Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-04 10:42:34

LOGOUT.hu

Fontos tudnivaló: tilos a játék fórumában a segítségnyújtás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) nap


nap
addikt

Kösz a játékot!

Na, nehéz volt a hetes kérdés? :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#553) dashed válasza IreN!CuS (#548) üzenetére


dashed
senior tag

:C

(#554) Mahatma89


Mahatma89
tag

Arra a bizonyos négyesre szerintem teljesen kézenfekvő volt a válasz. Mivel az egész nyereményjáték egy marketingfogás (az LG-nek PH-nek, MM-nak, és edigital-nak egyaránt) így már mielőtt megnéztem volna az MM vagy edigital oldalát tudtam mi lesz a helyes válasz... Nyilván mindkét helyen, máskülönben negatívan hatna arra a félre ahol nem akciós. Persze biztonság kedvéért én is leellenőriztem,de kb 3-3 kattintásba telt megtalálni a bizonyítékot rá.

Egyesek annyira túl akarják bonyolítani a dolgokat. Belekötni mindenbe bele lehet, csak nem ez ennek a játéknak a célja. :U

(#557) DGery


DGery
aktív tag

Kalap-kabát :)

Grat mindenkinek akinek sikerült, és sok sikert a sorsoláson :)

Akinek pedig nem, az ne csüggedjen, remélhetőleg lesz még hasonló játék a jövőben, ahol tiszta lappal indulhat mindenki :)

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#559) Lauda válasza DJ. Ru$y (#558) üzenetére


Lauda
félisten

Az utolso kerdesnel a masik amd-s valasz nem elfogadhato? A mar korabban emlitett dolog miatt?

DJ. Ru$y Ha neked minden jo lett, akkor mit kampanyolsz? Orulj neki es bonts egy sort. A tobbiek ettol meg tephetik a hajukat szerintem. Neked ez nem okoz semmi problemat.

[ Módosította: eszterencs ]

(#560) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Köszönöm a lehetőséget, 9/9. :R

Mmm'kay?

(#564) Rayyy


Rayyy
senior tag

Az 1. kérdésnél két "jó" válasz is ki van boldozva.

Minden a legnagyobb render!

(#565) szakalistvan válasza Rayyy (#564) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Mert az eldzsí.hu adatai szerint egy ivelt monitor monitor kapható,az edigitálnál meg az összes :DDD
Azt lehetett javítani,mást meg nem...

(#567) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hú de megugrott a hsz tenger. 4-es kérdést buktam el csak. Most az még számít vagy bármi jó? :D

(#569) balintdavid


balintdavid
tag

[kalap]

kazuár

(#572) Traxx válasza Lauda (#559) üzenetére


Traxx
őstag

Nem, mivel van olyan monitor, amelyik tudja a DAS-Freesync kettőst, de ennek ellenére sem érhető el a 144 Hz-es képfrissítés. Pl. a 34UM67 ilyen, de a PH szerint 144 Hz-es frissítése nincs.

"Gyakran a bemeneti késleltetés dönti el, hogy ki lesz a győztes, különösen nagy grafikai igényű játékok esetében. A 34UM67 Dynamic Action Sync funkciója megszünteti az ebből fakadó bosszúságokat, lehetővé téve, hogy azonnal ellenfelünkre támadhassunk az RTS játékokban, késlekedés nélkül. "
Nálam ez az idézet döntött az input lag mellett.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#573) zol2


zol2
tag

1-es kérdés: "Hányfajta ívelt LG monitor kapható jelenleg a magyar piacon az LG.hu honlap adatai alapján?"

Az, hogy a "magyar piacon" azt jelenti, hogy a magyarországi (vezér-)képviselet bevezette a terméket az országban. Az, hogy még vagy átmenetileg egyik boltban sincs, attól még a magyar piacon kapható... szerintem...

(#574) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Én a 6-os kérdésen buktam el, pedig az LG oldaláról vettem az infót:

"Az új megvilágítási technológiának köszönhetően sikerült minimalizálni a villódzásból adódó szemfáradást."

Nekem ebből egyértelmű volt, hogy az utolsó a jó válasz:

"A megjelenített tartalom és a használati idő hosszúságának figyelembe vételével folyamatosan változik a háttérvilágítás vezérlése a szem kímélése érdekében"

ez a kedvenc aláírásom

(#575) laceszgamer


laceszgamer
addikt

1-esnél most az 1 és a 2 is jó válasz? Mert mindkettő ki van vastagítva.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#576) tatabike válasza ROBERTOH (#574) üzenetére


tatabike
őstag

De az nincs leírva, hogy a technológia lényege az, hogy folyamatosan változik a háttérvilágítás. Mert pont, hogy nem változik, hanem fix. A lényeg, hogy nem villódzik. A kettő nem ugyanaz.

Én a 8-ast buktam el, ami szerintem egy baromság, na de mindegy...

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#577) hamizoli


hamizoli
tag

A 8-as kérdésen elbuktam :W De nem baj így is bontom a sört :) Grat a kalaposoknak, és a leendő nyerteseknek!

régi név:hammer1

(#580) Lauda válasza Traxx (#572) üzenetére


Lauda
félisten

Engem nagyon becsapott ez a monitor pl. Ennel a funkcional is ott az amd freesync a kepen es irja, hogy ennek koszonhetoen eri el a 75hz-et. Gondoltam akkor ez a technologia kepes a 144-re is es emiatt van.

(#582) gerii válasza The DJ (#579) üzenetére


gerii
addikt

MM-ben szombatig volt akció.

(#583) Traxx válasza sutszi (#578) üzenetére


Traxx
őstag

Vasárnap válaszoltam meg a kérdéseket (illetve az utolsót ma, mert az átnézés során vettem észre, hogy elfelejtettem bejelölni), és minden válaszom jó :U Szóval meg lehetett találni a választ, és mások több módot is említettek.

Lauda: én abból indultam ki, hogy ez a 144 Hz egy nem túl gyakori feature. Pl. az ASUS is szépen kiemelte. Szóval úgy gondoltam, hogy ha az LG monitora tudná, akkor azt hasonlóan reklámoznák, de semmilyen utalást nem találtam rá - ellenkező állítást (max. 75 Hz) viszont igen.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#585) tatabike válasza The DJ (#579) üzenetére


tatabike
őstag

Igen, ezt szívás volt vasárnap megoldani, mivel akkor az MM-ben már nem volt eksön. A kérdés megjelenésének napján még volt, én is megkerestem akkor, és akkor még az MM-nél is úgy volt hirdetve.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#586) F_Zolee válasza The DJ (#579) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én is így tettem, megnéztem mindkét oldalt(de még időben) és csak az egyiknél volt egyértelmű akciózás. :F Így aztán bejelöltem az egyiket.
Mondjuk nem mintha 99%-ra ugrott volna az esélyem ha jót jelölök a sorsoláson. :D

(#591) _ak_


_ak_
addikt

Dettó 4-es. Az mm keresőjébe beírtam, h lg 21:9, kidobott egy monitort és annál sehogy sem volt jelezve az akcio, így tovább is léptem. Nem is figyeltem a bannerra. :(

Let's begin, de gozaimasu!

(#593) @rglaaf válasza The DJ (#579) üzenetére


@rglaaf
veterán

szintén 4. kérdésen buktam én is

PSN:BiZzare_0 ️

(#594) F_Zolee válasza @rglaaf (#593) üzenetére


F_Zolee
veterán

Látod neked se kellett volna keresni semmit csak a kérdést értelmezvén bejelölni a várható megfejtést. ;]
Így jártam...pedig először bejelöltem a kettőst de amikor már rákerestem ott szúrtam el. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#595) dashed


dashed
senior tag

4es itt is. Van azzal a kerdesel baj az biztos. Annak ellenere, hogy mar modositva lett.

Ez van, kalaposoknak sok sikert.

(#596) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Kösz a játékot! :R
Sok sikert a sorsoláson a kalaposoknak! :C

(#597) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Sima kalap, nem tudom mit vergődnek itt ennyien a 4-es kérdésen... Az volt az egyetlen, amit bármilyen nézelődés nélkül is biztosra be lehetett volna jelölni, ha az ember képes logikusan gondolkodni... Mondjuk a hozzászólások kultúráját elnézve nem csodálom, hogy ez nem sikerült egyeseknek.

Amúgy meg egy kurva nagy banner volt mindkét oldal főoldalán, úgyhogy még keresgetni sem kellett. De szokás szerint ezt is túlbonyolítják sokan.

[ Szerkesztve ]

(#599) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Akkor fogok monitort nyerni, ha a pötty, meg a vastagított szöveg egy sorba esik, ugyebár?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.