Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) #65388800 válasza N€T0X|N (#12650) üzenetére


#65388800
törölt tag

Akkor szerintem vidd el szervizbe. Nálam teljesen jól szól 6-os hangerőn is.

(#12652) D4ni válasza #65388800 (#12651) üzenetére


D4ni
őstag

Biztos kivan száradva, mosd ki :D

Nálam a sajátom nagyon szépen szól.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12653) #65388800 válasza D4ni (#12652) üzenetére


#65388800
törölt tag

Wd40 :D

(#12654) MKLS


MKLS
aktív tag

Nekem egy hasonló tok csinált maradandó nyomot a kijelzőmön, méghozzá a "kihúzója" megkoptatta a kijelzőt kicsit, nem karc hanem egy szabályos formájú kopás.

(#12655) D4ni


D4ni
őstag

Tök raj a telefonon a Microsoft felirat

http://www.phonearena.com/reviews/Microsoft-Lumia-735-Review_id4031

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12656) fórum tag xy


fórum tag xy
csendes tag

Hello!

Normális az hogy a (facebook) messengert hazsnálva ,mobilnetes opcióval kb. fél nap alatt leeszi az aksim nagyját??? Alap helyzetben látszólag nem merül indokolatlanul gyorsan,viszont használtan vettem a telót, és nem tudni mennyi idős. (külsőre nagyon rendbe volt) nincs legatyázva.

(#12657) kutga válasza fórum tag xy (#12656) üzenetére


kutga
nagyúr

3G-n merül azért rendesen ha folyton nyomkodod. Messengerhez viszont a 2G is elegendő lehet, próbáld ki úgy milyen a merülés.

Let the Zone take me if I am.

(#12658) honeker


honeker
őstag

Miért van az hogy mobiszámnál nem tudok sms küldeni mert nem minden névnél ajálja fel ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#12659) Attici válasza daczkó (#12624) üzenetére


Attici
őstag

Ikejás késsel még kenyeret sem lehet vágni, nem hogy üveget! ;]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#12660) ViragL válasza honeker (#12658) üzenetére


ViragL
tag

Csak tipp, de lehet, hogy nem "mobil" a szám a névjegyben,és ezért nem ajánlja fel az SMS lehetőségét.

(#12661) honeker válasza ViragL (#12660) üzenetére


honeker
őstag

Talált sűjedt....rá jötem én is :K

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#12662) ViSAS válasza daczkó (#12630) üzenetére


ViSAS
senior tag

A sniccerrel, kulccsal, hasonló tárgyakkal történő karcolási tesztek parasztvakítások. Tökmindegy, hogy külön tartod-e a kulcsod vagy sem, a legnagyobb ellensége egy megjelenítőnek a porszemek. Azok tudják a legjobban megkarcolni.

[ Szerkesztve ]

(#12663) Attici


Attici
őstag

A SIM kártyára mentett SMS-eket hogy lehet előhívni?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#12664) sicc33


sicc33
aktív tag

Nálam is előjött az a probléma, hogy hiába volt beállítva nem csengett :(. Reménykedtem benne, hogy olyan készülékem lesz amit nem kell újraindítgatni, mint a robotos társait. Valószínű akkor jön elő a hiba, ha lenémítás után visszaállítja az ember a csengetést. Másnál is így jelentkezett a probléma.

Viszont le a kalappal az akkuidő miatt. majdnem 3 nap után kellett tölteni és nem csak az asztalon hentergett :D .

[ Szerkesztve ]

(#12665) gabancs


gabancs
addikt

Azért megdöbbentő, hogy nincs egy használható időjárás app az egész wp fronton. Szinte mindet kipróbáltam. Vagy nem is működik, vagy csak saccolja a hőmérsékletet, vagy nem megy a csempe, nem frissít.
Sokáig az Accuweather volt egy elfogadható kompromisszum, de azóta ez is besz@rt. Az "élő" csempe fixen 31 fokra van kiakadva. Hiába volt törlés, újratelepítés, volt gyári visszaállítás is, ennyit tud.

Ha valaki még is ismerne egy pontos, frissülős alkalmazást, az visítson. Az se gond, ha fizetős, csak lenne már egy használható.

(#12666) kutga válasza gabancs (#12665) üzenetére


kutga
nagyúr

Az alap Időjárással mi a baj? Mondjuk én egyiket sem használom, azzal sincs tapasztalatom.

Egy ideig ezt használtam.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#12667) Ispy válasza gabancs (#12665) üzenetére


Ispy
veterán

Én az Amazing Weather HD-t vettem meg valami 470 forintért, nekem bevált.

Engem inkább az zavar, hogy a gesture kezelése nem valami jó a készüléknek, felraktam valami MS bétát, de a dupla koppra nem mindig ébred fel, nekem hiányzik a heptikus visszajelzés, amikor felveszik a másik oldalon híváskor, a megfordításra elnémítás, ezek droidon jól mentek.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#12668) Ispy válasza Ispy (#12667) üzenetére


Ispy
veterán

Ja, egyébként 1,5 hónapja van meg és eddig imádom, még nem volt olyan dolog, ami miatt bosszankodtam volna és ez jó. Nekem még mind a mai napig egy telefonnál az üzemidő a legfontosabb (mert mindig elfelejtem feldugdosni töltöre) és ebbe jól szerepel, átlag 4-5 napot bír nekem, ha csak telefonként használom, ha nyomkodom, akkor "csak" 3 napig bírja.

Jut eszembe, zárolt képernyőnél a bal felső sarokban megjelent nekem 3 darab hullámos vonal, az mi a fenét jelent?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#12669) kárátékutyá válasza Ispy (#12668) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Levetted a hangot, csak rezeg a telefon.

(#12670) Joker88 válasza Ispy (#12668) üzenetére


Joker88
őstag

" Jut eszembe, zárolt képernyőnél a bal felső sarokban megjelent nekem 3 darab hullámos vonal, az mi a fenét jelent? "

rezgő mód..
kiiktatására nyomkodd a "hangerő fel" gombot többször..
a rezgő mód azt jelenti ha hívnak csak rezeg a telefon,nem ad hangjelzést..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#12671) gabancs válasza Ispy (#12667) üzenetére


gabancs
addikt

Az a baj, hogy ez is csak saccolgat. Jelen pillanatban 4 fokot téved. Ennyire én is megtudom saccolni, olyan 30 fok körül van. De erre adjak pénzt?
A magyar fejlesztésű Dark Weather-t használom, az meg lefele téved. Írtam a srácnak, de szerinte 2-3 fok eltérés nem gond. Neki. Ha nem gond, akkor nincs is szükség ilyen alkalmazásra, 2-3 fok eltéréssel bárki meg tudja mondani, hány fok van.

(#12672) hodostamas válasza gabancs (#12671) üzenetére


hodostamas
addikt

az Időkép appjánál nincs pontosabb, kivéve ha a MET.hu-s mérőállomás van ahol nézni akarod, mert akkor a külföldi appok is valamennyire jól adják vissza(kérdés mennyi időnként van frissítés). Minden máshova max saccolnak, szemben az időképpel ahol egy "pár" darabbal több szenzor van.

(#12673) gabancs válasza hodostamas (#12672) üzenetére


gabancs
addikt

Ez igaz, ezzel csak az a baj, hogy az idokep.hu, mindenhol működik, IOS, Android, csak a wp-n nem. Nem is fejlesztik.

(#12674) Ispy válasza kárátékutyá (#12669) üzenetére


Ispy
veterán

és (#12670) Joker88

Á, tényleg, köszi, észre se vettem. :R

(#12671) gabancs

Hát engem pont nem érdekel mit ír ki aktuálisan, ránézek a hőmérőre a lakásban, annál nem lesz egy app sem pontosabb. Ezeknél az appoknál csak az előrejelzés ami használható, az meg mindenhol kb. a jós kategória.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#12675) Attici


Attici
őstag

Valaki nem tudja, hogy a SIM kártyára mentett SMS-eket hogy lehetne megnézni? :))

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#12676) golya32


golya32
aktív tag

Ha esetleg valakit érdekel hamarosan lesz eladó dual 730 kb fél éves telefon, kisebb karccal a kijelzőn, ennek megfelelően olcsón, privátba kérnék árajánlatot.
Dobozos minden papír megvan és tartozék is, neonzöld hátlap.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#12677) Ispy válasza Attici (#12675) üzenetére


Ispy
veterán

Csak tipp:

próbálj meg bejelentkezni PC-n a MS fiókodba, ott kiírja a számokat, bár nem tudom a SIM-es számok is megjelennek-e.

Ja, hogy sms-t, bocs hirtelen telefonszámra gondoltam :B

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#12678) kutga válasza Attici (#12675) üzenetére


kutga
nagyúr

Egy régebbi telefonban. :D

Let the Zone take me if I am.

(#12679) Karcsi1001 válasza gabancs (#12673) üzenetére


Karcsi1001
tag

Nálam WP 735-ön működik, egész jól, pontosan. E-szerint nemcsak IOS-en, és Androidon.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#12680) Attici válasza kutga (#12678) üzenetére


Attici
őstag

Az meg is nyitja, de szeretném átköltöztetni az újba.
Mitől olyan komplikált, ha az összes buta telefon tudja? :F
Valami megoldás csak van.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#12681) domojko válasza Ispy (#12677) üzenetére


domojko
senior tag

És milyen menüpont alatt találom meg a névjegyeket?

(#12682) Ispy válasza Attici (#12680) üzenetére


Ispy
veterán

Mert ezek már okos telefonok, azok meg buták és az okosok nem beszélnek a butákkal :DDD

Egyébként az még a buta telefonok között is ritka volt, amelyik nem a készülékre mentette az sms-ket. Ha jól emlékszem nem is fért túl sok a sim-ekre, talán 20 darab.

Esetleg próbáld meg a butatelefonra átmásolni az sms-ket és onnan átmásolni pc-re, onnan az új telefonra. Vagy valami ilyesmi :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#12683) Attici válasza Ispy (#12682) üzenetére


Attici
őstag

Mindegyik a készülékre mentette kivéve az első generációsakat.
De a készülékről le lehetett menteni a SIM-re max 15-20db SMS-t.
Visszafele viszont már nem lehet másolni tudtommal azért kellett a mentett SMS mappába megnézni.

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#12684) gabancs válasza Karcsi1001 (#12679) üzenetére


gabancs
addikt

Persze, működik, csak használhatatlan. A térképek egy láthatalan pici méretben jelennek meg, ami ugyan nagyítható, na de....

(#12685) kutga válasza Attici (#12680) üzenetére


kutga
nagyúr

Szvsz WP nem tud ilyet. :O

Let the Zone take me if I am.

(#12686) Attici válasza kutga (#12685) üzenetére


Attici
őstag

Hurrá! :W
Pedig reménykedtem, hogy okostelefont vettem. :O

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#12687) panses válasza gabancs (#12671) üzenetére


panses
aktív tag

Azért azt ne várd el, hogy minden utcasarkon legyen egy meteorológiai állomás... :U Ha pl valaki Bp-i vagy környéki, akkor nagy valószínűséggel a Ferihegyi reptér állomásáról kapja az infót, de asszem talán van még kettő állomás északabbra.

Egyébként az accuweather nálam is beszart napok óta. Volt már ilyen még a 620-as telefonommal. Én is végigjátszottam amit Te, és nem lett jó. Majd egyszer csak megjavult. Szerintem valami szerver hiba...

Különben is!? Nem mindegy hány fokban döglünk meg a melegtől?! Minek azt még tudni is?! ;]

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#12688) alexy92


alexy92
aktív tag

Sziasztok!

Mai nap az arckönyvem úgy gondolta, hogy amikor megnyitom be is zárja magát.
Globális ez a probléma vagy csak én lettem megviccelve? :(((

(#12689) daczkó


daczkó
aktív tag

Csak ajánlani tudom ezt a tokot ettől az eladótól. Jól néz ki, nem fényes hanem matt, jó a fogása nem csúszik.

Előny: a gomboknál jobb oldalt ki van vágva a tok, így nem a tokot kell erőszakolnod, hanem követlenül a fizikai gombokat

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#12690) gabancs válasza panses (#12687) üzenetére


gabancs
addikt

Nos, a gond az, hogy ez az alkalmazás androidon tökéletesen működik. Tehát nem keresek lehetetlent.
A másik, meg, csak azért mert ennyire igénytelen appok vannak a wp-re, ne legyünk már mi is azok.
Az, hogy téged nem érdekel, és még másokat sem, nem menti fel ezt a platformot, hogy minimális igényesség uralkodjon el rajta. A legtöbb élőcsempe még csak nem is működik. Csak el kell olvasni a véleményeket.
Tudod az a baj, hogy lenne egy remek rendszer, és van hozzá egy silány appstore, amiben alig van alkalmazás, de ezek 80%-a trehány, odahányt szar.

(#12691) Croft-21 válasza Ispy (#12667) üzenetére


Croft-21
őstag

Ma reggel egy kellemetlen élményben lett volna részem, ha nem ébredtem volna fel magamtól. Be volt állítva az ébresztő, mind mindig. Jelzett is, csak éppen hang nem volt. Nincs némára állitva, még mielőtt jönne a kérdés... Most először fordult elő ilyen. Hát már az ébresztőben sem lehet megbízni? :/

Amikor pl smst irok, szokott lenni hangja a pötyögésnek, ez se mindig van.

[ Szerkesztve ]

(#12692) kutga válasza Croft-21 (#12691) üzenetére


kutga
nagyúr

Kb. mindenkinél előjött már az ébresztés hiba. Megoldás rendszerint az újraindítás. Én egy hónapja használok 730-at 8.1-gyel, nálam még nem jött elő.

Let the Zone take me if I am.

(#12693) Misser válasza Croft-21 (#12691) üzenetére


Misser
tag

Én már egy éve használom a 735-ömet, de ez a nemulasi probléma eddig elkerült. Viszont barátnőm 1 hónapos 635-öse elkezdte csinalni. Attol tartok elobb utóbb nekem is előjön.

Az alkalmazásokkal es az élő csempekkel én sem vagyok maradéktalanul megelégedve.

(#12694) kutga válasza Croft-21 (#12691) üzenetére


kutga
nagyúr

Próbáld kirakni a Riasztás csempét a kezdőképernyőre, közepes méretben, jelzi ha be van kapcsolva, lefekvés előtt úgy is rápillantasz ha esetleg kikapcsolna.

Illetve, ha egyszer is előfordult ilyen, próbálj beállítani egy másik ébresztést 1 perccel előbb vagy később. Sokat olvastam erről külföldi fórumokon, van akinek ez válik be, van akinek az, de elég sok telefon érintett.

Let the Zone take me if I am.

(#12695) zombinyul válasza kutga (#12694) üzenetére


zombinyul
addikt

Semmi nem valik be. Hiaba allitasz be tobb ebresztest, rendszerszinten mennek el a hangok, lesz tobb nema ebresztesed. :D Volt neki allitva ebreszto, nem ott volt a hiba.
Sajnos nalam is elofordult vagy 10x a nemulas, pont mindig szerencsem volt, es elobb kijott a problema mint ebresztenie kellett volna. Pont az ilyen hulye, kikerulhetetlen hibai miatt ment a szekrenybe, pedig imadtam...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12696) kutga válasza zombinyul (#12695) üzenetére


kutga
nagyúr

Most próbaképp én is kitettem az élőcsempét főképernyőre. Elsőre csak annyit írt felül, hogy 'Bekapcsolva', alul meg annyit hogy 'Riasztások'. Belépve az alkalmazásba, ki-be kapcsolva az ébresztést most kiírja alul az időpontot, kíváncsi vagyok ébreszt-e reggel. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#12697) Attici válasza zombinyul (#12695) üzenetére


Attici
őstag

Engem az asszony ébreszt, és azt lehetetlen lenémítani! :DDD
Ezért én még használom a telefont. :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#12698) zombinyul válasza Attici (#12697) üzenetére


zombinyul
addikt

Nalunk 4-kor Asszony meg pihen, sokaig babazik este, aludjon csak (mondjuk ha en nem keltem elkoszonni, meg hogy osszekeszitse a kajam, megbantodik :) ).
Viszont nekem letszugseglet hogy mindig minden teren megbizhassak a telefonomba. A G4 halistennek nagyon bevalt, pedig meg egy rootot se kapott. Tokeletesen gyari a cucc, megis megbizhato (raadasul mint kiderult, tolti a Nokias vezetek nelkuli tolto, ugyhogy most kulon nagy az orom :D ).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12699) Sungoo válasza kutga (#12692) üzenetére


Sungoo
addikt

Nem csak ébresztési hiba, MINDEN hang elmegy. Alapvetően stabil, és élvezhető telefon, de ez miatt fogom falhoz szabni, nem görcsölök vele tovább.

(#12700) kutga válasza Sungoo (#12699) üzenetére


kutga
nagyúr

Vagy úgy, azt hittem csak az ébresztőt érinti. :( Nálam eddig problémamentes, igaz nekem 730 van.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.