Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) chelsi


chelsi
csendes tag

sziasztok,

A mobilinternet eldobásának problémája már nem áll fenn senkinél? Kb 1,5 éve is pörgött ez a téma a topicban, próbáltam számos beállítást, sim kártya cserét anno, aztán meguntam, de most hogy eladtam az új telóm, a 8t-t használnám újból ideiglenesen és idegesít megint (yetteles vagyok) :D Született rá valami megoldás? Amúgy nekem wifi eldobási problémám is volt, ami szerintem továbbra is van, csak a mobilnetet napi 50x dobta el, a wifit ritkábban.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#5852) errorcode06 válasza chelsi (#5851) üzenetére


errorcode06
őstag

Nem tudom hogy milyen beállításokat használsz, de nekem soha nem dobta el a mobilnetet, pláne a wifit. Vagy ha el is dobta a mobilnetet, ott másnak is problémája volt (pl a bükkben). Szintén yettel.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#5853) oba válasza chelsi (#5851) üzenetére


oba
addikt

Soha nem dobja el nálam sem a mobilnetet, pedig aktívan használom. Telekomos sim, legfrissebb rendszer.

(#5854) vanyij válasza chelsi (#5851) üzenetére


vanyij
csendes tag

Nekem minden patch után át kell állítanom az APN-protokollt IPv6-ról IPv4-re, így nincs gond.
Mobilhálózat/SIM/Hozzáférési pontok nevei/Yettel Online (i)/APN-protokoll

(#5855) chelsi


chelsi
csendes tag

Köszi a válaszokat, az IPv6/IPv4 beállítást kipróbálom hátha segít (nem csináltam semmilyen beállítást eddig, 1 év használat után kezdődtek a gondok egy frissítést követően, de akkor olvastam, hogy köze lehetett a yettelnek hozzá és más telókon is előjött ez a probléma).

(#5856) Kikike válasza errorcode06 (#5852) üzenetére


Kikike
tag

Igen, az ipv4 beállítás a megoldás.Nekem is hónapokat töltött a telefon a fiókban mert használhatatlan volt. Aztán kaptam ezt a tippet. Azóta nincs gond vele.
Wifit nem dobálja, szerintem az inkább router probléma.

(#5857) zizidor


zizidor
senior tag

Nagyon nagyon offtopik, de ennek most mi értelme?
RCC Day! Spin and Win! - jelzett a mobil. Pörgess és nyerj!
Három pörgetésből nyertem három semmit. :D

Eddig legalább kisebb-nagyobb kedvezményeket osztogattak, meg redcoint, amit aztán be lehet váltani kedvezményekre, lényeg hogy vásárlásra ösztönözzenek. De most ezzel?
Nem fogok a kardomba dőlni emiatt, de kicsivel sem lett szimpatikusabb a brand.

(#5858) chelsi


chelsi
csendes tag

ez az IPv4 beállítás bejött úgy néz ki, köszi mindenkinek :R
más kérdés: egy Ibywind Screen Protector 9H hardness üvegfóliát raknék a telóra, mert a gyári fólia már szarrá karcolódott, nem fogja rontani az ujjlenyomatolvasó általi feloldás sikerességét szerintetek?
Idáig egészen jól (kb. 10/9) feloldott a gyári sima fólia mellett.

(#5859) icemad válasza chelsi (#5858) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy emlékszem üvegnél törölni kell az ujjlenyomatokat és hozzáadni újra. Elméletileg nem okoz gondot.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5860) _pda_ válasza krics (#5829) üzenetére


_pda_
tag

El, voltak rá páran, végül az vitte el, aki megnézte és értékelte az állapotát.
A vakon alkudozókat lepasszoltam.

(#5861) krics válasza _pda_ (#5860) üzenetére


krics
tag

Gratulálok, a vásárlónak is, neked is. Mindenesetre, az én példányom annyira hozzám nőtt, hogy ha majd le is cserélem a firmware frissítések leállása miatt egyszer, eladni nem fogom.

(#5862) icemad válasza krics (#5861) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha viszont nem adod el, akkor fogsz még vele foglalkozni, pl custom romot felrakni vagy ilyesmi? Én erősen gondolkodom rajta, csak időm nincs rá.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5863) Moleman válasza krics (#5861) üzenetére


Moleman
addikt

Én is mindig így járok a telefonokkal, amíg szemmel látható pénzt érnek, sajnálok megválni tőlük, aztán meg már nem érnek semmit. Így az elmúlt 20 évből minden telefonom megvan, dobozostól, minden tartozékkal, kivéve a ZTE Blade és a Motorola Defy. Még mindegyik működik is, egyedül a Defy+ akksija halt meg, már a töltést sem veszi fel. Azt nagyon sajnálom, mert a túlvezérelt zseblámpája tök jó volt. :DDD

(#5864) icemad válasza Moleman (#5863) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

ZTE Blade pedig piszok jó telefon volt. Nekem volt Magyarországon először az Orange San Francisco verzió, oled kijelzővel. Az mondjuk g3c1 húzás volt, hogy szoftveresen korlátozták 256 MB ramra a sima Blade verziót. De hamar jött rá megoldás. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5865) krics válasza icemad (#5862) üzenetére


krics
tag

Ha kijön rá valami értelmezhető android 15 homebrew, mondjuk Lineage OS, akkor azt megpróbálom majd rátenni. Esélyt nem sokat látok rá viszont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.