Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24851) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Üdv mindenkinek!

A mai naptól kezdve visszatértem ehhez a típushoz, mint másodtelefon, olyan kérdésem lenne, hogy érdemes a legfrissebb szoftverre frissíteni a telefont? V52.0.007-es van rajta. Igazából nekem csak az akkuidő szémít, ha kicsit lassabb, vagy akadósabb, az mindegy, úgyis csak telefonálásra, GPS-re és hotspotra van használva.

(#24852) rtcwfan válasza Yiggdrasil (#24851) üzenetére


rtcwfan
tag

Csak abból a szempontból jobb hogy gyorsabb lesz a proci kb. 100 mhz-el, meg azt hiszem a gps. + támogatást is kapsz. :)

I'll make him an offer he can't refuse.//C3 Audi 100 2.3E Avant Automatic 1990// Return To Castle Wolfenstein *BEST*///

(#24853) tbalint3 válasza jimmy399 (#24842) üzenetére


tbalint3
tag

Végül is nekiálltam, és sikerült frissíteni. Mostmár a legutolsó gyári Nokiás szoftver van rajta.

(#24854) jimmy399 válasza tbalint3 (#24853) üzenetére


jimmy399
senior tag

Grat :) Örülök, hogy nem lett téglásítva.

--- N/A ---

(#24855) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Gyári, originál autós tartó érdekel valakit egy röpke ezresért? :F :U

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#24856) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nahát, a haverom szerelmes volt ebbe a telefonba. Vagyis még mindig az, mivel azóta is megvan neki.

(#24857) - = Zk = - válasza Lomha 8V (#24856) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én sem utálom <3

még azt se tudom, mire cseréljem nokia vonalon :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24858) pimmi


pimmi
senior tag

Sziasztok, legújabb szoft, stb. internet rádió mindig azt írja csatlakozás ez oké, (wifivan otthon internet simán megy )de aztán a művelet nem hajtható végre egyszer kétszer már használtam de egy ideje ezt dobja szerintetek? bárhol csatlakozok ez van, nem csak otthon, pl. állomások nyelv alapján akkor is a művelet nem hajtható végre
köszi

(#24859) TommyX_ válasza pimmi (#24858) üzenetére


TommyX_
őstag

Sajna a Nokia internet radio szoláltatás megszűnt, csak az elmentett és esetleg hozzáadott állomások működnek már. :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#24860) jimmy399 válasza TommyX_ (#24859) üzenetére


jimmy399
senior tag

Indul a totális leépítés...

--- N/A ---

(#24861) gatto_ válasza jimmy399 (#24860) üzenetére


gatto_
senior tag

Azért lehet még találni az összes nokia által leállított szolgáltatásra alternatívát, csak keresni kell.

(#24862) pimmi


pimmi
senior tag

Nincs valakinek eladó fóliája erre a telóra? olcsó kellene, ugyis elb...om, vagy cseréllem, köszi.

(#24863) pimmi


pimmi
senior tag

Helló, egyszer már megtaláltam, de most nem megy, a menük közt a váltást hol lehet állitani hogy animált legyen? köszi

(#24864) TommyX_ válasza pimmi (#24863) üzenetére


TommyX_
őstag

Beállítások -> Témák -> Általános -> opciók -> témahatások

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#24865) - = Zk = - válasza jimmy399 (#24860) üzenetére


- = Zk = -
félisten

..és én még ki sem néztem az utódját :W
már az X6 sem alternatíva... marad a lumia b+ :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24866) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Üdv!

Lenne egy kérdésem,vettem 2 ezer ft-ért 2db működőképes Nokia 5800-ám,de az egyiknek csak kijelzőnek az érintkezőjével van a baja,másik meg egy állítólag talált/lopott telo,de független a másik t-mobilos,azt mondja a haverom,hogy biztonság érdekképen kijelzőt szereljem át a t-mobilos készülékbe,szerintetek úgy tegyem vagy hagyjam a francba,vagy nem mérik be a telefont,megoldás van erre?
Külföldi kártya volt benne angol nyelven,de magyarra tettem.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#24867) FoLey-v válasza FoLey-v (#24866) üzenetére


FoLey-v
addikt

Inkább talált telefon egy vonaton talált rá,a másik haveromé volt.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#24868) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném a teló legfrissebb, magyar nyelvű szoftverét (ROMját) feltenni a telóra. Én anno tettem rá egy főzött nem is tudom milyen ROMot, de az full angol nyelvű. Minden fontos adat le van mentve róla, szóval bármilyen módszer jó, a lényeg, h magyar nyelvű legyen a teló és stabil Symbian verzió.
A segítségetek előre is köszönöm!

Üdv:
Funthomi

YOLOska

(#24869) jimmy399 válasza Funthomi (#24868) üzenetére


jimmy399
senior tag

Ezer meg két éve csináltam ilyet. Emlékszem, amikor megvettem, akkor frissítettem a ROM-ot rajta az OVI PC SUITE-tal, de full angol lett a teló. Ekkora google meg minden, átírtam a product code-ot a megfelelőre, azaz magyarországra, aztán frissítettem megint a ROM-ot és magyar lett. Azt, hogy főzött rommal fel fogja-e ismerni a OPS, az egy jó kérdés... Nekem megvan olyan ő 6 éve a teló, mindíg is a gyári ROM volt rajta.

--- N/A ---

(#24870) Funthomi válasza jimmy399 (#24869) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Köszi szépen, azóta már meg lett oldva a dolog :D

YOLOska

(#24871) jimmy399 válasza Funthomi (#24870) üzenetére


jimmy399
senior tag

Remek :)

--- N/A ---

(#24873) jacis


jacis
nagyúr

Kihalt a topik :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#24874) jimmy399 válasza jacis (#24873) üzenetére


jimmy399
senior tag

ki-ki... lassan ez a telefon is...

[ Szerkesztve ]

--- N/A ---

(#24875) pimmi


pimmi
senior tag

Hali, az indítási hangot hogy lehet némítani?

(#24876) TommyX_ válasza pimmi (#24875) üzenetére


TommyX_
őstag

Menü->beállítások->személyes->üzemmódok->általad használt üzemmód neve->figyelmeztető hangok->ki

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#24877) pimmi válasza TommyX_ (#24876) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi, és ez mit kapcsol még ki, milyen hangokat?
már megtaláltam ezt is, köszi

[ Szerkesztve ]

(#24878) akyyy


akyyy
senior tag

hogy tudok avit, m4, et, mkv-t, stb lejátszani? :DDD

csak ezt a telefont tudom jó öreg pros fehér kábellel hagyományos tv-re dugni, és lejátszani rajta ezt-azt :D

(#24879) TommyX_ válasza akyyy (#24878) üzenetére


TommyX_
őstag

Smartmovie, vagy a coreplayerrel próbáld meg.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#24880) jimmy399


jimmy399
senior tag

5 év után letört a micro sd slot takaró bütyke... :O De legalább vissza lehet tenni és nem esik ki...

[ Szerkesztve ]

--- N/A ---

(#24881) Nauri válasza VD (#1) üzenetére


Nauri
csendes tag

Kiváló telefon még ma is, csak nincs hozzá alkalmazható gps progi,nekem hibát ír, akármit akaroktelepíteni, Hibás tanustvány... pedig ki van kapcsolva a beolvasása, de még sem...

Igo, Sygicet próbáltam rá, mivel menne ? mert ez még 2013ba működött, csak félre lett téve. Help Kedves tagok! Mit tegyek rá?Alap progi, vmi friss vki? :(

(#24882) ChRiS_RS válasza Nauri (#24881) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Engedd meg, hogy idézzek egy másik topic-ból:
Nokia World Hungary:

" Hosszú idő eltelte után nagy térképfrissítő csomag érkezett Nokia Térképekre Symbian-en (bele értve a Symbian S60v3, S60v5, S^3, Anna és Belle kiadásokat) és MeeGo-n.
Keresésnél elfordulhat, hogy többször kell próbálkozni.
Javasolt a Nokia Suite használata a térképadatok gyorsabb letöltéséhez. "

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#24883) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok, azt hogy tudom megcsinálni hogy készitek egy képet és küldés facbookra, mert csak becsatolni enged a facen vagyok, kiválasztok egy fotót, rányomok hogy feltöltés, ő mag hogy új szolgáltatás keresése itt nem lehetne valahogy a facet megadni?
a másik ha facre megyek állandoan kérdezget hogy a webhely nem megbizhato tanusitványt küld, stbbb ezt hogy lehetne kiiktatni, meg a tanusitvány hozzáférés üzenetet?
ja és általában ha könyvjelzőböl megyek a facre azt irja nem lehet kapcsolodni, googlen keresztül meg igen, köszi

[ Szerkesztve ]

(#24884) pimmi


pimmi
senior tag

Symbian-os telefonra hol talállok normális Facebook alkalmazást? A nokiaprogramok.hu-n már néztem. Egyszerü letisztult kellene, semmi extra, fényképeket lehessen vele fltölten, ha lehet magyar legyen. A telo 5800.

(#24885) jimmy399 válasza pimmi (#24884) üzenetére


jimmy399
senior tag

m.facebook.com :)) Más alternatíva nincsen. Én így használom opera minivel.

--- N/A ---

(#24886) pimmi válasza jimmy399 (#24885) üzenetére


pimmi
senior tag

és az opera mini jobb mint a gyári böngésző,
mert azzal megy most nekem is, köszi,
ez mi? get rihanna, ez kell, miért van ez fent, és mi ez? köszi

[ Szerkesztve ]

(#24887) pimmi


pimmi
senior tag

kb 5 éve nem csináltam csak sw frissitést, kellene reset vagy gyári visszaállítást csinálni? a memoria szabadnál 24 -et ír pedig szinte üres a teló, hogy kellene ezt mi a menete? leírná valaki, ugy kéne hogy a teloszámok és a képek, stb ne vesszen el, persze a képek memkarin vannak, és a navi térkép is, a navi megy ilyen után, vagy azt is ujra kelll tenni? köszi

(#24888) TommyX_ válasza pimmi (#24886) üzenetére


TommyX_
őstag

Az opera mini véleményen szerint gyorsabb, mint a gyári böngésző és kevesebb adatforgalmat generál, mivel "tömöríti"az oldalakat.

Get Rihanna:
Ha szeretted a zenéjét, ennek az alkalmazásnak a segítségével tudtál akkoriban kapni különböző tartalmak róla. (zene, videó.)

Telefonszám és sms mentés:
Nokia Suite segítségével.

Képek/videókat pedig másold fel a gépre.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#24889) pimmi válasza TommyX_ (#24888) üzenetére


pimmi
senior tag

ok köszi, és hard reset vagy visszaállítás inkább? ha reset azt hogy kell? és a progikat gondolom újra kell tenni egy ilyen után, navi, stb?

(#24890) TommyX_ válasza pimmi (#24889) üzenetére


TommyX_
őstag

Akkor leírom, én hogy csinálnám:
-Névjegyek + smsek mentése Nokia sutie segítségével.
-Képek/videók kimásolása számítógépre.
-Ezután memóriakártya megformázása telefonnal, majd kiveszed a gyári beállítások visszaállítása előtt.
A visszaállítást meg tudod tenni a *#7370# kód segítségével, de ha hard resetet akarsz, akkor "kikapcsolt állapotban: zöld, piros, kamera és bekapcsoló gomb megnyomása egyszerre addig, amíg ki nem írja, hogy "Írja be a pin kódot" ! "

Igen minden programot + egyéni beállítást újra be kell majd állítanod!

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#24891) pimmi válasza TommyX_ (#24890) üzenetére


pimmi
senior tag

ok, és a hr vagy a visszaállitás jobb szerinted? a másik nekem nem ajánlja fel a memkarinál a formázást, a file kezelőben nincs ilyen a memkari opciók alatt

(#24892) TommyX_ válasza pimmi (#24891) üzenetére


TommyX_
őstag

Elméletileg elég a *#7370# is, vagy a Nokia Sutie-on keresztüli szoftver újratelepítés.

Memóriakártya formázás:
Elvileg itt kéne lenni, fájlkezelő->memóriakártya->opciók->Mem.kártya-opciók->formázás

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#24893) pimmi válasza TommyX_ (#24892) üzenetére


pimmi
senior tag

ott nincs ilyen

(#24894) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok, hogy lehet térképet eltávolítani? köszi

(#24895) garga01


garga01
őstag

Sziasztok!

Most vettem egy ilyen telefont magamnak vaterán, frissítettem a szoftvert a legfrissebbre. Viszont van egy apró hibája a telefonnak, a hálózati célok között elmntettem a mobilinternetet és 2db wifi hálózatot az internet célra, és nem tudok több wifi hálózatot menteni. Úgy tudtam egy másikat elmenteni hogy a meglévőből kitöröltem. Mikor menteném, kéri a jelszót, beírom majd semmi se történik, hibaüzenetet se kapok csak nem jelenek meg a hálózat, mintha 3-nál többet nem engedne menteni. Ez valami szoftveres bug, vagy lehet vele mit kezdeni? Ki-bekapcs megvolt, de az nem segített.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#24896) jimmy399 válasza garga01 (#24895) üzenetére


jimmy399
senior tag

Fura, nekem megvan ez a teló 5 éve már, és igazából nekem a wifi hálózatból is elment akármennyit, nincs limit... Ja legutolsó gyári szoftverrel.

[ Szerkesztve ]

--- N/A ---

(#24897) garga01 válasza jimmy399 (#24896) üzenetére


garga01
őstag

Lehet egy hard reset megoldotta volna a gondot, de nézelődtem és találtam egy pro edition remake-t azt feltettem azzal nincs gond, meg kicsit gyorsabb is.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#24898) jimmy399 válasza garga01 (#24897) üzenetére


jimmy399
senior tag

Ok :) Akkor siker van :) Nekem néha a gyári szofttal a zenelejátszóban duplán jelennek meg a számok, idegesítő kissé, főleg hogy már vagy 30 duplázást töröltem és még van benne...

--- N/A ---

(#24899) erik365


erik365
aktív tag

Érdemes még ilyen telefont venni?
2. telefon lenne, néha gps, telefonálás.
Esetleg felmerült még az E6,és az E52.
Melyik lenne jobb választás?
Mindegy, hogy érintős e vagy sem.
Csak a Gps és a telefonálás megfelelően működjön.

1.4 T-jet M32

(#24900) garga01


garga01
őstag

Sziasztok!

Akinek mevan még ez a rom, át tunád nekem küldeni?
C6_V42_Belle_Edition_for_5800_by_Zoz780_v1.11
Sajnos ahol fent volt, a link már nem él. Illetve ezt a rom-ot fel tudom tenni az 5800 Pro Edition Remake-re? (ez 40-es sw-re épül)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.