Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) retesz147 válasza Karavik (#16112) üzenetére


retesz147
addikt

"Wipe dakvik, wipe cache, wipe data + Format data = szűz rendszer"

Wipe system-et nem szabad, ugye?

Ugye én még A9-ről és MIUI 10-ről jövök, azért kell a full tiszta telepítés.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#16152) páfrany


páfrany
tag

Bocsi, régen volt kérnék egy kis segítséget. twrp-install-rom select. Ez után van a két pipálási lehetőség , a zip signature verification, valamint a reboot after installation is comlpete. Ezek közül kell pipálni valamelyiket és csak utána húzom el a swipe to confirm falsht? Bocs a tudatlanásogomért :DDD

(#16153) SztiviVander válasza Karavik (#16130) üzenetére


SztiviVander
őstag

Annyira azért nem vészes a lag, inkább csak az animációk nem olyan fluidak még mint ios-en. Viszont ez a control center akkor lesz tökéletes ha majd esetleg lehet választani hogy jobb oldali lehúzásra jöjjenek az értesítések, jobb kézben fogva nagyon nehezen tudom eltalálni a kijelző bal harmadát az értesítésekhez. De gondolom előbb utóbb majd ezt a funkciót is sikerül lemásolni :)

(#16154) juve600


juve600
nagyúr

üdv
egyet nem találok ,ha az új control center van beállítva akkor hogy tudom bezárni a futó alkalmazásokat ? mert az értesítési sávon is ott marad...
animáció nekem bejön,új megjelenés is úgy összességében
:R

(#16155) norbert1998 válasza SztiviVander (#16149) üzenetére


norbert1998
veterán

Én Karavikra gondoltam. Ha nekem írtál volna olyat, biztos nagyon nem esett volna jól.
A tudomány elterjedt mindkét írásodig, de a szóban forgó Karaviknak volt címezve. Ahogy az említett hálát is felé értettem, nem csak a "linkelgetései" miatt.
Akárhogy is, nem csak nekem jött le másként, mint ahogy gondoltad. Mondjuk, hogy tiszta minden, lépjünk tova :K

(#16156) Karavik válasza retesz147 (#16151) üzenetére


Karavik
veterán

System-et fölösleges wipe-olni manuálisan, mert minden xiaomi.eu ROM telepítéssel wipe-olódik automatikusan

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#16157) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Bakker elsőre ahogy eddig a teljesképernyős módból ki se tudtam lépni. Miért kell most ilyen gyorsan húzni az ujjam hogy működjön?

Hogy kell a felső panelt előhívni pl némítás meg wifi meg bluetooth ahol szokott lenni? :)

Jah és a fehér csík alul? Azt hogy lehet megölni?

[ Szerkesztve ]

(#16158) páfrany válasza INGJOKE (#16157) üzenetére


páfrany
tag

Fentről húzd le, de csak középen. Bal felső sarokból lehúzva pedig az értesítések jönnek le.

(#16159) INGJOKE válasza páfrany (#16158) üzenetére


INGJOKE
veterán

Fűűűű ezt komolyan mondom gyakorolni kell. Botrány nem is simán csak le kell húzni hanem olyan furcsán. 5-ből 3-4* sikerül :DDD :DDD :DDD

Nem is középen kell hanem jobb szélén a képernyőnek. Érdekes de most 5/5 lett az arány.

[ Szerkesztve ]

(#16160) Karavik válasza INGJOKE (#16159) üzenetére


Karavik
veterán

A kijelző bal oldalán bárhol swipe le gesztussal az értesítésekhez, a kijelző jobb oldalán bárhol swipe le gesztussal pedig a control center-hez, attól függően, hogy épp mit szeretnél. Nem kell ezen gyakorolni semmit...vagy nem találod el a kijelző bal és jobb felét?! ;]

A kijelző függőleges szimmetria tengelyén van a választóvonal a jobb és bal oldali swipe le gesztusok között, így itt nincs értelme swipeolni :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#16161) INGJOKE válasza Karavik (#16160) üzenetére


INGJOKE
veterán

Köszi igen rájöttem. Még szokni kell de jól néz ki. Hol lehet valami új miui 12-es menő témát találni, lecserélném már a Forbidden cityit :)

(#16162) páfrany válasza INGJOKE (#16161) üzenetére


páfrany
tag

ez a mars bolygó elég jó

(#16163) páfrany


páfrany
tag

próbáltam csengőhangot is online kutatni, de amikor csak ázsiai írásjel jött elő, rájöttem jó nekem a régi :D

(#16164) INGJOKE válasza páfrany (#16162) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az teljes téma, vagy csak dinamikus háttérkép? Abban nincs kínai csirke láb? :N :DDD :DDD

(#16165) páfrany válasza INGJOKE (#16164) üzenetére


páfrany
tag

Most megfogtál, én nagyon erre a képernyő feloldás kombóra koncentráltam és az nagyon bejött :))

(#16166) INGJOKE válasza páfrany (#16165) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hol van az amit Karavik mutatott, hogy ahogy asztalt váltott fordult a kép is?

A Marvel-es cuccoknál mi az a Mi Coin hogy kell érte fizetni, vagy azt az államtól kapom ha jó fiú vagyok? :DDD :DD :D

[ Szerkesztve ]

(#16167) Karavik válasza INGJOKE (#16161) üzenetére


Karavik
veterán

Limitless gyári téma + Rhodium app ikonok + Mars vagy Föld super wallpaper atom jó szerintem. Jön még többi bolygóról is idővel....

Hivatalosan MIX2S-re nincs super wallpaper támogatás csak SD845 SoC-tól felfelé és AMOLED kijelzős telókra. Igor trükközte meg, hogy működjön nekünk is MIX2S-en...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#16168) Karavik válasza SztiviVander (#16153) üzenetére


Karavik
veterán

Amikor merül a teló akkor érződik jobban a lag 20% - 10% alatt, legalábbis én ezt tapasztaltam...

@mindenki:

Első MIUI12 telepítás után nekem kellett egy teló újraindítás, hogy helyre álljon a rend, mert pl. recents app tray és gesztusvezérlés nem működött és az alsó app váltó csík sem jelent meg...csak azért, ha valaki hasonlót tapasztalna tudja mi a teendő....

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#16169) páfrany


páfrany
tag

U.i.: a dark Mode nagyon ott van

(#16170) INGJOKE válasza Karavik (#16168) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem is szarakodott először nem tudtam kilépni a messengerből... Én is újraindítottam. :)

Az app váltó csíkot, hogy kell kikapcsolni?

(#16171) SztiviVander válasza Karavik (#16168) üzenetére


SztiviVander
őstag

Hmm, és tényleg. 20% alatt volt mikor végeztem rommal és pl a feloldás utáni animáción nagyon látszott a döcögés. Most töltőn van 80% körül és tényleg sokkal kevésbé észrevehető. Alacsony akkunál mindenféle akkukímélés bekapcsolása nélkül is visszeveszi talán a (gpu?) teljesítményt? Vagy az animációt állítgatja az akku függvényében? Nekem is csak reboot után működött a gesztus, de mivel magisk install miatt kellett úgyis a reboot így nem tudtam eldönteni hogy a reboot vagy a magisk megléte miatt indult el utána. Ezek szerint az előbbi.

(#16172) páfrany


páfrany
tag

Feltűnt nekem egy fura dolog. A face app hírfolyamot pörgettem és hangosan játszotta le a videót. Hangerőt levettem (ez is macera, mert a végtelenbe kell simogatni ,hogy sikerüljön az adott mértékre állítani), azonban a következö videonál ismét hangos volt.

(#16173) SztiviVander válasza SztiviVander (#16171) üzenetére


SztiviVander
őstag

Átállitottam 1-ről (nem emlékszem az a default volt-e) 1.5-re fejlesztőiben az animációkat, így sokkal simább lett.

(#16174) DroiDMester válasza SztiviVander (#16171) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

20% aksi szint alá csökkenve vissza veszi a CPU és GPU órajelet is! 10% alatt pedig le is tilt a CPU magokból párat, hogy tovább bírja a teló az alacsony aksi szinttel!

Ez nem csak Mix2S nél van így hanem kb az összes Xiaomi telón.

(#16175) Karavik válasza páfrany (#16172) üzenetére


Karavik
veterán

Az ismert hivatalos MIUI12 bug, benne is volt a China beta changelog-ban, mint known issue.

HW hangerő gombokkal vagy sound & vibration menüből kell állítani a hangerőt, amíg ki nem javítják a hibát. Jövő hétre ígérték a fixet...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#16176) páfrany válasza Karavik (#16175) üzenetére


páfrany
tag

Ja bocs, addig simán kibírható :DD :R

(#16177) INGJOKE válasza páfrany (#16176) üzenetére


INGJOKE
veterán

Még jó hogy nincs fb-om, tőlem ezt fél év múlva is javíthatnák. :DDD :DDD :DDD

(#16178) páfrany válasza INGJOKE (#16177) üzenetére


páfrany
tag

:D

(#16179) Clay


Clay
senior tag

A TWRP 3.3.1-1polaris a legújabb?

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#16180) norbert1998


norbert1998
veterán

Jutub vanced témában tud valaki segíteni ?:D

Friss telepítést csináltam, ráfért már 14 hónap után szerintem.
Miui12-n nincs gyári jutub, recoverybol meg emiatt hiába fut le a telepito, nem jelenik meg az app. :F
Root verzióról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#16181) retesz147 válasza norbert1998 (#16180) üzenetére


retesz147
addikt

Én még Vancedig nem jutottam....így 9 hónap után ez olyan, mintha új telóm lenne....kb semmit nem találok :D
A laggokat leszámítva tetszik, de úgy érzem kb 1 év lesz mire úgy belakom, mint ahogy volt a régi :D, vagy sose jutok el addig....

Xiaomi 13 eu dev...

(#16182) norbert1998 válasza retesz147 (#16181) üzenetére


norbert1998
veterán

Olyan lett mint egy rizsrakéta :D Az aksi meg hát maga a csoda így frissen :D
Ez az egy baj van ezekkel a nehéz UI-kkal. Az AOSP sose lassul be ennyire. :(
De az meg undorító ehhez képest :D

Nekem már alakul, csak a vanced kellene :B

(#16183) grafnet válasza Clay (#16179) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Igen.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#16184) Zsoleszhun válasza norbert1998 (#16180) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Split APKs Installer kell mert az új vanced apks formátumú. Karavik írt régebben a mi8 fórumban.

¯\_(ツ)_/¯

(#16185) Clay válasza grafnet (#16183) üzenetére


Clay
senior tag

Köszönöm :R

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#16186) norbert1998 válasza Zsoleszhun (#16184) üzenetére


norbert1998
veterán

Köszönönet :R

(#16187) Black&White válasza Zsoleszhun (#16184) üzenetére


Black&White
addikt

Vagy egy újabb Total Commander

(#16188) retesz147


retesz147
addikt

Kérhetnék egy olyan régi Chrome 79.xxx-et (link, vagy drive, vagy bárhogy), ami magyar és alul van benne a menü?

Amit találok, mind angol, hiába állítom magyarra. Ha az angolt lefrissítem a Play-ben lévő legfrissebbre, akkor magyarosodik, de ugye fentre kerülnek a dolgok.

Köszönöm! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#16189) LouiS22 válasza retesz147 (#16188) üzenetére


LouiS22
veterán

A google-t ismerve nem sokáig fogja engedni használni, előbb vagy utóbb kényszerít majd a frissítésre, máskülönben nem használhatod.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16190) norbert1998


norbert1998
veterán

Arról tudni valamit, hogy miért lett korlátozva a maximáli értesítésikonok száma 3-ra? A korlátlan jobban tetszett :))

(#16191) norbert1998


norbert1998
veterán

Na meg a Vanced telepítésről is mondjon valaki valamit légyszi, mert ez még mindig nem hajlandó felmenni
Órák óta a rohadt EdXposed-del szopok, nem megy. Jó, akkor Shizuku módszer. Hiba. Jó akkor root módszer. Hiba. Jó akkor mégis mi a túrót csináljak? Nem akarok microG-t, nem akarok semmit se, csak a rohadt Vancedet, ami eddig 2 perc volt :W

(#16192) Zsoleszhun válasza norbert1998 (#16191) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

MicroG nélkül még soha nem tudtam belépni a fiókomba root-al sem.
Rakjál fel egy régebbit ami még apk 14.21.54

¯\_(ツ)_/¯

(#16193) norbert1998 válasza Zsoleszhun (#16192) üzenetére


norbert1998
veterán

MicroG nélkül patika volt nekem a régebbi, root-ttal. De hallod, mikor a Vanced MIUI specifikus leírása alapján mindhárom opció kudarcra fut, akkor azért már rohadt ideges vagyok :W

A régiek se mennek fel. Lefut a telepítés TWRP-ben, és nem jelenik meg az app a listában, se alkalmazáskezelőben.
<eltelt 10 perc>
Hát, végül CSAK a microG verziós, rootmentes ment fel :F

[ Szerkesztve ]

(#16194) Zsoleszhun válasza norbert1998 (#16193) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Úgy emlékszem, hogy itt rooted-re kellett állítani és úgy ment fel de lehet változtattak valamit miui12-vel. Ha rányomsz akkor bekéri a root jogosultságot?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#16195) norbert1998 válasza Zsoleszhun (#16194) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen, kéri, megkapta. De kell neki a verification cuccli. Amihez kellene az Xposed, vagy Riru vagy valami. Egyik se megy fel jól. Maradt a microG-s akármi.

(#16196) Black&White válasza norbert1998 (#16195) üzenetére


Black&White
addikt

Magisk-ból csak a régi, 14.xx verziókat tudod telepíteni. Ha kell az új 15-ös, használd a microg-s rootless kiadást.

Ps: pár hete még így volt, ha azóta volt változás, akkor sorry...

[ Szerkesztve ]

(#16197) cH1


cH1
aktív tag

Az egészség app valahogy meggyőzhető arról, hogy a mi fit vagy a Band 4ből szedje a lépés meg alvás adatokat?

(#16198) INGJOKE válasza cH1 (#16197) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem.

(#16199) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Macrodroid Akadálymentesítési engedélyt kér, meg is adnám, de nem tudom.

Ha rámegyek az engedélyezésre, ez a kis felugró üzenet jön ki és nem engedélyez semmit, nem is tűnik el az ablak, amíg nem megyek a tiltásra....Ez bizza így "nekem nem jó".... Engedélyeznem kellene...

Van esetleg ötletetek, ezt hogy kellene megoldani?
Köszönöm!

Xiaomi 13 eu dev...

(#16200) norbert1998


norbert1998
veterán

Ez azért menő party trick :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.