Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-04 10:42:34

LOGOUT.hu

Fontos tudnivaló: tilos a játék fórumában a segítségnyújtás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) becsab112


becsab112
csendes tag

A 21:9-es nél nagyobb a látószög, mint másnál?

(#352) Ideg


Ideg
aktív tag

8-as kérdés.... bdsrstnt... :W :W :W

(#353) Lauda


Lauda
félisten

A 9-esnel mi a jo valasz? En az amd-t jeloltem be, de a felso fekete.

Mar bocs de akkor arra rosszul van megadva a valasz. :W

[ Szerkesztve ]

(#354) becsab112


becsab112
csendes tag

És az MM-nél tényleg nem volt akció!!!

(#355) SUPREME7 válasza Rhino666 (#326) üzenetére


SUPREME7
őstag

Igen, mert alapból ugye az a kérdés, hogy az LG.hu szerint hány ívelt 21:9-es monitor kapható itthon. Ugye 2db 21:9-es monitor található az oldalon, de a termékoldalon a "hol kapható" gombra kattintva csak az egyiknél dob találatot. Szóval ha szigorúan vették volna akkor csak az 1 lenne helyes. Mondjuk azzal én is szarul járnék, nekem is már csak ma sikerült rendesen értelmezni a kérdést de már nem változtattam, mert már eszterencs írta pár napja, hogy el lesz fogadva két válasz :)

(#356) kisza25 válasza darvinya (#331) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hozzám, de csak megmutatom:D na jó ki is próbálhatod majd;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#357) Superhun válasza #18626816 (#350) üzenetére


Superhun
addikt

A 9-e is a hétvége része. Nem úgy szólt a kérdés, hogy 10-éig, hanem 9-10 :U

(#358) tonyrulez válasza becsab112 (#351) üzenetére


tonyrulez
őstag

Itt láthatod is, MM-nél pedig volt akció, jobb felső sarokban a szórólapokra nyomva kifejezetten ott volt, hogy LG 21:9-es monitorok akcióban. Engem és másokat is összezavart az, hogy eközben a termékek honlapján viszont vették vissza az akciókat (vagy csak nem jelölték az engedményeket, és már a leszállított árakat írták oda.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#359) prolad


prolad
őstag

Bent a kalapban.
Megérte azt sok marketing vackot olvasni az lg oldalán :C

(#360) SUPREME7


SUPREME7
őstag

8-as kérdésre kis gugli képkereső sokat segít(het)ett.

[ Szerkesztve ]

(#361) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Nem kötekedésből, de:

6.) A PWM szabályozás lényege (impulzus szélesség moduláció), hogy a fényforrást bizonyos frekin ki-be kapcsolgatjuk, és a kikapcsolás bekapcsolás arányával változtatjuk a fényerőt? Azaz a villódzás ettől még megmarad, max olyan frekin, amit a szem nem érzékel. De lehet rosszul értelmeztem. :B

8.) Amennyiben a 16:9-es monitoron a képarányt úgy állítom be, hogy azonos felbontáson/képarányon dolgozzon mint a 21:9-es monitor, nem lesz azonos a látóterem? (persze alul meg felül marad fekete csík) :B

Supreme7: Ilyet is lehet guglizni

Egyébként sokáig az 1-re nyomtam, pár órája változtattam meg...

Érdekelne a megoldás.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#362) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

a 8. kérdésre szerintem nem egyértelmű a "viccelsz??" válasz, mert ezt lehet úgy értelmezni hogy totál egyértelmű hogy igen! és kár feltenni a kérdést!

mert én úgy értelmeztem hogy ez az igen jelentése megkérdőjelezhetetlenség nélkül :F

[ Szerkesztve ]

(#363) becsab112


becsab112
csendes tag

A felbontástól is függ, nem?

(#364) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

A MediaMarktos kérdés komoly? 1 monitor volt akcióban, míg az Edigitalnál az összes. Kérdezte is valaki, hogy ebben az esetben mi a szitu, amire az volt a válasz, hogy nem kell túlbonyolítani, hanem az egyértelműt kell jelölni. Teljesen félrevezető a dolog, mert a MM webshopján az ultrawide monitorokra keresve egyetlen egy monitornál volt jelölve, hogy az akciós, a többinél nem.

[ Szerkesztve ]

(#365) #25712384 válasza Hatvan9 (#362) üzenetére


#25712384
törölt tag

Volt egy kis segítség a 8. kérdéshez: [link]

[ Szerkesztve ]

(#366) csako válasza SUPREME7 (#360) üzenetére


csako
veterán

Csudába, valamiért nem hittem volna... na mindegy, majd legközelebb :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#367) Nedoane válasza r3dsnake (#364) üzenetére


Nedoane
újonc

Igen ez tényleg így volt ! Screenshotom is van. :)

[ Szerkesztve ]

(#368) becsab112


becsab112
csendes tag

Hát igen, legközelebb.

(#369) g.killer


g.killer
aktív tag

Ó basszus ez az utolsó kérdésben nagyon megzavart!

Én meg hozzá kötöttem a Hz-hez. :W :W :W
Így már nincs esélyem!
+Ot van mellete a AMD FreeSync

[ Szerkesztve ]

"A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

(#370) SUPREME7 válasza Real_Necro (#361) üzenetére


SUPREME7
őstag

Bocsika de ez egy fix trailer vagy mi, ennél hogyan lehetne szélesebb a látótér? :DDD

(#371) Superhun válasza kiszi07 (#346) üzenetére


Superhun
addikt

Lényeg, hogy meg lehet találni a választ. Vedd akár kihívásnak... Ha nem tetszik, nem kötelező játszani. :U

(#372) #18626816 válasza Superhun (#357) üzenetére


#18626816
törölt tag

a hétvége, az az egész hétvége, erről szólt a kérdés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ott van a 10 is!!!!!!!!!!!!!, a 10-ben hol van a Media Markt okos????????????????????????

[ Szerkesztve ]

(#373) odrif


odrif
MODERÁTOR

4,8 kuka :W

20 éve a Prohardveren

(#374) rizso


rizso
addikt

Akkor már csak egyeztetni kell, hogy hogyan és mikor tudom átvenni az új monitoromat ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#375) G4ga


G4ga
őstag

Észrevételek a válaszokkal kapcsolatban:
1. kérdés : Az LG.hu honlapon 2 monitort dob ki, tény hogy abból az egyikhez nem dob semmit!
vagy direkt beugratósra csináltátok a kérdést vagy félreérthető volt!
4. kerdés : a Media markt honlapján hétvége nem szerepelt akciós napnak - vagy ezt is nagyon benéztem, vagy rossz oldalt néztem!

Kalappal a kalaposoknak :)

(#376) r3dsnake válasza Nedoane (#367) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Remélem azért ezzel kapcsolatban lesz valami hivatalos statement/indoklás. Ráadásul úgy látom a dátum sem pontos.

[ Szerkesztve ]

(#377) Apika válasza r3dsnake (#364) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én is erre alapozva jelöltem az Edigitalt...

(#378) tonyrulez válasza kiszi07 (#346) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem tudom te mit néztél, de Edigin a főoldalon ott volt egy szinte teljes szélességű kép arról, hogy a hétvégén akciósak az LG Wide Screen monitorok. Ha valahol, akkor MM-en volt félrevezető a dolog, de ott is abszolválható volt.

4 8 15 16 23 42

(#379) SUPREME7 válasza rizso (#374) üzenetére


SUPREME7
őstag

Amint megkapom a főnyereményt, egyeztetjük, mikor jöhetsz el az új 19"-es Ultrawide monitorodért hozzám aminek a helyére kerül. Az is LG :))

(#380) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Engem rohadtul megtévesztett az MM, mert a szórólap ott van, de ha a monitorok között keresek seholsem írja, hogy akciós, semmi, ami az akciósságot alátámasztja. Illetve a kérdés is megtévesztett, mert azt kérdezte, hogy "Melyik boltban kaphatók ", nem Bolt(ok) ban.
De úgy látszik, ilyen az én szerencsém.

[ Szerkesztve ]

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#381) Levwi


Levwi
aktív tag

Na mindenre jól válaszoltam már csak a sorsolást várom :C
Remélem én leszek a szerencsés :D
De mindenkinek egy kalappal :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro Black

(#382) luckyman válasza Superhun (#347) üzenetére


luckyman
aktív tag

Köszi. Akkor biza' kalap.

(#383) #18626816 válasza r3dsnake (#364) üzenetére


#18626816
törölt tag

Egyetértek, sőt ráadásul csak 9-ig volt a MM-ban!!!!!!!!! Kérdés:....." kedvezménnyel monitorOK?" Az pedig csak egy volt ráadásul!!!!!!!!!!!!! Megtaláltam az "ad"-ot is hozzá: Itt van, ezt elcsesztétek szervezők! A dátum se, meg a többesszám sem stimmel az MM-re!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#384) tPedro_


tPedro_
őstag

Kalap! Gratula mindenkinek es sok szerencset a sorsolashoz. :))

(#385) kiszi07 válasza tonyrulez (#378) üzenetére


kiszi07
senior tag

Leírtam, hogy én lezárás előtt 10 perccel töltöttem ki és nem volt ott semmi, mert frissítették az oldalt. MM-on pedig nem !!

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#386) Hatvan9 válasza #25712384 (#365) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Olvastam ezt is, de számomra ebben nincs közölve a "viccelsz" jelentése a válasz formájában, vagy csak nálam nem jött át? :F

[ Szerkesztve ]

(#387) Real_Necro válasza SUPREME7 (#370) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem a tartalom a lényeg, hanem hogy 16:9-es képarányon is össze tudsz ollózni 21:9-et, tehát nem lesz hátrányban az sem aki nem rendelkezik 21:9 képarányú monitorral. A hátulütője a fekete csík alul és felül. Nem olyan bonyolult ez. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#388) >Deego..


>Deego..
senior tag

8. kérdés bukta.

Ilyen kérdést baffameg. :(

(#365) Askania01

Úgy lett volna fair ha az első és utolsó is elfogadásra került volna.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#389) r3dsnake válasza Apika (#377) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

ITT az ominózus fórumrészlet, és ERRE a hintre alapozva választottam inkább az Edigitalt, mivel annál egyértelmű volt az akció, míg az MM-nél csak egy monitornál volt jelölve a webshopban.

(#390) Nedoane válasza #18626816 (#383) üzenetére


Nedoane
újonc

Igen, teljesen jogos. Kérnénk a moderátoroktól (pl. eszterencs) egy hivatalos álláspontot, mert ez így nem teljesen korrekt szerintem.

(#391) SUPREME7 válasza Real_Necro (#387) üzenetére


SUPREME7
őstag

De nem érted. Játékokról van szó. Real time körbe tudsz nézni a pályán, a képarány miatt szélesebb teret látsz be. Ha viszont egy stúdióban felvesznek egy fix videót 16:9-ben, akkor hiába van 21:9-es monitorod, nem fogod látni az oldalt vigyorgó operatőrt-rendezőt mert nincs rajta a videón.

[ Szerkesztve ]

(#392) #18626816


#18626816
törölt tag

A 4-es kérdés akkora kamu, hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#393) zoltan6


zoltan6
őstag

a 4. kérdést túlbonyolitották sokan,ott volt a főoldalon mindkét boltnál,ráadásul a kérdésbe benne volt a válasz,mert egyik helyen 9.-ig tartott az akció,másikban meg 10.-ig.

[ Szerkesztve ]

(#394) #18626816 válasza zoltan6 (#393) üzenetére


#18626816
törölt tag

Hát ez az, a kérdésben mindkettő szerepel, és ez csak az edigitalra igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#395) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

kalap. Eddig jó. :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#396) r3dsnake válasza zoltan6 (#393) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De ha akciós a webáruházban, akkor miért csak 1 terméknél van kiemelve? Én pl. ösztönösen a termékeket kezdtem el keresni, és nem különböző bannereket.

[ Szerkesztve ]

(#397) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

kalap :)

(#398) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Gratulálok az akciós kérdéshez..én buta felmentem az MM oldalára nézegettem pár percig sehol semmi infó nem találtam...

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#399) DJ. Ru$y válasza r3dsnake (#364) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hogy legyen min hőbölögni:
(Ha belekattintok előjön az összes UWide monitor, mindegyiknek át volt húzva az ára 05.09-ig és akciós volt)

MM: még most is ott van, letekertek a lap aljára "Akcióink (egy újság képe van ott)" rá katt. kicsit lejjebb tekerés és máris ott a kép, amit linkeltem.

tfalcon96
Gondolod, hogy a kérdésben megadják a választ? Azért naaa...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#400) Real_Necro válasza SUPREME7 (#391) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hagyjuk, nem írom le még egyszer. :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.