Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) m1lan válasza matyi19 (#12400) üzenetére


m1lan
őstag

Átállítod a Microsoft fiók webes felületén a születési évet egy 18+-osra (mondjuk 1996)

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12402) matyi19 válasza m1lan (#12401) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, mikor csinaltam 1998-at irtam (17 az anokahugom), de at lett allitva 1996-ra, de semmi valtozas.
Lehet kell meg varni kicsit, mik frissulnek az adatok!

(#12403) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Erre gondoltam. Szerintetek ez normális?

Újraindítás után mondjuk szerintem most nem merül túlzottan. Délután töltöttem fel, és 97%-on van most, szóval szerintem perpill minden ok, csak ez zavar, ami a képen is látható.

[ Szerkesztve ]

(#12404) zombinyul válasza Gabesz87 (#12403) üzenetére


zombinyul
addikt

Vagy non stop telefonalt a tudtodon kivul, vagy valami bug lesz a dolog. Ilyet en meg nem lattam.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12405) Gabesz87 válasza zombinyul (#12404) üzenetére


Gabesz87
addikt

Előbbi biztos hogy nem :) Úgyhogy akkor csak valami bug.

(#12406) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Sziasztok!

Második 735ösömet hajtom, és egy elég érdekes, és frusztráló hibát tapasztaltam... Nem működik az automatikus fényerősség. Ha gyorsműveletek közé rakom a fényerőt, akkor csak alacsony, közepes, magas van (az előzőn itt volt az automatikus is), ha a beállításokban próbálom bekapcsolni, akkor bekapcsolás után ha visszalépek újból az előző beálltás lesz alkalmazva, és újra belépve a fényerőhöz megint inaktív az automatikus. Amióta először tapasztaltam volt már szoftverdrissítés és hard reset is, de semmi nem változott. Tapasztalt más ilyet? Ötlet?

(#12407) zombinyul válasza Ranger^41 (#12406) üzenetére


zombinyul
addikt

Ha hr minden megvolt, szerintem vidd szervizbe. Ez nem normalis dolog, nekem ilyet sose csinalt.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12408) D4ni válasza Ranger^41 (#12406) üzenetére


D4ni
őstag

Csinálj egy recoveryt, nem elég a sima reset.

Másik kérdés mindenkihez, miért ugrik vissza az angol nyelv újraindítás után a billentyűzetbe? Továbbra is magyar, de direkt lövöm ki az angolt, mert akkor nincs kirakva a vessző a smyle mellé.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12409) Ranger^41 válasza D4ni (#12408) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Igazából úgyvolt, hogy megvettem, visszaállítás utáni szűz rendszer, azon nyomtam egy rendszerfrissítést (előtte, utána se volt automatikus), utána hard reset, és bejelentkezéskor visszaállítottam rajta a másik 735ösöm biztonsági másolatát felhőből, és azután sem jó. Recovery alatt gondolom ezt értetted. Vagy?

(#12410) sicc33 válasza miska17 (#12395) üzenetére


sicc33
aktív tag

Javaslom a Piston 3-at. Én azzal használom. Nekem bevált. Geekbuying-on vettem.

(#12411) repülős gizi


repülős gizi
újonc

Totális gyöktörzs vagyok az okos telefonok terén, ebből kifolyólag fogalmazódott meg bennem az érzés, hogy nálamnál tájékozottabb emberektől kérjek segítséget.
Jelenleg egy Spirit, egy Lenovo A6000 és egy Lumia 735 között vajúdom.
Van valakinek valami világrengető tanácsa ami segíthet a döntéshozatalban?
Köszöntem előre is! :DDD

(#12412) miska17


miska17
tag

Köszönöm a tippeket !

(#12413) D4ni válasza repülős gizi (#12411) üzenetére


D4ni
őstag

Android neineinein:)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12414) zombinyul válasza repülős gizi (#12411) üzenetére


zombinyul
addikt

LG es Lumia kozt nem tudnek donteni... Mindkettobol van nekem (2-2 :D), egytol egyig csupa stabil, megbizhato cucc, imadom az osszeset. De kozep kategoriaba talan inkabb Lumia a jobb ramkezeles miatt (vagy ha a sok alkalmazas, es a testreszabhatosag a fontos, akkor LG).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12415) repülős gizi


repülős gizi
újonc

Tehát ha jól értem Lenovot kapásból kizárhatom:)

Az LG-ről egy fokkal több negatívumot olvastam, viszont sokan nagyon ellenezték a nem androidos oprendszert, bár én személy szerint nem kötöm magam ilyen dolgokhoz, szerintem mindent meg lehet szokni.

Mindenesetre köszönöm a segítséget!!
(Bár nem mondanám, hogy nem maradtak bennem kétségek...:))

(#12416) zombinyul válasza repülős gizi (#12415) üzenetére


zombinyul
addikt

Nezd... Felso kategoriaba szinte mindent alaznak az LG-k. A G4 pl. ramkezelesben, smoothsagban porig alazza az erosebb S6-ot. Ez sokmindent elarul... A tabletom ugyanazt a SoC-ot hasznalja ugyanannyi rammal mint a Lumiam, ramkezelesben elmarad a Lumiatol, de atomstabil, es piszok gyors. Megbizhatosagra is eleg jok az LG-k, kijelzore, kamerara, uzemidore, en rosszat nem tudnek roluk mondani.
Viszont kozepkategorias LG-m telefonba nem volt soha. A Lumiat 8 honapig intenziven hasznaltam, a random nemulasokon kivul a vilagon semmi bajom nem volt vele, es az garantaltan joideig tamogatott telefon lesz. A kijelzoje iszonyat szep (mondom ezt egy QHD rendszeres hasznalata mellett), a kameraja egy G2-t is siman alaz, de meg az elolapija is nagyon eros. Akksija sokaig birja... Lehet ha most hirtelen valasztanom kellene, megint a 735 lenne a befuto, iszonyat jo kis telefon. :) Rosszul nem jarhatsz vele
(a Lenovot pedig azert nem mondom, mert van 1-2 db a kozeli ismerosok kozt, tobb meghibasodott hamar. Meg az a szemembe csak egy kinai gyarto, akikbe bizalmat en nem tudok fektetni).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12417) repülős gizi válasza zombinyul (#12416) üzenetére


repülős gizi
újonc

Gazduramnak Lumiája van, Ő teljesen elégedett vele, de bennem nem volt meg a teljes bizonyosság, hogy azt válasszam, mert nagyon sok ismerősöm fújolta a Nokiát.
Az egyetlen olyan hiányosság, amit reálisnak érzek vele kapcsolatban, az az appok hiánya.
De ettől az egytől eltekintve a Nokia felé húzok.

De köszönöm a segítséget!!

(#12418) cigam válasza repülős gizi (#12417) üzenetére


cigam
félisten

Már úgy érted Microsoft ;]
A fújoláson voltak szakmai érveik is? Vagy szerintük tök természetes, hogy nem múlik el úgy hét, hogy valami biztonsági probléma nem jelenik meg? Tessék már összeszámolni, hogy az elmúlt fél-egy évben mennyi gond merült fel, és abból mennyit javítottak ki a gyártók?

Milyen app hiányzik? De tényleg! Szét néztél a boltban?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12419) repülős gizi válasza cigam (#12418) üzenetére


repülős gizi
újonc

Igen, éppen úgy értem.... :)

Az fújolások általánosan arra vonatkoztak, hogy a Nokia már lemondott erről az egész okostelefonos vonalról, ezáltal nem sok esély van rá, hogy ezt a vonalat fejleszteni fogják a jövőben.
Én erről nem nyilatkoznék, mert érdemben úgysem tudok, elegendő háttérinfo híján.
Meg persze elképesztő mennyiségű ember van, aki egész egyszerűen azért nem referálja a WINDOWS phoneokat, mert nem droidos az op rendszerük.

Az applikációk hiányára is más hívta fel a figyelmemet, én magam nem néztem utána a dolognak.
Bár egyrészt nem használok sok appot, másrészt meg nincsenek olyan különleges igényeim, úgyhogy azt hiszem az ezen való rágódást ezúton fel is függeszteném.

(#12420) daczkó


daczkó
aktív tag

Tudtátok, hogy hogyan néz ki Cortana?


:DDD

/ignore wwenigma

(#12421) nikilauda válasza repülős gizi (#12419) üzenetére


nikilauda
senior tag

Szerintem azt kellene először eldönteni, hogy milyen rendszert szeretnél. Aztán ha ez megvan akkor már telefont könnyebb választani. Nem szeretnék senkit megbántani,de az android sem rossz és az LG sem a legjobb droid. Sok ismerősöm használ elégedetten Samsungot,Lenovot,Sonyt,stb. Ez egy tech fórum sok elfogult felhasználóval, én például iphone-t vagy wp javasolnék.
Ha nem a felső - közép kategória a cél,akkor a lumia 735 jó választás lehet.

(#12422) D4ni válasza daczkó (#12420) üzenetére


D4ni
őstag

Ha pörgetted a Halo című játék sorozatot elég sokszor összefuthattál vele :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12423) daczkó válasza D4ni (#12422) üzenetére


daczkó
aktív tag

Nekem az kimaradt az életemből, de legalább már tudom, hogy honnan vették a nevet meg a kinézetet

/ignore wwenigma

(#12424) zombinyul válasza repülős gizi (#12417) üzenetére


zombinyul
addikt

Termeszetes hogy fujoljak, mert nem ismerik. Nagyon nagyon jo rendszer a Wibdows, plane kozepkategoriaig. :) Nyugodtan megveheted.

cigam: tenyleg nagyon szegeny az appfelhozatal, ami van, az meg javareszt funkciodusabb Droidon vagy IOS-en (pl. Messenger).

nikilauda: sok LG van az ismerettsegi koromben, kulonbozo kategoriakban, mindenki nagy megelegedessel hasznalja. En is imadom mindkettot, es a kovetkezo telefonom is tuti LG lesz. Regebben amilyen sz*rok voltak, ma mar annyira jok. Pont forditva a Sonyval, amik szoftveresen hulladekuk (nagy reszuk), es sok a baj veluk (vizallok beaznak kis viztol, stb). Akksijuk rossz, laggosak, fagynak, ujraindulnak. A kollegaim felenek Sony van (tulzas nelkul), egyikuk sem akar tobbet Sonyt. Szarszung detto. Droidosbol en LG-t, Huaweit, vagy esetleg HTC-t vennek.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12425) cigam válasza zombinyul (#12424) üzenetére


cigam
félisten

Valószínű azért nem érzékelem ezt, mert kitudok menni anélkül a WC-re, hogy azt twitteljem, és ha beszélni akarok valakivel, felhívom.
Persze én is futottam bele olyan cégbe akinek csak Android és iOS a célközönség.

repülős gizi: Juteszembe iPhone nem játszik? Verhetetlen áron adja most a 4S-t Telekom.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12426) zombinyul válasza cigam (#12425) üzenetére


zombinyul
addikt

Hogy jon ide a tweeteles? Vagy a wc-zesi szokasaidnak mi koze ahhoz, hogy a WP appfelhozatala gyengebb a rivalis platformokenal? Elheto a WP, nyilvan, 2 es fel evig WP-ztem egyhuzamba (abbol tobb mint masfelet 7-essel, ami 10x gyengebb a 8-nal minden teren), es imadtam, meg imadom is. Ha nemveszem meg a tabletot, a mai napig csak Lumiam lenne.
Ertem en a szarkazmust, csakbaromira nem illik ide. Csladapa vagyok, ket munkahellyel, nekem se a tweet korul forog a vilag, vagy akar a Facebook korul.

Ui.: 4S-t mar nem erdemes venni szvsz... :U

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12427) cigam válasza zombinyul (#12426) üzenetére


cigam
félisten

Csak a felhozott példa (javareszt funkciodusabb Droidon vagy IOS-en (pl. Messenger).) miatt írtam, hogy ez nálam nem szempont. Megvagyok ezen szolgáltatások (fuknciótlanabb ;] ) verziójával, hisz azokat sem használom. Se Twitter-em, se FB Mesenger-em nincs telepítve.

Pedig én erősen gondolkodom rajt (a 4S-en).

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12428) zombinyul válasza cigam (#12427) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem jo a Facebook. Toltjuk fel a Picirol a kepeket, had lassak az ismerosok, es ha alszik a Pici, es nem tudunk normalisan telefonalni, Messengeren tarsalgunk. De ez csak egy pelda, van ezernyi mas is. :) Nekem sincs tele mindennel egyik Drojdos cucc se (ertsd fingos app, etc.),Toltjukzok amikre szukseg van. De sokkal tobb az ertelmes app is, mint wp-n. :)
Volt iPhoneom. Hidd el, nem kell Neked a 4S... Elavult mar nagyon minden teren, plane egy 735-hoz kepest.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12429) csacsi67 válasza cigam (#12425) üzenetére


csacsi67
addikt

Ne hogy le cselérd 4s -re nagyon megbánod. Nekem volt az összes almám de nem biztos ,int már iram az lesz a következö telefonom.

(#12430) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Milyen windowsos telók jöhetnek szóba a 735 és a 930 között ami jobban teljesít játékokban mit a 735 de nem olyan drága mint a 930? Oled vagy Amoled kijelző jöhet csak szóba. Köszi

Azért ide írtam, mert itt tisztában vagytok a 735 játékteljesítményével.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#12431) #65388800 válasza JoolsNOS (#12430) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szia!

735 és 930 között egy telefon van jelenleg.

830 de az meg nem amoled. és ugyan az a processzor van benne mint a 735-ben. Igazából a 735 és a 830 között semmi különbség sincs csak a kamera a kijelző mérete és az fémből van.

(#12432) Danny750 válasza JoolsNOS (#12430) üzenetére


Danny750
őstag

Amúgy játékra, miért wp kell?? :)
Amúgy talán 820,920,1020,ativ s és HTC 8x, hiaba régebb hardver, ha minden igaz jobb a gpu...

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#12433) Danny750 válasza Danny750 (#12432) üzenetére


Danny750
őstag

Már nem megy a szerkesztés, meg a 925os lumia, legjobb az 1020lehet a 2gb ram miatt...
Am 930joval erősebb gép az osszesnel sztem ha fontos a wp, akkor megeri ;)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#12434) #65388800 válasza Danny750 (#12433) üzenetére


#65388800
törölt tag

jó de nézzük a támogatást is hogy meddig lesz frissítve. Gondolom a 735 830 930 tovább lesz mint a többi.

(#12435) JoolsNOS válasza Danny750 (#12432) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem konkrétan játékra kell, de szeretem kipróbálni a játékokat és a 735ön rosszabbul megy mint a mostani Xperia sp-n. Viszont már unom, hogy az android sokszor belassul rendszer szinten. És nagyon bejött az oled feketéje. Szóval ezek most a kritériumok. Lehet 930 lesz belőle, még mindig majdnem fele annyiból megvan mint az androidos csúcsmobilok.
Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#12436) Danny750 válasza JoolsNOS (#12435) üzenetére


Danny750
őstag

Szerintem azzal járnál a legjobban... Esetleg ha várnál meg pár hónapot, míg kijon egy újabb csucsmodell...
Lumiak ára szépet tud esni ilyenkor.
Az android is szépen fejlődik, csak a Samut kell kerülni...

(játékra visszatérve, sajnos grafikailag is le vannak maradva meg a wp s alkalmazasok/jatekok)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#12437) daczkó


daczkó
aktív tag

Lehetséges importálni a Google névjegyeket (telefonszámok + mail címek) Microsoft fiók alá?

/ignore wwenigma

(#12438) honeker válasza daczkó (#12437) üzenetére


honeker
őstag

:K

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#12439) daczkó válasza honeker (#12438) üzenetére


daczkó
aktív tag

Jó és hogy? :D

/ignore wwenigma

(#12440) BigManus válasza daczkó (#12437) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Simán felveszed a fiókok beállításánál. Vársz egy kicsit, míg az alap szinkronizációt megcsinálja (addig inaktív a fiók) majd bemész a beállításaiba és látni fogod a szinkronizálandó opciókat.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#12441) #65388800


#65388800
törölt tag

És igen :DDD 14 nappal a megrendelés után a holnapi napon megjön (elvileg) a telefon :DDD

(#12442) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok, melyik készüléket ajánlanátok: a 735-öt vagy a 640-et?
Melyik lesz tovább támogatva, melyik készülék a megbízhatóbb hosszú távon?

(#12443) BobTail válasza timelord1987 (#12442) üzenetére


BobTail
őstag

Mivel hardveresen tökugyanaz a kettő, így megbízhatóság és támogatottság szempontjából nincs különbség köztük.

(#12444) timelord1987


timelord1987
őstag

A telenornál most a 640: 47989 Ft; a 735: 55990 Ft.
Szerinted melyiket érdemesebb megvenni?
A 735 megér 8.000 Ft különbséget?

(#12445) hroberto válasza timelord1987 (#12444) üzenetére


hroberto
veterán

Hónapok óta kb. ugyanazokat a kérdéseket teszed fel a topikokban.
A teljesség igénye nélkül: [link]
[link]
[link]
[link]
Számtalan korrekt választ kaptál már. Akarsz egyáltalán telefont venni?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#12446) kárátékutyá válasza hroberto (#12445) üzenetére


kárátékutyá
őstag

:DDD

(#12447) foxymaci válasza hroberto (#12445) üzenetére


foxymaci
senior tag

De szép gyűjtemény :D

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#12448) Pferi válasza timelord1987 (#12444) üzenetére


Pferi
senior tag

Tapogasd meg mindkettőt, és amelyik jobban kézreáll neked azt vedd meg. Nekem pl. a 735 alakja nagyon bejött. Relatív kicsi, vékony, szép formatervű telefon.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#12449) OrLiX


OrLiX
tag

Üdv!
Kérdésem lenne.
A naptáramban mind a GMAIL, mind a munkahelyi OUTLOOK naptáram látszana, de
a zárolási képernyőn és a csempén is csak 1 bejegyzést ír.

Be lehet állítani valamelyiket valahogy, hogy legalább 3 bejegyzést mutasson előre, ne csak az aznapit?
Ha nem tudtok ajánlani bevált naptár programit?

Köszi!
O

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#12450) torma1981 válasza Pferi (#12448) üzenetére


torma1981
veterán

Nekem nagyon szögletes. :-( De hát ízlések és pofonok. :-) A 640 szebb formailag.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.