Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-04 10:42:34

LOGOUT.hu

Fontos tudnivaló: tilos a játék fórumában a segítségnyújtás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#452) LamaCube


LamaCube
addikt

A 8-as kérdést buktam. :W Azért én vitatnám, hogy hamarabb látja meg a dolgokat, mint 16:9-ben. A FOV-al tudja ezt befolyásolni, ha jól tudom, már amelyik játék engedi, magyarul lehet 2 méter széles a monitor, ha a fov mindkettőben ugyanaz, akkor egyszerre látja mindkét monitorral. Persze lehet én tudom rosszul.. Na mindegy... Gratula a kalaposoknak! Úgyse nyertem volna semmit. :)) Én örülnék a legjobban, ha valaki innen vinné a fődíjat és nem valami 5 éves játék reges, mint ahogyan lenni szokott!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#453) #65388800


#65388800
törölt tag

Köszönöm a játékot. Én igazából csak az egérpadért csináltam :D

(#452) LamaCube

Alatta oda volt írva, hogy a legtöbb új játék már támogatja a 21:9-es arányt és előnyt is jelenthet. Ez szó szerint bele volt egy monitornak az adatlapjára írva hogy ELŐNYT ad.

"Az UltraWide egyet jelent a megragadó, minden figyelmünket lekötő képpel. Az LG 21:9 UltraWide kijelzője pedig páratlanul megragadó látómezőt nyújt. Az LG 21:9 képaránya semmihez sem hasonlítható, különösen nem a korábbi időszak 16:9-es monitoraihoz. A szélesebb kijelző nem pusztán szélesebb teret nyújt a játékhoz, de egyben kibővíti a támadási repertoárt is, mivel ez az új "szabvány méret" több lehetőséget mutat meg a támadásra. Még mindig 16:9-es monitoron játszik? Most már jónéhány oka van, hogy elégedetlen legyen."

[ Szerkesztve ]

(#454) Balrog válasza #65388800 (#453) üzenetére


Balrog
tag

Mint itt mindenki. A monitor csak a körítés volt. ;]

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#455) Gomez86 válasza LamaCube (#452) üzenetére


Gomez86
őstag

Többet látsz. Gondolj bele hogy 16:9(10)-en is többet látsz mint 4:3-on.[link]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#456) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gratula a kalaposoknak! :)

Live-Die-Respawn

(#457) raziel01 válasza >Deego.. (#448) üzenetére


raziel01
veterán

Várjuk meg hatha valaszol olyan aki kompetens a temaban.

(#458) r3dsnake válasza raziel01 (#457) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Volt már válasz: [link]

(#459) pocokxx válasza raziel01 (#457) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Már válaszolt: [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#460) krokk


krokk
senior tag

azért a 4. kérdés engem is bosszant. ez az egy lett hibás, mivel csak mm oldalán találtam ott is csak 9.éig akciót. nem tartom fairnek, hogy aki az utolsón napon adja le a válaszokat az hátrányba kerül. direkt mindig utolsò nap töltöm ki az itteni játékokat mert sokszor van apróbb módosulás.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#462) snecy20


snecy20
veterán

Azt honnan tudhatom, hogy a helyes válaszokhoz képest az én válaszaim mik voltak? Nem mindegyikre emlékszám már mit jelöltem.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#463) r3dsnake válasza raziel01 (#461) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az összes itteni nyereményjáték szervezője, szóval mérvadó a válasza. Amivel továbbra sem értek egyet, indoklás fentebb.

Amit tilos:
- A fórumban másokat szándékosan félrevezetni, vagy épp egy kérdésre a választ megmondani.

:U

[ Szerkesztve ]

(#465) Tigerclaw válasza kiszi07 (#324) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A 4.-iknél az én logikám:

Az edigitalnál láttam hogy akciósak az LG UW monitorok, de nem találtam meg magát az akciót (vasárnap este néztem), szóval csak az árakon láttam hogy akciósak, de dátum semmi, akció plakát, banner semmi. Az MM-nél meg olyan akciót találtam ami 9.-ig szólt, míg a kérdésben hétvége (9-10) szerepelt, így nem tudtam, hogy az is elég ha 9.-ig van, vagy kell a 9-10. is). A végén a valószínűt húztam be, mert fura lett volna, ha amolyan "ingyenreklámot" kapna bármelyik cég is a PH-tól, és az LG oldalán is szerepel partnerként mindkét cég...szóval azért húztam be mindkettőt.

Lehet hogyha korábban kezdem megoldani, akkor megtalálom rendesen a válaszokat, de nem szeretek csak napi egy kérdést megoldani, így mindig csak akkor kezdem el, mikor már kint van minden kérdés.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#466) .DLL


.DLL
veterán

Szerintem: mivel az LG mindkét céggel valami partnerségben lehet, hiszen a gyártó weboldalán is szerepel a mindkét bolt, ez valszeg úgy működik, hogy az LG kérte meg őket, hogy figyuzzatok már akciót szeretnénk ettől-eddig, hogy pörögjenek az újdonságok, tehát logikusnak tűnik még utólag is, hogy mindkét nagy partner, partner az akcióban is.
Nekem nagyon sokat segített az a hozzászólás, hogy "ne bonyolítsátok túl" és bizony az agyat kicsit át kell kapcsolni marketingesre, mintha az ő szemszögükből néznéd.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#467) kchryss válasza xuldar (#428) üzenetére


kchryss
addikt

De ha valaki egy 1920x1080-as monitort nem natívan használ, hanem átállítja 1920x822-asra ami 21:9-nek felel meg és a játék is támogatja az 1920x822-as felbontást, akkor szerintem nincs hátrányban a 21:9-eshez képest. Vagy tévedek?
Egyébként én ennél a kérdésnél a jó választ jelöltem be, mert sejteni lehetett mire gondoltak, ha a kérdésben benne lett volna, hogy natív felbontáson használva akkor egyértelmű is lett volna.

(#468) norbi2010


norbi2010
őstag

8-as kérdést éreztem, hogy elrontom, jó volt a megérzésem... :W

(#469) Gomez86 válasza snecy20 (#462) üzenetére


Gomez86
őstag

Rákattintasz az adott kérdésre. A helyes válasz félkövérrel, a te válaszod pedig a rádiobombbal van jelölve.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#470) Воланд válasza LamaCube (#452) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#472) sgergi


sgergi
veterán

Kalap. Most már csak nyerni kellene. :D

(#473) Воланд válasza r3dsnake (#463) üzenetére


Воланд
titán

az nem felrevezetes, ha nem tudsz ertelmezni valamit.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#474) r3dsnake válasza .DLL (#466) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Engem meg pont az a hozzászólás vezetett félre, mivel csak egy termék volt akciós az MM-nél.

(#476) zdanee


zdanee
őstag

No, benne vagyok a kalapban. El is pakoltam az asztalról, hogy odaférjen az új monitor :DDD

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#480) Kiki18


Kiki18
őstag

Kalap! Köszönöm a játékot!

(#481) SylverR válasza #18626816 (#475) üzenetére


SylverR
senior tag

De miért számít, hogy hétvégéig? Megjött a kérdés. Megnéztem a weboldalakat. Láttam, hogy mindkét helyen van akciós monitor, bejelöltem. Helyes. Ennyi. Ne hisztizz. :N

Nem!

(#482) snecy20 válasza Gomez86 (#469) üzenetére


snecy20
veterán

Nem tudom mi az a rádiobomb, minden kérdésnél egy választ látok kiemelve, másik kettő kiszürkítve. Így akkor gondolom a válaszaim fedik a helyes válaszokat...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#483) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Kalap. :D Sok sikert mindenkinek. :)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#484) Superhun


Superhun
addikt

Következő játéknál nem lehetne zárni a topikot a játék zárásával egy időben? Szerintem sok bosszúságtól kímélné meg magát a staff...

(#485) 8th


8th
addikt

:C

(#489) darvinya


darvinya
titán

4-es kérdést még mobilon is meg lehetet találni időben.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#498) kaszaking


kaszaking
tag

Szerintem mindegy kérdés teljesen egyértelmű volt, a válaszok könnyen megtalálhatóak voltak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.