használom a két telót, a hétköznapi használat során meg az S10e is elég fürge volt. Talán alacsonyabb kategóriában ez többet számít. Csak tényleg úgy érzem itt már csak nüansznyi fejlesztésekrol van szó.

Pixel 6a

(#444) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Üdv mindenkinek! A mai napon én is csatlakoztam a "táborhoz"! 😎

(#445) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Üdv mindenkinek. Jön a 11.11 és váltanèk erre a telora. Olvasgattak sokat miket irtok. Szóval egy mi 11lite-rol váltanèk. Viszont nekem fontos a vowifi. Digi karon itt nincs térerő és a vowifi erre tok jó. Most működik a 11lite-on csak kipróbálnám a nord2 :R

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#446) pitiless válasza kbyte1024 (#445) üzenetére


pitiless
senior tag

Azért a Mi 11 Lite-tól ne válj meg. Nekem Digivel nem ment, Telekom VoWifi is beteg. Vettem egy Mi 11 Lite 5G-t mellé, azon meg tökéletes. A supportot épp tegnap küldtem el melegebb éghajlatra...

(#447) kbyte1024 válasza pitiless (#446) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem a 4G verza van a 11lite-bol és nincs vele gondom csak kipróbálnám a Nord2. Igazából a sima Hordót is nézegettem de ez csak ujabb :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#448) pitiless válasza kbyte1024 (#447) üzenetére


pitiless
senior tag

Csak azért szóltam, hogy nehogy gond legyen.

(#449) g0dl válasza kbyte1024 (#445) üzenetére


g0dl
addikt

A oneplus oldalán nem 11.11-re hanem 11.19-re ígérik 2021 legjobb árait.

(#450) fant0mi válasza kbyte1024 (#445) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha fontos a vowifi, lehet nem ez a legjobb megoldás, legalábbis telekommal.
A hét elején nekem napokig ment, pedig jöttem-mentem sokat itthonról, ügyesen visszakapcsolódott.
Aztán most tegnapelőtt eltűnt megint, repülő mód sem javított rajta, csak a restart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.