Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elttiL

    senior tag

    Üdv MIndenkinek! Hú, régóta nem voltam a fórumon, erre pár nappal ezelőtt vhogy megláttam, hogy !játék! , válaszolgattam és mindenre helyesen. Szerintem nem voltak azok az igazán zizis kérdések, mint korábban pár esetben. Bár mivel annyira nem érdekel (sorry) hogy a bitdefender mit hogyan csinál meg a nero ilyenolyan suite mit tartalmaz ezek voltak a számomra az izzasztóak /a bitdefenderes kérdésre neten magyarra fordított defender freature lista alapján válaszoltam, képzelhetitek./ A open source router 130-as válasz meg a ph!-s cikkben világosan fel volt tüntetve, én itt azon görcsöltem hogy a kérdésben wan/lan portok közötti sebesség volt a kérdés, a cikkben pedig "fontos még kitérni a routerek internetes (WAN) portjának sebességére, ezzel csatlakozik az eszköz az internetszolgáltatónk által biztosított berendezéshez" ezt nem fogtam fel agyilag ugyanannak a sebességnek, viszont open source-nak csak a középső router volt írva /bár gondoltam hogy a csúcsmodellnek is kötelessége lenne ilyennek lennie(?), de a 130 annyira konkrétan oda volt írva hogycsakna.
    Na tehát akkor: a Netgear Stora jól jönne, bár ha nyernék /ami még az életben max torta volt vmilyen tombólán, meg egy olyan virágkompozíció, amin sírva röhögtem/ biztos Bitdefender lesz vagy Nero Suite...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés