Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bok92 válasza spuros (#49) üzenetére


bok92
addikt

Az emberi hülyeség határtalan...:DDD
De ha visszaviszik a széttört almácskát, akkor kapnak újat? :F :D

[ Szerkesztve ]

(#52) sirály12 válasza bok92 (#51) üzenetére


sirály12
őstag

Ja, így vettem ki a dobozból. :DDD Csak ne találják meg véletlenül a videót, mert akkor ugrott a gari. ;]

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#53) nonoka74


nonoka74
tag

ez a hír így reggel olvasva bearanyozza a napom! :DDD

(#54) Maxentius


Maxentius
addikt

Csak az előttem hozzászólókat tudom ismételni: hihetetlenül örülök a döntésnek, a józan ész (még) nem halt ki az öreg kontinensen.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#55) gubacsino


gubacsino
aktív tag

minden "szentnek"...
Most akkor az van, hogy senki más nem "lophat" csak "mi"?

(#56) PAtr0n válasza gubacsino (#55) üzenetére


PAtr0n
addikt

Huhh, jó kis szopóroller az Almának. Ejnye-bejnye, a kis "enyveskezű" :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#57) Touch-ko válasza RaveForce (#10) üzenetére


Touch-ko
őstag

Vartnal gyengebb fogadtatas?
Eddig rekord eladasokat hozott, sot, mondok jobbat. Mar a premier elotti napokban sem lehetett elorendleseket felvenni a 32GB-re, speciel nekem oktober 2-ig kell varnom, es valamikor a mult heten mentem be a boltba megrendelni a szolgaltatotol. Beszelgettem a sraccal aki azt mondta, hogy a betero ugyfelek mintegy 70% a premier elott mar az iPhone elorendeleseket intezte. Tudod mit jelent ez?

A karc+ kopas gate?

Nem furcsa, szamodra, hogy minden evben mar 5 eve van valami hiba? Szerinted nem erdekes az, hogy 5 ev alatt egyetlen egy olyan telefont sem tudtak kiadni, amiben nem lenne ekkora hiba? Szerintem ez elegge hihetetlen, es meg matematikailag is kicsi az eselye ahhoz, hogy az Apple telefonjainak 100%-a tartalmazzon valami olyasmi hibat, ami botranyos lenne!

(#58) FragMaster válasza zord01 (#16) üzenetére


FragMaster
addikt

A 920 wp fronton nem must have? :F Akkor mi lenne az? Uborkaformával az lenne?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#59) tutis


tutis
őstag

A legnagyobb vicc az iphonenál az hogy egy különböző beszállítók által összerakott telóról beszélünk, az apple csak összerakja ezeket.. Aztán a parasztja meg villog az iphone-jával, amiben több samsung meg más márka alkatrésze van :) Mindezt dupla áron... :) Én ezeket az embereket pancsereknek hívom.. ;]
A samu legalább gyárt hardvert is, saját eszközből is dolgozik.. Nem fut az iphone-hoz alkatrészért.. Jó most ugye megszakad a samu kapcsolat, helyette pl megy az LG-hez kijelzőért az apple.. Vicc az egész teló..

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#60) Tin válasza Touch-ko (#57) üzenetére


Tin
veterán

várjunk pár hetet az ítélkezéssel.

egyelőre ami látszik:
- a userek egy részének nem tetszik a méret/súly/kijelzőméret
- a térkép használhatatlan
- semmi jelentős újítás nincs az iOS6-ban
- userek panaszkodnak az akku élettartam drasztikus csökkenésére iOS6-tal (i4, i4S is)
- nem hozta a befektetők által várt 8 millió darabos eladást
- ellopták az órát a svájci vasúttársaságtól (nagyon blama)
- LTE miatt számíthatnak a perre

várjuk meg, mi sül ki belőle.
- a kinézet megszokható, vagy elmennek userek az apple-től, de majd jönnek újak
- a térképek javíthatóak, a gond, hogy a térképadatok, a megjelenítés és a navigáció is rosszul működik, ezt pedig javítani hetekig-hónapokig fog tartani, és még akkor sem fog ott tartani, ahol a google maps (pl. forgalmi adatok)
- az újítás hiánya gond, főleg hogy a többi oprendszer mind okosodik
- az akku élettartam lehet iOS6 bug is, ha azt megtalálják, gyorsan javítható
- a darabszám eladás felpöröghet
- vasúttársasággal majd megegyeznek és fizetnek
- LTE per kimenetele kétséges, nagyon kilógna a lóláb, ha az amcsi bíróság az apple javára ítélne (és ez a presztízsüket is rombolná)

szóval várjunk, aztán majd 1-2 hónap múlva kiderül, mennyire lett sikeres az iphone 5.

(#61) amduser válasza Cnclacko (#44) üzenetére


amduser
tag

Ez nagyon nagy :DD :DD :DD :DD :DD

(#62) zseko válasza Touch-ko (#57) üzenetére


zseko
veterán

Naja, ezért adtak el jóval kevesebbet a vártnál, mert csúcsot döntött az eladás. És akkor bizonyára ezért esett a részvények ára is a tőzsdén, a magas csúcsok miatt. Lehet hogy az előző modellhez képest többet adtak el, és így persze hogy "csúcsot döntött", ám a várt nagy hype-hoz képest jóval kevesebbet. Ilyen alapon rengeteg telefon is csúcsot döntött, pl. az S2 az S-hez képest, és az S3 az S2-höz képest.

HR24.hu

(#63) Stanley-B. válasza RaveForce (#10) üzenetére


Stanley-B.
őstag

A vártnál gyengebben azt érted, hogy szétalázta bármelyik samsungot valaha? Mert akkor egyet kell értenem :K

(#64) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kiosztottam 12 óra kitiltást 2 fórumozónak is, mert nagyon sértő és megalázó módon nyilatkozott az Apple rajongókról. Emelem a tétet, a további hasonló hsz-ekért 1 napot fogok adni.

Ja és nem, nem vagyok Apple fan.

***

(#65) Tin válasza Stanley-B. (#63) üzenetére


Tin
veterán

a vártnál gyengébb azt jelenti, hogy a várakozásokat alulteljesítette.

várakozásokat támasztottak a:
- befektetők: 8 millió darabot vártak az első hétvégén
- elemzők: 6-10 millió darabot vártak

ettől még jobban szerepelt mint az előző vagy mint a samsung, de akkor sem a várakozásoknak megfelelően.

természetesen, ha apple rajongó vagy, akkor a válaszom: az iphone 5 a legjobb dolog, ami az iphone-nal történt az iphone óta :D

(#66) Ricardo válasza Tin (#60) üzenetére


Ricardo
félisten

"- vasúttársasággal majd megegyeznek és fizetnek"

Ez nem változtat azon a tényen, hogy a pereskedés során az Apple telesírta a világsajtót, hogy a gonosz Samsung másol, és ez mennyire rossz, másolni bűn. Eközben szó nélkül nyúlják le a dolgokat.

A lopás akkor is bűn ha lebuksz, és kifizettetik veled a lopott cucc árát. Márpedig ők voltak akik lopást kiáltottak (miközben saját nyúlásaikat ötlet merítésként emlegették)

Ez megy mindenütt, de mivel hetekig az áldozat szerepében tetszelgett az Apple, így ez nem kis égés.

(#67) Tin válasza Ricardo (#66) üzenetére


Tin
veterán

szerintem aki nem elfogultan tekint az apple-re, az pontosan látja, hogy amit csinál, az mennyire gáz, vagy mennyire nem az.
aki meg elfogult, annak úgyis a legjobb dolog lesz ami történt az iphone-nal az iphone óta.

(#68) Stanley-B. válasza Tin (#65) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Ó, értem én ezt, csak felhozni érvként, hogy milyen ez már, mikor így is aláz mindent, vicces.
Azt pedig nem tudjuk pontosan, hogy miért ennyi az eladás, valószínűleg kapacitásbeli problémák álltak inkább a háttérben.

(#69) geri| válasza flori92 (#2) üzenetére


geri|
aktív tag

mind a két cég - vagyis három elég nagy szeletet hasít a tortából, szóval teljesen mindegy,hosszútávon mindketten-hárman győznek!

LiveStrong

(#70) McSpy válasza geri| (#69) üzenetére


McSpy
őstag

:K Hát azért nem mind1,hogy ha Amerikában,+Európában is betiltják a Samsung-t,és a Motorola-t,akkor azt a szeletet az Apple kapja

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#71) Colos1


Colos1
őstag

Kezdődik...

Komolyan mondom, sosem fogom megérteni ezeket a vitákat...
Aki szereti teljesen testre szabni, a saját képére formálni a oprendszerét, és egy csomó funkcióval bővíteni, annak ott az Android. Aki meg egy beállított, jól működő rendszert akar, és nem akarja bővíteni, az meg vegyen Iphone -t.

Két dologgal nem értek egyet.

1. Az Iphone ára - és bárki bármit mond - túlzó, amíg egy ugyanolyan tudású Androidos telefon feleannyiba kerül.
2. Amit az Apple csinál - és most nem az Iphone -t szidom - az undorító, de ebben segítségére van az elmaradott amerikai jogrendszer is.

A kiadott fikázkodó reklámokkal, amelyek itt is terjednek ne foglalkozzatok. (Bár itt még nem kerültek szóba...) Ezeket Amerikába szánták, ahol - és most senkit nem akarok megsérteni, de ez van - az átlagintelligencia az Európainál jóval alacsonyabb szinten van. Ezek a reklámok Európában hivatalosan meg sem jelennek, pont azért, mert az itteni gondolkodás kínosnak tartja őket. De az átlag amerikait sajnos csak így lehet megfogni...
A tengerentúli nem csinál olyant, mint én, hogy felírom a 6 lehetséges telefont ami közül választhatok, 2 napig bújom a teszteket, írom az Excel táblába a pontokat, hogy miben mennyire erős vagy gyenge, és végén egy súlyzott átlagszámítással meghatározom, és a legnagyobb pontszámút veszem meg, azt, amelyik az én igényeim szerint a legjobb ár-érték arányú. Az amerikai simán megveszi az Iphone -t csak azért, mert az Apple -től azt hallotta, hogy az Android az ördögtől való. Pedig fingja sincs róla, hogy egy Android mit tud.

Bocs, már napok óta gyűlik a feszkó bennem a sok flame -től, amiket olvasok, most kijött :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#72) attisx válasza Colos1 (#71) üzenetére


attisx
addikt

"A tengerentúli nem csinál olyant, mint én, hogy felírom a 6 lehetséges telefont ami közül választhatok, 2 napig bújom a teszteket, írom az Excel táblába a pontokat, hogy miben mennyire erős vagy gyenge, és végén egy súlyzott átlagszámítással meghatározom, és a legnagyobb
pontszámút veszem meg"

Ezt szerintem nem csak a tengerentúliak nem csinálják így, hanem globálisan az emberek 99.9 százaléka... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#73) Ricardo válasza Colos1 (#71) üzenetére


Ricardo
félisten

" Az amerikai simán megveszi az Iphone -t csak azért, mert az Apple -től azt hallotta, hogy az Android az ördögtől való. "

Sőt! Mint ahogy láthattuk az egyik videóban, egy 4S tulajdonos kezébe nyomnak egy másik 4S-t, és közlik vele hogy az egy i5, el van dőlve mennyivel jobb mint az övé :DDD

attisx Igaz, de azért ég és föld a két kontinens ebből a szempontból, (és még sok más, szempontból is), elég csak a stella dijra (megint nincs hosszú i-m) gondolni.

Sajnos kezdünk ebben is Amerikára hasonlitani. :(

[ Szerkesztve ]

(#74) #90708992 válasza spuros (#49) üzenetére


#90708992
törölt tag

Ahogy nézem ezeket a törés videókat, hát rájöttem, ezért fogyott ennyi az I5-ből. 1 milliót már szarrá törtek. Evvel van tele a jutyúb...

(#75) Colos1 válasza attisx (#72) üzenetére


Colos1
őstag

Ok, de az a 0,1% nem Amerikában van :D

Átfogalmazom: "A tengerentúlon nem a telefontesztek alapján döntenek..."

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#76) attisx válasza #90708992 (#74) üzenetére


attisx
addikt

Jah, a másik egy milla meg az összetört példányok után biztosítás fejében kiadott csere készülék... :D

(#75) Colos1, :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#77) #90708992 válasza Colos1 (#71) üzenetére


#90708992
törölt tag

"Két dologgal nem értek egyet.
1. Az Iphone ára - és bárki bármit mond - túlzó, amíg egy ugyanolyan tudású Androidos telefon feleannyiba kerül."
Ez már régóta téma de akkor most szeretném egyszer és mindenkorra tisztázni. Az Iphone drága. és pont. Az, hogy egy ugyanolyan android feleannyi, az is baromság de álljon itt akkor a bizonyíték. Direkt nem előfizetéses, stb... konstrukciókat néztem és nem is egy adott gsm bolt árát valamint nem az Iphone5-öt hasonlítom bármihez, hiszen az még nagyon új, hanem egy I4S-t (abból sem a legdrágább 64GB-ost):

HTC One X S720e Mobiltelefon - (45 ajánlat, 119 650 Ft-tól)
Samsung i9300 Galaxy S III 16GB Mobiltelefon - (67 ajánlat, 131 590 Ft-tól)
LG Optimus 4X HD P880 Mobiltelefon - (20 ajánlat, 109 800 Ft-tól)

Apple iPhone 4S 32GB Mobiltelefon - (32 ajánlat, 176 960 Ft-tól)

Ezek után senki ne mondja, hogy nem túlárazott. Lehet ezt csűrni, csavarni, megmagyarázni de a tények ezek...

(#78) spuros válasza #90708992 (#77) üzenetére


spuros
őstag

A három telefon lényegesen erősebb mint az iphone. Hasonlóbbat érdemes nézni és akkor télleg kijön a dupla. Ezt nem kötözködésnek szántam.

(#79) Colos1 válasza #90708992 (#77) üzenetére


Colos1
őstag

Gyengébb telókat nézzél, azok amiket írtál sokkal erősebbek. Szerk.: de látom lassú voltam :)

"Ezek után senki ne mondja, hogy nem túlárazott."

Senki sem mondta, hogy nem túlárazott...

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#80) #90708992 válasza spuros (#78) üzenetére


#90708992
törölt tag

Oké, egyetértek, igazából ezeket kellett volna:

Samsung Galaxy S II I9100 16GB Mobiltelefon - (47 ajánlat, 95 550 Ft-tól)
Samsung Galaxy Nexus Prime i9250 Mobiltelefon - (90 680 Ft-tól 18 ajánlat)
HTC One S Z520e Mobiltelefon - Árak összehasonlítása (43 ajánlat, 97 730 Ft-tól)

De ebbe a fanboyok belekötnek. :)

(#81) McSpy válasza #90708992 (#80) üzenetére


McSpy
őstag

Teljesen mind1 hogy mit írsz,ha nem olyat írsz ami nekik tetszik,úgy is belekötnek :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#82) raper válasza Cnclacko (#44) üzenetére


raper
senior tag

A videón jól kivehető az APPLE(TM) termékek dobozai, hogy azok csak élelmiszer tárolására alkalmasak. Bezzeg a Nokiás dobozok! Azokba sok-sok pénz is elfér. :D

[ Szerkesztve ]

(#83) Integra


Integra
titán

helyes. szépen lassan mindenhol megcsömörlenek az emberek az apple arroganciájától és ennek megfelelően szépen el is hajtják őket. csak így tovább.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#84) spuros


spuros
őstag

Egy újabb remek cikk.. :D

[ Szerkesztve ]

(#85) PAtr0n válasza spuros (#84) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az egy állat oldal, imádom :D

Visszatérve a témához. A melóhelyemen is van pár megrögzött Alma-b*zi, és közülük egy már nem egyszer kiakasztott ezzel a másolás dologgal. Pl. ott a Galaxy Ace ami szintén jópár munkatársamnak van, és ami szerintük egy az egyben koppintás. Azóta mindig cinkelem őket mindennel ami hót egyszerű forma. Pl. miért nem perelik be a kávéautomatapohár gyátóját, mert a pohár alsó íve túl sok hasonlóságot mutat a 4S-el. Ja hogy a poharat is az Apple találta fel? Sorry. :P

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#86) Angel1981 válasza Bone123 (#14) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát nem sokan, abban biztos lehetsz.
Nem csípem az Almát, de megint értékesítési rekordokat fog dönteni az új telefonjuk, a Note2 és a W8 nem sok vizet fog zavarni ellenük.

(#87) Bone123 válasza Angel1981 (#86) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Meglátjuk, oké? :) Nagyon komoly volt a Note2 visszhangja és kitűnően vizsgázott a Phonearena tesztjén is - óriási a phanboyok (ó jaj!) hisztériája (ugyebár az Apple is ebből építkezik). Ne vitassuk el társainktól, hogy képesek haladni a korral, tárcsázós vonalast felváltotta a nyomógombos, vezetékest a mobil, billentyűst az érintős, miért ne lehetne a Phablet az új trend? Ami az átlagembert illeti, azt a telót veszi le a polcról, ami neki tetszik, polcon pedig jelenleg i5-ből egy sincs, hidd el ha kézbe kerül a szupergyors Note, JB-s S3 vagy valamelyik csúcs W8 phone, a hülye is be kell lássa, ezek pokoli jó alternatívák.

(#88) sirály12 válasza spuros (#84) üzenetére


sirály12
őstag

Alatt van egy link, ez egyszerűen állat:
;] :DDD

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#89) JanR válasza Tin (#60) üzenetére


JanR
addikt

Nekem mindig azt mondták, hogy az Apple azért kerül annyiba amennyibe, mert olyan szolgáltatások járnak hozzá - megjelent az i5 - de könyörgöm ezekért a programokért kell fizetni ennyit? Szerintem elvárható, hogy egy ilyen 'nagyképű' gyártó új telefonjában egy olyan maps legyen, ami naprakész és ne jöjjenek azzal, hogy nem volt elég idő rá. Én ha ilyet mondok a Főnökömnek, azt mondja: "-és?". Aki megveszi, az már tényleg elvetemült 'fan'. Nagyon el vannak már szállva, kíváncsi vagyok meddig lesz elég ez fanatizmus az eladások megtartásához.

Azért azt hozzátenném, hogy volt iPhone-m és tetszik is - de a beállítások és a programok messze elmaradnak az androidhoz képest (a beállításoknál kihangsúlyoznám, hogy egy egyszerű symbian s60 is porba alázza..).

(#90) Angel1981 válasza Bone123 (#87) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, rendben! ;)
Nem bánnám, ha tévednék *trollface* :D

(#91) zseko válasza Cnclacko (#44) üzenetére


zseko
veterán

Elvonatkoztatva az iPhone-tól, ezek idióták. Sose fogom megérteni az ilyeneket. Bár ha azt nézem, hogy az egyik meginterjúvolt 1000€-t keresett vele...

HR24.hu

(#92) geri| válasza sirály12 (#88) üzenetére


geri|
aktív tag

lopom :D

LiveStrong

(#93) Gebriel válasza sirály12 (#88) üzenetére


Gebriel
veterán

Bakker itthon a gyerek LEGO-ja Apple :F ;] :DDD

(#94) Touch-ko válasza Tin (#60) üzenetére


Touch-ko
őstag

egyelőre ami látszik:
- a userek egy részének nem tetszik a méret/súly/kijelzőméret

-Eloszor is mindenki dicseri azt, hogy noha nagyobb lett a telefon, megis csokeknt a sulya. Errol meg nem hallottam, hogy a sulya miatt szidtak:)

- a térkép használhatatlan

-A terkepre rafer a fejelsztes. Eleg gyenge lett, de alig 2-3 honapja mutattak be.. Szoval teljesen termeszetes, hogy vannak benne hibak. Nekem sem tetszik egyenlore, de nem kellene leirni.

- semmi jelentős újítás nincs az iOS6-ban

-Prbaltad mar az iOS6-ot? En ezt hasznalom elso napja, es nekem tetszik. Valoszinuleg a Passbook, a FB integracio, a Do Not Disturbed es a tobbi kb 200 uj funkcio egyaltlan nem eleg szamodra...

- userek panaszkodnak az akku élettartam drasztikus csökkenésére iOS6-tal (i4, i4S is)

-Nalam nem tapasztalhato ez, es ezt sem hallottam meg egyik ismerosomtol sem. Ismeroseim nagy reszenek iPhone-ja van, es egyik sem emlitette ezt..

- nem hozta a befektetők által várt 8 millió darabos eladást

-Tul optimista elvaras volt..

- ellopták az órát a svájci vasúttársaságtól (nagyon blama)
-Gondolom azt tudod, hogy ennek az iPhone verziojanak SEMMI KOZE, ugyanis, ez az iPad verzion lathato. Tovabba ez az elloptak tulzas, mert egy ora mutatot, es szamlapot nem lehet ellopni. Igen olvastam a cikket, lattam az orat, valoban hasonlo, de az ellopas eros tulzas..

- LTE miatt számíthatnak a perre várjuk meg, mi sül ki belőle.

-Erre azt mondom varjuk ki a veget..

- a kinézet megszokható, vagy elmennek userek az apple-től, de majd jönnek újak

-Aki kicsit is otthon van az Apple desing-ban az tudja, hogy az Apple nem szokta drasztikusan valtoztatni a design-t. Gondolom ez uj szamodra.

- a térképek javíthatóak, a gond, hogy a térképadatok, a megjelenítés és a navigáció is rosszul működik, ezt pedig javítani hetekig-hónapokig fog tartani, és még akkor sem fog ott tartani, ahol a google maps (pl. forgalmi adatok)

-Egyertelmu, hogy lemaradasban van a nehany honapos software a Google, tobb eve fejlesztett software-ehez kepest..

- az újítás hiánya gond, főleg hogy a többi oprendszer mind okosodik

-Miben kellene okosabbnak lennie? Kerlek olvasd vissza az harmadik bekezdesem a kommentben

- az akku élettartam lehet iOS6 bug is, ha azt megtalálják, gyorsan javítható

Nalam nincs ilyen godnd, sot ismeroseim sem panaszkodtak. Tovabba software-esen javithato a problema, ha egyaltalan letezik..

- a darabszám eladás felpöröghet

-Akkora a kereslet, hogy gyartani nem birnak annyit, amennyit el tudnak adni. En meg az itteni premier elott elmentem a boltba leadni a rendelesem, es mar csak oktoberi szallitast tudtak igerni.. Ez a multheten volt. A srac mondta, hogy a vasarlok 70%-a meg a premier elotti napokban az iPhone 5 miatt ment be a boltba. Szoval szerintem az eladas meg poroghet, hiszen alig par orszagban aruljak meg csak.
Tovabba Kina lesz nagy piac!

- vasúttársasággal majd megegyeznek és fizetnek
- LTE per kimenetele kétséges, nagyon kilógna a lóláb, ha az amcsi bíróság az apple javára ítélne (és ez a presztízsüket is rombolná)
szóval várjunk, aztán majd 1-2 hónap múlva kiderül, mennyire lett sikeres az iphone 5.

Rendben, varjuk ki!

(#95) Touch-ko válasza zseko (#62) üzenetére


Touch-ko
őstag

Azert adtak el kevesebbet, mint amit vartak, mert hiany van belole, es nem gyartottak annyit, hogy el tudjanak belole adni annyit, amennyit a `szakertok` vartak...

Tudnod kellene, hogy a reszvenyek ara allandoan valtozik.

Nezzuk, meg, hogy S2-bol, vagy iPhone4S-bol adtak el tobbet, vagy esetleg az iPhone5-bol fognak, eladni tobbet, vagy az S3-bol..

Egyenlore peregnek a szamok, en per pillanat multhet ota varom az iPhone-om. Oktober 2-an erkezik ujabb szallitmany, remelem jut belole nekem is..

(#96) Bone123 válasza Touch-ko (#95) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

A Samsung több csúcskategóriás mobilt ad el, mint az Apple.

(#97) rolii21 válasza Bone123 (#96) üzenetére


rolii21
aktív tag

Tenyleg? Akkor jo:)

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#98) PAtr0n válasza Touch-ko (#95) üzenetére


PAtr0n
addikt

" Nezzuk, meg, hogy S2-bol, vagy iPhone4S-bol adtak el tobbet, vagy esetleg az iPhone5-bol fognak, eladni tobbet, vagy az S3-bol.."

Please, azt azért feltétlen tegyük hozzá, hogy az iPhone 5 vevőköre minimum 60-70%ban már eleve az előbbi generációk egyikét használta korábban, tehát rajongó, vagy ha úgy tetszik Apple fanatikus, míg a Samukat kb. ugyanilyen %ban olyan ember veszi aki még korábban nem is használt okostelót, vagy éppen egy másik gyártó után ezeket is ki akarja próbálni.

Lássuk be, hogy az Almát a rajongói köre pénzeli főként, míg a többi nagyobb Androidos gyártót szinte minden más ember, és nem utolsósorban azért, mert megfizethetőbb.
De ha már a számoknál tartunk, azért a Samunál nem 1-2 telefonból áll a termékpaletta, szóval lesznek ott durva értékesítési mutatók...

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#99) RaveForce válasza Touch-ko (#94) üzenetére


RaveForce
veterán

Akkora a kereslet, hogy gyartani nem birnak annyit, amennyit el tudnak adni.

néha csodálkozok, h van még olyan egységsúgarú lény, aki ezt beveszi.. :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#100) RaveForce válasza PAtr0n (#98) üzenetére


RaveForce
veterán

De ha már a számoknál tartunk, azért a Samunál nem 1-2 telefonból áll a termékpaletta, szóval lesznek ott durva értékesítési mutatók...

olyannyira, h egy ideje már okostelóból is ők adják el a legtöbbet, megelőzve az apple-t is :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.