Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20800) Csokyka


Csokyka
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Ha felhivnak a telefonon ( vagyis anyukámat mert azt hittük jó ötlet lesz az 525öt erre cserélni úgyis fiókba porosodott ) akkor elsőre hallom mintha felvennék de teljesen süket pörög a számlálóm én hívom a 735öt. A 735 ön viszont amikor felveszi azt írja ki hívás befejezve.. Másodikra mindig fel lehet venni. Lehet beszélni. De elsőre sose. Az mellékes hogy önálló életet él és random kihangosítja ...

Mi romolhatott el benne hogy ezt produkálja ? Lehet e baj a vágott SIM kártya (már microra is mi vágtak jó volt most nanora is de hat amúgy működik és mért pont minden második hívásra lenne jó ha rossz lenne a kártya ?) biztos nem tartásra teszi véletlen mert nem pittyeg és nemitasra se mert nála nincs is már vonal.

Jha és Bármivel meglehetne oldani random arccal ne lehessen elnyomkodni hívás közben ? Fólia van rajta de ott ki van vágva, felül letakarassal elsötétül pedig a kijelző szóval az a sötétség érzékelő működik ( emlékeim szerint én is utaltam érte a telefont állandóan lenemitottam, tartásra tettem hívás közben )
Köszönöm előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.