Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-04 10:42:34

LOGOUT.hu

Fontos tudnivaló: tilos a játék fórumában a segítségnyújtás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) L4mie válasza DJ. Ru$y (#300) üzenetére


L4mie
veterán

Lehet, bár az én fejemben sokszor ugyanaz, jó,jó abbahagyom minden játéknál ellövöm ezt a hsz-t :B

mondjuk speciel kollégám is így tolja, szólok, neki, hogy figyu game van, előkaparja a jelszavát azt X elget :)
0hsz. és nem mai reg. szóval csenben is vagyok, csak régen volt egy játék ahol gyanúsan sok volt a 0 napos reg. és az kísért.

akkor volt egy kiterjedtebb vita is erről, de mindig rájövök kár foglalkozni vele...

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#302) DJ. Ru$y válasza L4mie (#301) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem is, főleg, hogy van amikor a promotált cég közzéteszi más csatornán, akkor jön játszani, aki soha nem játszott, nem védek senkit, mert biztos van aki nem így játszik... De mindegy. A másik meg régi reges újoncok, ha ezt biztosítja a fórum (figyelmeztet játékra, ha akarom), akkor ezzel miért ne éljenek? Ez is szabályos nyilván itt is lehet visszatérő multireg, de én bízok benne, hogy ezt kivizsgálják, ha úgy van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#303) Jhonny06 válasza moonguru (#293) üzenetére


Jhonny06
veterán

Előre látom, hogy megint jönni fog az anyázás, amikor kikerülnek a válaszok (hozzátenném, hogy valamilyen szinten jogosan, pl. 8-as kérdés.. :U ).

(#304) L4mie válasza Jhonny06 (#303) üzenetére


L4mie
veterán

Hát majd kiderül, de most jó, hogy átolvastuk a kérdéseket meg válaszokat, gyorsan változtatnom is kellett egyiken :3

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#305) taranis válasza Jhonny06 (#303) üzenetére


taranis
addikt

Igazad van, terheléselosztás végett már most neki kéne állni anyázni :D

colorizer.net

(#306) .DLL válasza taranis (#305) üzenetére


.DLL
veterán

Jah "B*szd meg Róka a fűnyíródat!" :DDD

(P.H.)

(#307) SUPREME7 válasza taranis (#305) üzenetére


SUPREME7
őstag

16:01-kor lezso betolja állandóra az 503-as hibaoldalt erre a topikra mielőtt a szerver megteszi magának :)

(#308) #65388800


#65388800
törölt tag

De a 8-as miért? Ott van feketén fehéren az 76|71|46|72|85 helyen :D

Remélem nem számít segítségnek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#309) #65388800


#65388800
törölt tag

10 perc múlva jön majd a "Most mindenki hagyjon" meme :DDD

(#310) kiszi07


kiszi07
senior tag

Azért volt benne érdekes kérdés, köszi hátha :R

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#311) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

5 perc múlva zárul a játék. Utána szigorúan törlöm a topikból a flame-elést (régi-új regisztáltak, miért nem egyértelműek a kérdések és társai), illetve ha nagyon elharapózik a hiszti, akkor zárom is a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#312) L4mie válasza eszterencs (#311) üzenetére


L4mie
veterán

:)) Várjuk a válaszokat.
megpróbálok csendben maradni :))

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#313) #65388800 válasza eszterencs (#311) üzenetére


#65388800
törölt tag

még 2 perc :D

(#315) #65388800 válasza Rhino666 (#314) üzenetére


#65388800
törölt tag

lehet most zárattad ki magad :DDD

Szerk.: háhá mind jó :D

[ Szerkesztve ]

(#316) Superhun


Superhun
addikt

Kalap. :DD

(#317) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Kalap! :D

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#318) ZGO


ZGO
tag

Szintén kalap :D Hajráhajráhajrá

(#319) taranis


taranis
addikt

Na nálam a 4-es nem lett jó, utólag már nem lett meg minden infó :( Gratula a kalaposoknak!

colorizer.net

(#320) #65388800 válasza eszterencs (#311) üzenetére


#65388800
törölt tag

Amúgy 1 kérdésnél először melyikre gondoltatok? 1 vagy 2

(#321) Chas01


Chas01
tag

Tökfödő!

A zenész informatikus

(#322) Gabás válasza ZGO (#318) üzenetére


Gabás
addikt

ezután szeretném üdvözölni a kérdés feltevőjét, remélem, a kapott válasz szerint jelölted be a rosszat :DDD

(#323) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Kalap

(#324) kiszi07 válasza #65388800 (#320) üzenetére


kiszi07
senior tag

2-t tippeltem, mert siettem utolsó 10 percben töltöttem ki:D Másik pedig a dupla boltosnál hibáztam, edigi oldalán nem láttam akciót :D No mindegy sok sikert ;]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#325) taranis válasza kiszi07 (#324) üzenetére


taranis
addikt

Jaja, edigitalos akciót utólag nem látni, vagy valami eldugott helyen van, én is ezen csúsztam el.

colorizer.net

(#326) Rhino666


Rhino666
őstag

Hányfajta ívelt LG monitor kapható jelenleg a magyar piacon az LG.hu honlap adatai alapján?

Itt az 1-es és 2-es is helyes volt? :F Vagy bebuktam volna? :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#327) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Vagy 3szor módosítottam a 4-est,mivel nem az összes UV volt leakciózva az MM-ben,hát ez így megkérdőjelezhető,de ez van...

(#328) Superhun válasza taranis (#319) üzenetére


Superhun
addikt

MM oldalán még kint van a promóciós kép a monitoroknál. Edigital-nál a webarchívum segítségével találtam meg a promóciós képet.

(#326) Rhino666: mindkettő helyes.

[ Szerkesztve ]

(#329) Lacok


Lacok
őstag

Ismét kalap :C

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#330) SidCorky


SidCorky
senior tag

Az edigitalosat megtaláltam még tegnap, a MM-osat már nem :/ Elsőre pedig jót tippeltem, de aztán átjavítottam mert az MM oldalán nem találtam semmit
Grat a kalaposoknak :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#331) darvinya


darvinya
titán

Sapka. :C
Hova kell mennem a monitorért vagy kiszállítják.? :DDD

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#332) #25712384


#25712384
törölt tag

Kalap. :))
Sok sikert mindenkinek! Vagy már csak szerencsét... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#333) L4mie válasza Rhino666 (#326) üzenetére


L4mie
veterán

ugyanez a kérdés, de szerintem lehet, hogy mindkettő helyes lehet, mert biztos lehetett kétféleképpen értelmezni vagy valami.

ha a 2 volt a helyes akkor kalap. :P

*huh jó volt hogy utánaolvastam a flicker safe-t elrontottam első körben :D
fene tudja szimpatikus volt a 3. válasz. De másodszor már nem sok értelmét láttam.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#334) Rhino666 válasza Superhun (#328) üzenetére


Rhino666
őstag

Fuhh. :R

Ezek szerint KALAP! :C

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#335) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Edigital akciós oldal: [link]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#336) taranis válasza Superhun (#328) üzenetére


taranis
addikt

Ehh, hülye edigital, mérnem felejtették kint :D Pedig még elmentem a facebookjukra is, ahová persze nem postolták ki. Webarchivum eszembe sem jutott, fail.

colorizer.net

(#337) #65388800 válasza kiszi07 (#324) üzenetére


#65388800
törölt tag

edigital oldalán ha jól tudom szombaton majdnem az összes akcióban volt :D

(#338) tonyrulez válasza #65388800 (#320) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én kapásból a 2-est jelöltem be, mivel LG oldalán ívelt monitorból 2 van. Csak utólag nyomtam rá hogy hol kapható, és változtattam az egyesre. Mindenesetre itt is kalap :C

4 8 15 16 23 42

(#339) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egyet szoktam hibázni, ha nem kerülök be a kalapba. Most hármat baltáztam el. :O

Gratula a kalaposoknak, sok sikert kívánok a sorsoláson. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#340) taranis válasza -=MrLF=- (#335) üzenetére


taranis
addikt

Ezt megtaláltam, de nem vettem számításba, mert még mindig aktuális, és hétvégi akcióról volt szó.

colorizer.net

(#342) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A 7-es kérdésnél az 1-es válasz is teljesen jó, ugyanazt jelenti, hogy nem villódzik a kép.

(#343) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kalapban :))

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#344) Norb0


Norb0
tag

4. kérdés... :W :(

(#345) luckyman


luckyman
aktív tag

Honnan lehet tudni, hogy jók lettek e?

(#346) kiszi07 válasza -=MrLF=- (#335) üzenetére


kiszi07
senior tag

Itt nincs fent (jelenleg), hogy akciós lenne a monitor. Annyi van, hogy THM-ra olcsóbb. Szóval ez is kétértelmű.. Kedves szerkesztők máskor ne ilyet plz.
(#341) Superhun mikori is a kép? Log-ból lehet vissza nézni...
(#348) karlkani Ez lett volna a korrekt edigin is, mivel tudták h játék van :)

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#347) Superhun válasza luckyman (#345) üzenetére


Superhun
addikt

Végigkattingatod a kérdéseket.

(#348) karlkani válasza SidCorky (#330) üzenetére


karlkani
aktív tag

Pedig MM-ben még mindig kint van, AKCIÓINK-ra kattintva, majd lefele görgetve írja is, hogy 05.09-ig tartott az akció.

(#349) tonyrulez válasza Jhonny06 (#342) üzenetére


tonyrulez
őstag

Pedig ott volt a legegyértelműbb szerintem a válasz. A megnyerhető monitor oldalán:
A Black Stabilizer tökéletes látást nyújt a játékosnak még éjsötét környezetben is. Automatikusan érzékeli a kép legsötétebb részét, amelyet világosabbá tesz, hogy megtalálhassa rejtőzködő ellenfeleit, akik csak arra várnak, hogy megtámadhassák. Vagy épp ellenkezőleg, lecsökkenti a fénygránát vakító villanását, amely egyébként könnyen végzetes lehet az FPS játékosok számára.

4 8 15 16 23 42

(#350) #18626816


#18626816
törölt tag

A Media Markt akcióit vagy a reklámot, ami igazolja, mutassa már meg valaki, hol van a 10.ike!!!!!!!!!!!! Mert én csak 9-éig akciós reklámra emlékszem, sőt egy csomó monitor akcióba sem volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csak az edigital volt 10-éig!!!!!!!!!!!!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.