Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) csako válasza tomp (#4199) üzenetére


csako
veterán

:Y

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4202) tomp válasza fant0mi (#4200) üzenetére


tomp
félisten

Éppen használtam a telefont mikor eltűnt a VoLTE jelzés.
Gyorsan tárcsázó: *129# mire ZMSS2-t kaptam ami már furcsa volt. Weben MyTelenor: VoLTE szolgáltatás tiltása szolgáltatás aktív. Na mondom wtf...
Személyesen nem tudták visszakapcsolni. Nem engedte a system.
1220: elmondtam mi van. Ott vissza tudták kapcsolni. Kérdezte a hölgy, hogy maga a telefon tudja e.

(#4203) fant0mi válasza tomp (#4202) üzenetére


fant0mi
addikt

Azta! Ez am a megoldas. :D vagy inkabb :(((

Egyebkent nekem is zmss2 van. De mukodik faszan minden.

(#4204) storm3 válasza bordi10 (#4189) üzenetére


storm3
senior tag

Nagyon gondolkodom egy Mi9T lecserélésén. Korábban O+3-am volt, soha semmi gondom nem volt vele a mindenkinél előforduló problémák kivételével(koszolódó rácsok,ezáltal halk beszédhang pl.).
Sajnos a mi9T nekem buta, lassú,néha bedadog,lassan vált az appok között, nem adja azt az oxygenOS feelinget,hogy minden hasít mint a villám. Az akksija baromi jó, de így ennyi amit kiemelkedőnek tudnék mondani.

Szóval,a kérdésem,hogy így a 4 féle verziók között mi a különbség? Van valahol valami épkézláb összehasonlítás? Nem vagyok már vé(e)rpistike,nem játszom pubg-val sem, viszont szeretem ha a telefon rögtön reagál arra amit akarok és nem dadog be sehol, nem forrósodik játék/video alatt és társai. Fénykép nem prio1, de az olajfestményt nem szeretem.

O+3 3 évet bírt nálam, ha elcsábulok a mostani is legalább ennyit kellene hogy hasítson,de vajon megéri a 7T PRO a felárat a 7 /7 PRO árából?

Biztosan volt ilyen kérdés, az sem baj,ha csak valaki dob egy linket arra a kommentre,ahol 100%-ban emlékszik rá,hogy hol írta.

Köszi a türelmet és hogy elolvastad! :)

(azért neked válaszoltam,mert ezen a deal-en kattogok mióta megláttam :) )

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#4205) ßrainiac válasza storm3 (#4204) üzenetére


ßrainiac
addikt

Azt ajanlom, hogy olvasd el ezt a 7T vs 7T Pro osszehasonlitast: [link]

Ez alapjan eleg vilagos hogy az elobbit erdemes valasztani, kiveve ha hajlando vagy a notchless designert akkora felarat (~50k HUF) fizetni.

A 7 es 7 Pro is nagyon jo keszulekek (nekem az elobbi van, semmi gondom nincs vele), de ha evekre tervezel, akkor talan a latest a greatest.

En a 7T-t vennem (azt is fogom - remelhetoleg hetfon, ha kapok vegre arajanlatot ra).

[ Szerkesztve ]

(#4206) gippazoid válasza storm3 (#4204) üzenetére


gippazoid
senior tag

OP7 is hasít mint a szél, de a vibra gyengus egy Galaxy J5-höz képest is. Ha ez zavar akkor inkább a T, abban úgy tudom, erősebb van.
Prio1... csak nem szakmabeli vagy? :DD

Ja és holnap black friday, ennek örömére akciózik a OnePlus!
Nézd meg az oldalt még ma!

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#4207) #78791680 válasza storm3 (#4204) üzenetére


#78791680
törölt tag

Ha az oldalukrol rendelsz akkor szerintem most 7 Pro 600euroert.

(#4208) tomp válasza fant0mi (#4203) üzenetére


tomp
félisten

Ha ZMSS2 akkor az VoLTE képes üzem.
Ha maga a VoLTE technikai hardvere áll le(éjjelente havonta kb 2x lekapcsolják) akkor átrak a rendszer a ZMSS1-re. Én azért maradtam a 2-n mivel maga a VoLTE nem állt le csak letiltották nálam és nem volt utána repülő mód. Utána átkerültem volna.
MSS nem más mint a 2G/3G hívást kezelő "szerver". A "Z" betű pedig nem más mint a hálózat gyártójának a neve. ZTE.
Egy helységben lévő több szekrényből álló hálózati elem.
Ha 2-es akkor az a Törökbálinti Telenor székházban van. A 1-es akkor pedig Buda, Budafoki út 60-64. Telenor Common operation épület. :D

(#4209) zoleeno1 válasza tomp (#4199) üzenetére


zoleeno1
addikt

Aztakuuu.... Az kemény! Kár volt írni nekik... :F

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#4210) storm3


storm3
senior tag

Igazából ahogy nézem,a 7 PRO és a "sima" 7T van versenyben számomra. Ez a kis notch számomra (szerintem) nem lenne zavaró,a kiugró kamerát kb parasztvakításnak tartom,legalábbis a 9T-ben is max annyi az extra,hogy aki először látja az meglepődik, viszont zavaró,hogy várni kell azt az időt,míg kinyílik. Na nem mintha bazinagy selfiemágus lennék...

Köszi a linkeket és a véleményeket. :-)

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#4211) tomp válasza zoleeno1 (#4209) üzenetére


tomp
félisten

Naja... Az elégedett ügyfél... :DDD
Telefonon azért a hölgy mondott egy visszautasíthatatlan ajánlatot. 11hónap hűséggel olcsóbban kapnám a tarifát mint ami az oldalon szerepel. Mondom hűséget NEM írok alá és maradok a mostaniban. Nem erőlködött. Gondolom látja az adataim között az esemény történetet így hát megértette... ;] ;]

(#4212) zoleeno1 válasza tomp (#4211) üzenetére


zoleeno1
addikt

:DDD :C

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#4213) #78791680 válasza storm3 (#4210) üzenetére


#78791680
törölt tag

A pop-up nem parasztvakitas, hanem egy jo modszer hogy teljes kijelzot kapjunk. Egyebkent mire az app beizzitja magat addigra a kamera kint van, toredek masodpercekrol van szo.

(#4214) ktgeri válasza bordi10 (#4189) üzenetére


ktgeri
tag

Arukeresőn 212 a legolcsóbb helyen.
Lehet a rendkívül jó valutánk miatt, de így szerintem nem akkora bugi.

(#4215) devil8012


devil8012
csendes tag

Azért a kamerán van mit még reszelni. A GCam 4k30fps-ben jobb videót csinál mint a saját szoftvere 4k60fps-ben :(

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#4216) tibcsi0407 válasza devil8012 (#4215) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ebben mi a meglepő? :) A legtöbb telefon jobb videót csinál 30 FPS-sel, hiszen nincs annyi framedrop.

https://utdetailing.hu/

(#4217) ßrainiac válasza tibcsi0407 (#4216) üzenetére


ßrainiac
addikt

En keptelen vagyok azt hasznalni, baromira remeg, olyan azzal kamerazni mint egy epilepszias rohamot nezni ;]

Megertem h vannak elonyei a 30fps-nek, dehat osszessegeben sztem elavult mar.

(#4218) devil8012


devil8012
csendes tag

Nem tudom én Huawei P10 lite-ról váltottam erre a telóra azt hittem a 4k60fps jobb mint a 4k30fps. A GCam csak 4k30fps-t tud.

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#4219) tomp válasza ßrainiac (#4217) üzenetére


tomp
félisten

Nem elavult hanem teljesen más stílusban rögzít. 60fps általi mozgás furcsa.
Na meg ahhoz kell egy gimbal. Majd holnap letesztelem a 60fps-t gimballal.

(#4220) devil8012


devil8012
csendes tag

Nem a mozgás furcsa hanem zajos a videó képe a saját szoftverrel a GCam-al meg nem. Nem tudom ennek mennyi köze van az fps-hez.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#4221) tibcsi0407 válasza ßrainiac (#4217) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A sok framedrop, az egy képkockára jutó kevesebb fény szerintem hátrány.

https://utdetailing.hu/

(#4222) tomp válasza devil8012 (#4220) üzenetére


tomp
félisten

Elméletben az fps növelésével növekszik a szükséges fény mennyisége is. Azaz ha nincs elegendő akkor zajosodik.
Holnap megnézem gyári kamerával és Filmic Pro-val is. Utóbbinál bekapcsolt és kikapcsolt zajmentesítéssel.

(#4223) ßrainiac válasza tomp (#4219) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem pont a 30fps-hez kene.

tibcsi: attol fugg, ha nem megfeleloek a fenyviszonyok, en is atmegyek 30-ra.

(#4224) devil8012 válasza tomp (#4222) üzenetére


devil8012
csendes tag

Köszönöm,akkor itt ezek szerint ez nem volt téma?

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#4225) zhata


zhata
senior tag

A kijelző gyenge pontja, a - szerintem - a nagyon kicsi felületi megvilágítottság.
(Hogy ne csak Volte legyen.) :D
(Sokkal gyengébb, mint az OP3-é, teszteltem.) Éjszaka teljes sötétségben az automatikus fényerőnél csaknem nullára leveszi a képernyő felületi megvilágítottságát, úgyhogy én legalábbis, szinte semmit se látok.
Ezen azonban lehet javítani a MacroDroid automatizálóval. Éjjel lekapcsolom vele az automatikus fényerőt, és a makróban beállított fix értkre szabályozom.
Reggel meg automatikusan visszakapcsoltatom.
Azzal sajnos nem tudok tenni semmit se, hogy tűző nappali fényben is rendesen lássam azon kívül, hogy árnyékot keresek. :C

(#4226) Akidobos74 válasza tomp (#4222) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Nem csak elméletben, hanem ez így van pontosan. Másodpercenként 60 kép készítéséhez pont fele annyi záridő jut egy képre, mint 30-nál. pl. ha a 30fps 1/125/kép, akkor a 60fps 1/250. Ehhez ISO-t kell növelni s lőn kása. Én a 24-et hiányolom, mondjuk a FilmicPro-ban van.

(#4227) pengonorbert válasza storm3 (#4210) üzenetére


pengonorbert
tag

Én 7Pro tulajként azt mondom hogy ha most vásárolnék OP-t, ismét ezt venném (+ most akciós (lesz) ahogy olvasom?). Ez esetben hogy írtad, szereted ha fürge és döcögés mentes a rendszer mindenképp felejtős a OP7. A 90Hz-es kijelző brutálisat dob a feelingen. Soha többet nem veszek 60Hz-es telefont, bár amire én ezt lecserélem valószínű már a mid-range is tele lesz legalább 90Hz-es készülékekkel. A 7TPro szerintem nem éri meg a felárat. A 7T, illetve 7Pro között pedig személyes preferenciád alapján a notch mentesség + ívelt kijelző VS notch + flat kijelző-t kell csak eldöntened. Illetve talán a méret/súly kérdését. A 7Pro hatalmas és bazi nehéz készülék ezért ez szerintem valós gond lehet sokaknak, gondolom a 7TPro is. Viszont nem tudom a 7T számottevően kissebb-e.

(#4228) ßrainiac válasza pengonorbert (#4227) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ehhez azert annyit hozzatennek, hogy nem 90Hz-hez kozvetlenul egymas mellett hasonlitva a 7-es az baromi gyors es smooth.

Az mas kerdes hogy fejlodott egyet a piac a magasabb kepfrissites fele, ne felejtsuk el azt sem ekozben hogy a project butternel is mekkora ugras volt a korabbihoz kepest a 60fps.

Most azokat a telokat szarozzuk amik abban az idoben szuper menok voltak.

(Mellesleg amikor eloszor nyomkodtam a 7 Pro-t, epp egy Note 9-em volt es attol fuggetlenul hogy ertem a magas kepfrissites lenyeget - hasznalom is, monitorban pl. 144Hz -, latom is tobbekkel ellentetben a kulonbseget, egyaltalan nem ereztem ugy h a jelenlegi telomat el kellene hajitanom).

Egy szo mint szaz, a 7-es baromi jo telo, nem docogos, viszont a 90, 120Hz, stb. meg a jovo :)

(#4229) pengonorbert válasza ßrainiac (#4228) üzenetére


pengonorbert
tag

jogos. Az "abszulút felejtős" kifejezés túlzás. Csak arra akartam célozni hogy ha a smooth és a super smooth között kell választani, akkor már csak az utóbbira esne a választásom.

(#4230) ßrainiac válasza pengonorbert (#4229) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah, en is a 7T-re szavazok.

Foleg mert combosabb a 7 Pro-nal.

Mellette szol az ujabb proci, a super macro, gyors face unlock es a flat panel.

(#4231) #78791680


#78791680
törölt tag

Sziasztok!

10.0.2-re szeretnek frissiteni de multkor Oxygen Updater-rel frissitettem, azota nem megy a live wallpaper.
Adjak meg egy eselyt az appnak? Tenyleg teljesen ugyanaz mint ami OTA-n jon?

(#4232) fant0mi válasza #78791680 (#4231) üzenetére


fant0mi
addikt

Teljesen ugyanaz.

(#4233) #78791680 válasza fant0mi (#4232) üzenetére


#78791680
törölt tag

Ezt a valaszt vartam, koszonom! :DD

Incremental update kell?

[ Szerkesztve ]

(#4234) fant0mi válasza #78791680 (#4233) üzenetére


fant0mi
addikt

Amit akarsz.
Az incremental az egy kicsi csomag, csak a kulonbsegeket tartalmazza az elozo romhoz kepest. Nyilvan csak az ezt kozvetlen megelozo romra teheto fel.
A full csomag az egy komplett uj rom. Az egeszet ujrateszi, az elvileg valtozatlanul maradando reszeket is.
Tettem mar fel igy is ugy is. Az eredmeny nalam ugyanolyan volt. Minden mukodott jol.

[ Szerkesztve ]

(#4235) #78791680 válasza fant0mi (#4234) üzenetére


#78791680
törölt tag

Full csomaghoz kell root?

(#4236) fant0mi válasza #78791680 (#4235) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem. Semmi extra.

(#4237) tomp


tomp
félisten

Filmic Pro 4K60-at nem tudja. Hiába azt mutatja, hogy 60-ban készül a videó de nem. 60fps max 1080p-ben megy. Mióta megvan az app most kapcsoltam át először 60-ra.:D

(#4238) betyarr


betyarr
veterán

1 kis "meglepi" :U


Security Notification
We are reaching out to you directly as we have discovered that part of your order information was accessed by an unauthorized party. We can confirm that your payment information, password and account are safe, but your name, contact number, email and shipping address may have been exposed.

We took immediate steps to stop the intruder and reinforce security. Right now, we are working with the relevant authorities to further investigate this incident and protect your data.

We wanted to notify you of this so that you can be alert to people pretending to be OnePlus to get further information from you, or people asking you to buy products or services from them. OnePlus will never ask you for your passwords, and any financial information should only be provided via a secure payment page on the OnePlus website or one of our partners if you are buying products from us.

We are deeply sorry about this, and are committed to doing everything in our power to prevent further such incidents. We will continue to investigate and update you as we learn more. In the meantime, please contact us with any questions or concerns at Customer Support.

(#4239) zoleeno1 válasza betyarr (#4238) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az faxa...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#4240) devil8012 válasza tomp (#4237) üzenetére


devil8012
csendes tag

Én meg megnéztem a saját szoftverével a 4k30fps-t. Úgy is zajosabb mint a GCam.

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#4241) devil8012 válasza Linkin1994 (#4191) üzenetére


devil8012
csendes tag

Ez mi ez? :)

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#4242) enginev3.0 válasza betyarr (#4238) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kellemes

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4243) CptAdamica válasza betyarr (#4238) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ilyenkor örülök, hogy PayPal-al fizetek ilyen helyeken és soha nem adom meg közvetlenül a kártya adatokat.

Megyen!

(#4244) tomp válasza devil8012 (#4240) üzenetére


tomp
félisten

Gimballal csináltam pár videót. Tanulni kell még ezt az új gimbalt... :D
Gyári 4K60:
videó 1 [link]
videó 2 [link]
Filmic Pro 4K30
[link]
Filmic Pro-nál azt hiszem bekapcsolt zajmentesítés volt.
Megtekintés előtt töltsd le mert weben lejátszva nagyon pocsék a minőség.

(#4245) ßrainiac válasza tomp (#4244) üzenetére


ßrainiac
addikt

Milyen weben, Photos appban nyilik meg ;]

(#4246) devil8012 válasza tomp (#4244) üzenetére


devil8012
csendes tag

Az első videó tetszik a legjobban. :D milyen gimballod van?

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#4247) betyarr válasza CptAdamica (#4243) üzenetére


betyarr
veterán

hja.én revoluttal voltam muszáj fizetni,mert épp akkor nem ment op-éknál a pp fizetés.én viszont már tűkön ültem,meg féltem,hogy elfogy a 7pro.vártam vagy 1 napot,aztán úgy döntöttem fizetek revo virtuális kártyával.kifizettem,aztán rövidesen visszaállt a pp fizetés.
mind1.a revo-n úgysem tartok sok pénzt,illetve lehet le is cserélem a virtuális kártyát,aztán nézegetheti a számokat,aki ellopná/ellopta.mert hát ki tudja.op lehet csak próbálja szépíteni a dolgokat...

[ Szerkesztve ]

(#4248) tomp válasza ßrainiac (#4245) üzenetére


tomp
félisten

Jó hát én weben linkeltem. Akkor photos app. :D
Ott nem tudom milyen minőségben buffereli. Remélem eredetiben.
Azért nem semmi, hogy a gyári kamera 4K60-ban 140Mbps AVC-ben rögzít. Filmic Pro-nál én HEVC-t használok és normál minőséget ami 60Mbps-et jelent. Ha beállítom a 4K60-at akkor megemeli 80Mbps-re hiába marad 30fps-en. Gondolom 60fps default a 80Mbps. :)

devil8012
Zhiyun Smooth-Q2
kb 2hete kaptam meg. Kb akkor a gimbal mint maga a telefon... :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4249) fant0mi válasza betyarr (#4247) üzenetére


fant0mi
addikt

Volt mar hasonlo eset, par eve nem?

(#4250) betyarr válasza fant0mi (#4249) üzenetére


betyarr
veterán

de.akkor asszem kártyaadatok (is?) kikerültek.ígérték,hogy na majd ezentúl jobban fognak vigyázni.ilyesmi rémlik.

mod.: igen,jól emlékeztem: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.