Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#202) appel válasza MongolZ (#197) üzenetére


appel
őstag

Haswell-t akartál mondani... Azt is kapni már egy ideje...

(#203) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Na üdv mindenkinek. Az első dolog amit megemlítenék hogy én lenovo y510p-ről váltottam vissza asztali gépre. Nem pedig közvetlen az i5-ös gépről amivel több probléma is volt garanciális problémák, utólag derült ki hogy sérült az egyik dvi csati, cod ghost alatt szemetelt a vga laggos is volt , az euro truck simulator 2 mindent maxra rakva durva fps droppos szaggatós történet volt stb. A y510p meg bf4 alatt micro laggolt az sli miatt. Nv inspector alatt kellett állítani, hogy egyáltalán használható legyen az sli.
Azért ezt a konfigot raktam össze, mert viszonylag költséghatékony, (35k-s szorzózár nélküli cpu) és mert nem bízom annyira a kaveri sikerében. Platformot akkor érné meg váltani , ha olyan apu jön, ami lekörözi a ps4 apuját teljesítményben.
Bízom az ùj api sikerében, mert kb 15 ùj játék készül fb3 motorral. És a nagyok is csatlakoztak már a támogatók listájába. Pl crytek. A dvd-s vita mókás. Nekem nincs pendrive-om szóval kell. Bf4 -et is dobozos változatban vettem meg szóval nem elavult dolog ez még. A gép 269k volt monitorral. Az egér témáról meg: A skill nem veszik el , csak mert olcsóbb perifériákkal tolod. Steelseries kana, razer goliathus pad, logitech g105 billentyūzettel toltam, és most 1500 ft os billentyūzettel tolom meg 2 e ft-os egérrel. Ugyan ùgy osztom a fejeseket ak47 -el counter strike-ban. Elégedett vagyok, mert ssd nélkül is kellően gyors a gép számomra, és a fent említett játékok is problémamentesen futnak.

[ Szerkesztve ]

(#204) deja vu


deja vu
addikt

Én sem értem miért nem i5,i7 van benne. Ráadásul lecserélni a 3570k-t egy fx-re, jó nagy baromság volt.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#205) opr válasza mike710 (#165) üzenetére


opr
veterán

Na jó, akkor szépen, sorban nézzük végig, hogy még neked is menjen a dolog. (Egyébként csak úgy a fórum olvasgatása közben jutott rólad eszembe az a mondás, hogy ha minden barom szembe megy a forgalommal, akkor lehet neked kéne megfordulni...)

"Már rég kiveséztük a dolgot. Az mx 510-es egér amit az egyik fórumozó kolega használt,és az utódja az mx 518 is gamer egérként hirdette magát (nem tudom feltünt-e..)"

Valóban, és szerintem korának a legjobb egere volt a közepesen nehéz/nehéz egerek között.
Viszont íme a definíciód, amit megadtál a gamer egérre:
"-Legyen egered lehetőleg 1ms-es válasz idővel ami már képes követni a gyors mozdulatokat is. Min 4000DPI ( e fölött teljesen felesleges játszani véleményem szerint) + egérpad"

Ez, minden értelmes ember számára a következőt jelenti:
A gamer egereknek kettő darab típus invariáns tulajdonsága van:
1) pontosan 1ms az egér válaszideje
2) a szenzor felbontása minimum 4000dpi, de 4000dpi fölé ne menj, mert felesleges (tehát akkor... PONT 4000dpi legyen?)

Az, hogy később ezt mire módosítottad, senkit nem érdekel, a saját definíciód szerint ez, és csakis ez a gamer egér. (hihetetlenül korlátolt látásmód, amiről üvölt, hogy fingod nincs az egészről, ráadásul kapásból van egy belső ellentmondás egy ilyen rövid mondatban, de mindegy)

De nem probléma, tudjuk ugye, hogy tévedni emberi dolog, de ahhoz, hogy valamit igazán elQrjunk számítógép kell, meg is kaptad a lehetőséget az orbitális marhaságod javítására válaszlehetőség formájában. Ekkor a következőt írtad:
"Már rég kiveséztük a dolgot. Az mx 510-es egér amit az egyik fórumozó kolega használt,és az utódja az mx 518 is gamer egérként hirdette magát (nem tudom feltünt-e..)
Többször is említettem,hogy a DPI nem minden, ezekbe az egerekbe olyan szenzorok vannak amik képesek lekövetni több g gyorsulást is és ez lenne a lényeg."

Ez alapján simán felüldefiniáltad öngamad, (vegyük úgy, hogy rájöttél, hogy baromságot írtál, és próbáltál javítani, így kevésbé tűnsz idiótának) és a következőre módosult a gamer egér specifikációja:
- gamer egérként hirdeti magát, mint mindent eldöntő, elsődleges, ultimate feltétel, hiszen mind tudjuk, hogy ami a dobozon van az mindig igaz és szent és sérthetetlen
- a DPI nem minden (köszönjük, zseniális. Egy intervallumra azért kíváncsiak lettünk volna, szerinted hol kezdődik? Egy amúgy fasza, de csak 400dpi-s egér lehet gamer, ha úgy hirdetik és jó az elektronika? Csak mert ez épp a tizede az eredeti specifikációnak)
- szenzorok vannak amik képesek lekövetni több g gyorsulást is és ez lenne a lényeg. (namost akkor mi is a lényeg szerinted? A minimum 4000dpi, ami a maximum is, ami igazából nem számít/nem minden, vagy az, hogy gamer-nek hirdesse magát, vagy a jó elektronika?)

Az érettségis részre a fentiek alapján köszönöm, de nem szeretnék reagálni, feleslegesnek tartom.

Mivan ha feltételezés:
A feltételezést Te kezdted, konkrétan ezzel a mondattal:
"Vagy most is csapatod a jó kis bf4 multit a kis trust egérrel?"
Erre reagáltam, hogy mivan, ha azért nincs odaírva, mert mondjuk van neki? Lehet számodra furcsa, de én se dobtam ki az egerem, mikor legutóbb kicseréltem a gép belét, így ha írtam volna róla egy ilyen bejegyzést, nálam se szerepelt volna.
Szóval a konklúzió: feltételezni szabad, amíg azt Te teszed, bárki más esetén viszont csak fárasztó?

Egyébként meg ha már itt tartunk, íme egy ~3000ft-os trust egér, ami megfelel az általad adott specifikációk nagyjának.
(Igaz, nem tud pont 4000dpi-t ami nem számít, ez csak 2000dpi-t tud ami nem számít, viszont elvileg minden másban megfelel.) :P

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#206) myckie2 válasza mike710 (#185) üzenetére


myckie2
őstag

Ja, hogy neked már megvan a Mantle api és tudod nekem gyakorlatban bizonyítani az elméletet. Vagy mégsem? Ha a Mantle szereti a nagyon sok magot akkor a Kaveri miért csak 4 magos? Ne érts félre nem utálom az AMD-t. Egy 270x-em van csak, hogy majd egy Apuval beveri az Inteleket az legalább még 2-3 múlva lesz. De inkább több.

[ Szerkesztve ]

(#207) D@ni88


D@ni88
addikt

A monitor neked mennyire stabil?
Én hasonló felépítésűt vettem és be kell vallani, hogy kicsit inog a drága...

(#208) mike710 válasza opr (#205) üzenetére


mike710
aktív tag

Több hozzászólásomba tagoltam és részleteztem milyen egy jó egér ha vannak igényeid,nem egy márkát felsoroltam akik különböző árkategóriában szerepelnek azok között nem tudsz mellényúlni. (neked jó lesz a Trust)

Szó volt arról,hogy mennyi g erőt bír el az egér,mi ennek a szerepe,
Szó volt a szenzor felbontásáról (DPI)
Egér nehézségéről tapasztalatokról (samsung vs mx 510) és a konklúzió, miszerint nem menne vissza a 3000ft os samsungra.

Ebből minden értelmes ember letudja szűrni,hogy milyen egeret válasszon játékra(persze nem te) :N

Ne haragudj nem bírtam végig olvasni. Nem tudom eldönteni,hogy saját időded rabolted a cikk írásával,vagy az enyémet. :DD

(#209) mike710 válasza myckie2 (#206) üzenetére


mike710
aktív tag

A mantle api nem az elméleti fázisnál tart,hanem tesztelik és a jövő évben érkezik. Gondolom nem véletlenül írnak lineáris skálázódásról.

Ha a legközelebbi oldalról szeretnék idézni :)

Nem tudom olvastad-e

(#210) Peterson_


Peterson_
addikt

Szép konfig, az SSD hiányán viszont én is meglepődtem picit.
Minden más szempontból bőven időtálló...és az a háttér:C:R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#211) ST05 válasza mike710 (#209) üzenetére


ST05
őstag

csak nehogy években kelljen mérni az előrelépést, mert akkor az még sok idő..

nézzük csak a felgyorsult piacot: 2014: márciusban maxwell, évközben haswell refresh, év végén broadwell,
csak hogy érzékeld az arányokat, ezek a fentiek következő évben esedékesek...

Peterson_ : +1 erős naprakész gépezet

[ Szerkesztve ]

(#212) opr válasza mike710 (#208) üzenetére


opr
veterán

"Ne haragudj nem bírtam végig olvasni."
Ne haragudj, de nem csodálom.

Illetve: tudom, az egyszerűbb elméknek bonyolult lehet ez a sok összefüggés, de még mindig nem az én perifériáimról van szó, hanem a Te specifikációidról. Illetve ha képes lennél a fentebbi szintű és hosszúságú szöveget elolvasni és értelmezni, nem válaszoltál volna megint ekkora marhaságot.

"Ebből minden értelmes ember letudja szűrni,hogy milyen egeret válasszon játékra(persze nem te) "
Így igaz. Hála az égnek nem szorulok rá az ilyen zagyva, önellentmondó marhaságokra, mint a percenként változó definícióid és véleményed, hogy döntésképes legyek. Sőt, őszintén szólva ha egy pillanatig is komolyan vennélek, sikeresen összezavartál volna a hülyeségeiddel, ugyanis lenne kb 10 egymásnak ellentmondó definícióm ugyanarra az egy dologra.

Kicsit másik szál:
Viszont érdekes, hogy egyáltalán bele mersz menni egy olyan bonyolult dolog megvitatásába, mint a mantle api (vagy bármilyen api úgy egyáltalán, sőt, bármilyen programozással kapcsolatos dolog úgy egyáltalán), amikor arra képtelen vagy, hogy felállíts egy épkézláb definíciót arra, hogy szerinted, illetve számodra mi az a gamer egér.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#213) energy4ever válasza ST05 (#211) üzenetére


energy4ever
addikt

Hat igen, nem mind1, hogy "naprakész", vagy Next-gen... ;]

A next-gen nalam azt jelenti, hogy nem csak a mai jatekokat viszi el, hanem a jovoben erkezoket is.
Atlag felhasznaloi gep: mind1, csak mukodjon.
Gamer: elvigye a mai jatekokat.
Next-gen: elvigye a jovoben erkezo jatekokat.
Ultra gamer: Elvigye az osszes letezo jatekot, halkan, eyefinity-ben, stb...

(#212) opr: Legalabb olvas vissza, mielott ilyeneket irsz! Mike710 kollega mar az elejetol koveti a temat, es szemelyes belatasaim alpajan, o nem kotekszik, hanem atlatja a dolgokat, es valos tenyeket allit! :K

[ Szerkesztve ]

(#214) myckie2 válasza mike710 (#209) üzenetére


myckie2
őstag

Ez ami le van írva az elmélet. Lehet, hogy tesztelik de nincs gyakorlati eredménye még. Én is tudok szépeket és nagyokat mondani, de eredménye attól nem lesz...

[ Szerkesztve ]

(#215) deja vu válasza myckie2 (#214) üzenetére


deja vu
addikt

Így van, ráadásul Abu enyhén szólva is mindig túlzásokba esik minden amd termékkel kapcsolatban.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#216) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Sztem ez az egész vita a gamer egerekről értelmetlen.
Egyrészt lehetsz profi gamer játékos akkor is, ha nem 5+ ezres egered van. Tény, hogy egy jól beállítható egér kényelmesebb, de ha már megszokta valaki az olcsó egerét, akkor az sem jelent hátrányt.
A leglényegesebb szerintem még mindig a reflex, taktika, tapasztalat. Ez tesz valakit profivá, nem az egere.
Az egerek dpi harca meg baromság 3000 dpi fölött szvsz értelmetlen. A gyorsulás követés szintén egy XD. 10g-nél el lehet hagyni a föld vonzásterét :DDD Az alap szenzoros dolgokon túl(dpi meg g nem lényeg, csak csinálja amit akarok) fontos marad a kényelem, hogy ne fáradjon az ember keze.
A mantle api pedig majd akkor mutatja ki a foga fehérjét, ha annyi rajzolási parancs kell, amennyit a directx már egyszerűen képtelen kezelni. Addig viszont csak csekély előrelépésre lehet számítani sebesség tekintetében. Viszont egyértelműen egy jövőbe mutató dolog.

(#217) stevve


stevve
nagyúr

Egész jó konfig, de a teszt mintha kicsit nagyvonalú lenne. Első blikkre is furcsa volt, hogy csupa "régi" játékkal teszteltél, így nem csoda, ha minden "fullon" megy. :) Lehetett volna még pár játék a listán, ami valóban megdolgoztatja a gépet.

Sokan fanyalognak, hogy ez nem vérbeli gémer gép, de azért tegyük hozzá, hogy az átlag fórumozó és gémer elégedett lehet egy ilyen konfiggal is. Nem kell itt rögtön a versenyekre járó, napi 18 órát kockuló kisebbséget példaként hozni. :N

(#218) mike710 válasza Zoli0726 (#216) üzenetére


mike710
aktív tag

"Az egerek dpi harca meg baromság 3000 dpi fölött szvsz értelmetlen. A gyorsulás követés szintén egy XD. 10g-nél el lehet hagyni a föld vonzásterét :DDD Az alap szenzoros dolgokon túl(dpi meg g nem lényeg, csak csinálja amit akarok"

És tényleg nem értik:( Az átlag egerek nem fogják azt csinálni amit akarsz, pontosan azért mert átlag felhasználásra készültek(irodai munka,böngészésre) nyilván nem fognak beletenni drágább elektronikát ami egy egészen más felhasználási módra készült.

A g-hez visszatérve mutass egy egeret ami 5000e ft és fel van tüntetve hány g-t képes elviselni :)

Egy egyszerű próba, vidd az egered a bal alsó sarokba, és rántsd fel pontosan a jobb felsőbe egy mozdulattal ne 25 el:)

(#219) tibee77


tibee77
őstag

A cikkre reagälva:Jo gep ez, örülnek ha ilyenem lenne.A cim tenyleg lehet hogy kicsit tulzäs, mert ez a ket szo hogy next-gen meg gamer egy mondatban valami ultra brutäl cuccot kene, hogy takarjon.Itt viszont egy közep-felsö kategoriäs gepröl beszelünk nem egy 5000 dolläros alienware-röl.A forumtärsak vitäjärol meg csak annyit, hogy nem egyszerüen toljätok! :D Kajak olyan dologrol vitatkoztok ami meg se volt emlitve a cikkben. xD Nagyon sokäig codoztam meg a 2-vel, nem ezekkel az uj szarokkal (kövezzetek meg :D ) es soha nem volt gamer egerem, megis igen csak jol toltam.Legtöbbször vmi gagyi trust egerrel, meg gagyibb a4-tech-kel.Aki komolyabban tol multis jätekot az tudja, hogy minel inkäbb le kell butitani a grafikät a több fps erdekeben.(regen legaläbbis ez volt a "trendi").
A dvd iro meg szerintem nem felesleges, igaz, hogy mär en se hasznälom sokat de olyan alacsony ärkategoria , hogy nevetseges nem költeni rä.
(bocsi az ekezetekert de nemet bill-em van es eleg sok ideig tartott volna mindenhovä ekezetet pakolni. :D )

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#221) mike710 válasza tibee77 (#219) üzenetére


mike710
aktív tag

Én nem kövezlek meg :)
Cod2-vel kezdtem én is anno,(amikor még nem cheatelt mindenki) és sikerült az eu top 10-be bekerülni,voltak sponsorok lanok stb :)

Én csak a magam példáját tudom felhozni,hogy vissza fogott az egerem. Nem tudtam vele annyira gyorsan és pontosan reagálni. Lehet az én játékstílusom volt a rossz...:)

(#222) mickemoto


mickemoto
őstag

Ez hol nexgen konfiguráció? Egyáltalán mit jelent az hogy nextgen? Következő generációs konfiguráció? :W Ennyi erővel egy pentium 2-es konfig is nextgen mert a pentium 1-est követte.

(#223) mike710


mike710
aktív tag

Konkrétan ilyen rántásról beszélek ;)

2
3
4

Vannak itt egyáltalán cod2-esek?

[ Szerkesztve ]

(#224) WD40


WD40
aktív tag

Remek cikk, de megint olyan érzésem van, hogy ez egy újabb "nekem már ekkora a p*csöm" leírás, mert vettél egy új, viszonlag erős gépet. No offense, azért jó volt olvasni :) És ha még nem mondták volna elegen, SSD-t tegyé' bele! :DDD

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#225) Sn00k


Sn00k
veterán

NEm rossz kis gép, de egy SSD-ét tegyél bele még, sokat fog dobni rajta...

3njoy the Lif3

(#226) tibee77


tibee77
őstag

Szep shot-ok, de ha mär räntäsokrol beszelünk akkor inkäbb esuba lucker. :D [link]
Jol szetoffoljuk a temät. xD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#227) Zoli0726 válasza mike710 (#218) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

[link].Ezért a kérésedért nem kell messze menni. Itt egy cikk, amit én írtam logouton, egy 5 ezer forintos egérről. Fel van tűntetve minden, amit vártál. Mai napig ezt használom maximális elégedettséggel, és ahogy a hozzászólásokban láttam, mindenki más is meg volt elégedve a széria tagjaival.

(#228) mike710 válasza tibee77 (#226) üzenetére


mike710
aktív tag

Úristen ez mekkora múúúvi volt :) Hagy offoljuk,így is ez a legolvasottabb téma,úgy is gamerek jönnek ide jó estben :)

(#229) myckie2 válasza mike710 (#223) üzenetére


myckie2
őstag

Ez mind makk shot, egérnek nem sok köze van hozzá. Semmi érdekes nincs benne, általában ilyenekből jön össze a frag movie. Vagyis ettől jobbakból.

[ Szerkesztve ]

(#230) deja vu válasza #32839680 (#220) üzenetére


deja vu
addikt

Sehol sem lesz a 7750-től a kaveri. Ha 25%-al gyorsabb a 6800k-tól a kaveri, akkor hozza a 6670-et.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#231) mike710 válasza Zoli0726 (#227) üzenetére


mike710
aktív tag

De érdekes :Y Miét kellett olyan egér? "Az egér doboza arról árulkodik, hogy ez egy igazi gamer egér"

Nem értem a te igényeidnek miért nem felelt meg az átlag egér :DD

ezt a mondatod még hagy emeljem ki: "igaz nem rendelkezem nagy tapasztalattal gamer egerek terén, de én teljesen meg vagyok vele elégedve"

[ Szerkesztve ]

(#232) mike710 válasza myckie2 (#229) üzenetére


mike710
aktív tag

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásod :) Érdekes tény hogy a játékaim 90%-a ilyen shotokból állt, és a cb-n és egyéb helyeken elért eredményeim is azt mutatják hogy jó volt nekem így reflexből reagálni a dolgokra :)

Esetleg ha megmutatnád,hogy te mire vagy képes. Szívesen megnézném :)

[ Szerkesztve ]

(#233) myckie2 válasza mike710 (#232) üzenetére


myckie2
őstag

Ügyes vagy grat, de akkor se kell hozzá 30 ezer forintos egér, csak ennyit akartam mondani.

[ Szerkesztve ]

(#234) mike710 válasza myckie2 (#233) üzenetére


mike710
aktív tag

17e Ft volt az egerem 3 éve vettem és a mai napig semmi baja :)

[ Szerkesztve ]

(#235) Zoli0726 válasza mike710 (#231) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

Az csak szarkazmus, az is rá van írva, hogy 100% headshot, ezek a feliratok csak vicc tárgyát képezik.
Nem volt elsődleges cél a játék, és azt sem mondtam, hogy nincs értelme ezeknek az egereknek, természetes, hogy én is észreveszem a különbséget egy olcsóbb egér között, de efölött már nem igazán.
Amit mondani akartam, az az, hogy lehetsz jó játékos olcsó egérrel is, nem az tesz profivá. Ennyi, semmi több.

(#236) mike710 válasza Zoli0726 (#235) üzenetére


mike710
aktív tag

Lehetsz jó meg legjobb.

De legalább azt elismerted,hogy van létjogosultsága és észre veszed a különbséget. Nem bántásból mondom de ez egy belépőszintű gamer egér,jó egér tudja az alapokat de belépőszint.

[ Szerkesztve ]

(#237) zolee5016


zolee5016
őstag

Az utóbbi napok legszórakoztatóbb hsz tengere.....abba ne hagyjátok!!!
.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#238) jozsi252 válasza ->Raizen<- (#203) üzenetére


jozsi252
veterán

Ne haragudj hogy ezt mondom, de úgy látom hogy kicsit meggondolatlanul válogattad össze az alkatrészeket.

Ha a helyedbe lettem volna akkor a következő változtatásokat csináltam volna a konfignál. Nem fikázás miatt mondom, de úgy gondolom hogy még sokan így gondolnák. :)

- Inkább egy olyan Ivy procit vettem volna ami volt előtte is. Az a 3570k egy iszonyat jó proci. AMD-t tuti nem vettem volna.

- Tápból én inkább egy Seasonic belsős XFX Pro 550W-osat vettem volna, árba is kb ugyanott lettél volna, de lehet olcsóbban is kijöttél volna vele.

- VGA kérdés: háát alapból Sapphire-t nem vennék, inkább vásároltam volna egy Top szériából való Asus 280X-et. Értem én hogy 4k meg minden, de még évek kellenek hogy itthon normális áron hozzá lehessen jutni egy olyan monitorhoz, vagy említhetnék még 1-2 dolgot.

- SSD - HDD: A 280X illetve 290 árkülönbségéből vásároltam volna egy 64GB-os SSD-t, mivel akkora bőven elég. Illetve 500GB-os 1 terás HDD között nincs már olyan nagy különbség hogy megérje az 500GB-osat venni, így inkább terásat vásároltam volna.

Így hirtelen ezek a gondolatok futottak bennem össze, amikor ránéztem a konfig kialakítására. A 4k még odébb van, értem én hogy időtálló konfig meg minden, de 2 év múlva amikor lecserélted volna a 280X kártyát, akkor már érdemes lett volna el gondolkozni a 4k-n, de most még fölösleges.

:R

iPhone 13 Pro Max

(#239) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Egyes embereknek milyen problémájuk van :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#240) energy4ever válasza jozsi252 (#238) üzenetére


energy4ever
addikt

Azt miert nem irod ki, hogy a kedvenc betud az "i", es szamodra azzon tul mas nem er semmit!? :DDD Gondolom a kedvenc szined a kek... ;]

(#241) Dr. Romano válasza Daniel Alves (#239) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Csak egyetlen egy, az hogy megszülettek ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#242) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ez igazán meleg lehet ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#243) Drenadar válasza mike710 (#218) üzenetére


Drenadar
veterán

Szóval az én egerem, ami akár 1800dpi-s, szar :D

egy mozdulattal elért a másik sarokba jegyzem meg, és annak idején mikor vettem a Deathaddert igenis gamereknek címezték... :D

(#244) jozsi252 válasza energy4ever (#240) üzenetére


jozsi252
veterán

Van problem hogy szeretem a használható termékeket? ;]

iPhone 13 Pro Max

(#245) myckie2 válasza jozsi252 (#238) üzenetére


myckie2
őstag

Attól, hogy neked jobban tetszik egy márka az nem jelenti, hogy a másik rossz. FSP-t leváltani minek? A videókártyát gyengébbre váltani minek? Ráadásul a 290 támogatja a TruAudiót is. Miért Ivy miért nem Haswell? Te se gondoltad komolyan...

(#246) energy4ever válasza jozsi252 (#244) üzenetére


energy4ever
addikt

WC papirral olcsobban jonnel ki... ;]

(#247) mike710 válasza Drenadar (#243) üzenetére


mike710
aktív tag

annak idején igen,hány éves is az első generációs deathadder?:) Nem tudom feltünt-e hogy a számítástechnika az egyik leggyorsabban fejlődő iparágazat.

(#248) mike710 válasza Drenadar (#243) üzenetére


mike710
aktív tag

komolyra fordítva a szót, ha tudnád használni a fórumot vagy tudnál olvasni:) Rájöttél volna hogy a razer deathadder az általam felsorolt márkák között van ami "gamer" és "nem tudsz vele mellényúlni" Ennyira unatkozol amúgy,vagy csak buta vagy? Oda vissza kiveséztük az egér témát szerintem, egyedül neked nem esett még le.

(#249) KAMELOT


KAMELOT
titán

Ez egy nagyon jó teszt lett. Szépen mindent képekkel is alátámasztottál! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#250) Drenadar válasza mike710 (#248) üzenetére


Drenadar
veterán

mert most az is a fő trollkodás részetekről, hogy 4000dpi alatt az élet nem élet...

amúgy lehet összefügg a dolog, de a szenzor részletessége nem feltétlen jelenti hogy képes extrém gyorsan reagálni a dolgokra....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.