Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) tomp válasza Wans8 (#3700) üzenetére


tomp
félisten

Ha a leírás alapján végig mentél mindenen akkor mennie kellene. Logkitben is bekapcsoltad a VoLTE kapcsolód? Utána a beállításokban is bekapcsoltad?
Telenor Online fiókodban weben a szolgáltatások menüpontban van olyan aktív szolgáltatás, hogy "VoLTE szolgáltatás tiltása"?

(#3702) Wans8 válasza tomp (#3701) üzenetére


Wans8
csendes tag

Van sajnos. Most beszéltem a Telenor ügyfélszolgálatával és elvileg erre még nem érkezett frissítés és szerintük nem menne... Ti bekamuztatok másfajta telót? :)

(#3703) Wans8 válasza Wans8 (#3702) üzenetére


Wans8
csendes tag

Plusz ebben az a gázosabb, hogy látom a profilomhoz is felírták az OP-t. Kérhetek valakitől kölcsöntelót addig :U

(#3704) tomp válasza Wans8 (#3702) üzenetére


tomp
félisten

Profilodhoz senki nem ír semmit. Szimplán mutatja a Telenor rendszere IMEI alapján, hogy milyen telefonban van a kártya. Mindegyik szolgáltatónál tudja a hálózat de csak a Telenor mutatja Online felületen.
A Telenorra ne várj. Hívd őket újra és kérd a VoLTE-t. Vagy ha budapesti vagy akkor menj be a Telenor Astoriába.
OnePlus kérte már a telenortól a VoLTE konfigurációt de nem kapja meg...
Én megmondtam telefonon a hölgynek még januárban, hogy tudja a telefon és a telekomnál megy is. Bekapcsolta.
Nyáron édesanyámnak kapcsoltattam be. A hölgy csak annyit kérdezett, hogy tudja e a telefon. Igen tudja. Oké. Bekapcsolta.

(#3705) artos válasza Wans8 (#3702) üzenetére


artos
tag

Én Telenor-os flottában vagyok, szóltam az ügyintézőnek 1 óra alatt bekapcsolták, és nem kérdeztek semmit.

(#3706) Wans8 válasza tomp (#3704) üzenetére


Wans8
csendes tag

Köszönöm a segítséget! Most is kérdezték, hogy milyen telefonom van lett egy S10-em hirtelen aztán bekapcsolták, teljesen jól működik :))

(#3707) count_zero


count_zero
tag

Sziasztok! Csak egy gyors kérdésem lenne: Open Beta 3-mon nálatok sincs Smart Display? Vagy én rontok el valamit? Előre is kösz a választ.

[ Szerkesztve ]

There are many secrets in District 9

(#3708) SharpSA válasza tomp (#3701) üzenetére


SharpSA
veterán

Android 10 alatt már nem jó a leírás. Az EngineerMode apk telepítés után már működik a 800 és 801 kód, de nincs OnePlus Logkit->Function Switch->VoLTE és VoWiFi switch opció. A *#*#4636#*#* üres képernyőt ad.
Legyen szíves írja le a jó lépéseket, akinek a OnePlus 7 Pro készülékén működik Android 10-zel a VoLTE Telenorral.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3709) tomp válasza SharpSA (#3708) üzenetére


tomp
félisten

Tudtommal a leírásban ott van a LogKit apk is amit fel kell rakni, hogy legyen VoLTE/VoWiFi switch.

(#3710) SharpSA válasza tomp (#3709) üzenetére


SharpSA
veterán

Valóban, azt átugrottam. Viszont a *#*#4636#*#* kód akkor sem működik, de azért megnézem mi lesz anélkül...

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3711) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Mély sóhaj. Simple szivatás vol.3: Odatartom, pittyen, erre kiírja, hogy figyeljem a telefonomat... Fúúú, elég volt! :D Majd kérlek írjatok, ha javítják és hát persze jöjjön már a GPay. :(

Megyen!

(#3712) SharpSA válasza CptAdamica (#3711) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem tudom nálad mi van, de nálam kb mindig müködik. Van ritkán olyan, amikor 2., netán 3. "odatartás" után lesz jó, de ez is ritka.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3713) tomp válasza SharpSA (#3710) üzenetére


tomp
félisten

Az is érdekes mivel nálam működik. Nincs fent más tárcsázó?

(#3714) CptAdamica válasza SharpSA (#3712) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem is sokáig működött most rendesen, már kb 1 éve. És vannak időszakok, amikor elkezd szívatni. Legutóbb is ezért hagytam abba a használatát, mert ugyan ezt játszotta, csak akkor kiírta azt hiszem, hogy erősítse meg ujjlenyomattal, megadtam és persze nem történt semmi...

Megyen!

(#3715) SharpSA válasza tomp (#3713) üzenetére


SharpSA
veterán

Van, de természetesen a gyári tárcsázóba ütöttem be.
Android 10 van nálad is?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3716) tomp válasza SharpSA (#3715) üzenetére


tomp
félisten

Igen. Működik hiba nélkül is. Próbáld ki a másik tárcsázóval vagy a másikat töröld. Vagy keress itt rá a Tiles appra. Írtam már róla. QuickSettings kapcsolót készíthetsz hozzá.

(#3717) #78791680


#78791680
törölt tag

Csak Simple-el ilyen bajos a fizetes vagy mas appokkal is?

(#3718) enginev3.0 válasza #78791680 (#3717) üzenetére


enginev3.0
félisten

Különösebb baj nincs vele, csak nem jön elő a kép

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#3719) szlaci888 válasza #78791680 (#3717) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Én ERSTE Mobile Pay appot használok, azzal nincs gondom OB3-al.

(#3720) barcaforca válasza szlaci888 (#3719) üzenetére


barcaforca
tag

Na és meg vagy vele elégedve? Én is erstés vagyok.Érdemes kipróbálni?

(#3721) szlaci888 válasza barcaforca (#3720) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Igen, teljesen jó, nincs vele semmi gondom.

(#3722) marcarc válasza CptAdamica (#3711) üzenetére


marcarc
senior tag

Amikor megjött a 10. Napokig ment, nem jött fel a kártya mint régen de csippant és sikeres volt a trx. Aztán most már semmi, próbáltam törölni a kártyát, újra hozzáadni de mivel nincs saját terminálom nem fogok magamból hülyét csinálni minden egyes vásárlásnál.

(#3723) Edge válasza barcaforca (#3720) üzenetére


Edge
veterán

elsőre sertést olvastam :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#3724) ßrainiac válasza Edge (#3723) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ha sertes lenne, barcakoca lenne a neve. Szal nem hinnem hogy typo :DD

(#3725) csako


csako
veterán

Készülőben az egykezes mód.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3726) marcarc válasza csako (#3725) üzenetére


marcarc
senior tag

Boldog vagyok, így mondjuk kevesebb idő marad az automata fényerőre :D

(#3727) Edge válasza ßrainiac (#3724) üzenetére


Edge
veterán

:DDD :DDD true story

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#3728) daty5


daty5
tag

Sziasztok!
Ha hülyeséget írok, vagy kérdezek, előre is elnézést kérek, de annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz.
Olvastam egy cikket, miszerint az Oneplus 7 és 7 pro nem fogja tudni a B20-at, és mivel vidéken lakok, ez kizárná ennek a típusnak a megvásárlását, pedig azt tervezem.
Megírnátok, hogy valóban így van e?
A 6t az tudja a B20-at?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#3729) fant0mi válasza daty5 (#3728) üzenetére


fant0mi
addikt

A 7-esek tudják.

(#3730) aPoFa válasza daty5 (#3728) üzenetére


aPoFa
tag

Nem tudom hol olvastad, de mindegyik verzió tudja.

(#3731) CHIPman válasza daty5 (#3728) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az OP3 óta már biztosan tudják a B20-at.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3732) daty5


daty5
tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

(#3733) Sanya


Sanya
nagyúr

10.0.1: néha elmeg a kép egy pillanatra. Volt viberhívás, hogy 3x is. Nem valami jó ez az ápdét.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3734) #78791680 válasza Sanya (#3733) üzenetére


#78791680
törölt tag

Jelentem, nalam a 10.0.1 teljesen hibatlanul fut :DD

(#3735) laskr99


laskr99
addikt

Tegnap megjött a féltéglám. Tetszik, 9es droidon vagyok. Horizon light alapból megy nekem Messenger alatt. Meg is lepődtem mikor kék fény ahogy jött az üzi. Színt lehet állítani valahogy?

(#3736) #78791680 válasza laskr99 (#3735) üzenetére


#78791680
törölt tag

Android 10 alatt lehet mas szint valasztani hozza.
(Blue-red-purple-gold)

(#3737) marcarc válasza laskr99 (#3735) üzenetére


marcarc
senior tag

Nekem sehogy nem megy, de ha esetleg te majd akarod az animation scale-t állítgatni akkor okosan mert ha nagyon leveszed akkor nem fog menni.

(#3738) #78791680 válasza marcarc (#3737) üzenetére


#78791680
törölt tag

Pedig 10.0.1 alatt nekem mar a felugro beallitas nelkul is megy hibatlanul.

(#3739) enginev3.0 válasza Sanya (#3733) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam sincs gond

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#3740) Edge válasza Sanya (#3733) üzenetére


Edge
veterán

néha egy reboot csodákra képes... ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#3741) #78791680


#78791680
törölt tag

Azt esetleg megtudna mondani valaki hogy a OP On-Guard hogy mukodik? A kedvezmenyes feleves biztositast vettem meg, ami ha jol emlekszem eleg draga lesz a tovabbiakban. Az erdekelne hogy, miutan lejart a fel ev magatol megszunik a biztositas vagy pedig automatikusan kiszamlazzak a kovit es elotte le kellene e mondanom. :DD

(#3742) pengonorbert válasza #78791680 (#3741) üzenetére


pengonorbert
tag

ez engem is érdekel, ahogy kivettem az egyszeri fizetés, nem újul meg. Vagy legalábbis nagyon remélem :D

(#3743) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

A Tech2-ben ajánlott Ringke Dual Easy Screen Protectort megrendeltem eBay-ről, 6 nap alatt megérkezett, viszont nagy csalódás.
Jó sokáig elszórakoztam vele, de így is buborékos lett, hiába a porleszedő réteg, így is aláment 1-2 helyen. A gyári fóliánál kisebb és az anyaga nagyon puha, ragadós-tapadós műanyag, mint a ClearPlex. Pár nap alatt szerintem minden hajszálkarc meg fog rajta látszódni.
[KÉPEK]

(#3744) CptAdamica válasza tamas.nick (#3743) üzenetére


CptAdamica
veterán

Elvileg a kisebb bubik 2-3 nap alatt tűnnek el, mikor raktad fel?

Megyen!

(#3745) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Arénában lévő protectorrol tud valaki valamit? 360fokos védelem, elvileg az egész telefon befedi, az oldalát is?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#3746) tamas.nick válasza CptAdamica (#3744) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

1 órája, de ezek olyan bubik, ami alatt porszem van, így nem fog kijönni.

(#3747) #78791680 válasza tamas.nick (#3743) üzenetére


#78791680
törölt tag

Clearplex nalam 5 honap utan is teljesen karcmentes :DD
Neha megnyomja valami de a nadragzsebben helyrejon.

(#3748) csako


csako
veterán

Túrtam a netet is tokok után, miután itt kérdeztem, és végül ezt rendeltem, ezzel hát már mégiscsak látszik a nebula kékje :) van elölről is széle, így ha lerakom, akkor akár át is lehet látni alatta. Egy icipicit csúszós és az ujjlenyomatok hátul meglátszanak, kb. mint elöl, de nem vészes, szerintem. 12 napot utazott trackinggel.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3749) laskr99


laskr99
addikt

HDR-t hogy kapcsolom be? 1440P HDR belőve youtubeon de nem lövi át a fényerőt se semmit.

(#3750) marcarc válasza laskr99 (#3749) üzenetére


marcarc
senior tag

Nem tudok róla, hogy bármit kapcsolni kellene. Az amit látsz, az olyan amilyen. :D

Ha HDR a tartalom akkor ott van a minőség választásnál. Ha nincs akkor nem lesz az.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.