Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2406) BiP válasza Źşë' (#2403) üzenetére


BiP
nagyúr

(#2403) Źşë' : "valaki ide regisztrál, nem azért regisztrál hogy olvasson, hanem hogy fórumozzon és írjon"
Ó persze. Rengetegen vannak, akik csak olvassák a ph-t, de nincs szófosásuk. És mondjuk pont egy nyereményjáték miatt regelt be. Olvasó maradt, és be is van regelve. Tessék.
(vagy mondjuk a harverapró miatt, de nem fórumozik)
Én is pl. a Hardwiredet meg sem tudom számolni, hány évig olvastam, mégsem vagyok beregelve. Vagy egy népszerűbbet: be vagyok regelve facebookon, mégsem aktívkodom rajta.

Szóval bármennyire is böki a csőrét/igazságérzetét a régebbi, aktívabb tagoknak az, hogy az újak/újoncok is játszhatnak, lehetetlenség aktivitás miatt diszkriminálni valakit.
(emellett tartom, hogy a duplaregeket viszont kíméletlenül irtani kell és kizárni a játékból)

(#2405) C0d3r : "Vagy legyen külön jelentkezési procedúra a játékokra (valós név, lakcím, mail, elvégre a nyeremények átvételéhez ezek nagy részére úgyis szükség lesz),"
Az a baj ezzel, hogy akkor a sima duplareg helyett meg be lesz regelve a család :)
Olvashattuk itt ebben fórumban, hogy vannak olyanok, akiknek csak odáig terjed a morális gát, hogy ha van mögötte élő személy, akkor mehet a dupla.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.