Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-04 10:42:34

LOGOUT.hu

Fontos tudnivaló: tilos a játék fórumában a segítségnyújtás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) XtremLor válasza Dark Archon (#698) üzenetére


XtremLor
őstag

A darabszamot is kiirja a kereso, igaz ellenoriztem en is, biztos ami biztos....
[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#702) geucsa válasza Dark Archon (#698) üzenetére


geucsa
tag

Nem is kell lennie harmadiknak. Az 1 és a 2 volt elfogadható válasz.

(#703) xuldar válasza Joci10 (#658) üzenetére


xuldar
őstag

Tehát ha valamelyik szupermarketben akció van mondjuk 2015. május 13-ig (ez az akció utolsó napja, tehát holnap éjfélig tartana az akció), akkor azt mondod, hogy az akció keddig tart? Nem inkább szerdáig? A szórólapokon is inkluzív módon van feltüntetve az akció utolsó dátuma.
Természetesen más a helyzet, ha órát, percet is megadunk, de itt nem erről van szó, hiszen a "hétvége" nem pontos időhatározó.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#704) elttiL


elttiL
senior tag

:D Húúú de reggel van még... Valamiért a google-ba írtam be (na jó, azért hogy rákeressek, hogy miért jó az 1. és a 2. válasz is az 1. kérdésnél). a google kiadta az lg nyereményjátékot nézem, basszus kintvan a kalap, de nem vagyok benne, hoppá, sorsoltak is. (nyilván nem is nyertem). Nézegetem a kérdéseket, húde nem ismerősek... thunderbird csatoló meg pixelsűrűség kérdések meg hasonlók?? oszt nézem játék határideje 2014-07-07 15:00 ---> innom kell (még) egy kávét.
Szóval sok sikert mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#705) Lauda válasza Dark Archon (#698) üzenetére


Lauda
félisten

Egyebkent miert keresed a 3.-at?

kisza25 2 a jo valasz, mert a kerdes az, hogy hany ivelt kaphato es 2 db kaphato.

[ Szerkesztve ]

(#706) kisza25 válasza Dark Archon (#698) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

benne van a nevében, hogy a világ első, tehát nincs belőle több innentől meg elég egyértelmű a dolog:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#707) hcs57 válasza Joci10 (#687) üzenetére


hcs57
őstag

Ugyanígy jártam.. :W

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#708) hcs57 válasza eszterencs (#691) üzenetére


hcs57
őstag

Ezt írod: A 3. megoldás pedig a PWM leírása, és a flicker safe technológia lényege a PWM-mentesség. - akkor miért nem jó a 3. válasz?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#709) Harlek


Harlek
tag

Az online kedvezményes kérdést buktam, pedig a jó időszakban néztem a weboldalakat. Csak hát azt néztem be én is, hogy az MM oldalán nem szerepelt nagy áthúzott összeg alatt még nagyobb új összeg, míg az extremel digital oldalán igen. Ebből arra következtettem, hogy csak az ediginél van akcióban. De legalább a többi kérdésre mind sikerült jó választ adni.

(#710) Trub válasza kisza25 (#706) üzenetére


Trub
tag

??? :) És a világ második? Vagy netán harmadik? Ha a világ első autója után nem lett volna több, az azért kemény lenne. :))

(#711) foxymaci


foxymaci
senior tag

Köszi a játékot :)) kalap szóval remélem nyerek már valamit :DDD

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#712) neomaster


neomaster
csendes tag

Kalap :D yeeah

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra :)

(#713) pocokxx válasza hcs57 (#708) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hát pont ezért... :) A pwm villog, a flicker safe nem. Két különböző technikai megoldásról van szó.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#714) Tigerclaw válasza Dark Archon (#698) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Milyen 3....? A helyes válasz a 2 volt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#715) #65388800 válasza Dark Archon (#698) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nem arra gondoltál véletlenül, hogy a 3. a jó mivel az első kettő félkövér és 1 jó válasz lehet így a 3. a jó? De itt az 1. és a 2. is helyes volt.

Más:

Volt olyan kérdés amibe nem kötött bele senki? :D

[ Szerkesztve ]

(#716) Maala


Maala
csendes tag

No, mostanra sikerült rájönni tegnap du óta, hogy az emberek honnan tudják, hogy kalapok-e. Kalap. :)

Köszi a játékot, hajrá RNGesus! :)

(#717) Rush77


Rush77
aktív tag

Kalap és Remény. :B
Most nagyon kéne az a monitor mert a dobozban árválkodik a gépem :O :O :O :DDD :DDD

(#718) #65388800 válasza Rush77 (#717) üzenetére


#65388800
törölt tag

nem kell ahhoz monitor, hogy láthasd a gépet. Vedd ki a dobozból ;] Amúgy szerintem neked nagyobb szűkséged lehet inkább egy egérpadra :D

(#719) TESCO-Zsömle válasza #65388800 (#718) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Meg egy billentyűzetre, amin írásjelek is vannak... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#720) Traxx


Traxx
őstag

Kalaptippes "játék" amúgy lesz?

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#721) SUPREME7 válasza Traxx (#720) üzenetére


SUPREME7
őstag

A játék eleje óta van :)

[ Kalaptipp játék ]

(#722) geucsa válasza #65388800 (#715) üzenetére


geucsa
tag

Nekem mindegyik elsőre tiszta és egyértelmű volt. Kalap is lett a vége. :)
Szerintem, ha valakinek bármelyik kérdéssel problémája adódott, magában keresse a hibát! ;]
Általános iskolás szintű kérdések voltak és az LG honlapján kívül semmi sem kellett a megválaszolásához, kivéve az akciósat, de az is nagyon egyszerű volt: mindkét honlapot megnyitottam és a nyitóoldalon ott volt az akció. Hihetetlen, hogy miken tudnak rágódni emberek. Mindig másban keresik a hibát, pedig belül érzik, hogy magukban kéne. :(

(#723) SylverR válasza geucsa (#722) üzenetére


SylverR
senior tag

Szerintem a gond ott van, hogy nem is érzik, hogy magukban kellene keresni a hibát.
Én is hibáztam már el kérdést nyereményjátékon, mégse jöttem verni az asztalt, hogy csakazértisigazamvan. :U

Nem!

(#724) Rush77 válasza TESCO-Zsömle (#719) üzenetére


Rush77
aktív tag

A "lényegtelen" dolgok mint pl egér, bill, pad mind megvannak. Csak a monitor kell :DD :C

(#725) snecy20 válasza kraftxld (#697) üzenetére


snecy20
veterán

Ilyen sok idő alatt fejti ki az algoritmus a helyes válaszokat? ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#726) zotyko71 válasza geucsa (#722) üzenetére

+1 :K

(#727) Kiskokó válasza Harlek (#709) üzenetére


Kiskokó
veterán

+1 énis itt buktam be :S

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#728) davidsone


davidsone
addikt

Mindig elb*szok egyet :O A madár életbe ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#729) Spancho


Spancho
őstag

Kiestem a kalapból :(

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#730) taranis válasza Spancho (#729) üzenetére


taranis
addikt

Miért, benne voltál?

colorizer.net

(#731) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Marhára kíváncsi lennék, hogy a 4-es kérdésnél a Hülyevagyok boltba hol volt feltüntetve, hogy akciós? Sima egyszerű árok voltak kiírva, sehol nem volt, hogy akciósak...

Látom más is itt csúszott el... Hát nem korrekt... Dehát ez a PH!...

[ Szerkesztve ]

(#732) scream válasza KaiotEch (#731) üzenetére


scream
veterán

A főoldalon volt, ha lejjebb görgettél, egy kép (kb 400x150px), ami ezt hirdette, hogy akciósak. :K

[ Szerkesztve ]

(#733) HSr4c


HSr4c
újonc

Kalap :B GL-HF mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

EzAz

(#734) boken válasza KaiotEch (#731) üzenetére


boken
senior tag

Szerintem a 9-17% jelenti az akciót!

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#735) r3dsnake válasza KaiotEch (#731) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ne kérdezősködj ezzel kapcsolatban, mert banán jár érte. Én is kaptam 6 órát. :U

babicsbalu: Hiába, ha a termékek nem voltak akciósak. De ezt feleslegesen mondom.

[ Szerkesztve ]

(#736) Benhill válasza Benhill (#258) üzenetére


Benhill
senior tag

Annyira nyugodt szívvel válaszoltam a 4. kérdésre, hogy benéztem így is a választ :D

Első kérdésre valóban a 2. helyes válasz, mert az ívelt-re csak 2 monitor van.
Mondjuk íveltre keresve, volt 15 termék, görgettem, és 3 fajta mérete volt.

(#737) luckyman válasza Spancho (#729) üzenetére


luckyman
aktív tag

Hogy lehet kiesni?

(#738) tonyrulez válasza Benhill (#736) üzenetére


tonyrulez
őstag

Pontosabban az 1 a helyes válasz, és a kettő még az elfogadható kategória. A kérdés pont az volt, hogy az LG.hu szerint hányfajta kapható. Hiába van 2 találat, amikor a Hol kapható oldalon csak az egyik kapható.

4 8 15 16 23 42

(#739) Superhun válasza luckyman (#737) üzenetére


Superhun
addikt

Sehogy, benne sem volt. :D

(#740) SkiDev válasza KaiotEch (#731) üzenetére


SkiDev
senior tag

Én mit mondjak, pont az MM-et jelöltem csak :P :DDD
Edigitalnal semmi egetverő akciót nem találtam a hétvége koncentrálva. :D

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#741) Gabesz26 válasza KaiotEch (#731) üzenetére


Gabesz26
senior tag

"Hát nem korrekt... Dehát ez a PH!..."

Ami nem korrekt az ez a hozzászólás... Örülni kellene, hogy a sok ehhez hasonló hsz. után (korábbi nyereményjátékoknál is előfordult már) egyáltalán még időt, energiát rászánva szerveznek nyereményjátékot. Ha rossz lett volna a kérdés, akkor senki sem találta volna el a helyes választ (bár megértem, könnyebb másban keresni a hibát... :U ).

Az hogy neked valami elkerülte a figyelmed nem a PH hibája, illetve ha ez a véleményed az oldalról, akkor miért vettél részt a nyereményjátékban? :F

(#742) Flashget


Flashget
félisten

A 4-es kérdés kapcsán.
Mikor kikerült a kérdés aznap válaszoltam rá. Előtte megnéztem mindkét oldalt az akció miatt és biza ott voltak az akciók. Hogy azután következő napokban esetleg lekerült az egyik oldalról passz.

Realme GT Master Edition

(#743) KaiotEch válasza boken (#734) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Aha és ha megnyitom a kérdéses TV-t, akkor ott miért nem szerepel? Akkor ez most kinek a hibája?!

(#744) boken válasza KaiotEch (#743) üzenetére


boken
senior tag

Én 8.án néztem meg(a képen is látható a dátum),és mind a két helyen volt belőle.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#745) IreN!CuS válasza Gabesz26 (#741) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Inkább ne legyen akkor , mert az ,hogy minden játéknál jön a kérdés átírás több válasz elfogadható BIZONYOS kérdéseknél míg más kérdésnél nem eléggé furi....
Mert baromira nem hiszem ,hogy napi 10 perc és kihangsúlyozom valós 10 perc alatt nem lehet kitalálni olyan kérdést ami egyértelmű nem kell utólag átírni nem lehetséges rá több válasz és a többi.....
Nem egyszer volt már nehéz ph-s játék ami tényleg nehéz volt és nem voltak ilyen problémák...És ha nincs ilyen probléma akkor nincs hiszti főleg nem ennyi...

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#746) Superhun válasza KaiotEch (#743) üzenetére


Superhun
addikt

Túlbonyolítottad. Egyértelmű volt a válasz. El sem kellett látogatni hozzá a két webshop oldalára...

(#747) O_L_I válasza KaiotEch (#743) üzenetére


O_L_I
őstag

Csak kérdezem, még sokáig fogsz itt puffogni?

(#748) ígyvanferi válasza KaiotEch (#743) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Milyen TV-t? Számomra az LG Ultrawide felbontású monitorok 29" és 34" méretben, 9-17% árengedménnyel a webáruházunkban azt jelenti, hogy az MM-ben bizony kedvezményesen kaphatók az UW monitorok.

(#749) r3dsnake válasza ígyvanferi (#748) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az árak mégsem ezt mutatták.

(#750) nap válasza KaiotEch (#743) üzenetére


nap
addikt

A tied, mert monitort kellett volna keresned.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.