Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) Attici válasza -szabi- (#11148) üzenetére


Attici
őstag

De csak azért mert azok még telefonok voltak, és a legfontosabb jellemzője a telefonálás volt.
Ezeknél a maiaknál, pedig a telefon már huszad rangú. Sajnos! :(((
Most a legfontosabb, hogy a fuckbuk pörögjön. :W

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#11152) shteer válasza Attici (#11151) üzenetére


shteer
titán

Ha ez a véleményed, miért nem veszel egy hagyományos telefont? Gyártanak még olyat is. Senki se erőlteti rád az okostelefont.

..szerintem jónak tűnik

(#11153) zoli978


zoli978
tag

Sziasztok tegnap este elindítottam egy letöltést áruházban, most vettem észre hogy még mindig nem szedte le. Akármit indítok el nem szed le semmit. Csak azt írja folyamatban

(#11154) shteer válasza zoli978 (#11153) üzenetére


shteer
titán

wifin lóg a telefon?

..szerintem jónak tűnik

(#11156) zoli978 válasza shteer (#11154) üzenetére


zoli978
tag

Igen

(#11157) shteer válasza #05304832 (#11155) üzenetére


shteer
titán

nekem tökéletesen úgy működik a telefon ahogy szeretném. ennek elsősorban az a magyarázata, hogy tudom használni.

a színvonal miatt nem itt kellene nyafogni, hanem redmondban. neked tulajdonképpen mi is a problémád?

..szerintem jónak tűnik

(#11159) lorinho válasza #05304832 (#11158) üzenetére


lorinho
tag

Rakd fel ezt a tárcsázót és megvan oldva. ;)
[link]

(#11161) CharlieDrop válasza #22743424 (#11149) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem, az TMO-HU

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#11162) -szabi- válasza edari (#11150) üzenetére


-szabi-
őstag

Hogy láttál nem érintő-képernyős telefont nem jelenti, hogy tudod is mennyivel más volt az a világ, mikor nem a lájk-ok száma jelentette az értéket.
Megfelelő PR munkával korosztályodnak féltéglát is el lehetne adni lényeg f@szbook fusson. :)

(#11163) -szabi- válasza #05304832 (#11155) üzenetére


-szabi-
őstag

Hozzászólásod kiválóan szemlélteti mit korábban írtam, köszönöm.

(#11164) #22743424 válasza CharlieDrop (#11161) üzenetére


#22743424
törölt tag

Akkor ennyi volt, az első 3 betű a szolgáltatód rövidítve a HU meg magáért beszél :)

(#11165) CharlieDrop válasza #22743424 (#11164) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Uhum, akkor az mondja meg függő-e a teló

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#11166) Delerium válasza -szabi- (#11162) üzenetére


Delerium
senior tag

Ez régen sem volt másképp, akkor likeok helyett az volt a menőbb akinek több csengőhangja volt leírva papírra meg volt vagány sárkányos op.logója. 1000 féle hátlapot vehettél drágáért a 3210-re. Szóval el kell fogadni, hogy változik a világ. Most like, régen körbeértél a snakeben és Te voltál az osztály sztárja.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#11167) shteer válasza #05304832 (#11158) üzenetére


shteer
titán

Ennek köze nincs ahhoz amihez én hozzászóltam. Kellene venned egy rendes telefont. Miért szenvedsz ezzel?

..szerintem jónak tűnik

(#11168) edari válasza -szabi- (#11162) üzenetére


edari
őstag

Még az a szerencse hogy fent se vagyok.

Tudod mit papi, inkább hagyjuk abba, mintha a falnak beszélnék.
Menj és nyomkodd a telefonod, mintha nem látnád amit írok, csak nyomod a magadét.

(#11169) -szabi- válasza edari (#11168) üzenetére


-szabi-
őstag

Tudod mit kölyök, ha veszprémi vagy vendégem vagy sörözésre már csak kíváncsiságból.
Érdekelne vajon pár órát tudnál e sörözgetni társaságban a telefon b@sztatása nélkül, (ami szintén korosztály jellem).
Nem vicc vendégem vagy annyi sörre mit meginni képes vagy. :)

[ Szerkesztve ]

(#11170) edari válasza -szabi- (#11169) üzenetére


edari
őstag

Sajnos a közelében se vagyok. De azért köszi. De nem is tudom hogy milyen stílust vársz: folyton személyeskedsz... ki mit vet...

(#11171) -szabi- válasza edari (#11170) üzenetére


-szabi-
őstag

15-16 éve használok Nokia telefonokat de ez az első ahol az átállást visszalépésnek élem meg.
Itt valódi használatról beszélek, nem csak láttamozásról.
Személyeskedni nem akartam, de Tesla93 alapján gondolom jóval fiatalabb vagy mint én, ezért gondolom hacsak nem használtál 7 évesen telefont akkor hidd el jobban tudom.

(#11172) edari válasza -szabi- (#11171) üzenetére


edari
őstag

Pedig pont akkor kaptam meg az elsőt. ;)

Azzal nem is lenne problema hogy visszalepesnek eled meg. De akkor mondd azt h neked nem tetszik. Ne azt hogy az egesz telefon egy szar, mert én pl most hirtelen nem tudnek mondani olyat ami zavar benne. Előbb - utóbb biztos, de most nem.

Nem minden a kor.

(#11173) -szabi- válasza edari (#11172) üzenetére


-szabi-
őstag

Egy szóval nem lehet mondani, hogy ne próbálnák alkalmazkodni, ha nem tenném már eladtam volna mikor először ide írtam hetekkel ezelőtt.
Viszont mindig felbukkan valami ami a régiekhez képest szörnyű logikátlanul működik ezt gondolom koromnál fogva már nehezebben tolerálom mint régebben.
Nyilván ez az oka, hogy most is Nokiát vettem ilyenekkel nem akartam vesződni, ennek ellenére mégis kell.
Ezt nehezen viselem.

(#11176) #22743424


#22743424
törölt tag

Alakul ez csak türelmesnek kell lenni. Az MS is látja és tisztában van vele, hogy van mit behoznia.Coming soon :)

(#11177) shteer válasza #05304832 (#11174) üzenetére


shteer
titán

Valószínű a zsebemben benyomódik az oldalsó gomb aztán a hangerőszabályzó.

ez kifejezetten user error. ahogy az is, hogy nem tudtad mit veszel. emelkedő csengőhangot is szerkeszthetsz magadnak.
nekem is van több ugyanolyan nevű ismerősöm - mégis meg tudom őket különböztetni. nem hibátlan ez a rendszer, de azt hittem nem okoz problémát a használata egy kezdőnek sem - nem, hogy egy profi telefonálónak :)

és kiindultunk abból ugye, hogy nem tetszett valakinek a kapcsolatok sorba rendezése, ami szintén személyre szabható

nem szponzorál az ms, az ie-vel nekem is akadt már problémám - pl nem tölti be a photobucket képeket
de pont a telefon része az, ami nekem a leghasználhatóbb szemben az androiddal és az ios-szel

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#11178) Devas válasza edari (#11145) üzenetére


Devas
őstag

Tesla93 és Vodar:
Azért vettem 735-öst, mivel korábban volt egy 520-asom és nagyon jó barátok voltunk. Igazából én a telefon alap funkcióit használom, meg esetleg egy kis játék. Mivel öreg motoros vagyok már WP terén, így tartok az ilyen akkus meg csempés alkalmazásoktól, láttam elég panaszt miattuk, tehát semmi ilyesmi nincs a telefonon.
Szóval elhatároztam, hogy veszek egy olcsóbb Nokiát, amiben van legalább 1 giga RAM és ekkor a 735 volt a legolcsóbb, mivel a 20-as széria már eltűnt, a 635-ösből meg még nem volt nagyobb RAM-os változat. Láttam az euronics akciózta a hétvégén, de mivel a boltban nem volt (ha lett volna, sem bonthattam volna ki) így webshopon keresztül megrendeltem. Abba bele se gondoltam, hogy a telefon számomra nagy lesz (hisz napjainkban ez nem mondható nagy telefonnak), és a fogása sem stabil, csúszik, kifordul a kezemből a lekerekített oldalai miatt.

Ha ennyire eltérő véleménnyel vagyunk a telefonról, az annak is betudható, hogy én az elsők között vettem, ti meg később. Lehet az első típusoknak vannak gyerekbeteségei. Nem tudom ti találkoztatok-e például ilyasmivel, (elég sűrűn jelentkezik ez a bug) hogy a Mobilaréna böngészése közben Teljes asztali nézetben, ha az ujjunkat a kijelzőn tartjuk (nem mozgatjuk), akkor elkezd lassan scrollozni a képernyő balra. Számomra ez felfoghatatlan és ez már szerintem az első perctől kezdve ilyen volt.

A belépszintű telefonnak érződik az ára persze, összeszerelés, kamera, kijelző, hardware... de legalább használható rajta a rendszer.

kalm007:
A telefon már kb 2 hónapos és nem lassult be vagy ilyesmi. Egyszer sikerült megakasztanom, amikor kiraktam egy időjárás widgetet és az akaratom ellenére minden kijelző éledéskor frissítette magát, így az ébresztőt vagy 5 másodpercbe telt nyugtázni. Tanultam az esetből és nem használom azt a widgetet.
Mellesleg asszony öccsének adtam a régi Moto E-t, az már 1 éves és az sem lassult be.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#11180) shteer válasza #05304832 (#11179) üzenetére


shteer
titán

nem tehetek róla. nem vagyok hajlandó visszalépni szinteket, hogy beszélgethessünk ;] viszlát!

..szerintem jónak tűnik

(#11182) Devas válasza #05304832 (#11181) üzenetére


Devas
őstag

Számomra lehetetlen egy kézzel használni a készüléket. Nemhogy a képenyő sarkait nem érem el, de még biztonságosan sem tudom tartani közben. Droid az elég lutri, bár manapság azért vannak használható készülékek köztük. Pontosabban csak lennének, ha nem lenne az összes telefon ilyen batár tepsi. BB Q10-zel én is szemeztem, de nagyon elkurvult az az OS is. Kicsi almából ott a 4S, de az is 60-nál keződik. Nem vagyok egy szegény ember, de én is skótolom a pénzt ahol csak lehet. Volt is lelkiismeret furdalásom amikor a 735-öst elhoztam 70k-ért. Egyébként igaz, nekem is nagyon tetszett a 735 fehér hátlapos, fekete záróképernyős kombója. Szép fekete kijelző lekerekített élekkel, esztétikus navigációs gombokkal.

De a furcsaságok kiborítottak + a kényelmetlen méret.

Amúgy vicces, hogy akárhányszor ide írok, mindig összekapunk a fanboy-okkal. ;]
De a "fosdroid"-ra érzékeny vagyok mostanában. :DDD

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#11183) lilygirl


lilygirl
újonc

Légyszi ne röhögjetek körbe, de én abszolút nem vágom ezeket a telefonos témákat, lenne néhány kérdésem a kütyüvel kapcsolatban: Nokiám sok volt már, szeretem őket, megbízhatóak, csak mivel nem Androidos, nem tudom, mi a helyzet alkalmazásügyileg. Ami nekem fontos: Viber, YouTube, Gmail + Skype. Ezeket le tudom a Nokiára is tölteni? Plusz még egy dolog fontos: hogy két e-mail címet tudjak csatolni. A Samsungon ugyebár van Gmail, azzal kezelem az egyiket, és van külön e-mail beállítási lehetőséget, ott a másikat. Ez a Lumia 735-ön megoldható?
És mit gondoltok, melyik a jobb készülék, ez, vagy a Samsung Galaxy A3?

(#11184) MrZidi válasza lilygirl (#11183) üzenetére


MrZidi
tag

Viber van Skype alap program a telefonon . A youtube hivatalos appja csak egy link ami az explorerben nyitja meg az oldalt, de rengeteg alternatíva van az áruházban amik jól működnek pl Tube pro+ . A gmailes címed össze tudod kötni a telefonnal, ha bemész a fiókok közé rögtön látni fogod a google nevét, és természetesen kezel a kütyü több e-mail címet is. :))

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#11185) Vodar válasza lilygirl (#11183) üzenetére


Vodar
senior tag

Ezt mind meg tudod csinálni 735-ön, én is azt használom, maximálisan meg vagyok vele elégedve, rosszat nem tudok róla mondani.

(#11186) Attici válasza shteer (#11152) üzenetére


Attici
őstag

Sajnos, mert muszáj, hogy emilben is elérhető legyek. De a fő telefonom még mindig egy C702, már 6. éve, mert ez még sosem hagyott cserben. Mindig lehet vele telefonálni és 1 hétig bírja úgyis, hogy zenehallgatásra is ezt használom minden nap! Ja, és elfér a tenyerembe, mert nem tepsi.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#11187) gabancs válasza lilygirl (#11183) üzenetére


gabancs
addikt

A hétvégén vettem a lányomnak egy Galaxy A3 telefont. Azt kell mondjam, nagyon meggyőző a működése, nagyon gyors telefon. Nekem meg a Lumia 735 van. Hogy melyik a jobb? Arra nem igazán tudok válaszolni, mert teljesen más nézőpont alapján lehet összehasonlítani a 2 telefont.
Az biztos, hogy az A3 minden tekintetben veri a Lumiát, ha alkalmazásokról van szó. Sokkal több program elérhető, ráadásul olyanok is, amiket egy WP telefonnál nagyon sokan hiányolnak. Különböző helyzetekre előre programozható teendők, sokkal testre szabható, tehát ha így vizsgáljuk, akkor A3.

Nekem a 735 minden igényemet kielégíti, nem játszok, nem nézek rajta filmet. Megbízható, nem fagy le, és nekem ez sokkal fontosabb, mint, hogy ezer program legyen rá. Amire szükségem van, azt megtaláltam.

(#11188) Vodar válasza gabancs (#11187) üzenetére


Vodar
senior tag

Nem a telefon a jobb, nem is az oprendszer, csak több alkalmazás létezik Andoridra, mivel régebbi és elterjedtebb rendszer.

Ha viszont valaki megtalál minden számára szükséges alkalmazást a Windows Phone Store-ban (minden megvan, ami nekem kell), akkor a Lumia 735 a jobb választás.

(#11189) Bali27 válasza gabancs (#11187) üzenetére


Bali27
addikt

Ráadásul Eugene Kaspersky a Windows Phonet ítéli magasan a legbiztonságosabbnak.[link]
Nekem meg van minden ami kell, alig vártam hogy az Androidos borzalmat lecserélhessem :S

His comments on Android “More and more – millions of brutal attacks – not safe” and Windows Phone “So far very clean.”

His comments on the IoT was that its only a matter of time before the internet connected device gets compromised. “Your fridge, router, microwave, camera, or smart TV are all waiting for an attack. They are the gateway to your personal network and who knows how criminals will use them,” he said.

[ Szerkesztve ]

(#11190) gabancs válasza Vodar (#11188) üzenetére


gabancs
addikt

Nagyon rosszul látod! Mint rendszer, az Android alázza a Windows-t. Az más kérdés, hogy a Google nem tud, vagy nem akar programozni. De a lehetősége a rendszernek ezerszer jobb.
A Windows borzalmasan korlátolt. És most nem arról beszélek, hogy milyen szarságokat nem lehet kitenni, mondjuk élő háttérkép, mert ez nem fontos.
Csak olvass vissza, hányan panaszkodnak olyan alapvető dolgok hiányára, ami egy 15 éves telefonban alap volt.

Az egy dolog, hogy nekem ezek a dolgok általában nem hiányoznak. De fogadjuk már el azt, hogy másnak igen is hiányozhat. Hiába jó és szeretjük a WP-t, de a Redmondi fiú, (amire persze nincs elfogadható válasz) úgy döntöttek, hogy jó lesz ez így a parasztoknak.

Szóval az Android jobb operációs rendszer lehetne, ha....
A Windows meg világverő lehetne, ha....

(#11191) Vodar válasza gabancs (#11190) üzenetére


Vodar
senior tag

Ez nézőpont kérdése. Szerintem egy telefonnál csak az számít, hogy mennyire stabil, hányszor fagy, mennyit mikrolaggol. A többi az csak a csicsa, körítés.

(#11193) gjmail


gjmail
csendes tag

Tegnap frissült a telefon a GDR2-re. :C
A beállítások csoportokban vannak, a telefon nevét PC nélkül is meg tudom változtatni, de sokkal több újdonságot eddig nem találtam.
Esetleg, tapasztalatok?

(#11194) gabancs válasza Vodar (#11191) üzenetére


gabancs
addikt

Megint nem értünk egyet. Kit érdekel a mikrolag? Én használni akarom, és nem a röccenéseket számolgatni.
De ha neked csak ez fontos, van kiút. Vegyél "buta" telefont. Az stabil, nem fagy le, és az üzem idő is jóval több.

(#11195) Vodar válasza gabancs (#11194) üzenetére


Vodar
senior tag

A mikrolag a használhatóságot rontja.

(#11196) gabancs válasza Vodar (#11195) üzenetére


gabancs
addikt

ok

(#11197) #65388800


#65388800
törölt tag

Most ezt nem értem. 3 napja teljesen meghülyült a telefon akkuideje. Megint ugyan az mint előbb.

14 órája vettem le a töltőről. Reggel kb 9 óra körül még 94%-on volt a telefon vagyis 3 órája 94%-on. Most elővettem megint nem csináltam semmit csak ránéztem mennyi az idő és 54%-on van 54. Ezt nem hiszem el. Mi lelte a telefont? Beszart az akku vagy mi?

(#11198) Bali27 válasza gabancs (#11190) üzenetére


Bali27
addikt

Fogalmam sincs hogy mi hiányozhat belőle főleg a 15 évvel ezelőtti cuccokhoz képest :D.. No mind1

(#11199) Bali27


Bali27
addikt

Telenorra 3 napja folyamatosan jöttek a frissítések..
Word flow szerintetek van esély rá hogy magyarul is lesz? Cortanát nem is kérdezem mert valoszinü kb 2050 után valamikor :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.