Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #38075904 válasza giroud199 (#50) üzenetére


#38075904
törölt tag

Igen, de előtte sem volt rózsás a helyzet.Illetve a dolog lényegén nem változtat.

(#52) Bass válasza #38075904 (#48) üzenetére


Bass
addikt

Ezért nem értem az írásod,kb régen rohadós volt a fiat,a köztudatba benne van de mára már nem az és a magyar ember nehezen tudja elfogadni ezeket az új dolgokat,ha 100 éve sz.r volt akkor még most is az. Annak ellenére h gőze sincs és nem is használja,nekem pl a renaultal semmi bajom pedig több van a családba de többen magyarázzak h ezért meg azért sz.r pedig sose volt nekik 😁
Hávisszatérve,nekem volt 3210-3310-s nokiám ami a nagybistenítés ellenére hulladék volt,később bevállaltam egy symbianos 5230 hátha de ratyi volt,főleg a rendszere. De mist bevállaltam ismét(mivel igazából már nem is az a nokia ) egy 7 plust és kellemesen csalódtam mind minőségbe mind rendszerbe nagyon jó készülék. De olyanról ami nem volt nem szoktam véleményt írni/mondani.

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#53) fzoli19


fzoli19
csendes tag

Jelentem a telefon közel egy órája a kezeim közt van, és jó hír, az első dolga volt (~1.4GB és 30 perc árán) Pie-ra frissülni :) Borzasztóan szép élőben. Egyébként lehet, hogy itthon nem feltétlen lesz nagy sikere az erősebb / jobb árú, korábban írt konkurensek miatt, de azok pl. US-ben jól tudom, hogy hivatalosan nem kaphatók?

(#54) janeszgol válasza #38075904 (#43) üzenetére


janeszgol
félisten

Két idézet tőled:

"Nekem csak ismerősi körömben volt"
"Én spec egy nokiát sem ismerek amire aztmondanám jó lett volna..."

Lehet használni kellett volna / kellene őket. Mind a Wines Lumiákat és mind a droidos Nokiákat. Akkor nem írtál volna 5-6 HSZ-nyi marhaságot. Amiben igazad van, az a butatelefonos ág. Na az nem minőségi, viszont fogy.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#55) helixP válasza fzoli19 (#53) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, a Xiaomi jövőre tervezi, hogy hivatalosan is belép a US piacra.

(#56) tboy35


tboy35
újonc

Valakinek van valami tippje a következő problémára?
A nokia 8 kapott egy kis vizet és a fél képernyő eltűnt.
Szeretném lementeni a telefonszámokat.
Sokféle programmal próbálkoztam, google szinkron stb.
De nem menti az összes számot csak kb. egyharmadát.

(#57) nordo válasza DamianB (#37) üzenetére


nordo
tag

Nem, de nem is én választottam hanem a gyerek.

(#58) janeszgol válasza tboy35 (#56) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha csak a telszámok kellenek, akkor mentsd simre. De a Google fiókodban is ott kell lennie mindnek.
Nem tudom mikor kapott vizet és mennyi idő telt el, de egy kis száradás után visszajöhet a teljes kép. Persze megjavulni nem fog az eszköz és alaplap halállal fog végződni a dolog.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#59) tboy35 válasza janeszgol (#58) üzenetére


tboy35
újonc

Pont ez a baj, hogy nem menti az összeset.
Már teljesen kiszáradt, kb. 2 hónapja kapott vizet.

(#60) Solten


Solten
addikt

Egy jo keszuleket elcseszni egy idetlen arazassal... Ugy tunik a HMD is eltokelt hogy sirba kuldje ezt a markanevet.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#61) dingdongkng válasza #38075904 (#48) üzenetére


dingdongkng
tag

Láttam már mobiltelefont, de eddig a Lumia640-em volt az egyetlen olyan okostelefonom, amit kéthetente nem akartam felgyújtani mint egy vödör avart.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#62) tkiceg


tkiceg
csendes tag

Valakinek van infoja arról hogy a nokia 7.1 plus (x7) várható e europába és mikor?

(#63) fzoli19 válasza tkiceg (#62) üzenetére


fzoli19
csendes tag

https://mobilarena.hu/hir/minden_kiderult_a_nokia_8_1-rol.html?stext=nokia%208.1

(#64) csongi


csongi
veterán

Ugy erzem, ez a szoftver optimalizacio nekik sem megy igazan.
Erre tobb figyelmet kell fektetni. Igen gyaszos.

(#65) fzoli19 válasza csongi (#64) üzenetére


fzoli19
csendes tag

Semmi gond nincs a szoftverrel, gyors, folyamatos.

(#66) csongi válasza fzoli19 (#65) üzenetére


csongi
veterán

A teszt alatt mégsem volt valami fényes.

(#67) Perdedor


Perdedor
tag

Én egy Lumia 930-ast szeretnék látni, androidos kiadásban, erősebb akksival, aktuális hardverrel, Sailfish OS opcióval és meggyőznének. :P

[ Szerkesztve ]

I am not a conspiracy theorist. I am a bullshit analizer.

(#68) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Akinek van ilyen telefonja kérdezném, hogy a hívásvárakoztatás működik-e. Nálam, ugyan be van állítva, mégis csak egy sms jön nem fogadott hívásról. Nem csipog, nem jelez.
A 2. hívó felet kisípolja, hagyjon hangposta üzenetet.
Ez így nem oké.
Köszönöm

(#69) Gery1987 válasza _Moriarty_ (#68) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Nem ilyen telefonom van (Motorola Moto G5), de ez szolgáltatói többletszolgáltatás. A telefon csak akkor használja ki ha be van ott is kapcsolva a számodhoz.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#70) _Moriarty_ válasza Gery1987 (#69) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Eddig is működött, legutóbb xiaomin. Gondolod, hogy pusztán telefoncsere okán változott volna bármi szolgáltatói oldalon?

(#71) fonixmadar01


fonixmadar01
csendes tag

Azóta már megjelent Európában is 4GB rammal/64Gb háttértárral, 100 ezer körüli áron.

(#72) ldave válasza fzoli19 (#53) üzenetére


ldave
félisten

Nálam is frissül, kibontás, első bekapcsolás után, de már több mint 45 percre megy. Kezdek aggódni.

A Slime draws near! Command?

(#73) fzoli19 válasza ldave (#72) üzenetére


fzoli19
csendes tag

Nekem is borzasztóan sokáig csinálta, főleg a letöltés volt egy örökkévalóság. De nem volt utána több csomag, csak ez az egy, ha ebből újraindul, Pie lesz.

(#74) ldave válasza fzoli19 (#73) üzenetére


ldave
félisten

Újraindítás után végigment már gond nélkül, elsőre valami beakadhatott. Még nem költöztem át a régi telefonomról, szóval egyelőre még sokat nem próbálgattam.

A Slime draws near! Command?

(#75) MrOomen


MrOomen
tag

Ha valaki normális tesztet akar, amiben tényleg megnéznek mindent, és foglalkoznak vele, előítélet nélkül, akkor ne itt olvasson. Immel-ámmal nézik csak meg ezeket a telókat, nem tesztelnek normálisan, kihagynak, elírnak dolgokat, pontatlan, nem pártatlan, szarnak rá.
A kamerát nem tesztelik normálisan, kihagynak leírásból is különböző funkciókat.
Ahonnan kapják az ajicsomagokat, plusz pénzecskéket, ott nagyobb figyelmet kapnak a készülékek, gyártók, ezzel együtt mátyásonként kapják a kis plusz pontokat, és a pártatlan írást csak imitálják.
Több márka képviselő által megerősítve. Ez így megy. A szar, lehúzós cikkekben mindig nagyobb a szenzáció.

A készülék meg nagyon jó, elég minőségi, de ez a 3/32 ezen az áron nem elég. 90-100-ért még rendben lenne.
120-ért várná az ember a 4/64-et, hiába lehet a One-nál hozzáformázni az SD-kártyát a belső tárolóhoz.
De hát ha a Médiában most 100ezerért viheted a 7plust akciósan, csak adhat reménykedésre okot, hogy a 7.1 is kap egy normálisabb árazást.

Aki meg nem tudná a 7.1 nem a 7 Plus utóda, hanem a nálunk meg nem jelent 7-es modellé.

(#76) ldave válasza MrOomen (#75) üzenetére


ldave
félisten

Amazonról rendelve 80 ezer Ft volt nekem a telefon (+szállítás, de mást is rendeltem). Ezen az áron szerintem jó vétel volt, de még szoknom kell, sosem volt 4.6'-nál nagyobb kijelzős telefonom.

A Slime draws near! Command?

(#77) Francia91


Francia91
veterán

Infra nincs benne, a specifikációban el van írva

Amúgy szerdán vettem egy ilyen telefont a szolgáltatómtól, egy Lumia 950-es után (a Lumia 950 persze marad, mert ez a 7.1-es kamerában nem tud labdába rúgni mellette). Nekem nincs bajom a 3 GB RAM-mal, dolgozik olyan könnyedén a telefon, mint a Lumia 950-esem (amiben SnapDragon 808 és 3 GB RAM van)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#78) fzboxx válasza ldave (#76) üzenetére


fzboxx
senior tag

Szia! Az Amazon-os black friday akció volt? Most 370eur a 4/64.
Köszi.

(#79) ldave válasza fzboxx (#78) üzenetére


ldave
félisten

Igen, akkor akciós volt. Most 280 euró az a típus, amit rendeltem.

A Slime draws near! Command?

(#80) Coyote85


Coyote85
csendes tag

A napokban sikerült egyet vennem eléggé kedvező áron.
Nekem nagyon tetszik! :))

(#81) Francia91 válasza Coyote85 (#80) üzenetére


Francia91
veterán

Én egy hete vettem meg. A kamera nem lenne rossz, de a gyári szoftver nem sokat hoz ki belőle. Korábbról megvan vásárolva a ProShot, azzal lehet DNG-ben menteni, úgy már jobb. Valamint a GCam-ot rátettem, a HDR+ mód sokat dob a kamerán
A többi részével én is elégedett vagyok, eddig jó

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#82) fzboxx válasza ldave (#79) üzenetére


fzboxx
senior tag

Igaz, de ez csak a 3/32gb verzió.
Azért köszönöm.

(#83) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok ma frissült a nokia 7.1 telefonom a 9 es androidra, megjelent egy google kereső sáv, és egy időjárás stb sáv a kijelzőmön ezeket szeretném eltüntetni, hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#84) T-János válasza dunc (#83) üzenetére


T-János
csendes tag

Szia!

Nova Launcher-t felteszed, én is azt használom.

[link]

(#85) dunc válasza T-János (#84) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi.

Többiek ha kameràn full homokba vagy akkor màsnak is zajos a kép?
Jól gondolom, hogy a digitális zoom az oka?

(#86) helixP válasza dunc (#85) üzenetére


helixP
nagyúr

Alap, hogy digitális zoomot nem használunk, felesleges. Után is tudsz vágni, vagy belezoomolni. :)

(#87) sunnyside


sunnyside
csendes tag

Sziasztok, azt lehet tudni, hogy a Telekomnál a 3 vagy 4 gigás verzió van?

(#88) Francia91 válasza sunnyside (#87) üzenetére


Francia91
veterán

Én a Telekomnál vettem, 3 Gb-os verzió

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#89) sunnyside


sunnyside
csendes tag

Köszönöm az infót, jobb lett volna a nagyobb verzió!

(#90) dunc


dunc
nagyúr

Van a nokiának pc re olyan alkalmazása ahol hozzáférek a telefon üzenetekhez stb? (mint a huaweinél pc suite)

(#91) T-János válasza dunc (#90) üzenetére


T-János
csendes tag

MyPhoneExplorer

[link]

(#92) dunc válasza T-János (#91) üzenetére


dunc
nagyúr

1000 köszönet érte. :R

(#93) dunc


dunc
nagyúr

Az Earth nálatok se működik valami jól? (wifivel nem az igazi)

[ Szerkesztve ]

(#94) Thom!


Thom!
veterán

Jó kis teló lenne a következő paraméterekkel:
SD 660 SoC!!! kár 636 SoC-ért
4GB RAM
64GB tárhely

70-80ezerFt-ért, de így nagy kapufa :W

A Nokia 8.1 pedig 100-110eFt többet nem ér...kb 150K lesz az ára.
-sajnos 7.1 mérete se kicsi sőt, de a 8.1 nekem már messze meghaladja az ideális telefon méretet.

(#95) dunc


dunc
nagyúr

Srácok pie alatt eltűnt az alkalmazásváltó gomb, és nem találom, hogy tudom visszaállítani. (eddig sikerült, de most valahogy nem találom)

(#96) unyadavid válasza dunc (#95) üzenetére


unyadavid
senior tag

System/Gestures/Swipe up on home button

Vagy ennek a magyar megfelelője :)

(#97) dunc válasza unyadavid (#96) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi, azt nem tudod véletlenül, hogy hol lehet állítani az ismétlődő értesítést? (volt valahol egy beállítás, hogy 2 percenként újra értesít ha nem nézek meg pl egy mailt.)

(#98) unyadavid válasza dunc (#97) üzenetére


unyadavid
senior tag

Ez jó kérdés, az elején találkoztam vele, de most nem találom sehol.

(#99) dunc válasza unyadavid (#98) üzenetére


dunc
nagyúr

Eltűnt.

(#100) ldave


ldave
félisten

Miután elkezdtem használni kb egy hete a telefont, beállítottam az Ok Google asszisztenst és működött is, olyan parancsokkal, hogy "timer for 20 minutes', "play some music" stb. Azonban tegnap este már nem sikerült előhoznom az asszisztenst, és keresgélés után azt találtam, hogy itt lehetne ezt be- és ki kapcsolni:

Valamiért szürke lett ez a menüpont. Mi lehet a gond? Eddig működött.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.