Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) Johny26


Johny26
tag

Sziasztok. Az Android 14 fog még jönni a telóra?

(#5402) krics válasza Johny26 (#5401) üzenetére


krics
tag

hali, hat itten aszondjak, hogy igen: [link] . De merget nem vennek ra.

(#5403) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Épp ma dobott fel frissítést, nyilván nem 14, de még nem néztem rá mi lehet.

(#5404) Johny26 válasza krics (#5402) üzenetére


Johny26
tag

Köszönöm a választ. Ezek szerint elvileg igen. :R

(#5405) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#5403) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#5406) gulylali


gulylali
csendes tag

Hol lehet visszaállítani a színeket mivel a címsáv a billentyűzet átváltozott barnára ? Előtte a legutolsó kék élőképre váltottam , na ebből barna lett. Amikor visszatértem a régi élőképre megmaradt a barna billentyűzet és a címsáv.

(#5407) Huevok79


Huevok79
újonc

Sziasztok Tudna esetleg valaki segíteni hogy nekem még mindig Android 12 van az OnePlus 8t telefonomon és nem is dobja fel frissítést pedig már mindent próbáltam

(#5408) sirgeoff válasza Huevok79 (#5407) üzenetére


sirgeoff
tag

Szia, most melyik verzión vagy elakadva?
F.20 esetleg? Annak idején volt egy problémás verzió belőle, ami megakadályozta a további frissítéseket.
(F.20 - F.21 kavarodás)

(#5409) szkorhetz válasza Huevok79 (#5407) üzenetére


szkorhetz
őstag

[link] ezt tedd fel és megoldja a problémáidat.

(#5410) krics


krics
tag

Sziasztok, az Android 14 update-ről újabb, tegnapelőtti cikk: [link] Sajnos senki nem lát tisztán ez ügyben: "The status of the OnePlus 8T is unclear, the device should get the Android 14-based OxygenOS 14 update, which will be 3rd major Android OS. Based on the previous OxygenOS rollout history, the device won’t get the next major OxygenOS update. For our readers, we reached out to OnePlus for clarification related to OnePlus 8T software update status"

[ Szerkesztve ]

(#5411) Huevok79 válasza sirgeoff (#5408) üzenetére


Huevok79
újonc

OxygenOS 12.1
|
Android12
|
KB2003_11_C.20 Elég hülye vagyok a telefonhoz de úgy nézem ez a verzió van most fent

(#5412) trance89 válasza krics (#5410) üzenetére


trance89
őstag

3 főverzió: 11, 12, 13. A főverziók közé beletartozik az is amivel megjelent.
Örülhetünk ha csak a 13-ast idén nem kaszálják el, az pedig tökmindegy hogy mit állít a oneplus, nekik már rég nem lehet hinni...
Bár engem a legkevésbé sem érint a dolog, LineageOS-al ez a teló egy igazi bestia és még jópár évig nyugalmam lesz ha a naprakészséget nézem :)

(#5413) Huevok79 válasza szkorhetz (#5409) üzenetére


Huevok79
újonc

Szia felraktam le is jött egy frissítés sikerült letölteni de a telefon még így sem dobja fel sajnos nem tudom miért köszi ha válaszolsz

(#5414) szkorhetz válasza Huevok79 (#5413) üzenetére


szkorhetz
őstag

Mert így kell betallózni, hogy elinduljon a frissítés: [link]

Először nézd meg, hogy a frissítési oldalon tudsz-e a fenti három gombbal helyi frissítést indítani, ha igen, akkor a gyökérmappában lévő updater zip-et tallózd be, ha nem tudsz hely frissítést indítani, mert épp olyan sw-n vagy, amiben ezt kiszedték, akkor a videó szerint csináld.

(#5415) sirgeoff válasza Huevok79 (#5411) üzenetére


sirgeoff
tag

Igen, ez pont a problémás verzió. (Elnéztem, nem F.20, hamem C.20)

(#5416) sirgeoff válasza trance89 (#5412) üzenetére


sirgeoff
tag

Nem értek egyet. Lásd sima 8. Android 10-zel indult, és jött rá a 11, 12 és a 13.

(#5417) icemad válasza trance89 (#5412) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tartozik bele az, amivel megjelent.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5418) eFeMeR74 válasza sirgeoff (#5416) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Igen, mert hivatalosan +3 főverzió
10+3= 13
11+3= 14 :D Amúgy teljesen mind1.
Ugyis meglátjuk mennyire érdekli az 1+ ez a " siker" telefonjuk.
Az eddigi mizériát figyelembe véve semennyire. :((

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#5419) sirgeoff válasza eFeMeR74 (#5418) üzenetére


sirgeoff
tag

Sajnos én is így látom. Le vagyunk ejtve... :(

(#5420) Nuada herceg válasza Huevok79 (#5411) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Sajnos ez egy szar verzió, nálam és többeknél is beakadt vele a telo. Semmit nem lehet kezdeni vele, akármilyen telepítő alkalmazást töltesz le, akármelyik csomagot mellé, nem tudsz semmit feltelepíteni.
Ha még garis a telo, add fel, írj a hivatalos oneplus-nak, ha hétfőn adod fel, péntekre már nálad is lesz újra. Otthon csak valami nagyon bonyolult megoldással, és bootloader nyitással lehet megoldani. Én nem is próbálkoztam vele...

Értem a csíziót.

(#5421) Mr. Nimbus válasza Nuada herceg (#5420) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Kell hozzá bootloadert nyitni? Nem elég msm tools-szal visszarakni egy gyár 11-es droidot? Onnan utána végig frissíti az összes verziót.

(#5422) trance89 válasza sirgeoff (#5416) üzenetére


trance89
őstag

A sima 8-as régebbi modell, a "régi" oneplus ami még nem az Oppo égisze alatt működött kicsit más kaliberű támogatást adott a készülékeire. A ColorOS-os összemosódás óta egy rakat szar lett. A 8-as szériára ha véletlenül ki is adnák a 14-es főverziót messze ne várjatok olyan stabilitást/optimalizációt mint az előző főverzióknál (értem ezalatt leginkább az OOS13-at) sőt inkább butítást/kényszeres lassítást, ezt gondolom nem kell magyaráznom mégis mi miatt...

#5421 Mr. Nimbus
msm tool-hoz sosem kellett bootloadert nyitni, 5 perc visszapakolni vele 11-re, onnan pedig felfrissül C33-ra majd 13-ra

[ Szerkesztve ]

(#5423) Mr. Nimbus válasza trance89 (#5422) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Szerintem is ez a leggyorsabb és legmegbízhatóbb megoldás. Ezért biztos nem küldeném szervízbe.

(#5424) szkorhetz válasza trance89 (#5422) üzenetére


szkorhetz
őstag

Köszönjük Emese, ezekre magunktól sose jöttünk volna rá.

Egyébként maga az SW semmit sem lassult az eredeti SW verzió óta, sőt, szerintem most smoothabb, mint akkor volt.

(#5425) Nuada herceg válasza Mr. Nimbus (#5421) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Akkor rosszul tudtam, nekem máshogy magyarázták pár hónapja.
De akkor lehet mégsem olyan bonyolult. :D
Bocs a dezinfóért. :C

Értem a csíziót.

(#5426) krics


krics
tag

Ma először, megjelent nálam is az 5g felirat a készüléken, mivel a Telekom végre mindenkit, akinek 5g képes telója van felengedett az 5g hálózatra, csomagtól függetlenül. Igaz, hogy csak aug 31-ig, egyelőre.

(#5427) zizidor válasza krics (#5426) üzenetére


zizidor
senior tag

Pár napja nálam is. Mondják hogy promóció, de emiatt biztos nem fogok drágább csomagra váltani. Főleg hogy a flottában ez a legnagyobb díjcsomag.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#5428) strong333


strong333
csendes tag

Sziasztok, Oneplus 8t sajnos rossz szoftver telepítés után használhatatlan, van rá valami megoldás feléleszteni vagy kuka?Köszi a választ!

(#5429) szkorhetz válasza strong333 (#5428) üzenetére


szkorhetz
őstag

MSM Toollal van esélyed feléleszteni. [link]

(#5430) strong333 válasza szkorhetz (#5429) üzenetére


strong333
csendes tag

igen azt olvastam de nem reagál semmire ha csatlakoztatom a gépre, ha ez menne már megoldom

(#5431) Mr. Nimbus válasza strong333 (#5430) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Szóval edl módba se tudod rakni? Ha nem, az cumi. Akkor csak szervíz. Kivéve, ha jó vagy telefon szerelésben és az edl ponttal teszed edl módba.

[ Szerkesztve ]

(#5432) strong333 válasza Mr. Nimbus (#5431) üzenetére


strong333
csendes tag

Nem tudok semmit vele csinálni, nekem jó lenne szerviz is csak mondjatok olyat ami normális és rendesen csinálja

[ Szerkesztve ]

(#5433) Mr. Nimbus válasza strong333 (#5432) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Szerintem elsősorban a oneplus szervízénél probálkozz.

(#5434) strong333 válasza Mr. Nimbus (#5433) üzenetére


strong333
csendes tag

Nem tudom a folyamatot hogy megy?

(#5435) K82 válasza strong333 (#5434) üzenetére


K82
őstag

Oneplus szerviz.

Pixel / OnePlus Pad

(#5436) strong333 válasza K82 (#5435) üzenetére


strong333
csendes tag

Már nem garanciás

(#5437) strong333


strong333
csendes tag

8T eu alaplapos lett sajnos, esetleg van valakinek eladó leharcolt vagy törött kijelzős de működő alaplapos vagy tud valaki szervizet aki javít ilyet?Köszönöm a választ!

(#5438) Stauffenberg válasza strong333 (#5437) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Attól mert nem garanciás, javít a OnePlus is, kérj árat a chaten alaplapcserére.

(#5439) strong333 válasza Stauffenberg (#5438) üzenetére


strong333
csendes tag

azt megtudod mondani kb mennyi lehet?

(#5440) sch_a válasza strong333 (#5439) üzenetére


sch_a
addikt

Valószínűleg drágább, mintha vennél egy készüléket használtan...

(#5441) Bence_ válasza strong333 (#5437) üzenetére


Bence_
tag

Szia!
Amikor néztem akkor a gyári szerviz tök normális áron dolgozott. Én nekik küldeném el.

(#5442) sbwolf válasza Bence_ (#5441) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Szintén a gyári szervízt javaslom. 2022. Januárban küldtem el egy 3T-t akkumulátor cserére. ( Már nem volt garanciás.) Házhoz jött az UPS futár. A szervíz vissza írt, hogy sérülés van a telefonon, (valóban volt) azt is javítják. Minöség biztosítási okokból másképp nem cserélhetnek benne akut.100000-ben fájt volna. ( Alaplap, kijelző, ház, aku csere) Nem kértem. Küldték vissza. Az egész egy hét alatt lejátszódott, semmit nem kellett fizetnem.

(#5443) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Újra tettem a számítógépemen a windows-t, 11 van most rajta, de az istenért sem találom a pontos leírást hogy az ADB-t hogy tudom életre kelteni. Kellene a fastboot opció hogy a boot.img-t a root miatt módosítsam, de elakadtam. Nincs valakinek részletes leírása erre vonatkozólag hogy windows gépen mit hogy kell beállítani/telepíteni hogy életre keljen a fastboot?

-Norbi-

(#5444) zizidor válasza Norby86 (#5443) üzenetére


zizidor
senior tag

Telepíteni kell a 8T Qualcomm USB drivert, de ahhoz előtte a Windows-t úgy kell indítani, hogy az eszközillesztők digitális aláírásának ellenőrzése letiltva. Enélkül is lefut a telepítő, csak nem fog működni. Ez egyébként Win10-nél is így van.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#5445) Norby86 válasza zizidor (#5444) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi! Igen, rémlett ilyesmi, csak már vagy két éve nem raktam újra a gépet. :) Ezt a driver-t hol találom? Akkor elég ennyi, mást nem kell telepíteni/állítani, egyből menni fog?

-Norbi-

(#5446) Norby86 válasza zizidor (#5444) üzenetére


Norby86
őstag

Nem igazán akar müködni a dolog. :( Már két számítógépen próbáltam, de semmi, pedig az usb hibakeresés aktív. Ezt írja ki:


PS C:\adb> adb devices
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started successfully *
List of devices attached

PS C:\adb> adb reboot
error: device not found
PS C:\adb> adb kill-server
PS C:\adb> adb start-server
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started successfully *
PS C:\adb> adb devices
List of devices attached

PS C:\adb> adb reboot
error: device not found
PS C:\adb>

-Norbi-

(#5447) K82 válasza Norby86 (#5445) üzenetére


K82
őstag

Kell a platform tools h legyen egyáltalán adb/fastboot parancsod, papíron fel kell ismernie a gépnek a telefont. Ha nem, akkor [link].

szerk.: vond vissza a telefonon az adb-s engedélyeket, utána ismét rá a pc-re és akkor az első adb-s parancsnál meg kell kérdeznie engedélyezed-e a kapcsolatot. Eszközkezelőben látod egyébként?

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#5448) aprokaroka87 válasza Norby86 (#5446) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak egy tipp.
Fejlesztői beállítások-ban, próbáltad az Usb-hibakeresésre vonatkozó engedélyek visszavonása opciót?

(#5449) Norby86 válasza K82 (#5447) üzenetére


Norby86
őstag

Próbáltam már az usb hibakeresés visszavonását többször is. Nem hozott eredményt, fastboot modba nem látja, érdekes ha normál módba indítom a telefont és kiadom az adb reboot parancsot, újra indítja a telefont. Fogalmam sincs miért nem látja a telefont a gép fastboot módba. Próbából egy másik gépen is megnéztem, azon is ugyan ez a helyzet, két kábelell is kipróbáltam, semmi.

-Norbi-

(#5450) Norby86


Norby86
őstag

Megvan a hiba! Én voltam a hülye... :( adb reboot parancsot fastbootba nem ismeri fel, amint a boot.img-t raktam fel máris észlelte hogy van telefon és fel is rakta. (Mondjuk ez a másik gépen volt, az én gépemen ez körülményesebb lehet mert AMD)

-Norbi-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.