Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) mark1998 válasza #47982080 (#599) üzenetére


mark1998
tag

Tényleg nem megy :( installation aborted... Akkor hogy rootoljam? Ha ennyit szenvedtem vele akkor itt nem akarom feladni.

(#602) #47982080 válasza mark1998 (#601) üzenetére


#47982080
törölt tag

Valaki linkelt ide egy kínai root-ot azzal ment, igaz az meg a PC-re rak fel egy érdekes programot a tabletra, meg egy-két kínai app-ot :D

Szóval nemtudom. Én még küzdök a sajátommal, de marhára halott akar maradni.

Még várnék vele hátha valaki másnak van valami jó ötlete.

(#603) gabe_ válasza mark1998 (#600) üzenetére


gabe_
őstag

Ezért kell a Real Racinghez online save... ;)
Először én is így jártam a telómon, mikor különböző romokat próbálgattam...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#604) mark1998


mark1998
tag

Ha jól tudom pc-vel cmd-ben valahogy fel lehert tenni a root-ot, de nem értek hozzá. Ez a kínai root meg nem akar működni. Talán azért mert nem adb módban volt a tab? Hogy kell adb módban indítani?

[ Szerkesztve ]

(#605) mark1998


mark1998
tag

Ja és még egy kérdés (bocs a sok kérdés miatt). Amikor bedugom a fülest akkor zúg. Ahogy görgetem a menüt azzal együtt zúg, tehát képernyőfrissítéskor. Ez halk zenénél (youtube) nagyon idegesítő. Próbáltam más fülessel is. Valami megoldás nincs rá? :O

[ Szerkesztve ]

(#606) Exian válasza mark1998 (#605) üzenetére


Exian
őstag

Nálam nincs ilyen gond. Lehet, hogy valamiért a Te készülékedben nem igazán műxik jól a zajszűrés, vagy valami alkatrész összeszed valami extra zajt, amit visszahallasz a fülesben.

De azért majd kipróbálom, nagyon keveset használtam eddig fülessel, nem figyeltem meg annyira.

(#607) mark1998


mark1998
tag

Exian: rendben

valaki nem tud már root-ot?

(#608) nobela válasza Exian (#590) üzenetére


nobela
senior tag

Vicces vagy.

Tipikusan olyasvalaki aki vesz valamit két forintért, aztán foggal-körömmel bizonygatja az igazát, hogy de az már mennyire jó. Ezzel leginkább saját magának akarja bizonyítani, hogy nem is baj hogy nem volt pénze jobbra.

Csak egy példa:

"Ja, nem tud MINDENT"

Nem MINDENT nem tud, hanem pár app feltelepítése után konkréten SEMMIT nem lehet már felrakni rá a telepítési korlát miatt, érted??? Felraktam rá néhány - nem szélsőséges, teljesen mindennapi használatú - alap appot, én innentől kezdve SOHA TÖBBÉ nem tudok már semmit sem rárakni!!!

Nem tudok kipróbálni egyetlen új appot sem, arról nem is beszélve hogy egyetlen játék sem megy fel már rá, úgyhogy ennek is lőttek.

Másik példa:

" Vagy van ilyen előírás, hogy minden készüléknek tudnia kell HDMI-n 1080p-t, egyáltalán HDMI kimenet kell, hogy legyen"

NINCS bazeg, de ha van rajta HDMI (ezért is vettem meg) és le tud játszani 1080p-s anyagot, akkor teljesen életszerű hogy a HDMI-n is kitolja így! Ráadásul ezt régebben tudta is, így pláne felháborító hogy nem tájékoztatnak arról, hogy amit megvásárolok az MÁR nem tudja ezt!

Amúgy írtam már, hogy konkrétan 4 app miatt vettem tabot, ebből 3 (HÁROM) nem telepíthető fel rá a store-ból, egy még apk-ból sem. Ennek is tapsolsz?

Én azt mondom hogy ha ezekről az eltitkolt hiányosságokról tudok akkor eszem ágában sem lett volna így megvenni. És a véleményem változatlan, a készülék SÚLYOS hiányosságai nem kompenzálják a versenytársakohz képest némileg kedvezőbb árát. Apropó: kell valakinek? Olcsón adom. Exian szerint hibátlan, pöpec gép! :R

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#609) Exian válasza nobela (#608) üzenetére


Exian
őstag

"Én azt mondom hogy ha ezekről az eltitkolt hiányosságokról tudok akkor eszem ágában sem lett volna így megvenni."

Ennyit szitkozódni, káromkodni, utólag szenvedni tudsz. De arra nem volt energiád, hogy előtte esetleg megkérj itt a fórumban minket, hogy megnéznénk e, hogy az 4 app megy e és hogyan. Én ezt írtam rögtön az óbégatásodra. Hogy az értelmes ember előre tájékozódik a dolgokról.

Autót is úgy veszel, hogy bemész a szalonba, ráböksz, hogy "na az, az legyen ott ni!" és kész? Mindenféle előtájékozódás, utánanézés nélkül?

Erre most biztos megint valami messzemenőkig értelmeset fogsz írni, azt is tudom előre :)

Ha ennyire finnyás vagy, akkor miért nem raktad magasabbra a mércét (árban, kategóriában)? Ez ugyanis egy alsókategóriás eszköz, ahol kompromisszumokat KELL kötni. Még akkor is, ha Te - teljesen tévesen - azt hiszed, hogy tökéletesnek kell(ene) lennie. Ez volt a második dolog, amit nem értettem-értek továbbra sem.

Én sem mondtam, hogy tökéletes. Le is írtam már a problémáimat, pl., hogy gyenge a wifi. De tudom, hogy más hasonló kategóriájú tabok sem jobbak e tekintetben (sőt még drágábbak sem), így csak leírtam és nem szitkozódom, meg kiabálok, hogy "húdeszar".

Egyébként semmi egyéb problémám nem volt vele május óta. Köszönöm szépen kérdésedet, tökéletes tudom használni azóta is megelégedéssel, és igen, foggal körömmel bizonygatom, hogy kategóriájában teljesen jó! Ha lenne problémám vele, elhiheted, hogy leírnám.

[ Szerkesztve ]

(#610) krystman válasza nobela (#608) üzenetére


krystman
őstag

Mi az a 3 app ami nem megy fel rá, amiért vetted? Írd már le!

(#611) Exian válasza krystman (#610) üzenetére


Exian
őstag

Hagyd, kár több időt-energiát pocsékolni rá. Úgy is csak az értelmetlen szitkozódás jön majd, ahelyett, hogy belátná, hogy az általa felvázolt hibák csak képzelt hibák, és semmi köze az eszközhöz. De már leírtuk neki, de nem érti meg továbbra sem, csak időnként, pár hetes késéssel visszajön szitkozódni :)

Nem baj, én bírom. Csak már kicsit unalmas.

(#612) gabe_ válasza Exian (#611) üzenetére


gabe_
őstag

Szerintem is user error lesz...
(az első két hétben, mikor megvettem, telepítgettem rá minden vackot, az ésszerű határon picit túl is, de sohasem nyavajgott a készülék, hogy nem tudna rá többet telepíteni... Aztán kiéltem magam, csak a használt appok maradtak, meg 3-4 játék.)
A full hd meg kimegy a hdmi-n, igaz a 4.2-es gyári romon, amit bármikor rá lehet tenni, hol itt a baj? Szerintem a 4.4-es androidnál a fejlesztők azért tilthatták le az 1080-at, nehogy a hardore user beszaggassa a realracing3-at a fullhádé tévéjén... ;]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#613) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Működő root : itt található

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#614) mark1998 válasza tomy_cz (#613) üzenetére


mark1998
tag

nem telepíthető az SU bináris :O

(#615) mark1998


mark1998
tag

Na, gyerekek! meg van a root! Itt van :Y :C

(#616) mark1998 válasza mark1998 (#615) üzenetére


mark1998
tag

Kezd kihalni a fórum :( bárcsak olyan lenne mint akkoriban az alcatel one touch 990-nek... Ott jelenteg több mint 22.000 komment van :( amikor az volt a telóm, csak ügy nyüzsgött a fótum :) régi szép idők....

[ Szerkesztve ]

(#617) krystman válasza mark1998 (#616) üzenetére


krystman
őstag

Hát mit lehetne írni róla? :-)

(#618) mark1998 válasza krystman (#617) üzenetére


mark1998
tag

Hát... Pl recovery és ROM-olás, nameg hogy mi okozza nálam ezt a headset zajt képernyőfrissítéskor.... Meg valamit kellene kezdeni a wifivel is mert a szobámban döglassú :(

[ Szerkesztve ]

(#619) #47982080


#47982080
törölt tag

Akkor kicsit pörögjünk :D

Aki rootolni szeretne, és bátor itt egy lehetőség.
Első linken lévő update.zip-et felmásolod a tablet belső memóriájába, és a gyári OTA frissítő programmal local módban megnyitod és rányomsz az update-re. Ekkor újraindul és kis telepítés után bejön a CWM recovery.
Recoveryben install zip, kikeresed a második linken szereplő zip-et, a végén meg újraindítás.

Recoveryvel mást még nem csináltam, és SD kártyával nem használtam csak a tablet belső memóriájával!

A recovery csak ideiglenes, nem írja felül a gyárit.

[Ideiglenes CWM]
[SuperSU]

Mindenki csak a saját felelősségére használja!!!

[ Szerkesztve ]

(#620) Exian válasza mark1998 (#618) üzenetére


Exian
őstag

Ja igen. Megpróbáltam kétféle fülessel is, nálam semmi zaj nincs. Tegnap filmeztem is vele, semmi zaj nincs, tökéletes. Nálad egyedi gond lehet :( Garanciás még?

A wifi az viszont sajnos ilyen. Gyenge nagyon. Én úgy oldottam meg, hogy a lakás közepén van elhelyezve a router és a gyárinál nagyobb antennával. Ha még úgy sem okés, mert mondjuk nagy a lakás, akkor meglehet toldani egy access pointtal. Más lehetőség nincs, a készülék ennyit tud, nem beállitási gond. Kell jelerúsités.

[ Szerkesztve ]

(#621) mark1998 válasza Exian (#620) üzenetére


mark1998
tag

Akkor beadom gariba nyár környékén, mert kellesz még koliba. Remélem igyekezek majd...

(#622) Domi392


Domi392
tag

Valaki tudja akkor h hogy kell rootolni? Nekem arra kéne hogy ha beteszek sd kártyát akkor rátudjam pakolni az appokat? Ezt meg lehet oldani valahogy? Köszi!

The force is with You

(#623) gabe_ válasza Domi392 (#622) üzenetére


gabe_
őstag

Csak 3 hozzászólásnyit olvass vissza... :))

Sovány szakácsban sose bízz!

(#624) Domi392


Domi392
tag

köszi csak ezt valaki megcsinálta? nen veszélyes? és ha kirootoltam utána hogy tegyek appokat sdre?

The force is with You

(#625) Exian válasza Domi392 (#624) üzenetére


Exian
őstag

Pl. App2SD?

(#626) Domi392


Domi392
tag

És ez a root tuti működik? Vki tesztelte?

The force is with You

(#627) #47982080 válasza Domi392 (#626) üzenetére


#47982080
törölt tag

Ne müködik ne próbáld ki! én próbáltam aki nem ért hozzá, nem egy pro én fordította a semiből szóval tele lehet hibával.
Ezért írtam hogy csak bátraknak.

Ha Admin látja törölheti is:)

(#628) Domi392


Domi392
tag

na de jó. akk most tényleg nincs egy működő tesztelt root?

The force is with You

(#629) gabe_ válasza Domi392 (#628) üzenetére


gabe_
őstag

[link] Nekem anno ezzel sikerült

Sovány szakácsban sose bízz!

(#630) Domi392 válasza gabe_ (#629) üzenetére


Domi392
tag

köszi de ez biztos jo? nincs hibaja? és alkalmazásokat hogy lehet áttenni sdre? reszletes leirast vki tud?

The force is with You

(#631) gabe_ válasza Domi392 (#630) üzenetére


gabe_
őstag

Azt nem tudom, erre nem volt szükségem, de a root működött.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#632) Domi392 válasza gabe_ (#631) üzenetére


Domi392
tag

koszi!

The force is with You

(#633) Domi392


Domi392
tag

akkor vki nem tudja h hogy pakoljak appokat kulso sdreM?

The force is with You

(#634) gabe_ válasza Domi392 (#633) üzenetére


gabe_
őstag

Ez KitKatnél egyébként nincs letiltva teljesen?

(Esetleg az Androidos fórumban biztos jobban tudnak segíteni ezzel kapcsolatban...)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#635) Domi392


Domi392
tag

köszi! de ha valaki tudja kerem irjon!

The force is with You

(#636) tomy_cz válasza Domi392 (#635) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Most komolyan le kell írni az App2SD használatát? Videó, remélem nem baj, hogy angol ...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#637) Domi392 válasza tomy_cz (#636) üzenetére


Domi392
tag

de tableten is igy megy? legyszi segitsetek mert nagyon fontos.

The force is with You

(#638) shadowsteve


shadowsteve
csendes tag

Sziasztok

Van nálam egy ilyen gép, és nem jut tovább induláskor a mozgó android feliratnál. Hogyan kell recovery-be tenni hogy wipe-olhassak? Sehogyan sem tudom előhozni. Vagy hogyan lehetséges működő állapotra visszajutni erről a pontról?

[ Szerkesztve ]

(#639) #47982080 válasza shadowsteve (#638) üzenetére


#47982080
törölt tag

Próbáld meg USB keresztül ADB-vel: adb reboot recovery
Ha sikerül bejutni akkor jöhet a wipe.

[ Szerkesztve ]

(#640) shadowsteve válasza #47982080 (#639) üzenetére


shadowsteve
csendes tag

Ez sajnos nem megy, device not found. Felcsatolja nekem a belső tárhelyet, amihez meg nincs hozzáférés...

(#641) #47982080 válasza shadowsteve (#640) üzenetére


#47982080
törölt tag

Sajnos gomb kombinációval meg nem fog bemenni recoverybe.

Ha nincs más valahol már linkeltem a PhoenixSuit és ezeel felrakod a rescue.img fájlt.
Majd ha már elkezd bootolni, adb reboot recovery és felrakod a update4.4.2.nocheck.zip-et.

Itt a leírás meg a linkek: [link]

Működő módszer a téglázott gépre, én naponta többször használom :D

[ Szerkesztve ]

(#642) shadowsteve válasza #47982080 (#641) üzenetére


shadowsteve
csendes tag

A PhoenixSuit-ban normal upgrade-et, vagy format upgrade-et kell választanom? Nincs benne a leírásban. Ha tippelnem kell format upgrade-et, de azért rákérdezek biztos ami biztos.

(#643) #47982080 válasza shadowsteve (#642) üzenetére


#47982080
törölt tag

Nyomd a nemet.

(#644) shadowsteve válasza #47982080 (#643) üzenetére


shadowsteve
csendes tag

Nagyon jó, a féltéglából ismét tablet lett! :C
Minden elismerésem, vendégem vagy egy virtuális korsó sörre.
Köszönöm a segítséget! :R

(#645) #47982080 válasza shadowsteve (#644) üzenetére


#47982080
törölt tag

Köszi a sört! :D Örülök hogy megy!

(#646) kayman válasza Exian (#625) üzenetére


kayman
senior tag

Szia, a szilikon tok ügyet megoldottad már?
Vagy esetleg tudja valaki hogy melyik tablettel megegyező a mérete a gépeinknek, amihez lehet kapni tpu tokot?

HyperTransport az úr!

(#647) Exian válasza kayman (#646) üzenetére


Exian
őstag

sajna még nem talàltam szilikon tokot, de engem is érdekel, szeretnék én is.

(#648) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Sziasztok.

Az normális, hogy az akksi jobban fogy mint töltődik? Nagyon keveset bír. Max 1db 2órás film és üres! Mikor megvettem is "láttam" hogy nem akksi bajnok, de most valahogy nagyon bosszantó már. Nem bírom levenni a szemem az akksi % visszajelzésről. Percenként csökken...
Idegesítő. Nézek egy nem is HD filmet otthoni DLNA ról, de másfél óra mulva kell a töltő. Viszont még ugy is csökken a szint! Értelemszerűen lassan...

(#649) Chanhy


Chanhy
csendes tag

A külső sdre pakoláshoz a GL2SD-t ajánlom. Belső sdről a külsőre pakolja a játékokat. Ha még telepítés előtt mountolod, rögtön a külsőre is kerül, így ha nem már nem lenne hely is települ. Viszont a tárhely kijelzés is átverődik a beállításokban, nekem most pl. 9 GB foglalt a 4,5-ből (ténylegesen 3GB szabad) :)
Az akksival elégedett vagyok, habár durvább játékokkal gyorsabban merül (2-2,5 óra max). RR3 alatt nem töltődik, csak lassan fogy. 100-ról 50%-ra levenni a fényerőt még nem nagy veszteség, de jóval kevesebbet fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

(#650) revex345


revex345
csendes tag

Üdv !

Navon Predator 7 kütyün használja-e valaki a MindigTV appot?
És ha használja és működik is neki, akkor kérem hogy írja már le lépésről lépésre, hogy mit kell tenni és hogyan , hogy ezen a kütyün is működjön ez a nyomorult alkalmazás!!!!!
Köszönöm!!!!
(Már mindenféle verziót próbáltam, írtam az app fejlesztőinek is de semmi eredmény.)
Az áruházban ugye azt írja ki hogy az eszköz nem támogatott, ha meg feltelepítem egyéb módom, akkor a tablet azt írja ki, hogy a program nincs telepítve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.