Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#343) Francia91 válasza T. I. (#342) üzenetére


Francia91
veterán

Hogy tudnék ezen átlendülni? Mert amíg ezt képtelen feltelepíteni, addig csak egy ördögi körben vagyok, innen nincs tovább.... :U
Az is biztos, hogy ezen telefonnal fogom megszakítani a hithű Nokiás vonalamat, a kezdetektől fogva Nokiás vagyok (2006-tól, az első telefonomtól), egyiknek sem volt ilyen elb*szott frissítésrendszere, hogy konkrétan fel sem tudja telepíteni, cserébe minden próbálkozásnál telefonradír... Ráadásul tavaly meg pont egy külföldi motorostúra közepén lett tégla a telefon, szintén egy frissítés során. Csak ott még ennyi lehetőségem sem volt, hanem a képernyőn ott volt az "Android One" felirat, és onnan nemtudott továbblépni... Szerviz volt a vége, mikor 6 nap múlva hazaértem....

Szidhatják a Windows Mobile-t, de nekem a mai napig mindkettő atomstabil (Lumia 1020 és Lumia 950, a mai napig megvannak, hibátlan állapotban, fotózásra), sosem volt velük semmi gond szoftveresen, minden frissítés lement rendben, nem voltak random fagyások (ez a 7.1-es néha újraindulgat, ha olyan kedve van....) :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.