Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) evo87 válasza Bali27 (#11198) üzenetére


evo87
őstag

Ugyanaz a helyzet mint az autóknál. Sokan mondják, hogy a régiekben "még volt anyag". Ehhez képest egy új autó futóműve, kormányrendszere...stb sokkal nagyobb kanyartempót, sokkal nagyobb komfortot nyújt, miközben passzív biztonságra a nagyszilárdságú fémek révén ugyancsak sokkal jobb a helyzet és akkor egyebekről (hifi, stb...) még nem szóltunk.

Az okostelefonoknál ugyancsak ez van. Bezzeg a régi telefonok milyen jók voltak... persze, akkor azt kell használni, csak akkor el lehet felejteni gyakorlatilag teljesen jó felhasználói élményt nyújtó böngészést, felhős szolgáltatásokat, kamerát, stb...

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#11202) CharlieDrop válasza #05304832 (#11200) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nincs állandó rezgés?

fel sem tűnt eddig :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#11205) evo87 válasza #05304832 (#11204) üzenetére


evo87
őstag

Általánosságban okostelefonokról.

Mondjuk egy nyomógombos, 2 colos, monokróm WAP-os megoldáshoz képest.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#11206) Bali27 válasza #05304832 (#11200) üzenetére


Bali27
addikt

Állandó rezgés? Fel se tünt.. Hihetetlen problémák ezek.
Nem az első telefonom, hanem az első Microsoftos.. Ha nem vették volna be az androidot akkor a samuval porrá aprítom az tuti a sok ideg és bosszúság miatt amit okozott nap mint nap.. (pedig elég sokszor visszaállítottam a gyári állapotot is)

(#11209) shteer válasza evo87 (#11201) üzenetére


shteer
titán

A Forma1 is jobb volt régen ;]
Az idő megszépíti a múltat.

Ha csak telefon kellene, még mindig 6310i-m lenne ;)

..szerintem jónak tűnik

(#11210) lilygirl


lilygirl
újonc

Megvettem a Lumiát, mert nekem nincs olyan sok alkalmazásra szükségem, és inkább ezt ajánlották többen, mert stabilabb és megbízhatóbb. Én annyira nem értek a telefonokhoz, hogy megítéljem a különbséget, de nem bántam meg, hogy ezt vettem, könnyen kezelhető. Viszont lenne egy problémám. Amikor szeretnék létrehozni egy Microsoft fiókot, hogy tudjam használni az Áruházat, azt írja ki a telefonom, hogy sikertelen az aktiválás. Nem tudja valaki, mi a baja, és mit kellene tennem, hogy működjön?

(#11211) Vodar válasza #05304832 (#11207) üzenetére


Vodar
senior tag

Nagyon is jó a 735 böngészője (Exploler), soha nincs vele problémám.

(#11212) Wildpath válasza Vodar (#11211) üzenetére


Wildpath
tag

+1, sose töltődött újra, se omlott össze stb.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#11213) erahurka válasza Bali27 (#11199) üzenetére


erahurka
félisten

Win10 preview már most tud magyarul, szóval lesz.

(#11214) edari válasza Vodar (#11211) üzenetére


edari
őstag

Ilyet nem szabad mondani, mert ez lehetetlen. (egyebkent nekem is jo)

(#11215) honeker


honeker
őstag

[link] hasonlót keresnék de nem találok 735-re :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#11216) panses válasza lilygirl (#11210) üzenetére


panses
aktív tag

Száz éve hoztam létre a sajátom, úgyhogy nem rémlik! Ha jól emlékszem kaptam e-mailben egy aktiváló kódot. Azt kell beírni a megfelelő helyre. De lehet, hogy számítógépen (fiatalabbak kedvéért PC/Laptop/noti ;] )
Egyszerűbb és átláthatóbb a fiók létrehozása. Utána már csak a meglévő fiókba kell belépni a telefonnal!

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#11217) lilygirl válasza panses (#11216) üzenetére


lilygirl
újonc

Nekem eleve nincs Microsoft fiókom, nem kaptam semmiféle kódot, és amikor akarok egy újat létrehozni, nem enged tovább, és rögtön ezt írja ki... Fogalmam sincs, mit csináljak...

(#11218) westcoastog


westcoastog
veterán

Jó ez a gorilla Glass, van már rajta hajszálkarc jópár. :DDD

(#11219) #22743424 válasza lilygirl (#11217) üzenetére


#22743424
törölt tag

Arra az email címre megy a kód amit a regisztráció során megadtál.
11218 Az nem az, majd a win 10-el jön

[ Szerkesztve ]

(#11220) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok! Mától van mobilnetem a 735-ösömön. Melyik a legjobb adatforgalom mérő progi? Köszi! :)

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#11221) edari válasza Anubis_9 (#11220) üzenetére


edari
őstag

Van beépített.

(#11222) Steelers válasza honeker (#11215) üzenetére


Steelers
senior tag

ehhez nem kell már ilyen. csak kapcsold be a bluetooth-t és utána tudsz küldeni és fogadni...

(#11223) honeker válasza Steelers (#11222) üzenetére


honeker
őstag

:C :R ere nem is gondoltam :(((

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#11224) Bali27 válasza erahurka (#11213) üzenetére


Bali27
addikt

Mármint a Flow vagya a Cortana magyar?

(#11225) D4ni


D4ni
őstag

Sziasztok! Sikeresen megvásároltam a készüléket. Először 640 xl lte-t akartam volna, de mivelhogy mind egyes oldal azt írta raktáron de alamiért mégsem lehetett kapni inkább ezt választottam a jobb kamera, amoled miatt. Árban is olcsóbb volt. Egy buggal találkoztam, lehet ez fiók függő: mikor belépek a billentyűzet beállítasain belül rámegyek a speciálisra és kidob vissza a beállításokba, szertnék néhány rosszul elraktározott javaslatot törölni de nem megy.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#11226) #22743424 válasza D4ni (#11225) üzenetére


#22743424
törölt tag

Nekem ezt a telefonkövetésnél szokta eljátszani :) Bemegyek vissza kidob, annyira nem zavar majd kijavítják.

(#11227) D4ni válasza #22743424 (#11226) üzenetére


D4ni
őstag

Jólvan ,engem sem zavar, csak hátha tud valaki rá valami trükköt :) Használtam korábban sok csúcs készüléket, és megkell hogy mondjam nagyon jó képet csinál ez a kis sz@r :) Az amoled valami meseszép, a jó üzemidő, és qi töltés már csak hab a tortán :)

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#11228) #22743424 válasza D4ni (#11227) üzenetére


#22743424
törölt tag

Nekem is tetszik SP után kb ugyan akkora a mérete nem esett nehezemre megszokni. Csak lestem, hogy milyen könnyű és mégis kétszer annyi üzemidőt ki lehet hozni belőle . :)

(#11229) hegti


hegti
aktív tag

Ez melyik alkalmazás? Mi a pontos neve?

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#11230) hegti válasza panses (#11013) üzenetére


hegti
aktív tag

Ez melyik alkalmazás?

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#11231) #65388800 válasza hegti (#11230) üzenetére


#65388800
törölt tag

A pontos neve: Akkumulátor

:D

(#11232) D4ni


D4ni
őstag

Este elkezdtem próbálgatni hosszabb záridővel fotózni, végül sikerült amit szerettem volna. A képen az egyik kilanyom,Lia neve található:

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#11233) miska17 válasza D4ni (#11232) üzenetére


miska17
tag

Ilyet lehet ...? :R

(#11234) D4ni válasza miska17 (#11233) üzenetére


D4ni
őstag

Huh, most mézem kb minden hozzászólásban van valami elírás, na nembaj, jó ez a lumia billentyűzet.. :) Alternatíva nem létezik ugye? Mondjuk valami swiftkey copy? Elég okos ez a lumia camera app, régebben volt 920-asom, de sajnos a reneteg hibája miatt eléggé utáltam, ki sem használtam ezen előnyeit

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#11235) erahurka válasza D4ni (#11234) üzenetére


erahurka
félisten

Nincs alternatív billentyűzet, a gyárinak meg sok hülyesége van. Az 'n' betűt szó közepén pl. hajlamos space-nek érzékelni :(((

(#11233) miska17: Lumia Camerában felrántod a záridőt maxra, az ISO-t meg leveszed minimumra. Sötét szobában valami kis lámpával rajzold ki amit akarsz. Amúgy alapvetően érdemes azzal indítani a fotózást, hogy az ISO-t leveszed minimumra, a többit meg lője be az automatika. Rosszabb fényviszonyok közt érdemes állványt használni vagy kitámasztani a telefont.

(#11236) zsoltyyy válasza erahurka (#11235) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Nekem általában pont fordítva van... Szóköz helyett n vagy b...

(#11237) kátú válasza zsoltyyy (#11236) üzenetére


kátú
őstag

nyugodjatok meg, ez van droidnál is

It still works!

(#11238) alexy92 válasza gabancs (#10811) üzenetére


alexy92
aktív tag

A virtuális gombokat hogyan lehet eltüntetni? :U

(#11239) nikilauda válasza alexy92 (#11238) üzenetére


nikilauda
senior tag

Beállítások/navigációs sáv

(#11240) alexy92 válasza nikilauda (#11239) üzenetére


alexy92
aktív tag

Köszi! :R

Amúgy ki honnan szerzett már gyári hátlapot?

(#11241) foxymaci


foxymaci
senior tag

Valaki nem tudja esetleg hogy a telekom mikor lesz hajlandó kiadni a frissítést? Vagy kb akkor amikor a többieknél már win10 lesz....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#11242) nikilauda


nikilauda
senior tag

Pár napja vettem második telefonnak egy 735-öt. (iphone mellé)
Az eddigi tapasztalataim vegyesek, de inkább pozitívak . Használtam már néhány windows telefont, így van összehasonlítási alapom.
A kijelző szerintem egy kicsit lehetne érzékenyebb. Meg lehet szokni, nem nagy kaland.
A wp-ből hiányzik számomra is néhány fontos funkció , de remélem a w10-zel majd pótolják. (például: üzemmódok)
Külsőre a telefon a nagy kedvenceimre hasonlít: L800,900,920.
Alliexpressről rendeltem hozzá Qi töltőt, hátlapot, üvegfóliát.
Az akksiról,kameráról nem tudok még nyilatkozni, de szerintem ezekkel sem lesz gond.

(#11243) Nimda válasza nikilauda (#11242) üzenetére


Nimda
addikt

Az iphonehoz képest milyennek találod?

(#11244) zsoltyyy válasza nikilauda (#11242) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Képernyő érzékenyebb? Már akkor is érzékel, ha hozzá se érek...

[ Szerkesztve ]

(#11245) nikilauda válasza Nimda (#11243) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ahhoz képest,hogy pont az egynegyedébe került(i6 64 Gb), nagyon rendben van. Viszont teljesen más kategória.
A 735 is megállja a helyét minden területen. Maximum kevesebb alkalmazás van rá és azok sem a legszebbek, legjobbak. Kíváncsian várom, hogy az alkalmazások minősége fog-e javulni az új rendszer bevezetése után.
Párom már ősz óta nyúz egy 630-at,ami egy alkalommal produkált egy újraindulást valamiért. Bár ezt az i6-om is eljátszotta már egyszer pár héttel ezelőtt.
Melleseg az ios-szel is voltak gondok mostanában. A legidegesítőbb a hívás bug volt.

Ami még jó dolog, hogy kevésbé kell félteni. Az i6-ot egyszer leejti az ember és tuti a sérülés a fémkereten, ha nincs tokban. (velem is megtörtént). Itt meg legfeljebb veszek egy másik hátlapot pár ezer forintért.

zsoltyyy: úgy értem, hogy például i6-on nincs mellényomás, számomra kellemesebb használni azt. De már kezdek hozzászokni, ez csak az első két napon volt feltűnő.

[ Szerkesztve ]

(#11246) zsoltyyy válasza nikilauda (#11245) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Ja, értem, az nem kizárt. :)

(#11247) Attici válasza westcoastog (#11218) üzenetére


Attici
őstag

Ezért rendeltem már előre hozzá Nillkin üveget. :K
Biztos ami biztos.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#11248) Sabre


Sabre
őstag

Másnak is egyre sz*rabbul működik a Waze?
Lassan bootol, ha tervezek fogja magát és kilép...van hogy nem lát gps-t... van hogy 3x kell a telefont újraindítani mire tudok vele tervezni és nem száll el... :Y

(#11249) Gabesz87 válasza Sabre (#11248) üzenetére


Gabesz87
addikt

Én is hasonló anomáliákat tapasztalak. Nem is nagyon használom. Nálam is kilép útvonal tervezésnél, vagy pedig gondolkodik egyfolytában, holott már rég megvan az útvonal, GPS jel, csak nem tűnik el a kérem várjon felirat. Ilyenkor vissza gomb, ki akarsz lépni kérdés, mégsem, és aztán jó....egy darabig. Jó lenne ha végre csinálnának hozzá frissítést, ami ezeket orvosolja. Vagy majd ha megjelenik a WP10, és fel lehet tenni a Droidos verziót, remélhetőleg működni fog rendesen.

(#11250) CharlieDrop válasza Nimda (#11243) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Én is azt mondom teljesen jó, nekem egy 5S mellett van, nincs miért szégyenkezzen a 735, lehetnének jobb szoftverek, meg méretben nekem kicsit nagy, de pöpec.
Akinek nincs pénze csúcs telóra ezzel simán ellehet :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.