Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Exian válasza gyu456 (#850) üzenetére


Exian
őstag

Mennyiért és honnan rendelted? Tudsz esetleg linket? Csak mert nekem is épp aktuális a rendelés egy ilyen tablethez. Én olyan 4k körül találtam.

[ Szerkesztve ]

(#852) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

sziasztok!

Van egy ilyen tablettünk, 3 napos és most fedeztem fel egy érdekes hibát, ha fülhallgatót csatlakoztatok akkor valamiért a videók, zenék, hangok pl:youtube-on, nagyon furán szólnak. Mintha a zenei alap hangosabb lenne a szöveg, ének meg olyan halk, hogy nem is hallani. olyan mint mikor nincs rendesen bedugva a füllhallgató jackdugója, de többször is ellenőriztem, mozgatgattam, stb. de semmi változás. A hangbeállításoknál is hiába próbálkoztam. Fülhallgató tuti jó. Más készülékbe nincs ilyen hiba.

Találkozott valaki hasonlóval? Mi lehet a gond?

Köszi

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#853) Kuznyikov válasza sonaj0203 (#852) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Szerintem ma rohanj vissza vele. Mert 3 nap cseregari elvileg...

(#854) shadowsteve válasza sonaj0203 (#852) üzenetére


shadowsteve
csendes tag

Szia!
A négy csatlakozós mikrofonos fejhallgatókat és headset-eket nem támogatja a tablet, próbáld meg egy normál 3 csatlakozós fülessel! Szerintem ott van a gond.

(#855) Dryman válasza Exian (#851) üzenetére


Dryman
aktív tag

A kijelzőpótlása/cseréje okán engem is érdekelne honnan rendelted a kijelzőt!
Köszönettel!
Dryman

(#856) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Úgy döntöttem eladnám kijelzőfoltos Predator tabletemet...nekem nincs annyi motivációm hogy kijelzőt cseréljek rajta.....
Ha valaki érdeklődne a nyomott áron megvételre kínált tabletem iránt, az jelezze privátban és küldök róla fényképeket. Az eszköz kifogástalanul működik, csak ugye azok a fránya kijelzőfoltok.... az érintőképernyő működésébe a kijelző foltossága nem szól bele....
Adom hozzá gyári dobozát és könyvecskéjét valamint a mellékelt otg kábelét ha jól írom....
töltője másik tablethez van használva így azt nem szeretném eladni.
Üdv!
Dryman

(#857) shield válasza Dryman (#856) üzenetére


shield
őstag

De kihalt a topik.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#858) Exian válasza shield (#857) üzenetére


Exian
őstag

Hát igen, de lassan már nincs senki, aki használja ezt a tabletet. Én most egy ideig TV-hez használtam okosításnak (Youtube meg ilyesmi ment róla), de már annyira gyenge volt erre a célra is, hogy vettem inkább egy korszerűbb, kimondottan ilyen célra gyártott Android TV BOX-ot.

De esetleg érdekelne engem olyan halott példány, aminek jó a digitizerje, gyereknek még megcsinálnám azért.

Szóval vennék (olcsón) hibás tabletet, aminek az üvegje hibátlan.

(#859) shield válasza Exian (#858) üzenetére


shield
őstag

Én most akarok venni egy ilyet az asszonynak. A telóján játszik néhány kis játékkal, ennek azért nagyobb a kijelzője. Ráadásul azt olvastam róla, hogy tényleg jó a kijelzője. Szerintem ennyit megér és azt tudja amire kell.
Most 14E-ért lehet kapni. Így letudva a szülinapja. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#860) Exian válasza shield (#859) üzenetére


Exian
őstag

Igen, jó a kijelző meg minden, de arra készülj fel, hogy piszok kevés dolog fél fel rá :( Manapság már nagyon nagyok az alap alkalmazások is, amik rögtön frissülnek, amikor bekapcsolod a tabot és szinte már el is fogyott a tárhely. Ez egy nagy kínja ennek a készüléknek, hogy nagyon kevés a belső tárhelye.

Amikor megvettem, még elvoltam vele, de azóta minden alap (Google) alkalmazás frissült, mire mindből felraktam a legújabb verziókat, mást már nem is tudtam telepíteni :Y :F :W

Viszont muszáj mindenből a legújabb, mert csak azok működnek (pl. Youtube).

(#861) shadowsteve válasza Exian (#860) üzenetére


shadowsteve
csendes tag

Szerintem meg még mindíg egész jó kis gépnek számít. Én napi rendszerességgel használom, e-könyvet olvasok, kis netezésre is jó, de legfőképp zenét hallgatok rajta. A frissítéseket meg pl Titanium backup-al célszerű ROM-ba integrálni, így egy csomó hely felszabadul. Az azonnali frissítéseket én már a legelején kikapcsoltam rajta, havonta egyszer viszont kézzel végignyomom amit frissíteni kell. Így nem lassul tőle.
Viszont a sebességgel már akadnak problémák, de hát nem egy mai csirke a cucc. Megvétele óta már akku és mikrokapcsoló cserét is hajtottam végre rajta. Olyan sokat kapcsolgattam hogy kiakadt a power gombja :DD

(#862) shield válasza shadowsteve (#861) üzenetére


shield
őstag

Sajnos nem lesz belőle semmi, mert az országban csak 4 városban kapható az Euronicsben. Ezért nem autózok 120km-t. Pedig tökéletes lett volna az asszonynak ahhoz a néhány játékhoz és böngészni.
Hát ez van.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#863) shield válasza shield (#862) üzenetére


shield
őstag

Egy kupon bedobásával, Lenovo A7-10F lesz. Navon elfelejtve.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#864) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Sziasztok, az lenne a gondom hogy töltővel minden oké ha kihúzom kikapcsol a tab. Lehet akksi hiba?

Üdv Szabi

(#865) Dryman válasza szaszaboy0 (#864) üzenetére


Dryman
aktív tag

igen lehet, de lehet akár a töltőáramkör hibája is!

(#866) szaszaboy0 válasza Dryman (#865) üzenetére


szaszaboy0
tag

Nem mindig kapcsol ki rögtön ha kihúzom a kábelt van mikor 10 másodpercig bírja de akkor meg csíkozódik a kijelző. Visszadugom a töltőt bekapcsol és működik s nincs kijelző hiba.

[ Szerkesztve ]

Üdv Szabi

(#867) gyu456


gyu456
tag

Ez a Tab jó lenne ha lenne cm-11 hozzá

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#868) Exian


Exian
őstag

Keresek mondjuk alaplaphibás példányt ebből a tabletből. A lényeg, hogy az üveglap hibátlan legyen rajta.

(#869) Dryman válasza Exian (#868) üzenetére


Dryman
aktív tag

Van egy kijelzőhibás példányom...szétszedtem, aztán nem sikerült a kijelzőcsere, mert nem szánok rá nagyon költeni....
az érintőfelület halt el a tiéden? mert azt tudok adni, de meg kellene vásárolnod a komplett tabletemet donornak...nem kívánok alkatrészszinten foglalkozni a bontásával....

(#870) Exian válasza Dryman (#869) üzenetére


Exian
őstag

Attól tartok, hogy az drága lenne nekem. Nekem csak az üveg kellene. Mennyi lenne?

(#871) Dryman válasza Exian (#870) üzenetére


Dryman
aktív tag

Privátban tárgyaljunk, ne okozzunk ennyi off-ot itt.... :)

(#872) Pityesz78


Pityesz78
tag

Sziasztok!

Lehet nem ide tartozik de a tabletre nem tudok semmit sem telepíteni. Arra hivatkozik, h nincs elég tárhely ami nem igaz mert több száz mb-van.
4.4.2. andró van rajta.

(#873) Exian válasza Pityesz78 (#872) üzenetére


Exian
őstag

Sajnos pedig ez van vele :( Ha tök frissen van újrarakva rajta a rendszer, akkor is pillanatok alatt betelik. Mire felmegy mindenből a frissítés, alig marad 100 MB, amit az alkalmazásokhoz használni tud a gép! Sajnos csak az a tárhely játszik, hiába van a másikon több száz MB hely, vagy akár több GB.

Így ezt a tabletet én már csak egy adott kis alkalmazáshoz használom, épp a napokban keltettem életre, sikerült érintőüveget szereznem hozzá. Arra jó, az az egy alkalmazás még felment, de más már alig menne fel. Sajnos ez ilyen.

(#874) Pityesz78 válasza Exian (#873) üzenetére


Pityesz78
tag

De a kártyán kívül van kb 200Mb hely, és egy 12mb-os appot sem enged :W

(#875) Exian válasza Pityesz78 (#874) üzenetére


Exian
őstag

Igen, sajnos van olyan, hogy látszólag még van 100-200 MB és nem engedi. Egy megoldás van, lepucolni mindent, ami nem kell, meg az alkalmazások frissítéseit, hiszen azok foglalják a legtöbb helyet pluszban. Csak úgy meg azok az alkalmazások nem fognak normálisan működni. Szóval szívás ez mindenhogy. Amikor megvettem a tabot, még jó volt, mert egy jó darabig nem nagyon frissült semmi, vagy csak 1-2 dolog, de most már minden alap Google alkalmazás teljesen más, sokkal frissebb és ahhoz, hogy minden a megszokott módon használható legyen, muszáj felrakni a frissítéseket, úgy viszont felzabálja rögtön szinte az egész tárhelyet, ami az alkalmazásoknak van.

Pedig jó kis tablet ez, de sokkal jobb lenne, ha 16 GB belső tárhelye lenne. Vagy jó lenne ez ennyi tárhellyel is, csak ne ilyen hülyén osztották volna szét. Nem is értem... Ott van mellette 4 GB plusz tárhely, ami meg pont nem kell semmire, hiszen lehet SD kártyát is tolni bele, szóval a francnak particionálták szét ilyen hülyén a belső tárhelyet... hagyták volna egyben, sokkal jobb lenne.

(#876) Pityesz78 válasza Exian (#875) üzenetére


Pityesz78
tag

Nincs erre valami megoldás? nem lehet osszefuzni a particiokat?

Amúgy ezen semmi plusz app nncs, csak a rendszer, abból is sok letiltva...

(#877) Exian válasza Pityesz78 (#876) üzenetére


Exian
őstag

Ha rootolva van a készülék, akkor vannak megoldások. Meg olyat is lehet, hogy akár egy 32 GB-os SD kártyát beállítani belső tárhelyként és akkor határ a csillagos ég, viszont így valamivel lassabbak lesznek az alkalmazások indulási ideje (mert azért az SD kártyát lassabban éri el a tablet, mint a saját belső flash memóriáját).

De mindezekhez azért már nem árt egy kicsit komolyabb jártasság az androit lelkivilágában, meg mint minden ilyen mókolásban, benne van a pakliban, hogy valamit nagyon elcsesz az ember.

Szerencsére pl. a telefonom már olyan "okos", hogy gyárilag benne van a lehetőség, hogy egy gombnyomással beállíthatom, hogy a bedugott SD kártyára dolgozzon és akkor arra mennek az alkalmazások is meg minden. Valamennyit foglalnak a dolgok a telefon tárhelyén is, de nagyrészt az SD kártyára pakolja a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#878) Pityesz78 válasza Exian (#877) üzenetére


Pityesz78
tag

Ez a tab kb 1,5 eve nem volt nalam, most raktak le elem, h csinaljak vele valamit.
En rootolnam ha lehet, 4.4.2-je van.
Rootoltam már párszor, aztan lin2sd meg titanium bckup kombo.

(#879) dzsoke2


dzsoke2
tag

Sziasztok.Nekem a predator 10 es van.A kérdésem a következő gyorsan csináltam a fiamnak az email címet a playhöz amit nem irtam fel.Most az asszony frissítette és nem tudok semmit kezdeni a tabbal mert kéri az eredeti már használt mailt.Recoveryt hogyan hozhatom elő?

(#880) Exian


Exian
őstag

Rootolásra mi a tuti, működő, problémamentes cucc? Visszaolvasgattam, de mindenféle kétes dolgokat találtam csak, nem tudom, végül melyik lett a bevált megoldás/program rá?

Köszi!

(#881) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Sziasztok.

Aksi csere hogyan működik ennél a tabnál?
Mennyibe kerül illetve hol tudok újat venni illetve cseréltetni benne? :F

(#882) Exian válasza Cobrusz (#881) üzenetére


Exian
őstag

Nem bonyolult, igaz, kell hozzá forrasztani, meg bele kell nyúlni a gépbe eléggé. Én meg tudnám neked csinálni, akkum is van hozzá (igaz használt, bontott gépből), csak kérdés, hogy hol vagy helyileg. Mondjuk lehet rendelni is akkut, és akkor új akku van hozzá, bár itt mindig kérdés, hogy valóban új e az akku. Mármint nem arra gondolok, hogy használt e vagy új, újnak újat szoktak küldeni, de lehet, hogy több éve állt egy raktárban, ki tudja milyen körülmények között, így az állapota és várható élettartama kérdéses.

Sokszor bontott gépből való, gyári használt, de nem szétgyilkolt akkumulátorral jobban jár az ember, mint újként rendelt utángyártott példányokkal.

[ Szerkesztve ]

(#883) Jokerx84


Jokerx84
csendes tag

Üdv!

Predator 8-hoz nincs valakinek firmware-e?

(#884) gyendre2 válasza dzsoke2 (#879) üzenetére


gyendre2
tag

2 gomb lenyomás az odlalán egyszerre kikapcsolt állapotban.
Nekem is ugyan ez a problémám nagyjából, de a gyári visszaállítás után is kéri azt a roh*dt emailt.
Valaki valami romot tud erre a csodára ? Vagy egyéb ötlet ? :F :F :F

(#885) dzsoke2 válasza gyendre2 (#884) üzenetére


dzsoke2
tag

Recoveryt sikerült elővarázsolnom,de semmit nem oldott meg.Valakinek ötlete?

(#886) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Sziasztok!

Kellemes meglepettésként ért hogy az idei Predátor már Nugát-tal van felszerelve.

Ég és föld a tavaly megvetthez képest!

16 GB-s SD kártyával már nincs tárhely problémám.

A régi hardver ellenére 10 napja (akkor vettem) még nem fagyott ki és nem zárodott be programom.

Ui:

Persze nem csodagép...

Nem mindenhol van Nugáttal, van ahol 6 van rajta!

Persze az összefoglaló elavult, már tavaly sem az a hardver volt benne hanem mtk.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#887) ElektrikusDE válasza ElektrikusDE (#886) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Elnézést kérek, most láttom hogy nem ez a topic, mert nekem a 3G-s tablettem van...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#888) szalamander


szalamander
csendes tag

Sziasztok!
Anyósom most hozta a tabját (Navon Predator 7), hogy nem lehet bekapcsolni. Tölt, van is benne delej. Szerintem szoftolni kéne, mert a PC felismeri "USB\VID_1F3A&PID_EFE8" eszköz ként, de nem találok hozzá sehol imag -et. A fórumon adott linkek már nem mutatnak sehova. Valaki tudna segíteni. USB driver is kéne hozzá. Előre is kösz!

(#889) shadowsteve válasza szalamander (#888) üzenetére


shadowsteve
csendes tag

Szia!

Ezt a hozzászólást tanulmányozd, meg ami utána van:
[link]
Ezt tudom hogy működik, próbáltam.
Felraktam hozzá a file-okat!
[link]
Jó játékot hozzá! :))

(#890) szalamander válasza shadowsteve (#889) üzenetére


szalamander
csendes tag

Kösz szépen!
Még ma kipróbálom. Remélem beválik.

(#891) szalamander válasza shadowsteve (#889) üzenetére


szalamander
csendes tag

Köszi a firmware -t, de ez nem ehhez a készülékhez való. Nem is indul el vele, csak nagysokára. Android felirat alatt egy csomószor boot dallamot hallat, mintha újraindulgatna. Nem is kezeli a gombokat, olyan mintha 1 gombos készülékhez készült volna. De ami a legrosszabb, hogy ha már fenn van utána nem lehet mást feltenni. Ha csatlakoztatva van az USB kábel, be sem lehet kapcsolni, csak anélkül.
Valakinek lenne megoldása!

(#892) shadowsteve válasza szalamander (#891) üzenetére


shadowsteve
csendes tag

Ez a fw a fém hátlapú allwinner a31s soc-al rendelkező predatorhoz jó, erről a jószágról szól az egész topik. Végig követted a leírást? A rescue.img csak arra elég, hogy előhozd a recovery-t mert az zárva van alapból! Azután kell rátolni a két update.zip-et recovery-ből. A kezdeti lassú indulás teljesen normális.

(#893) dzsoke2


dzsoke2
tag

Sziasztok.Igaz hogy nem 7,hanem predator 10-em van és elég régi a problémám elfelejtettem az email címem és frp védelem alatt áll viszont most találtam 1 programot amivel meg tudom csinálni(nem lopott vagy ilyesmi 100% ig bizonyíthatóan az enyém)a kérdésem a következő:
Mivel a predator 10-en nincs hangerő gomb hogy tudok recovery illetve adb módba csatlakozni??
Nagyon megköszönöm aki tud segíteni.

(#894) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

üdv, valakinek nincs raptor 3G-hez működő romja? az xda-s csávóka twrp recovery-ét feltettem, azóta bootloopos a tabletem...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#895) szalamander


szalamander
csendes tag

Üdv Shadowsteve!
Bocs a legutóbbi üzenetért. Neked volt igazad. Hardver hibám volt, azért nem ment fel az image. Rosszak voltak a NAND chipek. Miután kicseréltem őket működött minden a leírtaknak megfelelően. Köszönöm a segítséget.

(#896) applause


applause
aktív tag

Igaz nem 7-es, hanem 10-es. Akku úgy megdagadt mint a kelt tészta és szétnyitotta mint a kagylót.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.