Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) mike710 válasza Drenadar (#250) üzenetére


mike710
aktív tag

Nem,a részletesség nem egyenlő azzal hogy milyen gyors mozdulatokat tud lekövetni az egér igazad van. De kell hozzá az is. A min 4000dpi-t lehet nem jól fogalmaztam meg,nem az a minimum jó ha tud annyit(Én annyin használom és így kényelmes de van az a helyzet amikor lejjebb váltok mert a lassú mozgás kell nekem.

[ Szerkesztve ]

(#252) deja vu válasza mike710 (#248) üzenetére


deja vu
addikt

Amikor így beszélt velem valaki jelentettem és bannolták. Gondolkozom, hogy beírok a moderátoros topicba, mert túlmentél a határon. Te normális vagy? Ilyeneket, hogy írhatsz valakinek, hogy ha tudnál olvasni, meg buta vagy?

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#253) KAMELOT válasza Drenadar (#250) üzenetére


KAMELOT
titán

Ehhez még hozzájönnek ezek...
1. milyen a monitorod inpu lag és response time-ja
2. milyen gyorsan reagálsz a dolgokra
Játék nem csak az egértől függ.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#254) mike710 válasza deja vu (#252) üzenetére


mike710
aktív tag

Rendben,akkor jelentsd és reménykedj hátha bannolnak. Nem tudom a te álszentséged mivel jobb mint az én szókimondóságom.Jártál már kint a nagyvilágban...?

Úgy tudok ilyet írni,úgy hogy minden kérdésre leírtam a válaszom nem egyszer és amikor trollkodásból újra és újra ugyan azokat a kérdéseket teszik fel akkor lehet elfogy a türelmem :)
Ja boldog karácsonyt.

[ Szerkesztve ]

(#255) mike710 válasza KAMELOT (#253) üzenetére


mike710
aktív tag

Igen,erről is volt már szó.

(#256) gyuribácsi88

"Jelentettem és bannolták"

Úr isten, hol vagyunk? Az óvodában? Megmondalak :F

Ne legyetek már ennyire érzékenyek. Okos enged ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#257) Drenadar válasza KAMELOT (#253) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem sem az egér a lényeg... mikor codoztam eleinte egy MS intelieye-t használtam vagy mit, az is nagyon jól ment, míg meg nem halt szegény... (és itt nem a cod49968435436574687354341357687-re gondolok, akik ismerik az egeret azok tudják hogy ez nem mostanában volt :D)

(#258) deja vu válasza gyuribácsi88 (#256) üzenetére


deja vu
addikt

Karácsonykor miért kell tapló parasztnak lenni? Ezt az úr hozzászólására értettem.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#259) mike710 válasza deja vu (#258) üzenetére


mike710
aktív tag

Te jó ég,a "tapló paraszt" mennyivel jobb mint a buta:D Bujjál el.

(#260) gyuribácsi88 válasza deja vu (#258) üzenetére

Karácsonykor miért nem vagytok a családdal (akinek van) kommentelgetés helyett?

Na erről ennyit, én megyek is innen, még mielőtt olyat írok, amiért bannolnak AZ INTERNETRŐL.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!! (kivétel nélkül)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#262) mike710 válasza Drenadar (#257) üzenetére


mike710
aktív tag

Szerintem eleinte nem az vonzz hogy elérj valamit a játékban,szimplán csak szórakoztat és élvezed hogy új.
Amikor már van kellő tapasztalat a hátad mögött akkor érzed a korlátokat,hogy ezt tudtam volna jobban is(gyorsabban, pontosabban)

[ Szerkesztve ]

(#263) Xaels válasza jozsi252 (#238) üzenetére


Xaels
félisten

A 280X és a 290 között majd 20% teljesítmény különbség van azt te nem váltod ki SSD-vel. A 64GB-os SSD-re meg amúgy sem fér fel egy fullos BF3 vagy később BF4 a rendszer mellé. A Sapphire meg egyáltalán nem rossz. Nekem AMD vonalon csak tőlük volt eddig kártyám és egyikkel sem volt soha semmi bajom. 4870-5870-5770-6970-280X

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#264) Dominó85


Dominó85
veterán

Íme az én gépem:

CPU - i5 2500k
CPU Cooler - Alpenföhn Matterhorn
MOBO - Asrock Z68 Extreme3 Gen3
RAM - 2*4GB Corsair LP 1600Mhz DDR3
VGA - Asus DCUII TOP HD7870 2GB GDDR5
SSD - Samsung 470 64GB
HDD - Samsung HD502HJ F3 500GB + Samsung HD155UI F4EG 1.5TB
PSU - Corsair HX650 Gold 94% Modu
Case Cooler - 3*12cm Akasa Viper PWM + 1*9cm AC F9 PWM (HDD)

+

Dell U2412M 24" FullHD 1920*1200
Logitech G9 Mouse
Logitech G11 Keyboard
Logitech Z323 2.1 Sound System

Mind ez egy két szintes Coolermaster HAF XB kuckóban. Én az AMD féle FX sorozatba nem vetnék sok bizalmat, főleg nem hosszú távra. De hát ízlések és pofonok. Egy SSD-t azért nem ártana tenni abba a gépbe, illetve a kuckó sem valami nagy was ist das... De ez is ízlés kérdése. ;)

KELLEMES KARÁCSONYT MINDEN PH-SNAK! :K

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#265) jocek91 válasza #51560192 (#261) üzenetére


jocek91
aktív tag

Sok embernek savanyú a szőlő....

(#266) nuke7


nuke7
veterán

nem akarok nagyon bele vau-vau de az első hsz-el egyetértek, és még lenne egy-két észrevételem:

- gamer gépbe én intel i5-t tennék (mondjuk ivy-bridge) - játékra nincs jobb igazán normális kereteken belül
tomshardware összesítő teszt szerint (is).

- ház nekem egy kicsit "igénytelen" ilyen szempontból, ebből nem fogsz tudni halkat csinálni.
egy ilyen konfighoz szerintem egy fractal R4 simán dukált volna.

- vga - gyári hűtős, elég hangos. valami jobb hűtős 7970-et vettem volna, talán olcsóbb is lett volna és nem igazán rosszabb. (mantle-el meg mehet mellé mégegy akár majd)

- cpu hűtőt már kompakt vízzel csináltam volna, könnyebb szerelni, több hely marad - és majdnem olcsóbb is.
(10 + ventik gyakorlatilag) talán még akár halkabb is :)

kb így ezek az észrevételek - alaplapok ma már kb. mindent tudnak ami kell…

talán tápból olyat vettem volna, ami elbír egy CF-et.. :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#267) KAMELOT válasza Dominó85 (#264) üzenetére


KAMELOT
titán

Géped okés és a monitorod? :) Anélkül nem sokat ér a géped!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#268) nuke7


nuke7
veterán

nem akarok nagyon bele vau-vau de az első hsz-el egyetértek, és még lenne egy-két észrevételem:

- gamer gépbe én intel i5-t tennék (mondjuk ivy-bridge) - játékra nincs jobb igazán normális kereteken belül
tomshardware összesítő teszt szerint (is).

- ház nekem egy kicsit "igénytelen" ilyen szempontból, ebből nem fogsz tudni halkat csinálni.
egy ilyen konfighoz szerintem egy fractal R4 simán dukált volna.

- vga - gyári hűtős, elég hangos. valami jobb hűtős 7970-et vettem volna, talán olcsóbb is lett volna és nem igazán rosszabb. (mantle-el meg mehet mellé mégegy akár majd)

- cpu hűtőt már kompakt vízzel csináltam volna, könnyebb szerelni, több hely marad - és majdnem olcsóbb is.
(10 + ventik gyakorlatilag) talán még akár halkabb is :)

kb így ezek az észrevételek - alaplapok ma már kb. mindent tudnak ami kell…

https://youtube.com/user/nuke7

(#269) Dominó85 válasza KAMELOT (#267) üzenetére


Dominó85
veterán

Bocsi, később beleszerkesztve. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#270) jozsi252 válasza Xaels (#263) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem kiváltani akarom a különbséget, csak szimplán arra akartam célozni, hogy ahova egy tuningolt 280x kevés, oda elég lenne a sima 290? Megér huszon harminc ezres felárat a sima 290, egy jóféle hűtéssel szerelt 280x-el szemben?

Sapphire kártyával nagyon sokan megszívták akik 7870-es kártyát vettek. Előző kártyám egy 7850 volt az Asus-tól, a mostani 270x is az Asus-tól van. De mondhatnám az 560ti-t ami giga volt, és hangba azt kell mondani hogy az Asus a leghalkabb. Már csak a gyári hűtés miatt sem vettem volna ilyen 290-et, mert rettentő módon melegedhet, ha rendesen meghajtod.

SSD-re meg írhattam volna 120GB-osat is, csak szimplán költségcsökkentés címén írtam 64GB-osat.

iPhone 13 Pro Max

(#272) nuke7 válasza nuke7 (#268) üzenetére


nuke7
veterán

ja, és az SSD egy fontos dolog :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#273) stevve


stevve
nagyúr

A személyeskedést fejezzétek be. A szerző lelkivilágában gázoltok térdig, erre még egymást is szapulni kezditek? Kicsit legyetek megfontoltabbak a gépelésnél.

Köszönöm

Egyébként sokáig és sokszor volt Sapphire kártyám, nem volt gond vele. Most épp a Club3D cuccai felé húz a szívem egy ideje. Hibás mindenből előfordulhat. Ivy helyett akkor már az új generáció. Ha már drága az Intel, akkor legyen a legfrissebb architektúra legalább - ha valóban hosszabb időre tervez valaki.

Egér meg... hát, szerintem ez kicsit hitvita jellegű. :B Volt már mindenféle egerem és nem adta rosszabban a fejest wiresell MS egérrel sem. Persze ez attól függ, hogy ki mennyire komoly játékos, gondolom. :)

[ Szerkesztve ]

(#274) Drenadar válasza stevve (#273) üzenetére


Drenadar
veterán

amúgy tényleg mi baj a sapphire kártyákkal? én még sosem csalódtam bennük... :|

(#275) Dany007 válasza mike710 (#218) üzenetére


Dany007
veterán

"Egy egyszerű próba, vidd az egered a bal alsó sarokba, és rántsd fel pontosan a jobb felsőbe egy mozdulattal ne 25 el:)"

Oh bakker, ezzel semmit nem tudsz letesztelni. :) Amit írtál az nem más, mint sensitivity kérdése. A legócskább egérrel is megtudom csinálni, ha maxra tolom a sensit. Egy fél rántás is elég, hogy keresztülhúzzam a képernyőt.

Na mondok én is egy kezdetleges tesztet, amivel már tényleg tesztelhetsz is valamit.
1080p-s kijelző, csont fehér az egész. Jelölj ki a kép bal felső sarka környékén egyetlen pixelnyi pontot. Mondjuk piros színnel! Ez legyen az "A" pont. Ne a sarokban legyen csak valahol a bal felső részen.
Utána rajzolj be egy másik pontosan 1 pixeles pontot valahol a kijelző jobb-alsó-középső hányadában. Ez lesz a "B" pont.
A feladat, hogy vezesd az egér kurzorod hegyét(!) az "A" pontra. Majd onnan egyetlen rántással vidd a kurzor hegyét(!) a "B" pontra! Aztán be lehet iktatni egy harmadik C pontot is. A lényeg, hogy ponttól pontig egyetlen húzással juss el! Ne tovább, ne fölé ne mellé! A kurzor hegye A pontból kiindulva hajszál pontosan a B ponton álljon meg. Ahogy írtad is, egyetlen húzásból nulla korrigálással.
Na így már egy kis képet kapsz arról hogy tudsz célozni.

Nyomatok hozzá neked egy kis segítséget kép formájában. :) Kíváncsi vagyok az eredményre. -> [link]

(#276) KAMELOT válasza jozsi252 (#270) üzenetére


KAMELOT
titán

Mond el nekem hova kevés egy 280X?

(#277) Pete55555: SSD árára való tekintettel nagyon drága. 256GB és felette az amit értelmes megvenni. Abból meg már 7970 veszek használtan.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#277) Pete55555


Pete55555
addikt

SSD tényleg nem kell feltétlenül játékra. 8gb meg szerintem is elég, pláne ilyen árak mellett, bővíteni meg lehet később. Én csak a procit cserélném inkább egy i5 haswellre. Tápból is elég lett volna kisebb, de túl nagy táp sose baj (ha nem sokkalta nagyobb)

...Szeretem leracsniztatni...

(#278) jozsi252 válasza KAMELOT (#276) üzenetére


jozsi252
veterán

Épp erre akartam célozni hogy egy 280X ahova esetleg kevés lenne, oda a sima 290 sem elég. Rosszul értelmezted a hsz-em :)
Csupán arra szerettem volna célozni, hogy a szerző helyébe egy Top Asus-t vettem volna, minthogy egy sima hűtéssel rendelkező Sapphire kártyát.

iPhone 13 Pro Max

(#279) MongolZ válasza appel (#202) üzenetére


MongolZ
addikt

:D Igazad van, rossz szokás

(#280) KAMELOT válasza jozsi252 (#278) üzenetére


KAMELOT
titán

Így már más. Én megvártam volna a rendes hűtéssel lévő 290X és utána vásárolok. Vagy vehetett volna egy 7970 használtan ami fele pénzből megvan.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#281) MongolZ válasza tibee77 (#226) üzenetére


MongolZ
addikt

Ne hülyéskedj már.. ha FPS és rántások, akkor CS :)
Paper pistols 2008-ból
Na, akkoriba milyen egerek voltak? :)

[ Szerkesztve ]

(#282) tibee77


tibee77
őstag

CS az mäs teszta.Az a hitbox ami annak van az gyötrelem.Megneznem hogy pistol-lal ki ad ennyi fejest cod2- ben. :D Nem azt mondom hogy a CS-hez nem kell skill de azert igy hogy a fej melle lösz 1 centivel es beadja az kicsit necces nekem. :D Nem is mernek felmenni egy szerverre se mert tuti idegbetegkent jönnek le 10 perc utän. xD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#283) MongolZ válasza tibee77 (#282) üzenetére


MongolZ
addikt

Ennél nagyobb butaságot nem is írhattál volna.
Miből jött le az neked, hogy mellélősz és fejes? Videókból? HLTV késleltetve van, nem tudja lekövetni a rántásokat, láthatod a videóban is, van, hogy lő, csak utána mozog a célkereszt, de már beadta a fejest.

Ha még nem játszottál sosem, akkor legalább ne beszélj hülyeségeket.

(#284) mike710 válasza MongolZ (#283) üzenetére


mike710
aktív tag

Gondolom nem videókból jött le,hanem utána olvasott. Ez tény.

(#285) tibee77


tibee77
őstag

Soha nem voltam nagy CS-s mivel mindössze 2006-ban kezdtem az online gamerkedest de a counter strike-rol mindent hallottam csak azt nem hogy a hitbox-a olyan nagyon jo (pontos) lenne.Ha nem igy van akkor szänom bänom amit irtam. :D
Pontosan, az kimaradt hogy nem a videobol jött le ez. :N

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#286) deja vu válasza Pete55555 (#277) üzenetére


deja vu
addikt

Egy hasi i5 király lenne bele, és akkor nem kéne rákötni Paksra, és termelné az energiát. :DD

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#288) kona005


kona005
senior tag

Hát nem is tudom... Jó gép lett de pont nem az időtállóság jön le nekem róla max a vga miatt.
Ha időtálló gépet szerettem volna akkor i7 4770k és egy kicsit gyengébb GPU mellett tettem volna le a voksom.
De így is bitang gép grat hozzá! :R

Ui.: Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

(#289) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szerintem Te nekem akarod adni azt a videokártyát

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#290) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát én nem AMD alapokra építettem volna. VGA oké, de a proci.:U :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#291) fornettisuti


fornettisuti
veterán

ilyen jó van az én gépem is pedig nem is neksztgen konfig :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#292) kovsol


kovsol
titán

am3+ proci és lap és next gen ?
viccnek is rossz

May the Force be with you!

(#293) Drenadar válasza Drenadar (#257) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem bírhattam ezt a tudatot, hogy csak 1800dpi-s az egerem vettem egy DA2013-at, nem tudom mi értelme van a 6400DPI-nek, alig tudom szemmel követni... félek elindítani egy játékot :D

Viszont nagyon szép :D
Majdnem úgy néz ki mint a sima DA, csak ez zölden világít és kevesebb fényerővel és picit kellemesebb fogni... jah és még tiszta :D

(#294) gyuribácsi88 válasza Drenadar (#293) üzenetére

:DDD :DDD :DDD

"félek elindítani egy játékot"

Ismerős helyzet, nekem is 6000dpi-s egerem van, de minek? Játékban mindig leveszem 2000/2400-ra :))

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#295) Drenadar válasza gyuribácsi88 (#294) üzenetére


Drenadar
veterán

Lebutítod szegényt? :) én most 5000-re állítottam be, de lehet lesz ez még így sem :)

Nagyon kellemes egérke :)

Érdekes egy razer bill-re én sajnálnám a pénzt, pedig lehet az is nagyon hangulatos lenne... (csak elég drága)

(#296) deja vu válasza kovsol (#292) üzenetére


deja vu
addikt

A legtöbb embernek ez a baja vele, am3+. Haswell kellett volna, de Oliverda is megmondta:

"Azt már február óta lehet tudni, hogy AM3+-ra nem jön új architektúra. Ott van a fenti hivatalos roadmap-en. Annak a vonalnak már régen harangoztak. Elavult infrastruktúra, sokat fogyaszt, drágább az alaplap gyártása, stb.
Nem tudom, hogy mi értelme ezt még tovább tologatni. Az FM2 foglalat az A85X chipsettel lényegesen jobb alternatíva lenne az FX alá mint a már elavult, magas fogyasztású AM3+. Már fícsörök tekintetében is veri a 990FX-SB950 párost, ráadásul utóbbival a PCIe 3.0 támogatása is teljesen kizárt.
Ebből megint csak az fog lejönni, hogy baromi sokat fogyasztanak a processzorok, ami nem is meglepő, hisz a 990FX északi híd egy izmosabb PCIe terhelés mellett (pl.: játék) kapásból bekajál 20 wattot, és akkor még ott a HT link is. El kéne felejteni már ezt a vonalat, és egy foglalatra leegyszerűsítve árulni processzorokat, amíg ki nem halnak a GPU nélküli modellek. Bízok benne, hogy végül ezt fogják tenni."

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#297) gyuribácsi88 válasza Drenadar (#295) üzenetére

Gigabyte THOR force m7 egerem van, van a görgő után egy pöcök, 3 féle beállítás között tudok váltogatni, beállítom a szoftverben hogy mi legyen az 1; 2; 3; és akkor csak le föl kattintok és változik az érték.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#298) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ez a konfig teljesen irracionális választás az idén megjelent konzolokkal szemben. Minden tekintetben.

(#299) MongolZ válasza mike710 (#284) üzenetére


MongolZ
addikt

Béta óta játszottam a játékkal. Ami volt hitbox bug, azt már réges-rég kijavították. Egyedül a befagyott játékosoknál rossz a hitbox.

(#285) tibee77: Értem, bocsánat a kirohanásért. Kellemes Karácsonyt! :)

(#288) kona005: 4770 most biztosan nem éri meg. Egy ugyanolyan foglalatú gyengébb és olcsóbb procival én is egyet értenék.

[ Szerkesztve ]

(#300) Dosi


Dosi
tag

"nextgen" :C

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.