Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Colos1 válasza Touch-ko (#95) üzenetére


Colos1
őstag

"Nezzuk, meg, hogy S2-bol, vagy iPhone4S-bol adtak el tobbet, vagy esetleg az iPhone5-bol fognak, eladni tobbet, vagy az S3-bol.."

Ezzel egy gond van... Az Iphone -nak az Androidos oldalról nem csak 1 alternatívája van. Ne csak az S3 -at nézd, mert van még pár gyártó, és a Samsungnál is van még néhány modell, nem feltétlen az S3 -at választja valaki az Iphone helyett...

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#102) Tin válasza Touch-ko (#94) üzenetére


Tin
veterán

Eloszor is mindenki dicseri azt, hogy noha nagyobb lett a telefon, megis csokeknt a sulya. Errol meg nem hallottam, hogy a sulya miatt szidtak:)
én meg igen, kezdve 2 kollégámmal, de a neten is olvastam, hogy most hogy könnyebb lett, már nem akkora a minőségérzet.

A terkepre rafer a fejelsztes. Eleg gyenge lett, de alig 2-3 honapja mutattak be.. Szoval teljesen termeszetes, hogy vannak benne hibak. Nekem sem tetszik egyenlore, de nem kellene leirni.
200 ezres telefonhoz, ami magát intuitív, könnyen kezelhetőként reklámozza, kiadnak egy használhatatlan szoftvert... igen, gyenge, és még fejleszteni kellett volna kiadás előtt. és nem pár hónap, pár év lemaradásban van a google mapshez képest. nem lepődnék meg, ha a google kidobná pár hét múlva a maps-ot, az apple meg inkább feladná a saját térképét, jobban járna

Prbaltad mar az iOS6-ot? En ezt hasznalom elso napja, es nekem tetszik. Valoszinuleg a Passbook, a FB integracio, a Do Not Disturbed es a tobbi kb 200 uj funkcio egyaltlan nem eleg szamodra...
egyik kollégámnak nyár óta fent volt a béta, szóval láttam, igen. a többi kollégám meg egyszerűen nem tette fel, mert fél tőle hogy elcseszi ami eddig jó volt... ez ám az igazi apple érzés...

Tovabba ez az elloptak tulzas, mert egy ora mutatot, es szamlapot nem lehet ellopni. Igen olvastam a cikket, lattam az orat, valoban hasonlo, de az ellopas eros tulzas..
ellopták és pont. aki még ezt is kétségbe vonja, azzal felesleges vitatkozni, mert túlságosan szemellenzős.

a legjobb, hogy a macworld letesztelte az új iphone aksiját, és kiderült, hogy "csak" bő fél órával bírja kevesebb ideig, mint az előző. cseppet sem ciki, hogy az utód kevésbé bírja mint az előd?

(#103) Colos1 válasza Touch-ko (#94) üzenetére


Colos1
őstag

"Tovabba ez az elloptak tulzas, mert egy ora mutatot, es szamlapot nem lehet ellopni."

Formát sem lehet ellopni, meg "általános technológiákat" sem, mégis ezért pereli állandóan az Apple azokat a konkurenseit, akiket tisztességes úton nem tud legyőzni...

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#104) Bone123 válasza Touch-ko (#94) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

"Tovabba ez az elloptak tulzas, mert egy ora mutatot, es szamlapot nem lehet ellopni"

Bahahahaha, az irónia. :)

(#105) ollie válasza Touch-ko (#94) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

- ellopták az órát a svájci vasúttársaságtól (nagyon blama)
-Gondolom azt tudod, hogy ennek az iPhone verziojanak SEMMI KOZE, ugyanis, ez az iPad verzion lathato. Tovabba ez az elloptak tulzas, mert egy ora mutatot, es szamlapot nem lehet ellopni. Igen olvastam a cikket, lattam az orat, valoban hasonlo, de az ellopas eros tulzas..

Viszont akkor designt sem lehet lopni. :)

a FB integracio

Na így már tuti, hogy nem lesz soha iPhone-om. :P

[ Szerkesztve ]

***

(#106) mrlujoak válasza Touch-ko (#94) üzenetére


mrlujoak
veterán

"Tovabba ez az elloptak tulzas, mert egy ora mutatot, es szamlapot nem lehet ellopni. Igen olvastam a cikket, lattam az orat, valoban hasonlo, de az ellopas eros tulzas.."

Ó, dehogy nem lehet ellopni. Bejegyzett forma, védjegy lett az az óralap dizájn, így azt, vagy a rá nagyon hasonlító óralapokat csak engedéllyel (ami főképp a licenc megvásárlásával történik) lehet felhasználni...

Pont, hogy az Apple műveli ezt (dizájn és piktogram) fronton... :U

...más szemében a szálkát, sajátodban a gerendát sem...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#107) Xero válasza ollie (#105) üzenetére


Xero
nagyúr

Az egyik oldalon ott egy vonat társaság órája vs. egy ikon.
Míg a másik oldalon egy kütyü megjelenése vs. egy kütyü megjelenése.

Azért ez eléggé eltérő problémakör.

(#108) mrlujoak válasza Xero (#107) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem, ha azt nézzük, hogy védjegy.

Mindegy, hogy az piktogram, vagy egy telefonkagyló ikon, netán egy egész óralap.

El kell fogadni, az az óralap egy bejegyzett védjegy, azt felhasználni csak engedéllyel, vagy liszenszfeltételek elfogadásával lehet.

Apple, nem Apple, hardver, nem hardver, ez így van és kész.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#109) Ricardo válasza Xero (#107) üzenetére


Ricardo
félisten

Magyarázni lehet a végtelenségig, csak felesleges.

"Az egyik oldalon ott egy vonat társaság órája vs. egy ikon."

Egyik oldalon egy étterem (kávézó), másik oldalon egy tech cég.
Ráadásul hasonlóság sincs.
Mégis van per.

[ Szerkesztve ]

(#110) Touch-ko válasza RaveForce (#99) üzenetére


Touch-ko
őstag

Akkora a kereslet, hogy gyartani nem birnak annyit, amennyit el tudnak adni.
néha csodálkozok, h van még olyan egységsúgarú lény, aki ezt beveszi..

Erdekes, nekem tobb mint 2 hetet kell varnom, hogy megkapjam, mert a 32GB-seket elkapkodtak, meg a premier elott. Mindenki elorendelte, en eppen nyaraltsm, es ezert nem jutott az elso korben. Oktoberig varnom kell.
Szerinted direkt szopatnak, es azert nem adjak oda? Nem az a jo nekik, ha minnel tobbet eladnak?

OMG...

Ps: ne szemelyeskedj, en sem tettem. Ha nem tudsz kulturaltan fogalmazni, akkor ne is irkalj!

(#111) Ricardo válasza Touch-ko (#110) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha várni kell rá az csak fokozza az "akarom" érzést ;)

Nem új a dolog [link]

(#112) Touch-ko válasza Tin (#102) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ket kollegad? Ertem. Szoval vilagszerte tobb millio ember dicseri, es a ket kollegad, szidja.

Ex mindent megmagyaraz:)

Az iOS6-ot beta verzio ota hasznalja. Rendben szerinted a beta verzio a teljes verziot jelenti?
Tovabba nekem a 4-en is iOS6 fut, es semmi bajom sincs vele. Nem ertem miert kell MINDENT FIKAZNI. TENYLEG MINDENT, egyszeruen SEMMI SEM JO. Lehetseges ez? Most komolyan? Teny, hogy a Maps meg sz.r de ez nem azt jelenti, hogy az is marad.. A GoogleMaps pedig jobb, egyertelmuen. Viszont ok tobb eve fejlesztik. Gondolom ez sem esett le neked, hogy 0-rol indult az Apple egy olyan ceg ellen, aki evek ota fejleszti a terkepet. Gondolom az okokat ismered..

Nem tette fel tobb kollegad, mert fel, hogy elcseszi? Tehat nem tudja milyen, de elcseszi... Erdekes gondolkodas, fogalma sincs milyen de elbol lesz.rozza. Nekem semmi bajom sincs az uj verzioval. Gyorsabb lett, szebb is lett, es noha a maps le van maradva, megis maradnek ennel a verzional.

Az orat elloptak? LOL, ez nem vasuti kabel, hogy ellopjak:) OMG.. Tovabba sokan leirjak, hogy "az iPhone orajat lopott."
Eloszor is az iPhone verzio oraja a regi maradt. Masodjara az iPad verzio vilagora mutatojarol beszelunk. Halvany gozotok sincs mirol irkaltok.... Ez mar szegyen, komolyan..

Kevesebb ideig birka az akksi?
Nagyobb kijelzo, erosebb prcessor, erosebb videochip... Ezek mid-mind zabaljak az eroforrast az LTE-rol nem is beszelve. Mivel bekonyabb is lett, es konyebb, szerintem be sem kell fejeznem a mondatom...
softwareesen megoldhato problemarol beszelunk..
Mi most 30 percrol beszelunk.. Igy is kibir 1 napot a telefon, es mivel az osszes telefon 1 napos uzemidot kepes biztositani, szerintem meg igy sem log ki a sorbol..

Egyszeruen nem erzitek cikinek, hogy MINDENT FIKAZTOK, ES TENYLEG SOHA, SEMMI SEM JO? Legyen az iPad, iPod, Mac, iPhone, minden mindig sz.r.. Evek ota.
Vajon matematikailag mekkora es,ey van arra, hogy egy gyarto osszes termeke, tobb eve (tobb tucat termekrol beszelunk most) kivetel nelkul 100%-ban hibas, rossz, gyenge minosegu, gagyi, hianyos lenne?

(#113) Tin válasza Touch-ko (#112) üzenetére


Tin
veterán

megint csúsztatsz:)

Ket kollegad? Ertem. Szoval vilagszerte tobb millio ember dicseri, es a ket kollegad, szidja.
mivel a korábbi hsz-ben TE kérdezted, hogy mire alapozom a véleményem, mert nem felelt meg az, amit a neten írnak, hozzáírtam a közvetlen ismerőseim véleményét is. persze ők nem elvakult apple fanok.

Az iOS6-ot beta verzio ota hasznalja. Rendben szerinted a beta verzio a teljes verziot jelenti?
az egyikük igen, egy másik pedig felrakta vele együtt a 6-ost, másik pár kolléga maradt az 5-ösnél, mert használja a térképet.

Az orat elloptak?
sajnos igen. az az óra egy védett forma, ami megjelent az iOS6-ban. tehát ellopták a formatervet.

Kevesebb ideig birka az akksi? Nagyobb kijelzo, erosebb prcessor, erosebb videochip...
mentegetőzés. teljesen ciki hogy a vadiúj iphone kevesebb ideig bírja, mint a régi. ahogy a vadiúj iOS-t futtató telefon is. megoldás? nagyobb aksi, kisebb fogyasztású hardver, akármi, a többi gyártó is meg tudja oldani. ráadásul az apple-t semmi nem kényszerítette a súlycsökkentésre, hiszen előtte sem volt ez probléma a felhasználóknak.

(#114) Colos1 válasza Touch-ko (#112) üzenetére


Colos1
őstag

"MINDENT FIKAZTOK, ES TENYLEG SOHA, SEMMI SEM JO"

Szerintem senki sem mondta azt, hogy az Iphone nem jó. Épp az Iphonosok mondják mindig, hogy "mennyire jó", pedig annak is ugyanúgy vannak hibái. És az Iphonosok egy része ezt nem hajlandó beismerni, hogy semmivel sem jobb az Apple, mint pl. az Android.

Meg pörögnek itt azon, hogy több Iphone -t adtak el, mint S3-at, ezért jobb. Itt lesz 220/180 a vérnyomásom, mert az Iphonnal ellentétben az Androidnál több választási lehetőség van, így ne ragadjunk le az S3 -nál, és a Samsungnál. Gyakorlatilag minden olyan Androidos telefon, amelyik 70000 HUF -nál drágább, konkurenciája az Iphon -nak. (Nem feltétlenül a legújabb Iphone -ról beszélek)

Az Iphone vs. Android eladásokban amúgy jelenleg az Android vezet, több mint 2x annyi androidos telót adtak el 2011 -ben, mint Iphone -t. Bár ebben benne vannak az alacsonyabb kategóriás telók is, de azok is tudják az Iphone képességeinek kb. 70% -át, csak lassabban, és nem abban a minőségben :D Viszont ha típust nézünk, akkor az Apple vezet az Iphone -al. De mivel az Androidos telók tudásukban 80% -ban egyeznek, itt nem típust kell nézni, hanem rendszert.

Az Apple csak úgy tudná felvenni a versenyt az Androiddal, ha kiadna néhány telót a középkategóriába :K Akkor lehet hogy én is vennék, de addig Galaxy Ace 2 -zök :)

ui.: És nem fikázom az Iphone -t, nem rossz az, volt szerencsém próbálni. Csak felidegesít ez az "Iphonealegjobbatöbbiszar" hype :)

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#115) JanR válasza Touch-ko (#94) üzenetére


JanR
addikt

"Igen olvastam a cikket, lattam az orat, valoban hasonlo, de az ellopas eros tulzas.."

Ilyen indokkal az apple pert nyert a samsung ellen. Na az erős túlzás, de a ctrl+c ctrl+v az nem ugye? Na ez már elvakultság.

(#116) Touch-ko válasza PAtr0n (#98) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ertem, tehat, az a fanatikus, meg rajongo akinek bevallt egy termek, es eppen ezert nem akarja lecserelni. Ok. Vegyuk ezt alapul:

Nekem van 2 Adidas cipom, akkor en Adidas fanatikus vagyok ugye? Vettem mar tobbszor Mars csokit, ergo akkor en egybol MArs fanatikus vagyok. Sot, ittam mar Foster`s-t tobbszor is mert itt az olcso, en akkor Foster`s rajongo esetleg fanboy vagyok?

Gondolom ezt TE sem gondoltad komolyan:)

A Samsung tobb tucat telefont gyart, es mutat be evenkent megis egy olyan ceg a legnagyobb konkurense aki mindossze egyetlen keszuleket mutat be evenkent.

(#117) Touch-ko válasza mrlujoak (#106) üzenetére


Touch-ko
őstag

Igen, valoban ugyanaz a ketto:

Az egyik egy vilagora menuben megtalalhato oramutato, igy a Svajci vasuttarsasagnak nem okozott anyagi kart olyan ertelembe veve, mint ahogy a Samsung okozott a masolasaival. Ha a ketto kozott nem latod a kulonbseget, akkor megkerlek szepen ne is faradj a valaszolassal.

Koszonom!

(#118) Touch-ko válasza Tin (#113) üzenetére


Touch-ko
őstag

CSusztatok? Persze... :W

Ket kollegad alapjan hozod a velemenyed, akik szerint nem jo az iOS6. Erdekes, hogy pont ketto olyan kollegad van akik szerint nem lett jo se az iPhone es az iOS6 is sz_r.

Erdekes, nekem szerintem osszesen nincs 2 olyan kollegam aki iPhone-t hasznal akik szerint sz_r.

Hozza kell tenem, hogy itt szinte utanad dobjak, annyira olcso.

``mentegetőzés. teljesen ciki hogy a vadiúj iphone kevesebb ideig bírja, mint a régi. ahogy a vadiúj iOS-t futtató telefon is. megoldás? nagyobb aksi, kisebb fogyasztású hardver, akármi, a többi gyártó is meg tudja oldani. ráadásul az apple-t semmi nem kényszerítette a súlycsökkentésre, hiszen előtte sem volt ez probléma a felhasználóknak.``

LOL Nah itt kesz, erre most komolyan, mit irjak? Javaslom, hogy a feszultsegkeltes elkerulese vegett NE LATOGASS APPLE HIREKKEL FOGLALKOZO FORUMOKAT!

Javaslom olvass vissza 1 evvel ezelotti cikkeket, es forumokat, ugyanis, pont a sulya miatt is fikaztak az iPhone4S-t...
Egyszer az a baj, ha van kalap, egyszer az, hogy nincs. Tipikus..

(#119) rolii21 válasza Touch-ko (#117) üzenetére


rolii21
aktív tag

Az erdekes h az orat nem loptak el... Le van vedve, innentol kezdve illetektelenul hasznaltak fel. Ugymond el loptak.

Erdekes lehet egy eve meg ki sem jott a 4s:) Ha jol tudom oktoberben jott ki.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#120) Touch-ko válasza JanR (#115) üzenetére


Touch-ko
őstag

Igen, valoban ugyanaz a ketto. OMG mennyi trollal kell egyszerre vitazni...

Szoval engedd meg, hogy leijam a kulonbseget.

A Samsung telefonokat is gyart, es tableteket is. Az Apple szinten, es mivel a Samsung az Apple termekeihez megdobbentoen hasonlo termekeket mutaott be (kulso-belso tulajdonsagokrol beszelunk) ezert lett beperelve, amit meg is nyert. Tehat a Samsung a GalaxyS sikereinek bizonyos szazaleka koszonheto annak, hogy az Apple termekeit masolja, masolta evekig, evenek at.
Ezaltal a masolas kovetkezteben (hiszen Galaxy Sx looks like iPhone) az emberek egy resze pont ezert vette meg. A TW felulet szinten az iOS-re hajazott a keszulekeken. A tabletjukrol nem is beszelve. A Chromebox a Series 9, a Galaxy player szinten megdobbentoen hasonlit. Erdemes megnezni a kepeket. A Shamesung lemasolta az Apple termekpalettajanak nagy reszet es igy tudott hatalmas bevetelekhez jutni, hiszen sokan megpillantanak egy olyan termeket ami az Apple-ere hasonlit, azt gondoljak, hogy az hozza az Apple altal kozismerte tett minoseget, es igy megveszik azt..

Ellenben a svajci vasuttarsasag oraja es az iOS6 iPad verziojanak vilagoraja hasonlo, ha ugy tetszik megegyezo.
Valoszinuleg meg fognak egyezni valahogy. Ha a ket pelda kozott TE nem erzed, vagy latod a kulonbseget, akkor nagyon sajnallak. Tovabba erdekesnek tartom azt, hogy azok is leirjak azt, hogy a Samsung is masolt az Apple-rol, akik honapokkal ezelott azt bizonygattak, hogy a Samsung nem masolta le az Apple termekpalettajanak a felet.

Tehat megegyszer osszegezve: Az Apple mostani iPad iOS verziojaban a vilagora oramutatoi ugyanolyanok mint a Svajci Allami Vasiutak altal hasznalt oramutatok, az nem ugyanolyan, mintha a Samsung az iPhone, iPAd, iPod touch MBA, valamint Mac Mini eszkozeit lemasolja. Mivel a samsung az Apple konkurenciaja, viszont a Vasuttarsasag nem konukers ceg az Apple-nek.
Remelem igy mar ertheto!

(#121) mrlujoak válasza Touch-ko (#120) üzenetére


mrlujoak
veterán

" OMG mennyi
trollal kell egyszerre vitazni..."

OMG mennyire nem vagy tisztában a troll valódi jelentésével. Az a fórumozó még jócskán nem troll, akivel nem egyezik a véleményed. Ráadásul a témához vágnak a hozzászólások, és nem témaidegen hsz-okkal offolják szét a topikot.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#122) PAtr0n válasza Touch-ko (#112) üzenetére


PAtr0n
addikt

"Nagyobb kijelzo, erosebb processor, erosebb videochip... Ezek mid-mind zabaljak az eroforrast az LTE-rol nem is beszelve."

Jahh mindezt úgy, hogy közben a többi gyártó minimum tudta tartani az üzemidőt vagy inkább növelni a telefon összteljesítmény növekedése mellett.

"Nekem van 2 Adidas cipom, akkor en Adidas fanatikus vagyok ugye? Vettem mar tobbszor Mars csokit, ergo akkor en egybol MArs fanatikus vagyok. Sot, ittam mar Foster`s-t tobbszor is mert itt az olcso, en akkor Foster`s rajongo esetleg fanboy vagyok?"

Egyáltalán felfogtad amit írtam? Nem azt ecseteltem, hogy aki egy Apple után megint Apple-t vesz az fanatikus, hanem a vevőkörük többsége olyan emberekből áll akik már előtte is almáztak, tehát van otthon minimum 1Mekbuk, vagy ájped, vagy egy előző generációs ájfón, vagy bármi más, a lényeg hogy alma. Nevezzük bárminek, fanboy, fanatikus stb..., de mégis mutat valami elfogultságot a márka iránt, akárhogy csűröd csavarod.
A Samsung -vagy vegyünk bármelyik másik gyártót- az eladásait nagy részben az okostelefonokkal még még most ismerkedő emberekből hozza össze, vagy olyanokból akik most próbálják hogy mondjuk egy Sony után mit tud nyújtani egy Samu, holott a szoftver és a tudás tök ugyanaz.

"A Samsung tobb tucat telefont gyart, es mutat be evenkent megis egy olyan ceg a legnagyobb konkurense aki mindossze egyetlen keszuleket mutat be evenkent."

Aha, és miért tud eladni abból az évenkénti egy típusból olyan sokat? Egyel fentebb megtalálod rá a választ.

"Az egyik egy vilagora menuben megtalalhato oramutato, igy a Svajci vasuttarsasagnak nem okozott anyagi kart olyan ertelembe veve, mint ahogy a Samsung okozott a masolasaival."

Hehe, ezt csak nem egy Apple oldalon olvastad? Ezek szerint te azt mondod, hogy a Samsung "koppintások" miatt az Alma kevesebb iPhone adott el?

"MINDENT FIKAZTOK, ES TENYLEG SOHA, SEMMI SEM JO"

Komolyan ez olyan mint a volt barátnőmet hallanám. Ha felpukkadt, átment támadásba, és mindig azt hangoztatta ilyenkor, hogy őt mindig bántja mindenki. Elgondolkozni, vagy felfogni amit éppen mond neki az ember... nehéz :)

De ha nem tűnt volna fel, nem indokolatlanul fikázunk, csak éppen az Apple nagy arca, az elnagyolt árai, és a nem létező innovációja miatt tartunk most itt. Van nekem is a körömben pár olyan ember, akinek felnyílt a szeme, és már a 3GS után cserélt valami másra, mert látta, hogy itt már nem lesz előrelépés, csak a hype.
Hidd el, nekem bejön az Iphone minőségi anyaghasználata, a gördülékeny szoftvere, meg úgy eleve az egész, de valahogy már a 3GS korában úgy ráült itthon a márkára sznobizmus hogy az már fáj. Sőt, megsúgom, egy Macbook-ot még vennék is, ha nem lenne olyan rohadás drága. Inkább beérem feleannyiból egy ASUS laptoppal.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#123) JanR válasza Touch-ko (#120) üzenetére


JanR
addikt

Értem, de nem értem.

Lopás nem egyenlő lopás. Na ne röhögtess már. Nem troll vagyok, de ez azért már sok, hogy megpróbálsz kioktatni. Az, hogy az Apple lemásol valamit, arra van kifogás, ha ezt más teszi meg az azonnal lopás.

Ha egy varroda BMW mintás ruhákat kezd el árulni és veszik - akkor a BMW csak úgy hagyná a témát, mert nem konkurens cég az ruhaipar, mert a nem autóipar? Ugye érted a különbséget, mert ha nem nagyon sajnállak. Nem vagyok ostoba, de végre észrevehetnéd, hogy az apple cég is "merít ihletet" máshonnan (jelen esetben egy adott terméket le is másolt 1:1-ben).

Ezt inkább módosítom :U

[ Szerkesztve ]

(#124) Touch-ko válasza mrlujoak (#121) üzenetére


Touch-ko
őstag

Igen, te gondolom nem olvastad elejetol a kommenteket. Tovabba nem olvasol Apple hirek utani forumokat sem...

(#125) Ricardo válasza Touch-ko (#120) üzenetére


Ricardo
félisten

"Az Apple szinten, es mivel a Samsung az Apple termekeihez megdobbentoen hasonlo termekeket mutaott be (kulso-belso tulajdonsagokrol beszelunk) ezert lett beperelve, amit meg is nyert. "

Meg párat el is vesztett :U

(#126) Touch-ko válasza PAtr0n (#122) üzenetére


Touch-ko
őstag

A fanboyokrol:
Van egy ismerosom aki a vilagtol elzart reszrol szarmazik. Burmabol jott. Neki is van iPhone-ja. O elotte meg nem is hallott otthon az Apple-rol. Ez egy pelda a sok kozul. Nem Apple rajongo, neki csak kellett egy jo telefont. Sosem hasznalt elotte Apple termeket..

A masik srac Del-Afrikabol van, ott nem is aruljak az iPhone-t. Megis vett egyet itt, es tetszik is neki.

Tovabba elgondolkodtato az, hogy vajon miert lesznek markahuek azok akik mar vettek egy Apple termeket.. Talan mert megis jok? Talan mert tobbet nyujt mint a konkurens cegek?

Tovabba a mindent fikaztok hsz-em tenyeken alapul. Nem hiszed? Nuyogdtan olvass utana barmely Apple hirnel!

``Hidd el, nekem bejön az Iphone minőségi anyaghasználata, a gördülékeny szoftvere, meg úgy eleve az egész, de valahogy már a 3GS korában úgy ráült itthon a márkára sznobizmus hogy az már fáj. Sőt, megsúgom, egy Macbook-ot még vennék is, ha nem lenne olyan rohadás drága. Inkább beérem feleannyiból egy ASUS laptoppal.``

-Erre viszont valaszolnek:
Aki szerint sznob az aki Apple termeket vesz, annak fogalma sincs a sznobsag jelenteserol.
LEhet, hogy Mo-n attol sznob valaki mert Apple termekei vannak. Viszont nekem volt Mo-n iPad, Mac, iPhone, es meg nehany iPod is, es megsem ereztem magam sznobnak. Attol meg mert tetszik valami, nem leszek sznob. Ez legalabb akkora butasag, mint, hogy akinek BMW-je van az paraszt :)
Tovabba csak ekrdezem mivel te magad is irtad, hogy tetszenek az Apple termekek csak dragak.
Te is lennel (maradjunk a divatos szohasznalatnal) Applebirka, vagy Apple verfanboy, csak tul draga.

Tehat lennel Apple birka, csak nem engedheted meg magadnak. Nah ennel rosszabb viszont mar nincs.. Tovabba a kommented felso reszeben pont azt a gyartot kritizaltad, amit elmondasod alapjan TE magad is megvennel.

Mit szurtem le ebbol: Savanyu a szolo?

(#127) Touch-ko válasza Ricardo (#125) üzenetére


Touch-ko
őstag

Lehet, hogy elvesztett parat,de attol meg a teny, teny marad...

(#128) rolii21 válasza Touch-ko (#127) üzenetére


rolii21
aktív tag

Nekem faj ahogy vergodsz az igazadert. Bevallom nehany dologban igazad van de masban meg akkora valotlansagokat allitasz h faj elolvasni. Nekem is tetszenek az apple cuccok, nem mind de tetszik par, volt is par. Nem is a termekekkel van gond, jo vannak kissebb gondok de hol nem. De az uzlet politika, meg h orranal fogva vezetnek sok sok embert... Es a "fanboyok" ezt eszre sem veszik

El kene jutni oda, fel kene fogni h az iphone NEM MENO. Tomeg telefon, olyan mit a fila taska volt. Ezt az utolso ket sort nem neked szantam.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#129) Colos1


Colos1
őstag

Most nézem, Google Play -en van egy rakás "Fake Iphone" nevezetű alkalmazás, amely iOS kinézetet ad az Androidnak. Ráadásul ingyen.

Ezek nem beperelve lesznek, hanem kivégezve :DDD

És besz@rok, "cracked Iphone" alkalmazás :DDD :C :Y

Asszem a Google Playt temethetjük...

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#130) Xero válasza rolii21 (#128) üzenetére


Xero
nagyúr

De az egy termék megítélést mennyiben befolyásolja, hogy egy bizonyos réteg (ami a vásárlók jó ha 5%-ára igaz) a vásárlók közül csont hülye és pusztán a név miatt vásárolja?

Én is azért veszem meg mert Apple. Viszont nekem az Apple != a menő cool vagyok és sznob is vagyok faktorral. Nekem az Apple bizonyított szép apránként a különböző termékeivel, így tudom, hogy mit várhatok és azt biztosan várhatom.

Sajnos Magyarországon az emberek még inkább hajlamosak ilyen és ehhez hasonló megközelítéssel állni egy bizonyos termék vásárlói bázisához, pusztán egy szűk réteg viselkedése alapján. Erre szinte bármelyik német prémium autó márkát lehetne példának hozni.

Engem sosem érdekelt egyébként, hogy az iPhone menő vagy sem. Teszek rá. Ha nekem jó és örömmel használom az adott terméket akkor már elégedett vagyok.

(#129) Colos1: Miért kellene ezért temetni a Playt? Poén. Sz*r poén, de poén. :)

(#131) FragMaster: Az Android usereknél is ott lehet az a bizonyos 5%, aki úgy érzi ez lesz a cool faktor. Tudod: divat haterek. :P

[ Szerkesztve ]

(#131) FragMaster válasza Colos1 (#129) üzenetére


FragMaster
addikt

Ennek semmi értelme. Miért akarna bárki is androidon ilyen 2007-style kezdőképernyőt :F
;]

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#132) PAtr0n válasza Touch-ko (#126) üzenetére


PAtr0n
addikt

"Tehat lennel Apple birka, csak nem engedheted meg magadnak. Nah ennel rosszabb viszont mar nincs.. Tovabba a kommented felso reszeben pont azt a gyartot kritizaltad, amit elmondasod alapjan TE magad is megvennel."

Látom veled nem nem érdemes vitatkozni. Csak kiforgatod a mások szavát, a lényeget meg nem fogod fel.
A macbook teljesen más kategória, a vita fő kiváltója meg az iPhone volt. Míg egy macbook-ból csinálok akár egy teljes értékű windózos-es gépet is, addig az iPhone-ból nem lehet egy Androidos vagy symbianos, vagy RIM-es kütyüt csinálni, nem lesz rajta micro USB, és ugyanúgy azzal tetves ájtúnszal kell rászenvedni mindent. Ja hogy az 5 csatlakozója már teljesen más, nehogy véletlen a régi töltőt meg adatkábelt használni tudd. Nesze neked innováció, ledugjuk a torkodon, nem kell félni nem fog fájni.
De hogy lovagolj még a dolgon, igen Macbook-ot vennék, mert azt nem korlátozták annyira le mint a szarráimádott iPhone-t.

"Tovabba elgondolkodtato az, hogy vajon miert lesznek markahuek azok akik mar vettek egy Apple termeket.. Talan mert megis jok? Talan mert tobbet nyujt mint a konkurens cegek?"

khmmm, többet nyújt? Sorolnád? Kezdd légyszíves a szoftveres lehetőségekkel.

Attól még, hogy te nem tartod magadnak sznobnak (és ez igaz lehet több Apple felhasználóra), attól még sajnos a többségnek az jut eszébe az Apple szó hallatán, hogy kopasz kigyúrt, plázacica, pénzes, buta, és BMW igen BMW, méghozzá minimum új 5-ös de inkább 7-es, és abból is a fekete. Nem gondoltál bele, hogy pont az árpolitikájuk és a hype miatt van mindez?

Tudod egy csomó mindet lenyeletnek az Apple fanokkal, a szomorú viszont az, hogy még ezek után is azt mondják rá, hogy milyen jó. Most akkor ki a birka?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#133) Tin válasza Touch-ko (#118) üzenetére


Tin
veterán

Csúsztatsz, mert:

Erdekes, hogy pont ketto olyan kollegad van akik szerint nem lett jo se az iPhone es az iOS6 is sz_r.
Ezt sehol sem mondtam, ha igen, másold be. Azt mondtam, hogy ketten nem frissítettek, mert nem akarják kockáztatni a térkép elvesztését, illetve az esetleges üzemidő-romlást. Hol fikáztam az iOS6-ot?

LOL Nah itt kesz, erre most komolyan, mit irjak? avaslom, hogy a feszultsegkeltes elkerulese vegett NE LATOGASS APPLE HIREKKEL FOGLALKOZO FORUMOKAT!
Nem válaszoltál a kérdésemre. Akku élettartamra meg kereshetsz még elfogult cikkeket is.

Egyébként ma voltam a kezemben 4, 4S és SGS3 is. az iphone-ok iOS5-el és 6-tal is. Az Androidos vektoros google maps a csúcs, az iOS5-é a következő, a 6-os apple mapje pedig egy totális vicc.

(#134) Pete55555 válasza Touch-ko (#112) üzenetére


Pete55555
addikt

"Egyszeruen nem erzitek cikinek, hogy MINDENT FIKAZTOK, ES TENYLEG SOHA, SEMMI SEM JO? Legyen az iPad, iPod, Mac, iPhone, minden mindig sz.r.. Evek ota."
Csak elfogultság nélkül leírják a véleményüket.

Az iPhone fos, egy hígszar az egész, használhatatlan vacak.
Na, ez lenne az, amit írtál, de az előző hsz-ek nem erről szóltak.
Nézz egy kicsit magadba :U
(Keresd meg, a belső békédet, segítségedre lesz az Apple új térképe ;] )

...Szeretem leracsniztatni...

(#135) Gebriel válasza Pete55555 (#134) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért az utolsó mondat kicsit övön aluli volt nem? :D

(#136) spuros válasza rolii21 (#128) üzenetére


spuros
őstag

"El kene jutni oda, fel kene fogni h az iphone NEM MENO. Tomeg telefon, olyan mit a fila taska volt." ....és télleg!

(#137) masterful87 válasza spuros (#136) üzenetére


masterful87
senior tag

Nem oda kell eljutni, hogy az Iphone nem menő, hanem arra a szintre, hogy semmilyen használati tárgy nem menő!
Nem mi vagyunk az eszközökért, hanem az eszközök értünk!
Egy eszköz lehet jó, vagy rossz, de olyan nem létezik, hogy menő! (vagyis egy normális társadalomban nem létezne...)

Az a baj a mai világgal, hogy azonosulni akarunk bármiről is legyen szó. Így lehetséges az, hogy egy márka olyan vélt, hamis pluszt ad, amitől többnek érezzük magunkat, felsőbbrendűnek és aki nem rendelkezik vele, azt lenézzük. És vannak akik ezt nem ismerik fel és képesek vérre menő csatákat folytatni nap, mint nap, hogy az igazukat bizonyítsák, az általuk választott márkát védjék, minden mást pedig szidjanak.

És a legszomorúbb, hogy ma már az élet minden területén megtalálhatóak ezek az érdekellentétek, csak hogy a legismertebbeket említsem: AMD/Nvidia, AMD/Intel, Apple/mindenki más, WP/mindenki más, Windows/Linux, japán autó/német autó, autósok/gyalogosok/biciklisek, Tmobile/Telenor/Voda, plazma/lcd, Firefox/Chrome, rock/minden más, Canon/Nikon, és ráadás: az összes focicsapat, az összes politikai nézet, nameg a vallások.

El kéne már jutni arra a szintre, hogy ne foglalkozzunk a másikkal, örüljünk annak, amit mi képviselünk, és ne akarjunk mindenáron a másikon felülkerekedni! Ez bizony kőkemény utópia...

[ Szerkesztve ]

(#138) spuros válasza masterful87 (#137) üzenetére


spuros
őstag

Jól mondod.. Ilyen soha az életben nem lesz. Az érdekek nem engedhetik és nem is fogják.

(#139) zseko válasza Touch-ko (#95) üzenetére


zseko
veterán

válaszolnék, de egyrészt az utánad lévő pár kommentben tökéletesen elmondták amit én is elmondtam volna, másrészt a további hsz-ekben megbizonyosodtam arról, hogy feleslegesen írnék úgyis.
Nem mondom azt, hogy az iPhone-t rossznak tartom vagy utálnám, ám magát az Apple-t rühellem a módszerei miatt bár tudhatnak valamit mert sikeresen kineveltek egy szinte b.rka réteget aki bármit elhisz amit elébe tesznek. Akinek nem inge ne vegye magára. Bár már máshol is kezd kialakulni ez a tendencia, de nem annyira jellemző még mint itt.
Válaszolni felesleges, többet nem fogok visszanézni.

HR24.hu

(#140) rolii21


rolii21
aktív tag

+1

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#141) Gebriel válasza masterful87 (#137) üzenetére


Gebriel
veterán

Beszéltél a nagy semmiről.. :U

(#142) mrlujoak válasza Touch-ko (#124) üzenetére


mrlujoak
veterán

" Tovabba nem olvasol Apple
hirek utani forumokat sem..."

Ó, dehogy nem olvasom/olvastam... (bár nem értem a kijelentő módot, egy gyenge feltételes után... Urambocsá te jobban tudnád, hogy én mit olvasok?! Nem nem, én magam döntök a dolgokról, nekem nem "kell" megmondani mi a jó nekem... )

Mindemellett csak jelzem, akárhányszor hozzászólok Apple hírhez, magam is megkapom a többi eppül rajongótól a troll jelzőt teljesen értelmetlenül... Az a baj veletek, hogy más em alkothat saját véleményt ha az ütközik a tietekkel... Ha pedig valaki mégis megteszi, azonnal trollt kilátotok. Ez így nagyon bicskanyitogato.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#143) Touch-ko válasza PAtr0n (#132) üzenetére


Touch-ko
őstag

Te magad irtad, hogy az Apple termekeket szerinted sznobok veszik. Elotte pedig szinten te magad irtad, hogy szivesen vennel, macbookot mert arra akar windows is lehet telepiteni:)
Aztan egy rakas sornyi Apple user, valamint termek fikazas...

Aki iPhone-bol akar androidos kutyut (ami lehetseges hackelessel, bar nemtudom ki akar egy androidot futtatni iphoneon)

Soroljam az elonyoket?
miben nyujt tobbet?
Oke:
Eloszor is nincs nincs fragmentacio. Nincs az ami Androidnal. Erdemes lenne megnezni az Android userek hany szazaleka hasznalja a legujabb verziot.. Ez iPhone-on messze magasabb, es a userek tobbsege az ujabb verziokat hasznalja..
Sokkal megbizhatobb OS. Nekem sosem fagyott, le gyari alkalmazas, legutobb a 3G-n volt egy hibas program amitol lefagyott, ez meg 2008-2010 kozott lehetett, mert azota 4-et hasznalok.
AppStore: Az appok nagy resze eloszor iOS-re jelenik meg, aztan Androidon, ha egyaltalan ott is megjelenik.. Van sok olyan program ami meg sem jelent Androidon, es a userek vartak anno, hogy mikor jon ki.
Virusok a Market-ben. Voltak hirek meg azt hiszem itt is, hogy hany szazezer eszkozt fertoztek meg virusok, kartevok..
Az iOS gordulekeny, megbizhato, es Android userektol, mar a 3.0 ota ezt hallgatom: mar nem szaggat egyaltalan nem ugy mint a 2.x.x-nel. Aztan kesobb: mar nem szaggat ugy, mint a 3.0-nal, aztan megint kesobb, mar egyaltalan nem szaggat a 4.x verzio ugy, mint az elozo verzio.. Komolyan, hol itt az igazsag?

A marketben rengeteg olyan program van amit a felhasznalok nagy resze nem tud hasznalni, mert egyszeruen egy masik verzioszamra lett megirva, es az o eszkozen nem fut az a verzio, mert nincs megirva. Ez iOS eszkozokon alig fordulhat elo, kiveve, ha nagyon regi eszkozod van, ami mar nem kepes futtatni a legujabb verziot, pl a 3G, ami 4 eves modell.

Ad egy egyseget, pl egyszeru az egesz rendszer, mert peldaul, ha valaki iPhone-t hasznal, az megismeri az ikonokat, mit jelentenek, es ha leul egy Mac ele, akkor ugyanazokat az ikonokat fogja latni, ergo egyszeru lesz neki hasznalni meg az alapveto dolgokat egy asztali vagy noti gepen is...

Nincs 49 almenu, mire megtalalod azt amit keresel.

Aztan ott az iTunes Store. Tok jo, hogy az iCloud miatt ha megveszel egy albumot, akkor nem kell syncelned a gepeddel, hanem ugyanugy megjelenik az iOS eszkozeiden..

Szerintem most igy hirtelen par perc alatt ennyi pozitivumot talaltam. Ha gondolkodnek rajta, akkor biztos vagyok benne, hogy talalnek meg tobbet..

Az Apple termekek hallatan a sznob, vagy plazacica esetleg a kigyurt kopasz faszi jut az eszedbe? Te nemtudom hol eltel idaig, de megnyugtatlak en egyik sem vagyok. Foleg nem a plazacica :))

Rengeteg fotos, zenesz hasznal Mo-n Mac-et, tovabba ez az altalanositas rohadtul poenos.
Ez valoszinuleg azert van, mert az emberek szegenyek es egy iPhone maga a luxus Mo-n. viszont nyugatabbra, vagy epp keletebbre (Japan,Ausztralia) az embereknek ez csak egy telefon, nem luxus eszkoz, es nincs tulmisztifikalva az egesz legyen akar iPhone vagy S3. Nem anyaznak teged mert iPhone-od, iPad-ed van, nem neznek le, nem birkaznak, es nem is kopnek le.( olvastam ilyen kommentet itt is, hogy legszivesebben lekopne mert Apple termekeket hasznalok) Egyszeruen borzaszto ez a hozzaallas. Nem tartod ezt gaznak?

Megjelenik egy Apple hir, es allandoan ez lesz? Barmilyen hir, tok mindegy, hogy egy uj eszkoz, vagy egy OSX frissites, vagy barmi, akar egy per, egybol jon egy csomo ember aki elbol gyuloli az Apple-t, es teszi mintezt ZERO tapasztalattal!
Van olyan forumozo( direkt nem mondok nevet) aki elbol gyulol minden Apple termeket, es szerinte a MacBook Pro azert sz_r, mert muanyag..

Az Apple termekekkel nincs semmi gond. A Samsung csak orulne, ha olyan helyzetben lenne mint az Apple. Nem veletlenul akar hasonlitani ra, es nem veletlenul akar ugyanolyan "eleterzest" kinalni, mint az Apple teszi.
Nem veletlenul masolta, masolja az Apple termekeket, vagy akar az Apple Store-okat. A mostani telefonjaink nagy reszet (hacsak nem gombos telefont hasznalsz) is az iPhone-nak koszonhetjuk, hiszen O terjesztette el szeleskorben. Igen nem o talalta fel, egyertelmu, de az iPhone utan jott a tobbi gyarto az erintokijelzos telefonjaikkal. Lehet mondani, hogy LG Prada, de a telefon egy bukas volt az iPhone-hoz kepest..
Aztan ott az iPad. Tabletek elotte is leteztek, eleg kezdetlegesek az iPad-hez kepest. Ma mar minden ceg tabletet gyart. Ott az ultravook kategiroa, a MBA elterjedese, sikere utan jott a tobbi ceg. Vagy vegyuk a Chrombox-ot. Mac Mini koppintas, 1-1-ben.
Ha visszaprogetjuk az eveket lathatjuk az iPod sikeret. Tavaly oktoberben adtak el a 300.000.000. IPod-ot. Esetleg az AppStore vagy az iTunes Store sikeret is felhozhatnam reszletesen. Tehat az Apple le is tett valamit az asztalra, jo termekeket gyartott a multban, es szerintem a jovoben sem lesz gond veluk, es az emberek pontosan emiatt veszik meg a termekeiket.

Nem pedig azert mert birkak...

Arpolitika? Mo-n draga az teny. Viszont ha megnezzuk miert is, akkor lathato, hogy az Afa 25% (ha azota nem emeltek...) plussz a fizetesek a nyugati fizetesekhez keoest is el vannak maradva. Ha te keresnel havi 400-500k-t, szerintem akkor mar nem lenne draga egy 300.000-es gep, nemigaz?

Tehat az, hogy a lakossag nagy resze Mo-n Nem engedhet meg maganak Apple eszkozoket, es az iPhone egyenlo a luxussal ( hangsulyozom MI MOST EGY TELEFONROL BESZELUNK) mert az embereknek nincs penzuk, ami szomoru, addig ne az Apple-t okoljuk emiatt.

(#144) Touch-ko válasza mrlujoak (#142) üzenetére


Touch-ko
őstag

Az elso bekezdesednek nem latom az ertelmet:)

A masodik bekezdesedrol annyit, hogy igazad van, pont ezt mondom en is.
A velemenyalkotasrol annyit, hogy lehet, de egy Apple forumba menni, es szidni az Apple termekeket, az szerinted nem parasztsag? Masok tech oromet elvenni az nem parasztsag?
Szerinted ha valaki pusztan feszultsegkeltes erdekeben jon ide, csak azert, hogy leirja hosszu, tobbmondatos kommentekben, hogy az Apple mekkora sz_r, es a felhasznalok birkak, es kulonben is b_zi az ossze Apple user, az teljesen korrekt es belefer a velemeny nyilvanitasba?

Es most visszaterve az elso bekezdesedre, ha olvasol Apple hirek utani forumot, akkor a fenti bekezdesemben olvasottakat megtalalhatod valamennyi forumban.

Ezek a dolgok mar szerintem nem normalisak..

(#145) Touch-ko válasza zseko (#139) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ha ruhelled az Apple-t, akkor mit keresel egy Apple forumban?? Miert vagy itt?
Egyszeruen nem ertem, ha valamit elmondasod szerint nem szeretsz, akkor miert olvasod a ceg termekeirol a horeket, hiszen utalod.
Ez kisse paradoxon..

Engedj meg egy peldat: engem nem erdekelnek a melegek. Viszont nem is jarok meleg oldalakra szidni oket.
Persze lehet, hogy bennem van a hiba, es en latom rosszul a dolgokat... :(

(#146) Touch-ko válasza Pete55555 (#134) üzenetére


Touch-ko
őstag

Elfogultsag nelkul? Jah, persze, nah meg ZERO tapasztalattal...

A kommented tobbi resze pedig total felesleges volt.

(#147) McSpy válasza Touch-ko (#143) üzenetére


McSpy
őstag

Az Apple termekekkel nincs semmi gond. A Samsung csak orulne, ha olyan helyzetben lenne mint az Apple. Nem veletlenul akar hasonlitani ra, es nem veletlenul akar ugyanolyan "eleterzest" kinalni, mint az Apple teszi.
Nem veletlenul masolta, masolja az Apple termekeket, vagy akar az Apple Store-okat. A mostani telefonjaink nagy reszet (hacsak nem gombos telefont hasznalsz) is az iPhone-nak koszonhetjuk, hiszen O terjesztette el szeleskorben. Igen nem o talalta fel, egyertelmu, de az iPhone utan jott a tobbi gyarto az erintokijelzos telefonjaikkal. Lehet mondani, hogy LG Prada, de a telefon egy bukas volt az iPhone-hoz kepest..
Aztan ott az iPad. Tabletek elotte is leteztek, eleg kezdetlegesek az iPad-hez kepest. Ma mar minden ceg tabletet gyart. Ott az ultravook kategiroa, a MBA elterjedese, sikere utan jott a tobbi ceg. Vagy vegyuk a Chrombox-ot. Mac Mini koppintas, 1-1-ben.

Azért itt te is fikázol,és azt állítod hogy az Apple a legjobb,és ha ők nem lettek volna a többi teló sem lett volna ilyen amilyen most :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#148) spuros válasza Touch-ko (#146) üzenetére


spuros
őstag

Ha ennyi embernek akarsz írni egyszerre használhatnád a 'szerkesztés' funkciót.. Az gondolom Safari alatt is megjelenik.

(#149) Pete55555 válasza Touch-ko (#146) üzenetére


Pete55555
addikt

"A kommented tobbi resze pedig total felesleges volt."
Az összes kommented felesleges...

(#148) spuros: Biztos az új Maps-el keresi a szerkesztés gombot :DDD

(Baromi jót szórakozok ám rajtad...)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#150) rolii21 válasza spuros (#148) üzenetére


rolii21
aktív tag

"Az gondolom Safari alatt is megjelenik."

:D

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.