Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Általában ezt testelési hiba okozza.

(#2) UnA


UnA
Korrektor

Esetleg nem kell máskor matatni... :)

(#3) nyozo


nyozo
aktív tag

Azért csak ki kellett húzni az usb kábelt ;)

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#4) UnA válasza nyozo (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

De a lényeg, hogy én is csatlakozok aero kollégához, ennek nem sok köze van a Windowshoz.

(#5) paprobert


paprobert
senior tag

Bekapcsolt a túláram védelem.

Az alaplapod zárlatot kapott, és mivel magától nem tudhatja hogy mi okozta (pl. félrekonfiguráltság, stb), ezért biztosra megy, és alapértelmezettre rakja magát.

Ennyi történt.

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#6) Doki16


Doki16
addikt

Esetleg még megnyomhattál egy CLR CMOS gombot. [link] Az én alaplapomon is ott van a hátlapon.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7) UnA válasza Doki16 (#6) üzenetére


UnA
Korrektor

Azért ez nem igazán baráti megoldás, legalábbis nekem nem tetszik ;)

(#8) Doki16 válasza UnA (#7) üzenetére


Doki16
addikt

Miért nem? Egy tuningos lapnál tök jó, hogy nem kell állandóan az alaplapon matatni a jumperrel. Nálam körben van egy műanyag keret a gomb körül, tehát nem lehet csak úgy könnyen benyomni. Mondjuk életemben egyszer használtam az a gombot csak próbaképpen :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9) Hieronymus válasza nyozo (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Többször találkoztam már én is hasonló gonddal.
Rendesen összeraktam a gépet. Az alaplapot rendesen lecsavaroztam, minden lehetséges ponton.
A többi csavart meghúztam. Általában megjavult a gép.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) nemlehet


nemlehet
őstag

Csatlakozom, nekem egyszer egy zárlatos wifi kártya okozott ilyet. Bekapcsolt a túláram védelem és mindig vissza rakta magát alapbeállításra a lapom. Alapból pedig az ODD-t rakja be 1. booteszköznek és ha az nem jó valamiért nem lép tovább a többire (minden más beállítás esetén sorban nézi az eszközöket ahogy azt illik).

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.