Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#176) Touch-ko válasza sirály12 (#157) üzenetére


Touch-ko
őstag

Vááááá. Nem semmi hozzászólás!
Most neked vagy fizetnek, és akkor érthető a hozzászólás hossza, vagy nagyon ráérsz és nem tudsz mit kezdeni magaddal!
-elfogytam az ervek?

"Ad egy egyseget, pl egyszeru az egesz rendszer, mert peldaul, ha valaki iPhone-t hasznal, az megismeri az ikonokat, mit jelentenek, es ha leul egy Mac ele, akkor ugyanazokat az ikonokat fogja latni, ergo egyszeru lesz neki hasznalni meg az alapveto dolgokat egy asztali vagy noti gepen is..."

Tedd hozzá, hogy egy sok éve nem változó redszerrel, ami mondjuk meg mára kicsit unalmas lett, a mac-et mag hagyjuk, mert magyarisztánban ritka, mint a fehér holló.
Unalmas? Szerintem a jo bevalt dolgokon felesleges valtoztatmi.

-Az, hogy a Mac mennyire van elterjedve, arrol annyit, hogy amig Mo-n eltem 2 Mac-et is vettem, es nem egy ismerosom hasznal, hasznalt Mo-n Mac-et.
Attol mert, hogy a magyar fizetesek a beka s_gge alatt vannak, arrol nem az Apple tehet..

Az itunest meg nem értem miért jó neked, hogy pénzért veszed meg, ami nekün ingyen van, tudod magyar törvények != amcsi törvények!

-lol, eleg szomoru, hogy a kalozkodas-mert ez az, illegalis.. Ha a bunozes ezen formaja illegalis, akkor ott valami nagyon nagy baj van a rendszerrel..
Gondolom neked is tetszene, ha dolgozol egy albumodon, vagy egy filmen, es milliok nem fizetnenek a munkadert. Tenyleg, ha a melohelyeden nem fizetnenek ki honap vegen, te nem lennel felhaborodva?

Mert magyarban szabad letölteni saját használatra zenét! Én pénzt nem adnék érte, ami már amúgy is bennevan a termékek árában sarcként!
Lol, milyen termekekben van benne? A tej araban?

A többit nincs kedvem mindet megválaszolgatni, nekem nem fizetnek érte! És a munkaidőnek itt a vége!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.