Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) mephi666


mephi666
nagyúr

hát mi vastelepen vagyunk és szerencsére a vevők általában tudják, hogy pontosan mit is akarnak... :) 1-2 hülye jelenet volt csak 2.5év alatt... 3 munkatárs 1-2évig járt ilyen cég által finanszírozott angol tanfolyamra és egyszer zárás előtt 2perccel beesett valami angol fickó, aki persze hozzám jött oda azonnal és elkezdett magyarázni... 4évig tanultam angolt... '97-2001-ig... eltelt azóta már bő 8év... többiek csak bámultak, de egy büdös szót nem szóltak... nézek rájuk, hogy nyögjenek már valamit, de semmi... fickó magyaráz (persze pluszban még valami jó erős akcentussal), én meg próbáljam kitalálni, mit akar... volt nála valami újság, amiben mutogatott valami istenverte szerkezetet, ami gőzöm nincs, hogy mi volt, de ránézésre rézből készült... ezután sikerült vele megértetnem pár perc alatt, hogy "only steel-t árulunk..." és ment isten hírével :)

de voltam baumaxxban is pár hónapot árufeltöltőként... itt is voltak érdekes helyzetek... de főleg hülye/értetlen/bunkó vevők... pl festékosztályon pakolásztam és odajött valami bunkó, hogy "merre van a locsolócső?" mondom: "pontosan nem tudom, de a kertosztályon kellene megkérdezni... mutattam is, hogy merre próbálja" erre felháborodottan: "hát akkor még is ki a fene tudja, ha nem maga?" :W másik hasonló, de az inkább vicces volt: kisebbségi család megtalált a laminált padlós sor legvégén... úgy, hogy végigsétáltak a soron, ahol kb 20m hosszan csak laminált padló volt kirakva mindkét oldalon... :) aztán megkérdezték, hogy merre találják a laminált padlót? :))

egyébként szintén kecskeméti lévén, melyik városrészben van a csavarboltotok? ha szükség lesz rá, megyünk boldogítani ;)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.