Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) floratm


floratm
senior tag

Szerintem a következő Poco lesz az enyém redmi k50. Arra számitok 150 alatt megáll és ár-értékbajnok lesz mint az elődje.Év végén vagy jövő év elején jön... Remélhetőleg az uj trendek szerint hosszu támogatással mint a 11T széria...

Ja és a kamerára is rágyurnak....

[ Szerkesztve ]

(#18052) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Egy sim kártyával ez így jó?

[kép] [kép] [kép] [kép]
[kép]

(#18053) norbert1998 válasza INGJOKE (#18052) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem mondanám. Mikori aksi van benne?

(#18054) INGJOKE válasza norbert1998 (#18053) üzenetére


INGJOKE
veterán

Gyári :)

(#18055) norbert1998 válasza INGJOKE (#18054) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor patika :D
Enyém is kb 3-3.5 órát tudott. A Nohon-nal tud 4.5-5 órát. Az viszont, amiket az új csúcsok tudnak, i13, S21 stb... Az egy új szint.

(#18056) INGJOKE válasza norbert1998 (#18055) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen amint lesz készleten I13 PM 128-as kék, vagy 256-os a telenornál veszek is egyet.

(#18057) kecstama


kecstama
tag

Hali!

Tapasztalt valaki nagyon tré GSM lefedettséget mostanában?
Szobatársamnak "sima" MIX 2-je van, sokkal erősebben/jobban fogja a mobilnetet, pedig egy hálón vagyunk (Telekom)

Próbáltam megcserélni a simeket, nem segített.

Párszor már esett szegény telefon, (érdekes hogy a kerámia hátlap szanaszét repedt, de a kijelző nem, pedig mindkét oldal kapott már) Ez befolyásolhatja a jelet?

Szoftverileg Pixel Experience van rajta, lehet hogy inkább ezzel lesz a gond? :R

(#18058) grafnet válasza kecstama (#18057) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Na, ilyet még nem láttunk! Szerintem...

Hát, benne vagy a mókolásban, akkor egy gyári vagy egy EU sw-t kellene feltenned rá.
Ha azzal sem javul a helyzet, akkor antenna vagy végfok lesz.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#18059) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

(#18060) INGJOKE válasza Zsoleszhun (#18059) üzenetére


INGJOKE
veterán

Így se győzött meg. Nem kellene ez a telefon mindenben gyengébb, még a pro-nál is... :)

(#18061) norbert1998 válasza Zsoleszhun (#18059) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem se. 1080p amoled, hagyjanak, menekülök. 11 ultra kel.

(#18062) floratm válasza norbert1998 (#18061) üzenetére


floratm
senior tag

Mikorra tervezed?

(#18063) norbert1998 válasza floratm (#18062) üzenetére


norbert1998
veterán

Ha lesz hozzá normális kupon vagy ha meghal a Mix.

(#18064) floratm válasza norbert1998 (#18063) üzenetére


floratm
senior tag

Hát az enyém mostanába nem fog meghalni ezért más ürügyet kell találnom...a 300$ os kupon is ritkaság...Ja és mindjárt itt a 12 es sorozat..
Mostanra már a telefon támogatottság is hosszabb mint az aksi életideje és ez a gyengeség elvágja az egész telefont. Egy kitudja milyen régen gyártott, raktárbol előásott pótaksi is kétes...

Szabvány akumlátorokat kéne bevezetni mint az usb esetében márkátol függetlenül

[ Szerkesztve ]

(#18065) grafnet


grafnet
Topikgazda

Ha már 11T Pro: teszt

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#18066) INGJOKE válasza grafnet (#18065) üzenetére


INGJOKE
veterán

Amin a 108mpx kamera van az szerintem alapból kuka már. Samsung 50-essel brutál képeket csinált a mi 11 pro. Kíváncsi lesz az alma mit fog villantani, ha megjön hétfőn. :D

(#18067) floratm válasza INGJOKE (#18066) üzenetére


floratm
senior tag

Alma? :Y Uhh.. komám.. hova süllyedtél temeg ..

[ Szerkesztve ]

(#18068) INGJOKE válasza floratm (#18067) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem a mix előtt is az volt. :)

(#18069) floratm válasza INGJOKE (#18068) üzenetére


floratm
senior tag

Korinthusbeliekhez irott 1 levél 15:33 Ne tévelyegjetek. Jó erkölcsöt megrontanak gonosz társaságok.

(#18070) norbert1998 válasza INGJOKE (#18068) üzenetére


norbert1998
veterán

Kiakasztott, hogy kitagadott az elit munkatársi köröd ;]

(#18071) Zsoleszhun válasza INGJOKE (#18066) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Honnan rendelted? Én feliratkoztam készletértesítésre a telekomhoz és az emag hoz is de még semmi.

¯\_(ツ)_/¯

(#18072) fekomat válasza floratm (#18069) üzenetére


fekomat
tag

LOL :DD

(#18073) INGJOKE válasza floratm (#18069) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ámen. :)

(#18074) INGJOKE válasza norbert1998 (#18070) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem az hogy a 250e-s Mi 11 pro nem megy az AA. Botrány mikor a mixet csak újra párosítottam a Suzival és egyből dobta, hogy az AA aktív dugjam össze a kocsival. :)

(#18075) INGJOKE válasza Zsoleszhun (#18071) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én először felíratkoztam egy arany 256-osra a telenornál.(más szín nem is volt a honlapon) Nyilván azóta se semmi. Majd kinéztem egy 512-es pro-t újracsomagoltat az emagon, de valamelyik hülye elvitte csütörtökön 10% kedvezménnyel pedig péntek 15 lett volna. :DDD Előtte már kértem vissza hívást is a telenortól azóta is hívnak pedig 3 munkanapot ígértek múlt vasárnap.
Aztán mondom megint megnézem a telenor honlapot és volt készleten PM Sierra blue 128-as és 256-os is. Gyorsan rendeltem egy 256-st kártyásan, hátha nem lesz független és akkor egyből kértem is volna, de sokan megerősítették, hogy már a Telenornál is független a 13-as széria. :)

(#18076) Zsoleszhun válasza INGJOKE (#18075) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Szerencsés vagy, a kék a legszebb :D

¯\_(ツ)_/¯

(#18077) INGJOKE válasza Zsoleszhun (#18076) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen ez így van. Már megvan hozzá a tok és a kábel a CP-hez. Hétfőn jön elméletben a telefon már a posta központban van. Már csak valami jó üvegfóliát kell találnom a tokhoz meg egy hoka mókát valahol aki felrakja tökéletesen. :)
De ne offoljük szét a Xiaomi topicot, mert lenyilaznak minket. :DDD :DD :D

(#18078) grafnet válasza INGJOKE (#18077) üzenetére


grafnet
Topikgazda

:K

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#18079) norbert1998 válasza grafnet (#18078) üzenetére


norbert1998
veterán

Ugyan már. Hadd pörögjön a topik.

Viszont az a nagy helyzet, hogy lehet, hogy a Nohon aksi is elérte a végét. Tegnap úgy merült a telefon, mint a kő.
Igaz, jó ideje nem volt 100%-ra töltve, és azt is úgy töltötte, hogy hotspot napi 8 órát, néha kábelen. Remélem csak meghülyült, mert ha tényleg nincs megoldás, akkor tényleg csere lesz :W

(#18080) repvez


repvez
addikt

A gyári kamera softvert hogy lehet ujratenni ? mert nem tudom miért, de ha a pro részre megyek akkor csak fehér kép van és fehér képet is készit, hiába állitok a beállitásokon. az automata rész az mukodik. csak a pro nem.
Illetve jo lenne ha valaki tudna egy jo leirást a Gcamera astrofotozáshoz, mert egy honap mulva nagyon jol jönne ha tudnék késziteni szép képeket.
Egy olyan helyre megyek ahol abszolut nem lesz fényszennyezés, ugyhogy full sötét lesz és ehhez kellene a nagyon hosszu záridő hogy a csillagok jol látszodjanak, de ne legyenek elmosodva.

(#18081) floratm válasza repvez (#18080) üzenetére


floratm
senior tag

Miféle leirást? Éjszakai mód kiválasztása- fönti kisnyil lenyitás-leghosszabb záridő kiválasztása.
Nálam csak az egy kamerás mód ment, ha két kamerát állitottam be-fc zett.

(#18082) floratm válasza norbert1998 (#18079) üzenetére


floratm
senior tag

Én már egy éve igy élek. Mindenhova power bankkal és autóstöltővel megyek. Töltöm orrba-szájba, az aksit elrontani már nem tudom ugyse.

(#18083) repvez válasza floratm (#18081) üzenetére


repvez
addikt

a telepités megfelelo beállitással.
Mert most ki tudom választani az asztrofotos részt, de azon nem tudok változtatni, hogy milyen hosszu legyen az záridő hanem csak automatikusan bead egy időt amitol számol vissza és miután elkészult a kép nem jelenik meg sehol sem nem találom semmilyen mappába sem.
meg kb 5mp el a foto készitése után bead egy képet , ami világosabb mint ami éloben van, de utána mikor kiirja, hogy még gyujti a fényt és finomhangol az semmit sem változtat már a képen , mikor lejár a visszaszámlálás akkor látszolag ugyan azt a képet menti el amit az 5. mpben mutat a kijelzon, de még azt sem találom meg, hogy visszanézzem .

(#18084) floratm válasza repvez (#18083) üzenetére


floratm
senior tag

Nálunk nagy a fényszennyezés és csak 1 alkalommal probáltam a nyáron több féle beállitással, de jó sokáig tartott mire elkészült egy kép, majd' el aludtam... Ez még járatlan terület szerintem, mind felfedezők vagyunk.

Én a helyedbe csinálnék néhány rövid záridős képet és azzal kilehet figyelni hova ment.

[ Szerkesztve ]

(#18085) repvez válasza floratm (#18084) üzenetére


repvez
addikt

A file kezeloben ja megnyitom akkor listázza az ujonan mentett képeket mindegy hogy letöltött vagy készitett kép, külön mappába és dátummal , hogy honnan és mikor lett készitve.
A féynképezovel a camera mappába teszi.
DE ennél nem jelent meg uj kép a listában és az alkalmazásban is ahogy elkészul a kép megjelenik a kis körben mint elönézet, de egy fél mp mulva már el is tunik és csak a legutolso normál kép van a helyén.

(#18086) Zsoleszhun válasza repvez (#18085) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Rakj fel egy hozzávaló gcam-et, azzal lehet jó asztrofotót csinálni.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#18087) repvez válasza Zsoleszhun (#18086) üzenetére


repvez
addikt

Múltkor pont ezt kértem, hogy melyik a legújabb ami működik.
D, Én a 7.3as verziót találtam, de van már 8.4es is de azt még nem5alatam mixhez

(#18088) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák üvegfóliát tudtok javasolni, ami még kapható és jó is? :R

Illetve melyik gcam jó/javasolt, mert nekem a 7.4.1-es van és azóta Win-ben pl a képek előnézetét nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#18089) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Xiaomi 12 Ultra már van egy pár info és render kép is.

¯\_(ツ)_/¯

(#18090) Mok28 válasza grafnet (#17998) üzenetére


Mok28
csendes tag

Köszi szépen! Sajnos ilyet nem találtam a beállításokban, csak olyan van hogy 4G, 3G, vagy 2G elsődlegesen. Természetesen a legutolsó friss ROM van rajta. Ezekre a szavakra is rákerestem a beállításokban, de nem hoz találatot.
GSM/WCDMA/LTE

(#18091) fap333 válasza Mok28 (#18090) üzenetére


fap333
aktív tag

Azt kell megkeresned, hogy preferált hálózattípus

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#18092) Adamo_sx válasza Mok28 (#18090) üzenetére


Adamo_sx
aktív tag

Esetleg ez a tárcsázó kód?

(#18093) KaiotEch válasza Mok28 (#18090) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ilyen global rom-ba nincs is. Alapból LTE/TD-SCDMA/UMTS-en van. LTE/CDMA/UMTS auto van ami hasonlít hozzá.

(#18094) repvez


repvez
addikt

udv!
Valaki találkozott már olyan hivbábal, hogy leörölte a hátoldalát a telefponnak zsebkendövel és azüta nem érzékeli az ujlenyomatot, de nem csak, hogy nem érzékeli tehát nem ugy reagál, mintha ismeretlen ujj lenne hanem egyáltalán semmit reakcio nincs nem rezeg semmi.

Ha van rá valami megoldás az nagypon jo lenne, mert enélkül elég rossz használni .

(#18095) Zsoleszhun válasza repvez (#18094) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Hardver hiba lesz, ha fehér akkor itt kapsz még hozzá [link]
Szerk:
Itt még van még egy fekete is [link]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#18096) repvez válasza Zsoleszhun (#18095) üzenetére


repvez
addikt

fasza, de mitöl ment tönkre , elötte még semmi baja nem volt és sose volt, egyszerüen megtöröltem , gondolom ennél már többször is végig lett érintve a 4 év alatt a zsebekben folyamatos dörzsöléssel mi mehet tönkre rajta ?
Amugy nem olyan drága az elaktrész, de mivel még nem volt szétszedve és ki tudja utána hogy menne össze akkor nem hiszem, hogy bajlodok vele már. DE jo lenne valami alternativ megoldás ha nem végzetes persze.
a javitás gondolom szervizben meg egy 10es lenne legalább .

(#18097) Speed® válasza repvez (#18096) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

4 éve semmi baja, mitől ment tönkre? Elromlott :)
Nézz meg egy szétkapós tutorialt és csináld meg,
annyira azért nem bonyolult szétkapni elsőre sem.

(#18098) floratm


floratm
senior tag

Néhány honapja levettem a hálósra repedt nilkin üveget, erre most megtört a kijelző sarka.
Egyre nehezebb kihuzni tavaszig...

(#18099) grafnet válasza floratm (#18098) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Sajnos így szokott ez lenni...
Nem irigyellek!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#18100) floratm válasza grafnet (#18099) üzenetére


floratm
senior tag

Jah.... Ottvan a 11t vagy az F3 amik kompromisszumosak, ugyanakkor már látszódik a miui13. a kanyarba...
De a 12x is csak egy spécizett pocoF3...

Up: bár lehet hogy az nem is baj.Az f3 socja nagyon betalált es csak a kamerara kellett ragyurni ami most megtörtént...
Ilyen gondolataim támadtak...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.